موسسه مهاجرتی در شیراز

موسسه مهاجرتی در شیراز
مشاور مهاجرتی

موسسات مهاجرتی که دارای مجوز قانونی هستند ، می توانند در تمامی زمینه های مهاجرتی اعم از تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، تولد فرزند و ازدواج اقدام نمایند.

هنگام انتخاب یک موسسه مهاجرتی به دنبال ویژگی های زیر باشید:

 1. دارا بودن اطلاعات کافی و به روز در رابطه با تمامی مسیرها
 2. دارا بودن نماینده در کشورهای مختلف جهت پیگیری امور مهاجرین
 3. تخصص و تجربه کارشناسان جهت معرفی بهترین مسیرهای ممکن
 4. داشتن مجوز ، آدرس و سابقه کافی و قابل اعتماد

 

اساساً موسسات اعزام دانشجو دارای حوزه فعالیت محدودی هستند و تنها اجازه همکاری با مراکز آموزشی و دانشگاه های محدودی را در خارج از کشور دارند.

در حالی که موسسات مهاجرتی هم در حوزه تحصیل و هم در سایر مسیرهای مهاجرتی دارای اختیار تام بوده و می توانند از ابتدا تا انتهای مسیر شما را به صورت کامل همراهی نمایند.

در بهترین موسسه مهاجرتی در شیراز ، کارشناسان متبحر ما با بررسی دقیق شرایط شما، بهترین مسیر مهاجرتی را با توجه به اهداف، علایق، بودجه، سن و بسیاری فاکتورهای دیگر به شما پیشنهاد می‌دهند تا بی دغدغه و امن مهاجرت کنید.

هدف غایی تیم ما یاری دادن به شما برای رسیدن به زندگی‌ای باکیفیت‌تر و نیل به اهداف مهاجرتی تان است. ما با تعهد و پشتکار، در کنار شما خواهیم بود تا با عبور از مرزها، به فرصت‌های طلایی که در انتظارتان است، دست پیدا کنید، موفقیت ما در پرونده های بسیار زیاد مهاجرتی تا کنون ، نوید بخش توانایی ما و گواه ادعاهای ماست.

در بین موسسات مهاجرتی در شیراز ، این نام موسسه رجبی است که همواره به عنوان موسسه ای پیشرو و خلاق بر سر زبان هاست، یکی از علل موفقیت ما، جامعیت خدمات ماست، تمام شیوه های قانونی مهاجرت که شاید حتی برخی از انها برای شما نا آشنا باشند، در موسسه رجبی قابل انجام و ارائه هستند.

شرکت مهاجرتی رجبی در شیراز

انتخاب دفتر مهاجرتی ، یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که متقاضیان مهاجرت باید اتخاذ کنند زیرا این موسسات نقش مهمی در راهبری و تسهیل فرآیند مهاجرت شما دارند . شرکت مهاجرتی رجبی، یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی شیراز است، در این موسسه انواع خدمات مهاجرتی شامل مشاوره های حضوری و غیر حضوری و حتی برعهده گرفتن کامل پرونده مهاجرتی شما قابل انجام است، از مهاجرت تحصیلی و کاری گرفته تا سرمایه گذاری و ثبت شرکت و از خرید ملک گرفته تا مهاجرت دانش آموزی در شرکت مهاجرتی شیراز با بهترین کیفیت و هزینه های کاملا منطقی انجام می شود.

در جنوب ایران، کمتر موسسه و شرکتی است که بتواند طیف وسیعی از خدمات مهاجرتی را بصورت اجرایی ارائه دهد اما ما به عنوان یکی از دفاتر مهاجرتی معتبر در شیراز، علاوه بر خدمات مشاوره ای قادریم صفر تا صد پرونده مهاجرتی شما را بر عهده گرفته و به نتایج مطلوب برسانیم.

موسسه مهاجرتی در شیراز

 

مجوزهای ما

واضح است که برای فعالیت به عنوان آژانس مهاجرتی شیراز، اخذ مجوزها و گواهینامه های مختلفی از مراجع ذیصلاح ضروری است، همچنین قوانین و مقررات مهاجرت دست خوش تغییرات بسیار هستند و این تغییرات باعث می شوند نیاز به مجوزهای دیگری هم در طول زمان بوجود آید، موسسه مهاجرتی رجبی در طی یک دهه فعالیت حرفه ای، با تلاش و پیگیری‌های مستمر، موفق به اخذ مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مهاجرتی به کشورهای مختلف شده است.

مدیران این مجموعه با رصد آخرین تغییرات و به‌روزرسانی ها انواع مجوزها و سرتیفیکیت های مورد نیاز را اخذ می نمایند تا شما در هیچ مرحله از مهاجرتتان با چالش مواجه نشوید.

موسسه مهاجرتی در شیراز
تلفن

آدرس دفتر مهاجرتی در شیراز

شرکت مهاجرتی شیراز در آدرس زیر آماده ارائه خدمات حضوری به شما عزیزان است :

شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، بین کوچه 25 و 27، ساختمان اوتانا طبقه پنجم

ساعات کاری : از ساعت 9 صبح تا 20 و پنج شنبه ها از 9 تا 19

تلفن های دفتر مهاجرت در شیراز

شرح خدمات و انواع روش های مهاجرت

روش های مختلفی برای خروج از کشور و مهاجرت به سایر کشورهای جهان وجود دارد که بر اساس ویژگی ها و شرایط فرد متقاضی ، معمولا بهترین روش از سوی مشاوران در دفتر مهاجرتی در شیراز به شما پیشنهاد می گردد.

رایج ترین روش های مهاجرت قانونی شامل مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت از طریق ازدواج و مهاجرت از طریق تولد فرزند می باشند.

البته روش های دیگری مانند مهاجرت از طریق پناهندگی و یا به صورت قاچاقی هم وجود دارد که به هیچ وجه قابل اطمینان نیست و بهتر است هموطنان عزیز حتما از روش های معقول و قانونی از کشور خارج شوند تا آرامش و امنیت خود را تضمین کنند.

در برترین موسسه مهاجرتی در شیراز چه خدماتی ارائه می شود؟

در بین موسسات مهاجرتی شیراز، شرکت مهاجرتی رجبی با ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی با توجه به شرایط و اهداف شما، بررسی شرایط شما برای مهاجرت به کشورهای مختلف، معرفی برنامه‌های مهاجرتی متناسب با شرایط شما و ارائه اطلاعات کامل در مورد الزامات و مدارک مورد نیاز برای هر برنامه مهاجرتی توانسته پاسخگوی تمامی سوالات شما در مورد فرآیند مهاجرت باشد.

همچنین در خصوص خدمات اخذ ویزا، ما می توانیم در روند تهیه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا، ترجمه مدارک به زبان مورد نیاز، نامه‌نگاری با سفارتخانه‌ها و ادارات مربوطه، آماده کردن شما برای مصاحبه ویزا، پیگیری پرونده شما تا زمان صدور ویزا به صورت کاملاً حرفه ای به شما خدمت رسانی کنیم.

ارائه خدمات مهاجرتی در شرکت عظیم مهاجرتی رجبی به دریافت ویزا ختم نمی شود، فعالیت ها و سرویس های ما به عنون پشتیبان شما در امور مهاجرت هم مطرح است، ارائه راهنمایی و مشاوره در مورد یافتن مسکن و شغل در کشور مقصد، کمک به شما در فرآیند انطباق با زندگی در کشور جدید، ارائه خدمات مربوط به امور حقوقی و بانکی و البته برگزاری دوره‌های آموزشی زبان و فرهنگ کشور مقصد هم از جمله خدمات ماست.

موسسه مهاجرتی در شیراز
ویژگی های بهترین موسسه مهاجرتی در شیراز

علاوه بر این ها، برخی کشورها شیوه های مهاجرتی خاصی را در برهه هایی از زمان ارائه می دهند که شما می توانید با تکیه بر دانش و آگاهی کارشناسان ماهر ما از آن ها بهره مند شوید، مثلاً وکیل مهاجرت به انگلستان در شیراز می تواند شما را از برخی ویزاهای سرمایه گذاری خاص که بصورت دوره ای اعلام می شود آگاه سازد و یا وکیل مهاجرت به سوئد در شیراز در خصوص بورسیه های تحصیلی به شما آگاهی های لازم را داده و پرونده شما را به موقع تکمیل و ارسال نماید.

برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی در زمینه مهاجرت هم با هدف ارائه اطلاعات صحیح مهاجرتی و روشنگری به دور از تبلیغات در برنامه کاری ما در موسسه مهاجرتی در شیراز است .

از آن جا که هر یک از خدمات ما به عنوان برترین دفتر مهاجرتی در شیراز توسط تیم های تخصصی و در دپارتمان های مجزا انجام می گیرد، شما با انتخاب موسسه مهاجرتی رجبی به طیف وسیع این خدمات دسترسی پیدا می کنید.

دریافت مشاوره رایگان تلفنی و سنجش رایگان شرایط اولیه شما هم خدمتی دیگر از بخش مشاوره ما در موسسه مهاجرتی در شیراز است؛ کافیست فرم ساده ای در سایت را تکمیل کنید، مشاوران ما با شما تماس گرفته و پاسخگوی تمام سوالات و ابهامات مهاجرتی شما خواهند بود. خودتان هم می توانید مستقیما با ما در تماس باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

انواع شیوه های مهاجرتی قابل ارائه در دفتر شیراز موسسه رجبی

قطعاً با راه و روش های مهاجرتی آشنا هستید، ما در موسسه مهاجرتی در شیراز بسته به شرایط شما مناسب ترین شیوه مهاجرت قانونی را پیشنهاد می دهیم.

موسسه مهاجرتی در شیراز

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه ‌ها یا موسسات آموزشی در کشوری دیگر و ادامه تحصیل بیرون از مرزها اطلاق می شود، اگر هنوز در سن تحصیل هستید و انگیزه های کافی برای ادامه تحصیل را در خود سراغ دارید، مهاجرت تحصیلی می تواند اولین و برترین انتخاب شما باشد چراکه معمولاً شیوه ای آسان و ارزان تلقی شده و احتمال موفقیت پرونده های مهاجرت تحصیلی بسیار بالاست.

بنابراین اگر می خواهید در برترین دانشگاه های جهان با برترین سیستم های آموزش و بالاترین کیفیت و امکانات درس بخوانید و از فرصت های آموزش فوق العاده آن ها بهره ببرید، می توانید این شیوه را برگزینید.
مبرهن است که داشتن مدرک تحصیلی از یک دانشگاه نامی در خارج از کشور، می‌تواند به شما در یافتن شغل مناسب در بازار کار بین‌المللی کمک کند، همچنین شما با انتخاب شیوه مهاجرت تحصیلی می توانید با فرهنگ و آداب و رسوم کشوری دیگر آشنا شده و افق دید خود را گسترش دهید.

 

اما ما به عنوان موفق ترین موسسه مهاجرت تحصیلی در شیراز در زمینه مهاجرت تحصیلی چه می کنیم؟

 • کارشناسان مهاجرت در دفاتر مهاجرتی در شیراز می‌توانند با بررسی شرایط شما، بهترین کشور و بهترین دانشگاه را برای ادامه تحصیل به شما معرفی کنند.
 • کارشناسان و مشاوران ما می‌توانند به شما در انتخاب رشته و دانشگاه مناسب بر اساس علاقه‌مندی‌ها، توانایی‌ها و اهداف شما یاری برسانند.
 • حرفه ای های رجبی می توانند شما را در تهیه مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه و همچنین اخذ ویزای تحصیلی راهنمایی کنند و حتی در امور ترجمه مدارک ، تطابق آن ها و نوشتن انگیزه نامه های عالی شما را کمک کنند.
 • کارشناسان آژانس مهاجرتی شیراز، می‌توانند شما را در تکمیل فرم‌های درخواست پذیرش و ویزای تحصیلی یاری کنند و پرونده شما را تا زمان اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی پیگیری نمایند.
 • کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی در شیراز می‌توانند شما را در مورد یافتن مسکن، حمل و نقل، خدمات بانکی و سایر مسائل مربوط به زندگی در خارج از کشور راهنمایی کنند.

پس اگر به فکر تحصیل رایگان یا تحصیل در ارزان ترین مقاصد مهاجرت تحصیلی دنیا مانند مجارستان، ترکیه، ارمنستان، لهستان، آلمان و ایتالیا هستید و یا اگر می خواهید در هاروارد، ماساچوست و استنفورد آمریکا و اکسفورد بریتانیا درس بخوانید و به برترین دانشگاه های جهان فکر می کنید و یا اگر می خواهید با انتخاب دوره های زبان در کمتر از دو ماه مهاجرت تحصیلی را آغاز کنید با ما در تماس و ارتباط باشید.

همچنین اگر نداشتن مدرک زبان برای شما سدی بزرگ ایجاد کرده، ما برای آن هم راه حل داریم!

مهاجرت کاری

مهاجرت کاری به فرآیند اخذ مجوز کار و اقامت در یک کشور خارجی به منظور اشتغال در آن کشور گفته می‌شود. این نوع مهاجرت، می‌تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد و زندگی شما را به طور کلی تغییر دهد. با انتخاب درست و برنامه‌ریزی دقیق، می‌توانید مهاجرت کاری را هم در برترین موسسه مهاجرتی در شیراز تجربه کنید.

چرا مهاجرت کاری را تجربه کنیم؟

مهاجرت کاری به شما امکان می‌دهد تا در شغل مورد علاقه خود در کشوری دیگر کار کنید و از حقوق و مزایای بهتری بهره‌مند شوید ، سطح درآمد در کشورهای توسعه یافته بیشتر از کشورهای در حال توسعه است. مهاجرت کاری به شما امکان می‌دهد تا درآمد خود را افزایش دهید و از رفاه بیشتر ی برخوردار شوید.

همچنین بسیاری از کشورهای توسعه یافته از سیستم آموزشی، خدمات بهداشتی و رفاهی بسیار خوبی برخوردار هستند و زندگی در این کشورها می‌تواند کیفیت زندگی شما را هم بهبود ببخشد. مهاجرت کاری مانند مهاجرت تحصیلی به شما امکان می‌دهد تا با فرهنگ و آداب و رسوم کشور دیگر آشنا شوید و افق دید جدیدی داشته باشید.

مهاجرت کاری

 

ما در آژانس مهاجرتی شیراز می توانیم:

 • با بررسی شرایط تحصیلی و سوابق کاری شما، بهترین کشور و بهترین شغل را برای مهاجرت کاری به شما معرفی کنیم.
 • با شما در انتخاب شغل و کارفرمای مناسب بر اساس مهارت‌ها، تجربیات و اهداف شما همراهی کنیم و مشاوره های صحیح ارائه دهیم.
 • در تهیه رزومه و انگیزه نامه متناسب با الزامات بازار کار کشور مقصد به شما یاری رسانده و برترین رزومه را برای شما تهیه کنیم.
 • شما را برای مصاحبه با کارفرمایان خارجی آماده کنیم و سوالات و جواب ها را پیش از مصاحبه ها پیش بینی کرده و تمرین نماییم.
 • در تهیه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری و مجوز کار، شما را راهنمایی کرده و یا صفر تا صد کار را برایتان انجام دهیم.
 • فرم های مورد نیاز مهاجرت کاری را برایتان تکمیل کرده یا پاسخ گوی ابهامات شما باشیم.
 • در نهایت، پرونده شما را تا زمان اخذ ویزای کاری و مجوز کار پیگیری کنیم.

همچنین مشاوران حرفه ای در دفاتر مهاجرتی می‌توانند شما را در مورد یافتن مسکن، حمل و نقل، خدمات بانکی و سایر مسائل مربوط به زندگی در خارج از کشور راهنمایی کنند. ما مجوزهای لازم برای تمام فعالیت های مذکور را داریم!

از برترین مقاصد مهاجرت کاری می توان به کانادا اشاره کرد؛ کانادا به دلیل کمبود نیروی کار ماهر در بسیاری از بخش‌ها، از جمله فناوری اطلاعات، مراقبت‌های بهداشتی و مهندسی، به دنبال مهاجران کارآزموده است. این کشور همچنین دارای سیستم امتیازی Express Entry است که به مهاجران واجد شرایط اجازه می‌دهد تا به سرعت و به آسانی اقامت دائم را بدست آورند.

استرالیا نیز به دلیل اقتصاد قوی و فرصت‌های شغلی متنوع، مقصدی محبوب برای مهاجران کاری است. این کشور همچنین دارای قوانین مهاجرتی نسبتاً آسان است، به ویژه برای مشاغلی که در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا قرار دارند.

از سوی دیگر، آلمان به عنوان قوی‌ترین اقتصاد اروپا، به دنبال متخصصان ماهر در زمینه‌هایی مانند مهندسی، علوم و فناوری اطلاعات است. این کشور همچنین دارای دستمزد بالا و سطح زندگی مطلوبی است.

نیوزیلند به دلیل کمبود نیروی کار در برخی از بخش‌ها، از جمله کشاورزی، گردشگری و ساخت و ساز، به دنبال مهاجران کارآزموده است. این کشور همچنین دارای محیطی زیبا و کیفیت زندگی بالایی است.

هلند به دلیل اقتصاد باز و بین‌المللی خود، به دنبال کارکنان ماهر در زمینه‌هایی مانند تجارت، امور مالی است. این کشور همچنین دارای زبان انگلیسی رایج و فرهنگ پذیرای مهاجران است.

دانمارک، به دنبال متخصصان در زمینه‌های انرژی‌های تجدیدپذیر، فناوری اطلاعات و مراقبت‌های بهداشتی است.

سوئد، متخصصانی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، مهندسی و مخابرات می خواهد.

نروژ، به دنبال متخصصان در زمینه‌های نفت و گاز، مهندسی و پزشکی است.

سنگاپورهم در زمینه‌های فناوری مالی، خدمات بانکی و تجارت، نیرو می خواهد.

امارات متحده عربی، همواره به دنبال متخصصان در زمینه‌های مالی، املاک و مستغلات و گردشگری است.

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر تمکن مالی دارید و دیگر در سن تحصیل نیستید می توانید با شیوه ای بسیار سریع، مهاجرت کنید ؛ مهاجرت از طریق سرمایه ‌گذاری، روشی برای اخذ اقامت یا شهروندی یک کشور است که در آن متقاضی با سرمایه‌ گذاری در آن کشور، واجد شرایط دریافت مجوز اقامت یا شهروندی می‌شود. این نوع مهاجرت هم خود دارای برنامه‌های مختلفی است که شما و خانواده تان را در فرصت جدیدی برای زندگی در کشوری دیگر قرار می دهد تا با ثبات بیشتر باقی عمر را سپری کنید.

بسیاری از کشورهای مقصد مهاجرت از طریق سرمایه ‌گذاری، از سیستم‌های آموزشی و بهداشتی پیشرفته‌ای برخوردار هستند و شما می‌توانید در کشور مقصد به دنبال شغل باشید و از مزایای بازار کار آن کشور بهره‌مند شوید.

همچنین این کشورها از نرخ جرم و جنایت پایین و ثبات سیاسی برخوردار هستند که برای سرمایه گذاری و حفظ سرمایه می توانند خیال شما را راحت کنند و این همان هدف شماست!

اما آیا انواع برنامه‌های مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری را میشناسید؟

 • سرمایه‌ گذاری در اوراق قرضه دولتی که در این برنامه، متقاضی باید مبلغ مشخصی را در اوراق قرضه دولتی کشور مقصد سرمایه‌ گذاری کند.
 • برنامه سرمایه‌گذاری در بخش املاک و مستغلات، به این معنی که باید ملکی را در کشور مقصد خریداری کنید و آن را برای مدت زمان مشخصی حفظ نمایید.
 • گاهی هم متقاضی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، باید در یک کسب ‌و کار در کشور مقصد سرمایه‌ گذاری کند و برای تعدادی از افراد محلی شغل ایجاد کند.
 • برنامه سرمایه ‌گذاری از طریق کمک‌های بشردوستانه هم وجود دارد که در این برنامه، متقاضی باید مبلغ مشخصی را به یک سازمان یا پروژه بشردوستانه در کشور مقصد اهدا کند.

حداقل مبالغ سرمایه گذاری و نحوه دریافت اقامت، بستگی کامل به مبالغ قابل ارائه توسط شما و قوانین کشور مقصد دارد که در این خصوص می توانید با مشاورین خبره رجبی در تماس باشید.

وکیل ما در دپارتمان سرمایه گذاری در دفتر مهاجرتی شیراز چه خدماتی را ارائه می دهد؟

کارشناسان و وکلای مجرب در موسسات مهاجرتی شیراز می‌توانند با بررسی شرایط شما، بهترین برنامه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را معرفی کرده و به شما در تهیه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای درخواست مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری یاری کنند.

کارشناسان و وکلای مهاجرتی همچنین می‌توانند فرم‌های درخواست مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را به شما ارائه دهند و در تکمیل آنها به شما کمک کنند و یا آن ها را به جای شما تکمیل و ارسال کنند و سپس پیگیر پرونده شما باشند تا زمانی که نتیجه مطلوب بدست آید.

در این میان، برخی از دفاتر مهاجرتی معتبر در شیراز مانند دفتر مهاجرتی رجبی خدمات حقوقی مورد نیاز شما را در فرآیند مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را نیز ارائه می دهند.

انتخاب یک دفتر مهاجرتی معتبر و مجرب برای انجام امور مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. دفاتر مهاجرتی معتبر باید دارای مجوز فعالیت از مراجع ذیصلاح باشند و سابقه و تجربه کافی در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری داشته باشند.

اگر بخواهید بدانید بهترین کشورها برای سرمایه گذاری و اخذ شهروندی کدامند:

ترکیه یکی از کشورهای پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری با حداقل سرمایه است. برنامه شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرتی در جهان است و شما می توانید با خرید ملکی به ارزش 250.000 دلار شهروندی این کشور را بدست آورید.

مکزیک نیز یکی از کشورهای جذاب برای سرمایه‌گذاری است. هزینه زندگی در مکزیک نسبتاً پایین است و فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوعی در این کشور وجود دارد.

مالزی یکی از کشورهای محبوب در جنوب شرقی آسیا است و فرصت‌های سرمایه‌گذاری جذابی را برای سرمایه‌گذاران ارائه می دهد. برنامه اقامت مالی مالزی به شما امکان می دهد با سرمایه‌گذاری حداقل 350.000 رینگیت (معادل 80.000 دلار) اقامت این کشور را بدست آورید.

پرتغال یکی از کشورهای اروپایی است که برنامه ویزای طلایی دارد. شما می توانید با سرمایه‌گذاری حداقل 280.000 یورو در املاک و مستغلات، اوراق قرضه یا سرمایه‌گذاری در یک شرکت، ویزای طلایی پرتغال را بدست آورید و از مزایای اقامت در اتحادیه اروپا بهره مند شوید.

یونان نیز یکی دیگر از کشورهای اروپایی است که برنامه ویزای طلایی دارد. شما می توانید با سرمایه‌گذاری حداقل 250.000 یورو در املاک و مستغلات، ویزای طلایی یونان را بدست آورید و از مزایای اقامت در اتحادیه اروپا بهره مند شوید.

 

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

مهاجرت از طریق ثبت شرکت به روشی از مهاجرت به یک کشور خارجی گفته می شود که در آن فرد متقاضی با راه‌اندازی یک شرکت در آن کشور، مجوز اقامت و در نهایت شهروندی آن کشور را به دست می‌آورد. این روش مهاجرت میتواند یکی از سریع ترین شیوه ها باشد و مزایای متعددی دارد.

 • در مقایسه با سایر روش‌های مهاجرت، ثبت شرکت می‌تواند به شما کمک کند تا در مدت زمان کوتاه‌تری اقامت کشور مورد نظرتان را به دست آورید.
 • برخلاف روش‌های سرمایه‌گذاری، در روش ثبت شرکت نیازی به سرمایه‌گذاری کلان و یا خرید املاک گران‌قیمت نیست.
 • در بسیاری از کشورها، شما می‌توانید با ثبت شرکت، برای اعضای خانواده خود نیز اقامت بگیرید.
 • برخی از کشورها، معافیت‌های مالیاتی و مزایای اقتصادی دیگری را به شرکت‌های تازه تاسیس ارائه می‌دهند.
 • با داشتن اقامت از طریق ثبت شرکت، شما می‌توانید در آن کشور کار و تحصیل کنید.

دفتر مهاجرتی در شیراز در زمینه مهاجرت از طریق ثبت شرکت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ابتدا برترین مقصد برای شما را انتخاب می کنند، مدارک شما را جمع آوری کرده و ترجمه شده آنرا به سفارت یا کنسولگری ارسال می کنند، سپس فرآیند ثبت شرکت در کشور مورد نظرتان را برای شما انجام می‌دهند تا بتوانید ویزا بگیرید، بعد از مهاجرت نیز به شما در یافتن مسکن، شغل و سایر نیازهایتان کمک می‌کنند.

گزینه‌های مناسب برای این نوع مهاجرت کدامند؟

 • کانادا به دلیل سیستم امتیازبندی شفاف و برنامه‌های مهاجرتی متنوع
 • آلمان به عنوان کشوری با اقتصاد قوی برای کارآفرینی
 • امارات متحده عربی با قوانین آسان برای ثبت شرکت و معافیت‌های مالیاتی
 • استرالیا با داشتن ثبات سیاسی و اقتصادی بالا و کیفیت بالای زندگی
 • هلند به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب در قلب اروپا

مهاجرت از طریق ازدواج

ازدواج را نمی توان شیوه ای برای مهاجرت دانست اما اگر شما با فردی که دارای تابعیت کشوری است ازدواج کرده اید می توانید مهاجرت از طریق ازدواج را تجربه کنید. ازدواج صوری را به کل فراموش کنید چراکه به سرعت صوری بودن آن مشخص خواهد شد و عواقب بسیار بدی در انتظار هر دو فرد خواهد بود.

این شیوه از مهاجرت هم یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به خارج از کشور است چراکه معمولا کشورهای توسعه یافته به روابط خانوادگی اهمیت بسیاری می دهد و شما احتمالا در کمتر از شش ماه در کنار همسر خود خواهید بود، اما همکاران ما در موسسه مهاجرتی در شیراز با آگاهی کامل از قوانین و شرایط لازم برای این نوع از مهاجرت، شما را در مسیر صحیح قرار خواهند داد.

مهاجرت با ویزای دانش آموزی

اگر زیر 18 سال هستید و می خواهید مهاجرت با ویزای دانش آموزی را تجربه کنید، باید بدانید که موسسه مهاجرتی رجبی یکی از موفق ترین موسسات کشور در زمینه اعزام دانش آموزان به برترین مدارس دنیا بوده است.

اگر می خواهید فرزندتان در سیستم های آموزشی با کیفیت تحصیل کند، باید به فکر دریافت ویزای دانش آموزی باشید، فرزند شما با مهاجرت به کشوری دیگر می تواند زبان آن کشور را به طور کامل و به صورت بومی یاد بگیرد که این امر می تواند مزایای شغلی و تحصیلی فراوانی برای وی در آینده داشته باشد.

همچنین تحصیل در مدارس بین المللی یا مدارس برتر در کشورهای دیگر می تواند زمینه ساز ورود به دانشگاه های معتبر و یافتن شغل های مناسب در آینده باشد.

البته باید بدانید که انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت دانش آموزی به عوامل مختلفی مانند سن دانش آموز، بودجه خانواده، سطح زبان، رشته تحصیلی مورد نظر و … بستگی دارد. با این حال، به طور کلی، می توان به 5 کشور زیر به عنوان گزینه های مناسب برای مهاجرت دانش آموزی اشاره کرد:

 1. کانادا کشوری با سیستم آموزشی با کیفیت بالا، تنوع فرهنگی و فرصت های شغلی مناسب برای فارغ التحصیلان
 2. استرالیا کشوری با آب و هوای مطلوب، طبیعت زیبا و سیستم آموزشی پیشرفته که یکی از امن ترین کشورهای دنیا هم هست.
 3. آلمان با بازار کار فعال و دانشگاه های معتبر و شرایط تحصیل رایگان در مدارس دولتی
 4. امارات متحده عربی کشوری با زیرساخت های مدرن، امکانات رفاهی بالا و مدارس بین المللی متعدد که به دلیل نزدیکی به ایران می تواند یکی از برترین گزینه های شما هم باشد!
 5. صد البته انگلستان با سابقه ی دیرینه در آموزش و پرورش و دانشگاه های معتبر در سطح جهان که تحصیل در مدارس دولتی آن برای دانش آموزان زیر 16 سال رایگان است.

سن مجاز برای مهاجرت دانش آموزی در کشورهای مختلف بین 6 تا 18 سالگی است و دانش آموزان باید از سلامت جسمانی و روانی کامل برخوردار باشند. دانش آموزان با سابقه تحصیلی درخشان و معدل بالاتر شانس بیشتری خواهند داشت.

البته خانواده دانش آموز هم باید از تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کشور مقصد را داشته باشد.

نمایش ویدیو درباره ویزای کشورهای مختلف

در فیلم حاضر تنها تعداد کمی از ویزاهای اخذ شده کلاینت های محترم ما  به نمایش گذاشته شده است ، برای دیدن مصاحبه برخی از این عزیزان که مسیر مهاجرت شون رو با کارشناسان موسسه رجبی پیش بردند به بخش “ما تا حالا چیکار کردیم؟” بروید.

امیدواریم شما هم ویزای خودتون رو در آینده در کنار سایز ویزا های ما ببینید.

مشتریان ما از سراسر ایران

هلدینگ بزرگ حقوقی مهاجرتی رجبی با داشتن دو شعبه اصلی در تهران و شیراز توانسته به سراسر ایران خدمات مهاجرتی خود را عرضه کند و به عنوان یکی از معتبرترین موسسات مهاجرتی کشور شناخته شود، گرچه برای دریافت خدمات ما هیچ نیازی به حضور شما در دفاتر نیست اما معمولاً خدمات ما برای استان های جنوبی کشور توسط دفتر مهاجرتی در جنوب کشور در شیراز و برای استان های شمالی کشور توسط موسسه مهاجرتی در تهران انجام می شود.

کارشناسان، مشاوران و وکلای خبره ما در دفتر تهران نیز با سابقه درخشان در زمینه مهاجرت و ارائه خدمات با کیفیت و به موقع متعهدند که پرونده های مهاجرتی شما را به نتایج مطلوب برسانند، تیم مجرب و صادق رجبی، دلسوزانه تمام مراحل فرآیند مهاجرت را با شما پیش خواهند برد.

موسسه اعزام دانشجو در شیراز

جریان وکیل مهاجرت در شیراز چیست؟

وکیل مهاجرت متخصصی ماهر در زمینه قوانین و مقررات مربوط به مهاجرت به کشورهای مختلف است. از آنجا که رشته تحصیلی با این عنوان در دانشگاه های ایران وجود ندارد به شخص که تحصیلات رشته حقوق دارد و مسلط به قوانین عمیق مهاجرتی هم هست، وکیل مهاجرتی اطلاق می شود. این وکلا می‌توانند به شما در تمام مراحل فرآیند مهاجرت، از جمله اخذ ویزا، مجوز اقامت و شهروندی، یاری برسانند.

وکیل مهاجرت در شیراز
روش های قانونی در موسسات مهاجرتی

برای دریافت خدمات مهاجرت در شیراز از کجا شروع کنیم؟ در موسسه مهاجرتی در شیراز، ابتدا شما با وکیل مهاجرت ملاقات کرده و در مورد شرایط خود، اهداف مهاجرتیتان و کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید، صحبت می‌کنید ؛ وکیل مهاجرت اطلاعات لازم را از شما جمع‌ آوری می‌کند و وضعیت شما را از نظر شرایط مهاجرتی به کشور مورد نظرتان بررسی می‌کند. در این جلسه، وکیل مهاجرت هزینه‌های خدمات خود را نیز به شما اطلاع می‌دهد.

در صورت تمایل شما به همکاری با وکیل مهاجرت، یک قرارداد بین شما و وکیل منعقد می‌شود؛ در این قرارداد، تعهدات و وظایف هر دو طرف به طور شفاف مشخص است. حالا وکیل مهاجرت لیست کاملی از مدارک مورد نیاز برای پرونده مهاجرتی شما را به شما ارائه می‌دهد. شما هم باید این مدارک را جمع‌آوری کرده و به وکیل تان تحویل دهید. وکیل مهاجرت مدارک شما را بررسی می‌کند و در صورت نیاز، به شما کمک می‌کند تا مدارک را تکمیل کنید.
حتما می دانید که تمام مدارک شما باید به زبان کشور مقصد ترجمه شوند. در این مرحله، وکیل مهاجرت می‌تواند یک مترجم معتبر به شما معرفی کند تا ترجمه مدارک شما را انجام دهد، سپس فرم‌های درخواست مربوط به ویزا یا مجوز اقامت را با توجه به شرایط شما تکمیل می‌کند. وکیل مهاجرت از شما سوالات متعددی خواهد پرسید تا اطلاعات لازم برای پر کردن فرم‌ها را جمع‌آوری کند. حتما دقت داشته باشید که اطلاعاتی کاملا صحیح و دقیق ارائه دهید.

پس از تکمیل مدارک، وکیل مهاجرت آنها را به سفارت یا کنسولگری کشور مقصد ارسال می‌کند و به طور مرتب پرونده شما را پیگیری می‌کند و شما را از روند پیشرفت کار مطلع نگه می‌دارد. در نهایت، در صورت موافقت با درخواست شما، ویزا یا مجوز اقامت برای شما صادر می‌شود که وکیل مهاجرت در شیراز ویزا یا مجوز اقامت شما را از سفارت یا کنسولگری دریافت می‌کند و به شما تحویل می‌دهد.

بسته به قرارداد، برخی از وکلای مهاجرت خدمات پس از مهاجرت را نیز به کلاینت خود ارائه می‌دهند که می‌تواند شامل مواردی مانند یافتن محل اقامت، معرفی به مدارس و بیمارستان‌ها و کمک به پیدا کردن شغل باشد، توجه داشته باشید که قبل از انتخاب وکیل ویژگی های یک وکیل مهاجرت خوب را بشناسید تا درانتخاب خود اشتباه نکنید.

 

روش مهاجرت آسان از شیراز به خارج کشور چگونه است؟ مهاجرت فرآیندی پیچیده است که نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و انجام اقدامات مختلفی است اما ما چگونه ادعا می کنیم که مهاجرت آسان را برایتان رقم می زنیم؟ با انتخاب روش مناسب و پیروی از مراحل قانونی و استفاده از شیوه های خلاقانه که حاصل دانش عمیق و تجربه بسیار تیم مجرب ما در آژانس مهاجرتی شیراز است.

در اولین اقدام، انتخاب کشور مقصد را داریم. شما باید با توجه به شرایط خود، مانند علایق، تحصیلات، مهارت‌ها، بودجه و … کشوری را انتخاب کنید سپس روش‌های مختلفی برای مهاجرت به خارج از کشور که وجود دارد، از جمله مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه‌گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج و … را با کمک مشاور خود انتخاب کنید.

پس از انتخاب کشور و روش مهاجرت، نوبت به تکمیل الزامات و حصول شرایط می رسد. اطلاعات لازم را از وب سایت سفارت یا کنسولگری کشور مقصد، منابع آنلاین معتبر و … جمع‌آوری کنید و یا خیلی راحت تر از کارشناس خود بپرسید.

مدارکتان که آماده شد، باید برای اخذ ویزا یا مجوز اقامت اقدام کنید. باید بتوانید فرم‌های درخواست را به طور کامل و دقیق پر کنید و مدارک مورد نیاز را به سفارت یا کنسولگری کشور مقصد ارسال کنید. این کارها را ما برایتان انجام می دهیم پس نگران نباشید!

در برخی از موارد، ممکن است لازم باشد که معاینات پزشکی خاصی را انجام دهید. لیست معاینات پزشکی مورد نیاز در سایت سفارت یا کنسولگری کشور مقصد درج می شود.

زبان را هم که از قبل یاد گرفته اید! یا اگر اینگونه نیست ما شیوه هایی را انتخاب می کنید که نداشتن مدرک زبان دردسر ساز نشود و حتی بتوانید پس از مهاجرت برای یادگیری زبان اقدام کنید.

پس از اخذ ویزا یا مجوز اقامت، باید برای سفر به کشور مقصد برنامه‌ریزی کنید. بلیط هواپیما یا وسیله نقلیه مورد نظر خود را رزرو کنید و برای اقامت موقت در آن کشور برنامه‌ریزی نمایید به همه این مراحل، مهاجرت آسان می گوییم! البته به شرطی که شما هم صبور باشید و تمام مراحل را با دقت و ظرافت کامل انجام دهید.

اطلاع از هزینه های دفتر مهاجرتی در شیراز

پادکست موسسه مهاجرتی در شیراز

در ابتدای مقاله محتوای ویدئویی از همکار ما روناک را میبینید که اطلاعات این مقاله را در حدود 5 دقیقه بصورت خلاصه دراختیار شما می گذارد ؛ همچنین فایل صوتی همین ویدئو بصورت پادکست به شما تقدیم شده و امکان ذخیره سازی و دانلود فایل صوتی نیز وجود دارد ، حتما این فایلها را ببینید و بشنوید تا اطلاعات خوبی در زمینه شناخت بهترین موسسه مهاجرتی در شیراز بدست آورید.

 
نمایش ویدیو درباره کاور ویدیو موسسه مهاجرتی در شیراز
موسسه حقوقی مهاجرتی رجبی در شیراز

موسسه حقوقی مهاجرتی رجبی در شیراز

مهاجرت به کشورهای مختلف حتما باید تحت نظر افراد آگاه صورت گیرد ، هرچند که در بسیاری از موارد به خصوص مهاجرت تحصیلی خود شخص می تواند مستقیما اقدام کند اما پیچ و خم هایی در این راه وجود دارد که ممکن است متقاضی را با ابهام و دردسر مواجه سازد.

به طور مثال تغییر قوانین مهاجرتی یکی از مواردی است که می تواند پروسه مهاجرت افراد را به طور کامل دستخوش تغییر کند ، در این مواقع تنها حضور یک کارشناس در موسسه مهاجرتی در شیراز یا هر شهر دیگری می تواند روند انجام پرونده مهاجرتی را به سمتی هدایت کند که متقاضی متضرر نشود.

همچنین برخی از افراد به دلیل خاص بودن شرایط خود نمی توانند به راحتی مسیر مهاجرت را پشت سر بگذارند و نیازمند استفاده از راهنمایی های متخصصین با تجربه مهاجرتی هستند که در دفاتر مهاجرتی در شیراز و سایر شهرها در حال فعالیت می باشند.

لازم به ذکر است در هیچ کدام از شرایطی که مطرح شد حضور وکیل پایه یک دادگستری الزامی نیست و انجام کارها کاملا به متخصصین نیاز دارند. بنابراین با اطلاعات کافی وارد مسیر پر پیچ و خم مهاجرت شوید و اجازه ندهید که الفاظی مثل وکیل مهاجرت در شیراز یا تهران شما را وارد بی راهه کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

76 دیدگاه در “موسسه مهاجرتی در شیراز

 1. سیده سمیرا بهزادی گفت:

  با سلام و عرض ادب

  ممنون میشم برای گرفتن بورسیه دکتری دانشگاههای قطر و حوزه خلیج فارس من و راهنمایی کنید.
  با تشکر

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   برای دریافت پذیرش مقطع phd نیاز به رزومه تحقیقاتی پژوهشی قوی می باشد.
   معدل لیسانس ،فوق لیسانس، سطح زبان، پایان نامه، مقاله ای اس ای، تألیف کتاب، ترجمه کتاب و غیره می‌تواند رزومه شما را قوی کند. در صورت داشتن رزومه مناسب میتوانید از طریق مکاتبه با اساتید پذیرش دریافت نمایید.

   با تشکر از سوال شما

 2. نازنین گفت:

  سلام
  26 سالمه 4 سال سابقه بازرگانی در شرکتی در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی دارم . همسرم 28 سال دارد و اپراتور دستگاه CNC درحوزه تولید قطعات صنعتی کار می کند و 7 سال سابقه کار دارد . ممنون میشم راهنمایی کنید که شرایط کاری برای ما در ترکیه به چه صورت هست.

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   برای کار در ترکیه شما باید یک پیشنهاد شغلی از آن کشور داشته باشید و سپس از طریق آن وارد سیستم کاری ترکیه شوید .

   با تشکر از سوال شما

 3. نیلوفر گفت:

  با سلام 23 سالمه هم خودم هم همسرم آرایشگر حرفه ای هستیم خواستم بدونم با مدرک و کار آرایشگری میتونیم برای اقامت انگلستان اقدام کنیم؟؟؟

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   برای اخذ ویزای کاری انگلستان باید جاب آفر یا دعوت نامه کاری از کارما داشته باشید و با توجه به اینکه معمولا کارفرما ها نیروی کاری خارجی استخدام نمی کنند ؛ بهتر از در ابتدا به واسطه ویزای تحصیلی وارد کشور انگلستان شده و در نهایت وارد بازار کار شوید .

   با تشکر از سوال شما

 4. elahe گفت:

  با سلام
  من لیسانس پرستاری دارم و 39 سالمه با 15 سال سابقه کار و 2 تا بچه دارم. میخواستم ببینم امکان کار در کدوم کشورها را شانس بیشتری دارم و اینکه راجب به کار در قطر هم یک توضیح بدید ممنون میشم.

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   شما می توانید مهاجرت کاری به کشور سوئد ، کانادا یا آلمان داشته باشید که برای مهاجرت به کانادا و المان ارائه مدرک زبان نیاز است ولی برای مهاجرت به سوئد بدون نیاز به ارائه مدرک زبان می توانید وارد این کشور شوید و بعد از بادگیری زبان وارد بازار کاری شوید در ضمن برای کارکردن در کشور قطر شما نیاز به کارفرما (کفیل )دارید که از شما دعوت بکار کنند. پیدا کردن کفیل کار چندان ساده ای نیست و در نهایت در کشورهای عربی اخذ اقامت دائم هم چندان شدنی نیست .

   با تشکر از سوال شما

 5. V. E گفت:

  سلام. مهندسی الکترونیک از دانشگاه دولتی با 8 سال سابقه مرتبط هستم.. واسه اتریش شانس پیدا کردن کار برام چقدره… اگه پیشنهاد بهتری دارین بفرمایید.

 6. َمجید گفت:

  سلام
  من دکترای زبان انگلیسی دارم و استاد دانشگاه در ایران هستم و سابقه بیش از 10 سال تدریس و مدیریت آموزشگاه زبان و نیز ترجمه دارم. ولی قصد ترک ایران و تاسیس یک موسسه ترجمه و یا آموزش زبان در ترکیه را دارم. آیا امکان این برای فردی مثل من وجود دارد؟ همچنین آیا با تاسیس موسسه در ترکیه اقامت داده میشود و یا حتما باید ملک بخرم؟ با سپاس از پاسخ شما.

 7. فریبا گفت:

  سلام
  پسرم ۱۹ ساله است و دیپلم تجربی دارد و برای ادامه تحصیل در کانادا میخواهد اقدام کند سالانه چقدر هزینه تحصیلش خواهد شد و چقدر برا اعزامش باید هزینه کنیمً؟

 8. مراد اسمعیل نژاد گفت:

  سلام من 48 سال دارم با مدرک زمین شناسی و21 سال سابقه در اجرای سدهای خاکی وسازه های جانبی آن دارم، چندین ماه است رزومه خود رو به شرکت های بین المللی در خارج از کشور ارسال می کنم متاسفانه تاکنون پیشنهاد استخدام از هیچ یک از آنها در یافت نکرده ام ، لطفا اگر روش کارامد دیگری برای کار در خارج کشور دارید ارائه دهید ممنون میشم.

  1. مشاور امور مهاجرت گفت:

   باسلام

   شما میتوانید بدون نیاز به دعوتنامه کاری از طریق ویزای جستجوی کار کشور المان و افریقای جنوبی اقدام نمایید. توجه داشته باشید برای افزایش شانس اخذ این ویزا بهتر هست متقاضی دارای سن زیر ۴۸ سال باشد. اگر شما بتوانید سطح زبان بالایی ارائه دهید میتوانید شانس بیشتری داشته باشید‌. همچنین شما میتوانید از طریق ثبت شرکت و یا تحصیل فرزندانتان بعنوان همراه وارد پروسه اقامتی شوید.

   باتشکر از سوال شما

 9. مهرداد گفت:

  سلام وقت بخیر من ۲۹سالمه مدرکم کاردانی تربیت بدنی متاهل دارای ۲فرزند اقدام به مهاجرت کانادا دارم راهنمایی میکنید

  1. مشاور امور مهاجرت گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   برای مهاجرت به کانادا به شیوه های مختلف می توان اقدام کرد و به توضیح دو مورد می پردازیم :
   در صورت ارائه سابقه کاری مرتبط با مدرک تحصیلی و پر کردن گپ تحصیلی و ارائه مدرک زبان آیلتس آکادمیک با نمره 6.5 می توانید برای ویزای تحصیلی ( کالج های فنی – حرفه ای و یا مقطع لیسانس ) اقدام نمایید .
   همچنین برای اخذ ویزای کار ، در صورت داشتن امتیاز کافی نیز می توان اقدام کرد . سیستم کاری کشور کانادا ، سیستم اسکیل ورکر می باشد که شرایط شما ( مدرک تحصیلی ، مدرک زبان ، سابقه کار ، سن ) بررسی شده و در صورت به حد نصاب رسیدن امتیازات می توانید اقامت کشور کانادا را دریافت کرده و وارد بازار کار شوید .

   باتشکر از سوال شما

 10. naser گفت:

  با سلام
  درمورد تولد فرزند در کشورهای اروپایی میخواستم بپرسم که کدام یک از کشورهای اروپایی به تولد فرزند اقامت میدهند

 11. سید علی قائمی گفت:

  سلام
  من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. سنم 41 سال هست و بیش از 14 سال سابقه کار دارم. سمتم مسئول امور قرارداد ها هست. متاهل هستم و فرزند دارم. میخواستم بدونم با این شرایط من بهترین و مناسبترین جا واسه مهاجرت کجاست؟

 12. امیر گفت:

  سلام من 35 ساله هستم ،لیسانس برق قدرت دارم ،مدرک فنی حرف ای فتوولتاییک،نصب و تعمیر اسپیلت،دوربین مدار بسته ،برا کدوم کشور می تونم اقدام کنم .ممنون

 13. مینا گفت:

  با سلام اگر کسی با دعوت نامه به سفارت مراجعه کند و ترجمه سند ملکی ارایه دهد و بعد از سفر به کشور بازنگردد، برای سند ملکی مشکلی پیش میاد؟

 14. شیوا گفت:

  سلام من ٣٠ سالمه با همسرم ماه آینده با ویزای توریستی به ایتالیا می رم برای تولد بچه ام. الان ٨ ماهه باردارم آیا ایتالیا قانون خاک داره؟ هزینه زایمان با خودمه؟ میشه بیمه کنم خودم رو تا در این مدت اگه زایمان کردن هزینه با دولت باشه؟ بعدش هم می خوان پناهنده شم ترجیحا آلمان
  خواهش می کنم زودتر جواب بدید وقت ندارم

 15. نفیس گفت:

  سلام من 32سالمه، مدرک دانشگاهیم کشاورزی بوده ولی دوره طراحی لباس دیدم و مدرک دارم از اون دوره، 5ساله کار طراحی و دوخت و نقاشی پارچه انجام میدم،برندم هم ثبت شده، خواستم بدونم شانسی برای مهاجرت دارم، چه کشوری راحتتر هست

 16. محمدرضا گفت:

  سلام 30 سالمه ميخاستم ببينم برا كار در المان چطور اقدام كنم
  رشته مهندسي برق هستم
  پنج سال شاغلم در پالايشگاه عسلويه

 17. Masoud گفت:

  با سلام
  من مهندسی نفت گرایش بهره برداری خوندم و درحال حاضر در پتروشیمی لرستان یک سال و دو سال هم در پتروشیمی ماهشهر مشغول به کار بودم آیا امکان کار در امارات برایم وجود دارد در ضمن همسرم ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دارند از طریق ویزای کار برای هر دویشان میتونم اقدام کنم؟

 18. Nazanin گفت:

  سلام خسته نباشید. من ۲۴ ساله هستم و مدرک کارشناسی ریاضی دارم و تصمیم دارم از اول شروع کنم و رشته دارو سازی بخونم. و باید از کالج شروع کنم از آنجایی که برای کالج بخاطر سن نمیتوانم اقدام کنم مجبورم همزمان هم پذیرش کالج پزشکی بگیرم و هم پذیرش مستر که با پذیرش مستر ویزا بگیرم و به محض ورود به آلمان وارد کالج بشوم. میخواستم بپرسم آیا امکان این که هر دو پذیرش را از یک دانشگاه بگیرم وجود دارد؟ یا اینکه باعث رد ویزا میشود؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

 19. nazanin گفت:

  سلام خسته نباشید من امسال دیپلم میگیرم میتونم برای تحصیل المان در خواست بدم و اینکه حتما باید از قبل از یه دانشگاه المان پذیرش گرفته باشم؟ هزینه زندگی دانشجویی تو آلمان حدودا چن در میاد؟

 20. Samira گفت:

  سلام ایا اگر پیشنهاد کار از کلینیک یا موسسه معتبری در انگلیس داشته باشم میتوانم برای اولین بار برای ویزای انگلیس اقدام کنم و شانسی داشته باشم?ویزای کار محسوب میشود?و ایا گرفتن این ویزا به واسطه داشتن جاب اففر جزو ویزاهای اسان است یا خیر ??

 21. roya گفت:

  سلام،پرستار با ٦ سال سابقه كار هستم،شرايط مهاجرت به كدوم كشور آسونتر و بهتره؟

  1. مشاور امور مهاجرت گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   رشته پرستاری از جمله رشته هایی است که برای کار در کشورهای مختلف شما ابتدا باید معادل سازی مدرک را بگذرانید. و چون به صورت مستقیم با بیمار مواجه می شوید بنابراین باید نسبت به زبان کشور مقصد تسلط داشته باشید. در حال حاضر کشور آلمان گزینه ی مناسبی برای مهاجرت کاری پرستاران می باشد که با داشتن مدرک زبان المانی و گذراندن دوره معادل سازی مدرک می توانید وارد بازار کاری این کشور شوید. و از مزایا و دستمزد بالای این کشور بهره مند گردید.

   باتشکر از سوال شما

 22. نياز گفت:

  با سلام و تشكر از پاسخ گويي تون.
  ليسانس زبان دارم،ميخواستم بدونم براي اخذ پذيرش ارشد دانشگاه هاي نروژ نياز به مدرك آيلتس دارم يا خير؟

 23. Mehdi salarvandian گفت:

  باسلام.کارشناسی تاریخ دارم.برای مقطع ارشدودکترا،دررشته های مرتبط،مثل باستان شناسی و یازبان های باستانی،امکان تحصیل درفرانسه وجودداردیاخیر؟؟؟

 24. حدیث گفت:

  با سلام . من ۱۸ سالمه دیپلم تجربی دارم و ب زبان مسلط هستم و آیلتس دارم میخواستم بدونم شرایط ورود ب دانشگاه های نروژ چجوریه واسه رشته پرستاری یا مامایی و اینکه معدل نهاییم هم ۱۷ هس

  1. مشاور امور مهاجرت گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   تحصیل در رشته پرستاری و مامایی در کشور نروژ رایگان و به زبان نروژی می باشد . بنابراین باید مدرک زبان نروژی از ایران ارائه بدهید. ولی در کل کشور نروژ در شاخه های پزشکی بومی پذیر می باشد.

   باتشکر از سوال شما

 25. اراز.م.ف گفت:

  سلام فرهنگی هستم با 28 سال سابقه کاری متاهل ودارای 3 فرزند.لیسانس آموزش ابتدایی.همسرم لیسانس علوم تجربی وایشئن هم فرهنگی هستن.47 ساله هستم.آیا میتونم با فراگیری یک حرفه مانند لوله کشی، تعمیرات موبایل ،نصب پکیج واسیلت و… اقدام کنم.

 26. Y.torabi گفت:

  با سلام ، اینجانب کارشناس پرستاری هستم ، میخواستم بپرسم آیا با توجه به رشته کاری من شرایط کار در ترکیه رو دارم ؟ و برای کار پرستاری در ترکیه مدرک زبان نیاز هست ؟ چه مدرکی ؟

 27. مونیکا ادنان گفت:

  سلام

  ایا امکان مهاجرت به استرالیا را دارم یکبار ریجکت شدم

  1. مشاور امور مهاجرت گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   بله می توانید. و باید چند ماه از ریجکت شدن شما گذشته باشد. ولی علت ریجکت شدن درخواست قبلی را بررسی کنید و نقص های آن را برطرف کنید.

   باتشکر از سوال شما

 28. سارا گفت:

  با سلام
  32 ساله ام و میخوام برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنم در مقطع ارشد.
  آیا همزمان با من همسرم هم میتونن همراهم بیان ؟ یا اینکه بعد از 1 ترم امکانپذیر هست؟

 29. شادی . ک گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه غیرانتفاعی علم و هنر یزد دارم. 31 ساله هستم . آیا برای ادامه تحصیل میتونم اقدام کنم؟ چه کشورهایی ارشد رشته مطالعات ترجمه رو دارند؟

 30. ریحانه گفت:

  سلام خسته نباشبن من ۱۹ سالمه مدرک ایلتس ۷ دارم و دیپلم انسانی تازه مدرسه رو تموم کردم میخواستم ببینم برای تحصیل در دوبی چه کار باید کنم

 31. محمد امین گفت:

  با سلام خدمت شما.
  من30 سال سن دارم و مدارک بازرسی جوش بین المللی ترجمه شده و مدرک جوشکاری ارگون با تحصیلات کاردانی جوش دارم بنظر شما راهی برای اقامت من توی ترکیه وجود داره ممنون از راهنماییتون.

 32. Arezoo گفت:

  سلام من ۱۸ سالمه دیپلم تجربی دارم و مدرک بین المللی طراحی لباس دارم و کالکشن دارم و یک سری مدرک های ورک شاپ برند سازی و.. دارم.نمره ایتلسمم ۶ بوده و میخوام شروع کنم که زبان ایتالیایی رو بخونم و سال دیگه مدارکمو ارائه بدم و بورس استانی ایتالیارو بگیرم
  فقط معدل دیپلمم خیلی پایین هست ۱۲ هست
  میتونم بگیرم یا نه؟

 33. اب گفت:

  با سلام
  فوق لیسانس مهندسی کشاورزی اب دارم و اینکه برای ادامه تحصیل کشوری که فوق لیسانس کاملا رایگان باشه میخواستم.در غیر اینصورت برای دکترا من مقاله کنفرانس بین المللی داخلی دارم و کتاب فارسی و یه مقاله ترویجی ایا با این رزومه قبولم میکنن؟

 34. حسن گفت:

  سلام . برای پیشنهاد کاری چه کار باید انجام داد .

 35. سودابه پیروزفر گفت:

  سلام.دخترم 22 ساله س.داتشجو سال اخر تربیت بدنی موسسه غیر انتفاعی زندگسترشیرازه.میخواستم ببینم برای ویزای تحصیلی ارشد میتونم بفرستمش آلمان؟ممنون میشم

 36. حدیث گفت:

  سلام.من حدیث هستم. 3 سال مهماندار هواپیمای فوکر بودم.و یک فرزند دارم.ایا امکان مهاجرت کاری در انگلستان را دارم؟

 37. reza گفت:

  سلام من رضا هستم وساكن كرمان 47 سالمه ودوتا بچه دارم وليسانس عمران هستم مي خواستم بدونم ميتونم مهاجرت كاري به كشورديگري داشته باشم

  1. مشاور امور مهاجرت گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی شما حتماً باید پیشنهاد شغلی داشته باشید . تنها گزینه ای که امکان کاریابی در اروپا را به شما می دهد ، ویزای جستجوی کار آلمان است .

   باتشکر از سوال شما

 38. mohammadreza گفت:

  سلام
  29ساله و مدرک مهندسی نفت دارم؛سربازی هم رفتم ؛مدرک زبان ندارم و تصمیم به تحصیل در کشور کانادا با هزینه شخصی دارم،و زبان رو همونجا ادامه بدم
  چه پیشنهادی دارید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *