موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به مالتا

موسسه مهاجرتی به مالتا

جهت مهاجرت به مالتا راه های مختلفی همچون تحصیل در مالتا ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت از طریق ثبت شرکت و غیره وجود دارد . موسسه مهاجرتی به مالتا به طور انحصاری بر امور شهروندی و مشکلات اقامت کار می کند و از طرف شما در طول تمام پروسه ، از ابتدا تا انتها ، تمام اقدامات لازم را انجام خواهد داد . تیم مشاوره موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی تا زمانی که اقامت یا شهروندی شما تایید شده باشد ، همراهتان خواهد بود . اگر ترجیح می دهید شخصا در یکی از دفاتر شرکت ما در شهر های شیراز و تهران ملاقات داشته باشید ، لطفا با شمار تماس های موسسه تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم زمان و تاریخ را برای شما راحت تر هماهنگ کنیم . برای دریافت وقت مشاوره همین امروز ، از فرم تماس ما استفاده کنید .

درباره موسسه مهاجرتی به مالتا

هدف موسسه مهاجرتی به مالتا ( با نام رسمی موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی ) ترویج سیاست های ابتکاری ، جامع و پایدار مهاجرت است و در خصوص روش های مهاجرتی مختلف به هموطنان خدمت رسانی می نماید .

مهاجرت یکی از مهمترین مسائل سیاسی در بحث های کنونی است که اغلب با دیدگاه های بسیار احساسی و گاه حتی افراطی ارتباط دارد . موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی تلاش می کند که روش های مهاجرتی را متناسب با اهداف متقاضیان معرفی کند که از هدر رفتن وقت و سرمایه آن ها اجتناب به عمل آید .

موسسه مهاجرتی به مالتا تجربه زیادی در خصوص انواع روش های مهاجرت به مالتا دارد . با توجه به این که موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی از مشاورین مجرب در خصوص امر مهاجرت به مالتا برخوردار است در نهایت خدمات ما به شما هوطنان عزیز از کیفیت بالایی برخوردار است .

اطلاعات مهاجرت به مالتا

مالت یک جزیره کوچک در وسط دریای مدیترانه است که به خاطر معماری زیبا ، آثار تاریخی بسیار و آب و هوای فوق العاده ، یک مقصد توریستی بسیار محبوب است . جمعیت فعلی آن 423،500 نفر است ، و این جزیره برای بیش از 7000 سال محل سکونت بوده و به یکی از پیشرفته ترین تمدن های این کره خاکی تبدیل شده است . در حال حاضر 7 جزیره آن در میراث جهانی یونسکو ثبت شده اند و مردم از سراسر جهان به این کشور سفر می کنند تا از این کشور توریستی که گردشگری آن یکی از بزرگترین بخش های اقتصادی در مالتا است و 15 درصد از تولید ناخالص داخلی کشور را به خود اختصاص داده است ، بازدید نمایند .

شرایط و الزامات مهاجرت به مالتا

با اینکه مالتا کشوری کوچک است ، اما دلایل متعددی برای مهاجرت به این کشور عینا وجود دارد . این کشور مکان جذابی برای سرمایه گذاران خارجی است ، در حالی که از ویژگی های منحصر به فرد یک شیوه زندگی جزیره ای متمایز برخوردار است . میزان ماليات پایین و برنامه هاي سرمايه گذاري براي سرمايه گذاران خارجي ، همراه با آب و هوای مطلوب مديترانه اي و فرهنگ و تاريخ غني از جذابیت های مالتا برای مهاجرت به این کشور است .

به لحاظ استراتژیک در قلب مدیترانه قرار دارد و از ارتباطات عالی با استفاده از لینک های حمل و نقل هوایی و دریایی به قاره اروپا و شمال آفریقا برخوردار است ، این کشور به عضویت کامل اتحادیه اروپا از سال 2004 در آمده و بخشی از منطقه شینگن است .

شرایط و الزامات مهاجرت به مالتا

1. الزامات زبان : هیچ آزمون زبانی برای اخذ شهروندی در روش های مختلف مهجرتی از جمله برنامه سرمایه گذاری مالتا وجود ندارد و متقاضیان ملزم به دانستن زبان مالتایی و یا حتی انگلیسی نیستند که در برنامه شهروندی مالی پذیرفته شوند .

لازم به ذکر است تمام مدارک مربوط به اخذ برنامه شهروندی مالتا باید به زبان انگلیسی باشد یا همراه با یک ترجمه معتبر باشد . به عنوان مثال مدارک مورد نیاز که به زبان های روسی ، عربی یا چینی مورد نیاز است ، همراه با یک ترجمه انگلیسی دقیق ارائه شود .

2. سلامت : متقاضیان در روش های مختلفی که به مالتا مهاجرت می کنند ، باید برای اخذ شهروندی مالتا نشان دهند که از هیچ بیماری مسری برخوردار نیستند . همه متقاضیان باید تحت پوشش یک بیمه درمانی بین المللی قرار گیرند .

3. انجام بایومتریک ( انگشت نگاری و تشخیص چهره ) : همه متقاضیان برای اخذ شهروندی مالتا ، به استثنای کودکان زیر 6 سال ، باید در بعضی موارد به سفارت مالتا یا دفتر گذرنامه مالتا در والیتا مراجعه کنند تا بایومتریک خود را ارائه دهند . بیومتریک شامل ویژگی های چهره و همچنین اسکن اثر انگشت برای متقاضیان 12 سال به بالا است . داده های بیومتریک که به عنوان بخشی از شهروندی مالتی به وسیله فرآیند درخواست سرمایه گذاری ارائه می شود می تواند تا شش ماه ذخیره شود .

افراد و شرکت هایی که مایل به نقل مکان به مالتا هستند باید تصمیمات آگاهانه ای را در مورد جنبه های مختلف مربوط به انتقال آنها ، مانند پیدا کردن مکان مناسب ، داشتن مجوز کار لازم در محل ، ترتیبات تحصیلی برای فرزندان خود و حتی انتقال اقلام شخصی خود از کشورهای دیگر ، از جمله حیوانات خانگی بدست آورند .

مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری

خدمات مهاجرت گروه مهر آفرین رجبی به عنوان موسسه مهاجرتی به مالتا به تمام شیوه های مهاجرت به مالتا اختصاص یافته است . این که آیا می خواهید از ویزای مالتی یا گذرنامه اروپایی بهره مند شوید و یا به مالتا نقل مکان کنید ، ما می توانیم به شما در تمام این نیازها مشاوره های لازم را ارائه دهیم .

در سال 2013 مالتا برنامه اقامت خود را با سرمایه گذاری در این کشور راه اندازی کرد . این برنامه مخصوص افراد با سن بالای 18 برای رسیدن به پاسپورت مالتا است . داشتن پاسپورت مالتا ، آزادی حرکت را در تمام 28 کشور عضو اتحادیه اروپا و سرزمین هایی که مالتا معاهدات خاصی را با آن ها امضا کرده است ، تضمین می کند .

مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری

الزامات عمومی برای پوشش فرآیند درخواست ، حداقل سرمایه گذاری در سهام مالتا و یا اوراق قرضه و خرید و یا اجاره ملک در مالتا با شروع حداقل مقدار معین است . روند درخواست معمولا 12 ماه طول می کشد ، پس متقاضی می تواند به طور کامل از مزایای مختلف دریافت مدرک زبان مالتایی استفاده کند .

موسسه مهر آفرین رجبی ، موسسه مهاجرتی به مالتا ، دارای دانش جامع است و می تواند بینش و کمک های حرفه ای را برای هر فرد متناسب با نیاز هایش ، ارائه دهد . برای مشاوره تخصصی در مورد روش های قانونی مهاجرت ، مهاجرت به اروپا و اخذ شهروندی مالتا به روش های مختلف با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *