ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لهستان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لهستان

توسعه اقتصادی لهستان فرصت های زیادی برای راه اندازی یک کسب و کار جدید فراهم می کند . اقتصاد لهستان به خصوص در بخش خصوصی اش شکوفایی های بسیاری تاکنون داشته است . با ایجاد یک کسب و کار در لهستان ، سرمایه گذاران می توانند به یارانه ها و کمک هزینه های مالیاتی دسترسی پیدا کنند و مناطق خاص اقتصادی نیز وجود دارد که برای راه اندازی یک کسب و کار حمایت های بسیاری از سوی دولت دریافت می کنند . در ادامه اطلاعاتی پیرامون ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لهستان با کمک مشاوران موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی تقدیم گردیده است .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لهستان یکی از راه های مهاجرت به لهستان است . بنابراین ، دولت لهستان با ارائه طیف گسترده ای از انگیزه ها برای کارآفرینانی که تصمیم می گیرند از کشور خود خارج شوند و شرکتی را در لهستان تاسیس کنند ، سرمایه گذار های خارجی را در لهستان تشویق می کند .

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لهستان

شرکت با مسئولیت محدود در لهستان با حداقل یک عضو تاسیس می شود و نیاز به سرمایه حداقل ۵۰۰۰ زلوتی دارد . سهام این شرکت می تواند آزادانه در بازار معامله شود و باید حداقل ارزش آن ۵۰ زلوتی باشد . یک شرکت با مسئولیت محدود در لهستان باید هیئت اجرایی ، هیئت مدیره داشته باشد . هیئت مدیره زمانی اجباری است ، که شرکت دارای سرمایه اولیه بیش از ۵۰۰۰۰۰ زلوتی و بیش از ۲۵ سهامدار باشد .

یک شرکت با مسئولیت محدود یک نهاد مستقل با شخصیت حقوقی است . این متداول ترین نوع شرکت با شخصیت حقوقی در لهستان است . برای کارآفرینان سرمایه گذاری در مقیاس وسیع و یا با ریسک قابل توجه ، انتخاب ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لهستان معمولا سودمند است . یک شرکت با مسئولیت محدود یک ساختار قانونی ترجیحی با تعداد کمی از سهامداران است ؛
این نوع شرکت برای سهامدارانی است که میخواهند :

  1. نظارت مستقیم بر مدیریت امور شرکت داشته باشند ،
  2. ریسک خود را در برابر دارایی های سرمایه گذاری شده در شرکت در قالب مشارکت محدود کنند ( هیچ مسئولیت شخصی در رابطه با بدهی های شرکت نداشته باشند ) .

در این نوع شرکت مسئولیت سهامداران محدود است ، سهم سرمایه نسبتا کم ( حداقل ۵۰۰۰ زلوتی است ) . امکان سرمایه گذاری قابل توجه سرمایه از سوی سهامداران تأثیر قابل توجهی بر فعالیت های شرکت از سوی آن ها دارد .

چگونگی ثبت شرکت در لهستان

روش ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت متفاوت است ، با این حال ، این پروسه معمولا می تواند ظرف یک ماه تکمیل شود . اولین قدم این است که اسناد ثبت شده ، اساسنامه ها و اسناد مربوطه را به تصویب رساند و اسناد رسمی را تأیید شود . هزینه های اسناد رسمی در لهستان متفاوت است .

صاحبان کسب و کار باید یک حساب بانکی جداگانه برای شرکت خود باز کنند و حداقل سهم سرمایه را در سپرده بگذارند . شرکت جدید ایجاد شده باید در National Court Register ثبت شود ، پس از آن یک شناسه شرکت ، شماره EGON ، NIP و شماره آماری دریافت خواهید کرد . در این زمان ، این شرکت همچنین نیاز به ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده را دارد .

بهترین سرمایه گذاری در لهستان

وقتی که صحبت از جذابیت می شود ، لهستان هشتمین کشور در بالاترین میزان ترجیحات سرمایه گذاران خارجی است . صنایع اصلی در لهستان خودرو ، معادن زغال سنگ ، مواد شیمیایی ، کشتی سازی ، پردازش مواد غذایی ، نوشیدنی ها و منسوجات است .

بهترین سرمایه گذاری در لهستان

برآورد شده است که ۳۶ درصد از سرمایه خارجی در تولید سرمایه گذاری می شود . سایر بخش های اصلی که اخذ اقامت لهستان از طریق سرمایه گذاری را مهیا می کنند ، خدمات مالی ، حمل و نقل ، تدارکات و انتقال داده ها هستند .

کشاورزی لهستان یکی از زمینه هایی است که شروع به نشان دادن فرصت سرمایه گذاری جذاب تر کرده است . همچنین ، با توجه به رشد بالا در اقتصاد لهستان در سال های اخیر ، بازار املاک و مستغلات یک منطقه دیگر است که توجه سرمایه گذاران را جلب کرده است . آلمان ، ایالات متحده آمریکا و انگلستان سرمایه گذاران اصلی در مورد تشکیل شرکت در لهستان می باشند .

مزایای ثبت شرکت در لهستان

ثبات اقتصادی کشور لهستان : برای راه اندازی شرکت در لهستان ، این کشور نه تنها دارای بسیاری از فرصت های تجاری بلکه دارای یک سیستم قانونی شفاف و یک سیستم مالی توسعه یافته و پایدار است . لهستان یکی از چند کشوری است که با رکود جهانی روبرو شده است .

علاوه بر این ، لهستان دارای بزرگترین اقتصاد در اروپای مرکزی و شرقی و ششمین اقتصاد بزرگ در اتحادیه اروپا است . همچنین لازم به ذکر است که در قانون لهستان اکثریت سرمایه گذاران خارجی می توانند بدون نیاز به داشتن یک شریک از کشور لهستان وارد بازار شوند .

راحتی در شروع کسب و کار در لهستان : علاوه بر مزایای فوق و فرصت های کسب و کار برای شروع یک کسب و کار در لهستان ، ثبت یک شرکت جدید یا خرید یک شرکت که قبلا تاسیس شده است بسیار سریع است و روند ساده ای دارد زیرا به پول و زمان زیادی نیاز ندارد .

علاوه بر این ، بسیاری از جنبه های فرهنگی کسب و کار در لهستان وجود دارد که قبل از شروع به کار در لهستان باید بدانید . به خصوص با در نظر داشتن اینکه شما احتمالا با هیچ مانع زبانی مواجه نخواهید شد چرا که بسیاری از مردم لهستان در سایر زبان های خارجی مانند انگلیسی و روسی مسلط هستند .

راه اندازی و ایجاد یک کسب و کار در لهستان برای همه باز است و شما در مقیاس برابر خواهید بود . با استثناء برای بخش خدمات ، تقریبا هیچ مجوز لازمی برای اجرای یک کسب و کار در هر بخش وجود ندارد . از آنجایی که خواسته های اقتصادی مترقی دولت برای کارآفرین سازگار است ، در تئوری دولت نباید مانع پیشرفت شما شود .

درباره کشور لهستان

لهستان کشوری است که با تغییرات مهم و پیشرفت دائمی آشناست . این کشور موفق شد پس از رژیم کمونیستی اقدامات لازم را انجام دهد و امروزه یکی از بزرگترین بازارهای اروپایی و پتانسیل اقتصادی با ارزش را داشته باشد . صاحبان کسب و کاری که می خواهند ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لهستان داشته باشند می توانند فرم تجاری مناسب را براساس نیازهای خود انتخاب کنند .

درباره کشور لهستان

اگر هنوز احساس می کنید که نیاز به اطلاعات دقیق تر در مورد چگونگی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در لهستان و نحوه انتخاب مناسب ترین شرکت با توجه به نیازهای خود دارید ، همچنین زمان انجام پروسه و هزینه کلی این روند ، وکلای حقوقی ما در موسسه مهر آفرین رجبی همیشه آماده هستند به شما کمک کنند و اطلاعات لازم در تمام مراحل سرمایه گذاری و ثبت شرکت را به شما ارائه دهند . بنابراین ، شما همیشه می توانید با شماره تماس های دفاتر ما در دو شهر تهران و شیراز تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان در زمینه ویزای کار لهستان نیز برخوردار شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *