info@rajaby.com

راه ارتباط با ما

٠٢١٩١٠٠٢٥٢٥

تماس بگیرید

کسانی که مایل هستند با مدرک دیپلم در روسیه تحصیل کنند ، تقریبا تمامی رشته های موجود در دانشگاه های روسیه را می توانند برای تحصیل انتخاب کنند و فقط باید با شرایط تحصیل آنها آشنایی داشته باشند . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در این مقاله قصد دارند شرایط تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم را برای شما روشن کنند . شرایط تحصیل پزشکی در روسیه در سایت موسسه به تفصیل توضیح داده شده است .

دانشجویان از فرهنگ و مهمان نوازی روسیه و همچنین از تجربیات خود درباره آنچه که این کشور ارائه می دهد ، لذت می برند . تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم ، برای رشته های پزشکی ، پیراپزشکی ، مهندسی و انواع لیسانس ها با شرایط راحت تر از دیگر کشورها امکانپذیر است . در این مقاله شما را با جدیدترین برنامه های لیسانس موجود در دانشگاه های روسیه آشنا می کنیم و توضیحاتی درباره رشته های کمتر شناخته شده می دهیم .

شرایط تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم

از مهمترین شرایط تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم ، اخذ ویزای دانشجویی است که شرایط آن به طور کامل در مقاله ویزای تحصیلی روسیه توضیح داده شده است . به یاد داشته باشید که قبل از اقدامات برای اخذ ویزای دانشجویی شما باید دانشگاه مدنظر و رشته تحصیلی را انتخاب و با ارائه ریز نمرات دیپلم برای دانشگاه جلب توجه کرده و نامه پذیرش دریافت نمایید .

در برخی دانشگاه ها شرکت در آزمون ورودی و یا مصاحبه حضوری را از شما می خواهند . مقاله آزمون های ورودی دانشگاه های روسیه برای رشته های پزشکی در سایت موسسه قابل دسترسی است . اگر بخواهید برای تحصیل با مدرک دیپلم در روسیه ، تحصیل به زبان روسی را انتخاب کنید ، باید دوره یکساله زبان روسی یعنی پادفک را نیز در روسیه بگذرانید . تمامی کارهای اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی با اخذ مشاوره از مشاورین موسسه مهاجرتی به روسیه در کوتاه ترین زمان انجام پذیر خواهد بود .

برنامه لیسانس موجود در روسیه با مدرک دیپلم

برنامه های لیسانس در روسیه ، با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی است . در حال حاضر در سال 2019 ، 125برنامه برتر لیسانس در روسیه ارائه می شود . اگر یک لیسانس در روسیه علاقه شما را جذب کند ، می توانید از طریق انتخاب یکی از برنامه های زیر و اخذ مشاوره درباره آن ، اطلاعات بیشتری در مورد فرصت های موجود کسب کنید .

 • مطالعات اداره
 • مطالعات هنر
 • مطالعات تجاری
 • ساخت و ساز
 • طراحی
 • مطالعات اقتصادی
 • تحصیلات
 • مطالعات انرژی
 • مطالعات مهندسی
 • مطالعات محیطی
 • مطالعات انسانی
 • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
 • زبان ها
 • مطالعات قانون
 • علوم زیستی
 • مطالعات مدیریتی
 • مطالعات بازاریابی
 • علوم طبیعی
 • علوم اجتماعی
 • مطالعات پايدار
 • مطالعات فناوری
 • گردشگری و مهمانداری
 • مطالعات معماری
 • هواپیمایی
 • مطالعات زیبایی شناسی
 • مطالعات غذایی و آشامیدنی
 • مطالعات عمومی
 • هنرهای نمایشی
 • مطالعات حرفه ای
 • ورزش

برای فارغ التحصیلان مدارس و کالج هایی که با مدرک دیپلم مایل به دریافت دانش های کاربردی هستند ، فرصت های رشد سریع حرفه ای هم در روسیه و هم در خارج از کشور وجود دارد . در ادامه برخی از برنامه های پر تقاضای لیسانس در دانشگاه های روسیه برای سال 2019 توضیح داده شده است .

لیسانس امور مالی بین المللی در روسیه

این رشته در دانشگاه مالی تحت دولت فدراسیون روسیه برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود . دانشکده امور مالی بین المللی (M.F.F.) برای لیسانس و کارشناسی ارشد در زمینه آماده سازی " اقتصاد " آموزش می دهد .

تحصیل در این رشته در این دانشگاه برای علاقه مندان به تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم توصیه می شود . دانشجویان این دانشکده برای کار حرفه ای در بخش های مالی و اقتصادی سازمان های صنایع مختلف و اشکال مالکیت در سازمان های دولتی در پست هایی که نیاز به تحصیلات ابتدایی اقتصادی دارند، آماده می شوند .

لیسانس امور مالی بین المللی در روسیه

فارغ التحصیلان این دانشکده قادر خواهند بود فعالیت های تحلیلی ، سازمانی ( اداری ) و آموزشی ( تدریس ) را در زمینه های اقتصادی زیر انجام دهند : بازار های عملکردی ، جریان های مالی و اطلاعات ، فرایندهای تولید و تحقیق در شرکت ها از هر گونه فعالیت مالکیتی ، در سازمان های آموزشی ، تحقیقاتی و سایر سازمان ها و همچنین در داخل دولت .

آموزش حرفه ای این رشته همراه با تدریس عالی انگلیسی ، باعث می شود فارغ التحصیلان نامزدهای ایده آلی برای کار در شرکت های چند ملیتی در داخل و خارج از روسیه باشند .

لیسانس مدیریت بین المللی هتل داری IMI در روسیه

IMI یک رشته منحصر به فرد در برنامه بازشناسی بین المللی روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع است که مطابق با استانداردهای بین المللی آموزش و پرورش در صنعت مهمان نوازی پایه ریزی شده و آموزش داده می شود .

این برنامه ترکیبی از دانش نظری ، روند بازار اخیر و مهارت های عملی است . مدرک لیسانس مدیریت بین المللی هتل داری ( IMI )، در سراسر جهان شناخته شده است و فارغ التحصیلان ، تجربه قابل توجهی در بهترین هتل ها و رستوران های بین المللی در روسیه و خارج از کشور دارند .

دانشجویان در برنامه تحصیلی IMI ابتدا مقدمه ای بر مهمانداری را بررسی می کند و سپس خدمات پذیرش ، خدمات اقامت ، خدمات عملی رستوران ، سیستم های کامپیوتری هتل و مقدمه ای بر حسابداری را آموزش می بینند .

لیسانس علوم رایانه و کامپیوتر در روسیه

عزیزان علاقه مند به تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم می توانند این رشته را نیز انتخاب کرده و دانشگاه فنی دولتی ولگاگراد ( Volgagrad ) به مدت چهار سال مشغول به تحصیل باشند .

همانطور که همه شما آشنایی دارید ، رشته کامپیوتر از پرکاربردترین رشته های تحصیلی در جهان است . متخصصین کامپیوتر در حوزه فناوری اطلاعات دائما مورد تقاضا هستند و کمبود پرسنل واجد شرایط در زمینه فناوری اطلاعات در سراسر جهان ، به چشم می خورد .

آموزش و پرورش متخصصان فناوری اطلاعات در دانشگاه Volgagrad بیش از 30 سال بوده است . بیشتر شرکت های فناوری اطلاعات در منطقه ایجاد شده ، سرپرست و کارکنان فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند .

فارغ التحصیلان این دانشگاه با موفقیت در شرکت های برجسته بین المللی مانند اینتل ، مایکروسافت ، HP، CISCO، ZyXEL و غیره کار می کنند و اغلب دارای پست و مقام های عالی هستند . دانشگاه Volgagrad از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در روسیه می باشد .

مهندسی محیط زیست و انرژی خالص در روسیه

این برنامه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس در دانشگاه فنی دولتی Irkutsk در سال 2019 در دسترس است . همانطور که میدانید برنامه حفظ محیط زیست از چالش های اصلی بشر در دنیای امروز است و این برنامه صرفا جهت آموزش متخصصان عمومی برای حل مشکلات زیست محیطی ، مدیریت طبیعت پایدار و انرژی خالص در نظر گرفته شده است . برنامه جهانی محیط زیست ، دانش تئوری اساسی را با مهارت های آزمایشگاهی و تجربی ، مهندسی و فنی ، روش شناختی و تکنولوژیکی ادغام می کند .

این برنامه با هدف آموزش مدرن کارشناسان ، قادر به استفاده از فن آوری های زیست محیطی و قدرت و تجهیزات مهندسی است که می تواند یک محصول جدید را توسعه و در جهت حفظ محیط زیست راه اندازی و وارد مرحله تجارت کند . توجه داشته باشید که برخورداری از مهارت های اضافی در زمینه اقتصاد و مدیریت طبیعت ، توسعه محصول جدید و همچنین ارائه و بازاریابی درست آن را تسهیل می کند .

لیسانس گردشگری در دانشگاه دولتی Pyatigorsk روسیه

این برنامه در موسسه زبان های خارجی و گردشگری بین المللی طراحی و برای علاقه مندان ارائه شده است . طراحان این رشته تلاش می کنند تا دانش آموزان را با زمینه های نظری و مهارت های مدیریت عملی در حوزه گردشگری آماده سازد و آموزش متخصصان خبره را فراهم کند .

فارغ التحصیلان می توانند به طور موثر در صنعت گردشگری به عنوان اپراتورهای تور ، نمایندگان تور ، راهنماهای تور و مترجمان ، کارشناسان بازاریابی و همچنین در موقعیت مدیران مختلف در صنعت گردشگری بین المللی کار کنند .

رشته مدیریت هتل داری در روسیه

 • معلمان برنامه حرفه ای بین المللی از کشورهای مختلف جهان هستند که دارای تجربه عملی زیادی در این زمینه هستند .
 • در پایان هر سال تحصیلی ، دانش آموز باید یک دوره کارآموزی را بگذرانند (20 هفته ) ، که این دوره به دانش آموزان اجازه می دهد تا پس از فارغ التحصیلی ، تجربه قابل توجهی در صنعت کسب کنند . مدرسه بازرگانی SWISSAM در روسیه دارای پایه شغلی گسترده است و به طور فعال در انتخاب یک کارآموزی مناسب برای دانش آموزان شرکت می کند .
 • این برنامه شامل صدور گواهینامه حرفه ای در زبان انگلیسی و اسپانیایی می باشد .
 • در طول آموزش ، دانش آموزان فرصت پیدا کردن تماس های حرفه ای در صنعت هتلداری را دارند .
 • دانش آموزان با چگونگی مدیریت فروش و درآمد در صنعت هتل و مهمان داری به طور حرفه ای آشنا می شوند .
 • امکان آموزش فردی همراه با مشاوره شغلی در طول آموزش وجود دارد . فارغ التحصیلان IMI میتوانند در زمینه های گسترده ای کار کنند ؛ کسب و کار هتل و رستوران ، مدیریت خطوط هوایی ، مدیریت رویدادهای ورزشی ، گردشگری پزشکی ، باشگاه ها و مدیریت کازینو .
 • فارغ التحصیلان گرایش IMI BA در کارآفرینی مهمانداری فعال خواهند بود و یا می توانند در صنعت بیمه مشغول به کار شوند ، آنها همچنین مدیریت استراتژیک در زمینه هتل داری و مهمان نوازی را خواهند آموخت .

رشته مدیریت هتل داری در روسیه

لیسانس در اقتصاد در دانشکده اقتصاد HSE روسیه

این دانشکده از مدارس معروف اقتصاد در روسیه است و دانشجویان را از فرصت های ویژه برای تحصیل در دو رشته یکی به زبان روسی و دیگری به زبان انگلیسی از HSE و دانشگاه لندن بهره مند می سازد . موضوعات به زبان انگلیسی تدریس می شود و فقط برخی از موارد مورد نیاز برای مدرک روسی به زبان روسی تدریس می شود .

این برنامه با حمایت دانشگاه اقتصاد و علوم سیاسی لندن ، ترکیبی از استانداردهای عالی رتبه روسیه و بریتانیا در اقتصاد و امور مالی را برای دانشجویان ارائه می دهد و این یکی از گزینه های عالی برای تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم است . فارغ التحصیلان این برنامه می توانند ادامه تحصیل و یا شروع کار خود را در هر نقطه از جهان با مزیت منحصر به فرد آغاز کنند .

لیسانس مدیریت سازمان در دانشگاه روسیه ای Plekhanov

دانشجویان در فرایند آموزش از مجموعه های آموزشی و روش شناختی مبتنی بر محصولات نرم افزاری مدرن ( مدل سازی کسب و کار ، طراحی معماری کسب و کار ) ، کسب و کار استودیویی و غیره استفاده می کنند . برنامه دوسویه با دانشگاه علم و صنعت فناوری دانشگاه علوم و فنون Lille است که یک موسسه دولتی فرانسوی آموزش عالی می باشد .

کل برنامه های این دانشگاه به زبان انگلیسی اجرا می شود و برای تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی مناسب است . علاوه بر این لیسانس اقتصاد و مدیریت در دانشگاه ملی تحقیقات مسکو نیز از موارد پیشنهادی برای تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم می باشد .

برخی رشته های مهندسی در روسیه

لیسانس خدمات خودرو( Automobile ) در دانشگاه دولتی Vladivostok روسیه : تحصیل در این رشته دانش بالایی را در سیستم سازمان کسب و کار و مدیریت در زمینه خدمات ، تعمیر و نگهداری فنی و تجارت اتومبیل و تجهیزات تکنولوژیکی تشکیل می دهد .

متخصصان این رشته از طریق پیاده سازی فن آوری های پیشرفته خدمات و تعمیر خودرو ، ارتقاء ماشین های با کیفیت ، تجهیزات تکنولوژیکی و سطح اتومبیل سازی و ایمنی جاده ها را تحت تاثیر قرار می دهند .

لیسانس مهندسی مکانیک در دانشگاه ایالتی اورال جنوبی روسیه : دانشجویان پس از ثبت نام در این رشته ، در زمینه پردازش فلزات ، آلیاژها و مواد پودر به وسیله فشرده سازی و قلم زدن دانش اساسی کسب می کنند . آمادگی برای اجرای فعالیت های سازمانی-اداری و تحقیقاتی، ارتقاء دانش و مهارت های لازم برای اجرای فعالیت های طراحی، تولید و تکنولوژیکی در زمینه فشار پردازش مواد .

لیسانس طراحی در دانشگاه مینی (Minin ) روسیه

دانشجویان این رشته در ایجاد ویژگی های تفریحی و منظره ، دکوراسیون در نمایشگاه های جمعی و جشنواره ها و طراحی داخلی مسکونی و عمومی ساختمان ها تخصص کسب می کنند .

آنها همچنین در توسعه محصول چاپ مواد تبلیغاتی ، طراحی کتاب ، تبلیغات و بروشورهای اطلاعاتی ، جزوه ها و پوسترها ، گرافیک صنعتی و بسته بندی ، توسعه برچسب ها و علامت های تجاری ، آرم و تایپ محصولات تبلیغاتی در بیلبوردها مهارت کسب می کنند .

فارغ التحصیلان این رشته ، به عنوان یک کارمند دولتی یا به عنوان یک کارآفرین خصوصی در موسسات طراحی ، استودیوهای طراحی ، معماری کارگاه های طراحی خلاقانه ، شرکت های دولتی و تجاری ، اتحادیه ها و سازمان های خلاق کار می کنند . این رشته نیز برای علاقه مندان تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم گزینه مناسبی است .

مشاوره در خصوص تحصیل روسیه

در پایان باید اشاره کنیم که کشور روسیه در حال حاضر بیشترین فارغ التحصیلان بین المللی را دارا هست و این موضوع به خاطر حمایت دولت روسیه از دانشجویان خارجی است . در واقع دولت موارد چشمگیری از بورسیه تحصیلی در روسیه پیش روی دانشجویان جهان قرار دارد . همکاران موسسه مهر آفرین رجبی می توانند شما را برای دریافت اطلاعات بیشتر برای تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم راهنمایی کنند . برای کسب اطلاعات با دفاتر تهران و شیراز تماس بگیرید .

مطالب مرتبط با تحصیل در خارج

مطالب مرتبط با تحصیل در روسیه

مطالب مرتبط با مهاجرت به روسیه

2 نظر در “ تحصیل در روسیه با مدرک دیپلم”

 1. Name *mona می گوید :پاسخ

  باسلام.
  ایا با مدرک دیپلم تجربی و بدون مدرک پیش دانشگاهبی میشه برای رشته داروسازی اقدام کرد؟ایا شرط معدل وجود داره؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا