موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به استونی

موسسه مهاجرتی به استونی

امروزه مهاجرت یکی از داغ ترین بحث هایی است که کلیه افراد حداقل یک بار در طول زندگی خود به آن فکر کرده اند ، اما گاهی اوقات عدم اطلاعات کافی سبب عدم موفقیت در این امر می شود . مشاورین موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی به عنوان یک موسسه مهاجرتی در شیراز و تهران در این مقاله یکی از کشور های اروپایی را که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از مشتاقان مهاجرت قرار گرفته معرفی می کنند و به بررسی موسسه مهاجرتی به استونی می پردازند . استونی کشوری اروپایی است که درهای آن به روی مهاجرین از کلیه کشورهای جهان باز است .

بررسی موسسه مهاجرتی به استونی

استونی کشوری با مساحت 45227 کیلومتر مربع در شمال اروپا به پایتختی تالین است . این کشور از سمت غرب با دریای بالتیک و از سمت شمال با خلیج فنلاند و از سمت شرق با روسیه و از جنوب با لتونی همسایه است . واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی این کشور استونیایی نام دارد . استونی با جمعیت ۱٬۳۱۵٬۹۴۴ نفر کم جمعیت ترین کشور های اتحادیه اروپا است . استونی یکی از بی ‌دین‌ ترین مردمان جهان را دارد و بیش از ۷۰ درصد از مردم این کشور اعلام کرده ‌اند که هیچ ‌یک از ادیان را باور ندارند . این کشور توسعه یافته دارای آزادی مطبوعاتی ، آزادی اقتصادی ، آزادی سیاسی و آموزش در سطوح بالای جهانی است . استونی عضو اتحادیه اروپا و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ، ناتو است . آب ‌وهوای این کشور معتدل و مرطوب با تابستان‌ های ملایم و زمستان‌های سرد است .

میزان مهاجرت به استونی در طول چند سال گذشته کاهش یافته بود ، اما در طول یک سال گذشته با افزایش تقاضا رو به رو شده و دوباره رونق یافته است . مهم ترین مرحله مهاجرت اخذ ویزا است که برای دریافت ویزا از سفارت این کشور به دلیل قانع کننده ای نیاز دارید که می توانید از موسسه مهاجرتی به استونی کمک بگیرید . البته راه های متعددی برای مهاجرت به استونی وجود دارد که مشاورین موسسه حقوقی مهرآفرین رجبی در این مقاله به معرفی آن ها می پردازند :

• مهاجرت از طریق تحصیل
• مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
• مهاجرت از طریق کار
• مهاجرت از طریق ازدواج
• مهاجرت از طریق پیوستن به اعضای خانواده

مهاجرت به استونی با ویزای تحصیلی

اولین مرحله برای تحصیل در استونی اخذ پذیرش از یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی این کشور است ، موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی به عنوان یک موسسه مهاجرتی به استونی با تکیه بر تجربیات خود ، شما را در این مسیر یاری می نماید . بیش از 100 دانشگاه استونی در سطح جهانی معتبر است ، البته دانشگاه های این کشور از فرآیند بولونیا پیروی می کنند و مدرک دانشگاه های این کشور در سطح بین المللی پذیرفته می شود .

دروس در بیش از 100 رشته تحصیلی در دانشگاه های استونی به زبان انگلیسی ارائه می شوند . برای ورود به دانشگاه های این کشور حداقل نمره آیلتس 5.5 ضروری است . هزینه تحصیل در دانشگاه های این کشور بین 1000 تا 7000 یورو برای هر سال می باشد . دانشجویان بین المللی محصل در این کشور مجاز به کار تمام وقت ضمن تحصیل بدون محدودیت زمانی هستند و این دانشجویان می توانند بعد از اتمام دوره تحصیل شش ماه در این کشور مانده و کاری مناسب با رشته تحصیلی خود یافته و درخواست مجوز اقامت موقت کنند .

مهاجرت با سرمایه گذاری و ثبت شرکت به استونی

مهاجرت با سرمایه گذاری و ثبت شرکت به استونی

استونی به منظور حفظ و گسترش اقتصاد کشور به دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی در این کشور می باشد . برای سرمایه گذاری در این کشور فرد سرمایه گذار می تواند یکی از پنج نوع شرکت موجود در استونی شرکت های خصوصی محدود ، شرکت های سهامی عام ، مشارکت های عمومی و محدود و انجمن های تجاری را انتخاب کرده و در این کشور ثبت نماید . فرد دارنده ویزای سرمایه گذاری استونی می تواند به مدت 18 ماه برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور اقدام نماید . با استفاده از این ویزا فرد می تواند با همسر و فرزندان زیر 18 سال خود به استونی مهاجرت کند .

میزان سرمایه گذاری در شرکت های بازرگانی این کشور نامحدود است و هیچ گونه کنترل و محدودیتی در سرمایه گذاری خارجی وجود ندارد . سرمایه گذاری یک روش پیچیده مهاجرتی است که بهتر است قبل از اقدام با موسسه مهاجرتی به استونی مشاوره داشته باشید .

ویزای کاری با موسسه مهاجرتی به استونی

یکی از مطمئن ترین روش های مهاجرت ، مهاجرت از طریق کار است . البته این روش با دشواری های بسیاری رو یاروست . مهمترین مرحله این نوع مهاجرت یافتن شغلی مناسب و پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در کشور استونی است . برای اشتغال در استونی به ویزای نوع D نیاز است . قبل از درخواست برای ویزای نوع D ، کار فرما باید اشتغال کوتاه مدت فرد در دفاتر پلیس و گارد مرزی استونی ثبت کند . بعد از دریافت اقامت موقت و اشتغال به مدت 5 سال در این کشور فرد می تواند تقاضای اقامت دائم کند .

ازدواج با اتباع استونی

استونی مانند دیگر کشورهای جهان از قانون تابعیت همسر پیروی می کند و فرد در صورت ازدواج با شهروند استونی می تواند به استونی مهاجرت کرده و برای مجوز اقامت موقت اقدام نماید . مجوز اقامت موقت یک ساله است و می تواند تا سه سال تمدید گردد . فرد می تواند بعد از گذشت پنج سال از زندگی مشترک برای اقامت دائم اقدام کند .

مهاجرت از طریق پیوست به خانواده

در صورت اقامت دائم فرد در استونی اعضای خانواده او شامل همسر ، فرزندان زیر 18 سال ، پدر و مادر می توانند براساس قانون پیوستن به اعضای خانواده به استونی مهاجرت کنند . به این منظور اثبات تمکن مالی او برای پوشش هزینه خانواده در استونی ضروری است . موسسه ما به عنوان یک موسسه مهاجرتی به استونی می تواند در گرفتن ویزای پیوست به خانواده به شما کمک کند .

هزینه زندگی در کشور استونی

هزینه های زندگی در استونی مقرون به صرفه و کمتر از اکثر کشورهای اروپایی است . شرایط زندگی در استونی مشابه شرایط زندگی در دیگر کشور های اروپای غربی است . هزینه زندگی در استونی بسته به سبک زندگی و شهر محل اقامت و الگوهای هزینه فرد متغیر است .

هزینه زندگی در کشور استونی

هر فرد به طور متوسط برای یک ماه زندگی در استونی به حدود 300 تا 500 یورو نیاز دارد . هزینه زندگی و هزینه اجاره مسکن در استونی به ترتیب 71 درصد و 5 درصد بیش تر از ایران می باشد .
در این مقاله روش های قانونی مهاجرت به استونی با جزئیات معرفی گردید . موسسه مهرآفرین رجبی به عنوان یک موسسه مهاجرتی به استونی با تجربیات خود آماده پاسخگویی به سوالات علاقمندان در مورد جزئیات مراحل مهاجرت به اروپا و دیگر کشور های جهان هستند .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *