کانادا

مزایای بچه دار شدن در کانادا

مزایای بچه دار شدن در کانادا

طبق برنامه ریزی های انجام شده و روش های قانونی مهاجرت روش های مختلفی برای ورود به یک کشور وجود دارد . کشور های شاخص دنیا مانند کانادا هر ساله با درخواست های زیادی برای ورود رو به رو هستند که به تولد فرزند می توان به عنوان یکی از مهم ترین آنها اشاره کرد . بچه دار شدن در کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید بسیار موثر بوده و می تواند کل روند مهاجرت شما را تحت تاثیر قرار دهد . در ادامه به برررسی مزایای بچه دار شدن در کانادا می پردازیم و شما می توانید به موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی مراجعه کرده و اطلاعات لازم در خصوص قانون تولد فرزند در کانادا را با تمامی جزئیات لازم به دست آورید .

کانادا در شمال قاره آمریکای شمالی و دومین کشور پهناور جهان است که با ایالات متحده بلند ترین مرز زمینی را دارد . بخش زیادی از خاک این کشور به دلیل هوای سرد خالی از سکنه است و اکثر جمعیت 35 میلیونی آن در مناطق جنوب نزدیک به مرز آمریکا زندگی می کنند . کشور دارای دموکراسی پارلمانی و پادشاهی مشروط است که توسط نماینده ملکه الیزابت دوم اداره می شود . زبان فرانسوی و انگلیسی در میان مردم صحبت می شود و بیش از یک میلیون مسلمان در این کشور زندگی می کنند . روابط اقتصادی کانادا و آمریکا بسیار قوی بوده و از کشور های قدرتمند دنیا شناخته می شود .

شرایط و مزایای بچه دار شدن در کانادا

با به دنیا آمدن فرزند او به عنوان یک فرد جدا و مستقل در کانادا شناخته شده و یک شماره بهداشت دریافت خواهد کرد . تولد فرزندتان در کشور کانادا می تواند یکی از بهترین و موثر ترین عوامل در آینده کودک به شمار رود و از مزایای بچه دار شدن در کانادا بهرمند شود .

فرزندی که در کشور کانادا به دنیا می آید می تواند در هر زمانی که بخواهد با هر شرایطی به کانادا وارد شده و از تمامی خدمات رفاهی ، درمانی ، بهداشتی ، تفریحی و تحصیل در کانادا استفاده نماید . کودک از زمان شروع سن تحصیل خود می تواند به صورت رایگان به تحصیل در مدرسه مشغول شود و در هنگام ورود به دانشگاه نیز شانس تحصیل به صورت رایگان را امتحان کرده و یا از وام دانشجویی بهره مند شود . شهروند کانادا بودن امکان رفت و آمد و کار در اکثر کشور های دنیا را به شما می دهد و می توانید آزادانه در کشور هایی مانند آمریکا به کار و یا تحصیل بپردازید .

از دیگر مزایای بچه دار شدن در کانادا می توان گفت که فرزند شما هیچ نیازی به ثبت اقامت و یا وضعیت تابعیت خود از بدو تولد نخواهد داشت و از همان ابتدا یک شهروند کانادایی مادام العمر محسوب خواهد شد . والدینی که فرزندان آنها شهروند کانادا است اقامت دائم دریافت خواهند کرد و از تمام برنامه ها و امتیاز های مهاجرتی و اقامتی استفاده کنند . والدینی که در کانادا صاحب فرزند می شوند می توانند بدون دغدغه از دست دادن کارشان مرخصی زایمان داشته و به راحتی به استراحت بپردازند .

اقامت از طریق بچه دار شدن در کانادا

تولد فرزند در کشور کانادا تابع قوانین مشخصی است که شامل تمامی مهاجران به این کشور می شود . فرزندی که در کشور کانادا به دنیا می آید فارغ از وضعیت تابعیت والدین خود ( بیگانه و حتی بدون تابعیت ) یک شهروند کانادایی محسوب می شود . این فرزند از زمان تولد از تمام خدمات و مزایای بچه دار شدن در کانادا بدون هیچ گونه محدودیتی بهره مند شده و پاسپورت و شناسنامه کانادایی دریافت می کند . این قانون شامل کشتی ، هواپیما و یا کلیه وسایل نقلیه ای که با پرچم این کشور در حال تردد هستند  نیز می شود .

چنانچه فرزندی بدون هویت در سن زیر هفت سال در این کشور پیدا شود به او تابعیت کانادا تعلق خواهد گرفت و یکی از اتباع این کشور شناخته می شود مگر آنکه خلاف آن ثابت شود . برخی که به دنبال اخذ اقامت کانادا هستند از روش تولد فرزند برای ورود به این کشور استفاده می کنند که خود ملزم به رعایت قوانین و آگاهی از نظام حقوقی این کشور است . کودکی که از یک پدر و مادر ایرانی در کانادا متولد شود تابعیت ایرانی خود را داشته و می تواند شناسنامه و پاسپورت ایرانی را نیز دریافت کند و در این باره مشکلی نخواهد داشت .

شرایط مهاجرت به کانادا در زمان بارداری

خانم بارداری که قصد ورود به کانادا را دارد ، بارداری وی مانع از ارزیابی مدارک ورود به کانادا نخواهد شد اما باید  مراحل بیشتری را پشت سر بگذارد و از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار گیرد . فرد داوطلب باید ثابت کند که بودجه کافی برای بچه دار شدن در این کشور را داشته و در مدت زمان مشخص کشور کانادا را ترک کرده و یا وضعیت اقامت خود را مشخص می نماید . تمام خانم های باردار از خدمات بهداشتی این کشور بهره مند می شوند و نیاز های دوران بارداری آنها به طور کامل برطرف خواهد شد .

پزشک خانواده از ابتدا نظارت بر خانم باردار را به عهده گرفته و در دو ماه آخر متخصص زایمان در اختیارشان قرار می گیرد . بسته به شرایط خانم باردار نوع و مدت زمان پزشک عمومی و متخصص می تواند متغیر باشد . خدمات ارائه شده در دوران بارداری بسیار خوب بوده و تمام آموزش های لازم به مادران داده خواهد شد .

مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

برای مهاجرت به کانادا بیش از شش روش وجود دارد که یکی از آنها تولد فرزند است . مهاجرت فرآیندی پیچیده و زمان بر است که در طی انجام آن تغییرات اساسی می تواند در خانواده فرد صورت گیرد . مهاجرت به کانادا می تواند به قصد بچه دار شدن در این کشور و اخذ اقامت از طریق تولد فرزند و یا پس از مهاجرت و تشکیل زندگی جدید در این کشور اتفاق افتد . بچه دار شدن در کانادا مزایای فراوانی برای خود فرزند و والدین وی به همراه دارد که در صورت پیمودن تمام مراحل قانونی می توان از تمامی آنها بهره مند شد .

بچه دار شدن در کشور کانادا دارای مراحل و مزایای پیچیده ای است که متناسب با شرایط والدین وی سنجیده خواهد شد . شما به هر روشی که به کشور کانادا مانند تحصیلی ، کار ، سرمایه گذاری و غیره به کانادا وارد شوید می توانید در این کشور بچه دار شده و از تمامی خدمات بهره مند شوید . تمامی خدمات لازم در این زمینه نیز از سوی دولت به شما داده خواهد شد . در صورتی که در طی روند اخذ اقامت کانادا تلاش کنید که بچه دار شدن خود را پنهان کنید می تواند مهاجرت شما را با مشکل مواجه سازد .

در صورتی که می خواهید از مزایای بچه دار شدن در کانادا اطلاعات بیشتری داشته باشید و یا بدانید که مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند به چه صورت است به کارشناسان موسسه مهر آفرین رجبی مراجعه کرده و تمامی اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت کنید . متخصصان امور مهاجرتی ما در مراکز شیراز و تهران به شما کمک خواهند کرد تا تمام مسائل مربوط به زندگی و تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا را به بهترین نحو فرا گرفته و آگاهانه اقدام به مهاجرت کنید .

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

6 دیدگاه در “مزایای بچه دار شدن در کانادا

 1. علی گفت:

  سلام اگه زمان حضور در کانادا و داشتن بیمه بچه دار شد هزینه های دکتر و زایمان رایوان میشه!؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بستگی به نوع پوشش بیمه و وضعیت اقامتتان دارد .

   با تشکر از سوال شما

 2. تارا گفت:

  سلام اگر بعد از یک یا دو ماه رفتن به کانادا باردار شد شرایط اقامت به چه شکلی هست؟
  مشکلی برای اقامت پیش نمیاد

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   خیر در صورتی که فرزند شما در کانادا متولد شود می‌تواند پاسپورت کانادا را دریافت کند.

   با تشکر از سوال شما

 3. Majid mohammadi گفت:

  شرایط بچه دار شدن در کانادا به چه صورته
  باید از ماه اول در خاک کانادا باشید یا نه ؟
  منظور ۹ماه بارداری باید در کانادا حضور داشته باشی یا ماهای آخر هم میتونید وارد خاک کانادا بشید
  ممنون میشم اگر امکانش هست به شماره ای که میزارم تو واتس آپ پیام بدید ممنون از شما

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   نهایتا از ماه دوم بارداری می بایست تشکیل پرونده بدهید که بتوانید نهایتا در ماه 7 بارداری در کانادا حضور پیدا کنید.
   البته در حال حاضر کانادا در این زمینه به راحتی ویزا نمی دهد.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *