موسسه مهاجرتی در شیراز

/ / روش های مهاجرت
موسسه مهاجرتی در شیراز

این روزها مهاجرت و روش های قانونی مهاجرت موضوعی است که بسیاری از مردم به خصوص قشر جوان تر در مورد آن صحبت می کنند و رویای زندگی در کشور های مرفه تر را در سر می پرورانند . بهترین راه برای گزینش یک مقصد درست با توجه به ویژگی ها و شرایط افراد رجوع به موسسات مهاجرتی مجاز می باشد ؛ برای رسیدن به این هدف باید موسساتی را انتخاب کنید که با تجربه و سابقه بالا توانسته اند رضایت مشتریان خود را جلب کنند و پرونده های زیادی را به ثمر برسانند . یکی از شهرهایی که همواره متقاضیان زیادی برای امر مهاجرت داشته و در جنوب کشور سرامد امر مهاجرت است شیراز می باشد . به همین سبب به همت موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی قصد داریم در این نوشتار شما را از ویژگی های موسسه مهاجرتی در شیراز مطلع سازیم .

بررسی موسسه مهاجرتی در شیراز

با یک جستجوی ساده کلمه موسسه مهاجرتی در شیراز سایت ها و موسسات فراوانی در مرورگر برای شما نمایش داده خواهد شد ؛ حال ممکن است سوالاتی برای شما پیش بیاید از جمله اینکه کدام یک از این موسسات معتبر است ، کدام موسسه میتواند مرا به هدف دلخواه برساند ، موسسه مهاجرتی در شیراز باید چه خدماتی را به من ارائه دهد ، آیا این موسسات تخصص کافی برای راهنمایی صحیح من را دارند .

طبیعتا مشخصه هایی وجود دارد که شما به کمک آنها می توانید موسسه مهاجرتی در شیراز یا هر شهر دیگری را راحت تر انتخاب نمایید . البته شما میتوانید با مراجعه به سایت وزارت علوم و دریافت آخرین به روز رسانی موسسات مجاز مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور از صحت انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید ؛ این لیست شامل اطلاعاتی از جمله حوزه فعالیت ، مکان دفتر ، تاریخ تمدید مجوز و شماره های تماس موسسات می باشد . در ادامه با ارائه توضیحات کافی سعی بر رفع ابهامات شما در زمینه موسسه مهاجرتی در شیراز داریم .

انواع روش های قانونی مهاجرتی

روش های مختلفی برای خروج از کشور و مهاجرت به کشورهای مختلف وجود دارد که براساس ویژگی ها و شرایط شما معمولا بهترین روش از سوی مشاوران در موسسات مهاجرتی به شما پیشنهاد می گردد . رایج ترین روش های مهاجرت قانونی شامل مهاجرت کاری ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت از طریق ازدواج ، مهاجرت از طریق تولد فرزند و مهاجرت تحصیلی می باشد .

بررسی موسسه مهاجرتی در شیراز

البته روش های غیرقانونی مانند مهاجرت از طریق پناهندگی و یا به صورت قاچاقی هم وجود دارد که به هیچ وجه قابل اطمینان نیست و بهتر است هموطنان عزیز حتما از روش های قانونی از کشور خارج شوند تا آرامش و امنیت خود را تضمین کنند . جالب توجه است که بسیاری از مواردی که تصمیم به مهاجرت از طریق پناهندگی می کنند دارای شرایط ایده آلی برای مهاجرت قانونی می باشند و حتی هزینه آنها از طریق پیگیری روش های قانونی کمتر است اما به دلایلی همچون عدم اطلاع کافی ، سودجویی برخی کلاهبرداران مهاجرتی و نداشتن اعتماد به نفس دست به روش های خطرناک برای مهاجرت می زنند . دوستانی که ساکن شیراز هستند قطعا در صورت مراجعه به موسسه مهاجرتی در شیراز این موضوع را راحت تر درک می کنند .

ویژگی های موسسه مهاجرتی معتبر در شیراز

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم شاخصه هایی وجود دارد که تشخیص اعتبار و ارزشمندی یک موسسه مهاجرتی را راحت تر می کند . این شاخصه ها عبارتند از :

 • دارابودن اطلاعات کافی و جامع در مورد روش های مهاجرتی به همه کشورها ( نه فقط دو یا سه کشور محدود ) ؛ مراجعه به موسسات نامعتبر در شیراز که اطلاعات کافی ندارند ممکن است فرد را به روش هایی نا مطمئنی مانند پناهندگی سوق دهند .
 • دارابودن وکیل یا نماینده در کشورهای مختلف جهت پشتیبانی ، پیگیری امور مهاجران پس از ورود به کشور هدف ، اخذ پذیرش ، اخذ بورسیه و راهنمایی دانشجویان برای کسب بورسیه و سایر نیازهای احتمالی مهاجران
 • حتما به نام ثبت شده موسسه مهاجرتی در شیراز توجه داشته باشید ؛ موسساتی می توانند در امور حقوقی شمارا یاری کنند که حتما موسسه حقوقی باشند . موسسه حقوقی باید حتما شامل حداقل یک نفر وکیل پایه یک دادگستری باشد که برای اطمینان از این موضوع میتوانید پروانه وکالت وکیل مورد نظر را درخواست نمایید . البته توجه داشته باشید که وکیل مهاجرت در علم حقوق نداریم و این اصطلاحی است که به افرادی که امور حقوقی شرکت های مهاجرتی را انجام می دهند نسبت داده می شود . علم حقوق به دو شاخه حقوق بین الملل و حقوق داخلی ( کیفری یا مدنی ) افراز می شود .
 • بهتر است به شرکت هایی که مدت زمان محدود و کمتر از ۳ ماه از تاسیس آنها می گذرد اعتماد نکنید . همچنین موسساتی که اطلاعات کامل از قبیل آدرس دفتر ، شماره تماس معتبر ، حوزه فعالیت و اطلاعات دقیق نحوه ویزا و پذیرش را به شما ارائه نمی کنند قابل اعتماد نیستند .

اعزام دانشجو در شیراز

یکی از حوزه های فعالیت موسسه مهاجرتی در شیراز مشاوره در خصوص اعزام دانشجو می باشد . متاسفانه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی یکی از روش هایی است که ممکن است عدم دقت کافی متقاضیان عزیز در امر اخذ پذیرش و سایر مراحل ممکن است پیامدهای نه چندان خوبی را به جای بگذارد و  فرد حتی پس از ویزا شدن با مشکلاتی مواجه شود . در زیر سعی داریم نکاتی را ارائه کنیم که به کمک آنها بتوانید تصمیم گیری بهتری را داشته باشید .

اعزام دانشجو و موسسات مهاجرتی شیراز

دفاتر اعزام دانشجو در شیراز به شرطی قابل اعتماد هستند که در لیست وزارت علوم ثبت شده باشند یا مراحل اخذ پذیرش را توسط موسسات ثبت شده حقوقی انجام دهند ؛ در این مورد بالاتر توضیحات کافی ارائه شده است . ممکن است که موسسه ای که به آن مراجعه می کنید به دلایلی همچون نداشتن اطلاعات کافی یا محدود بودن فعالیت هایش به چند کشور ، شما را به سمت مقصد هایی سوق دهد که چندان به نفع شما نیست اما منفعت خوبی را برای آن موسسه به دنبال خواهد داشت .

مهاجرت به کشورهای مختلف حتما باید تحت نظر افراد آگاه صورت گیرد ، هرچند که در بسیاری از موارد به خصوص مهاجرت تحصیلی خود شخص می تواند مستقیما اقدام کند اما پیچ و خم هایی در این راه وجود دارد که ممکن است متقاضی را با ابهام و دردسر مواجه سازد . امیدواریم توضیحات این نوشتار در باب موسسه مهاجرتی در شیراز مفید واقع شود . موسسه مهرآفرین رجبی یکی از موسسات حقوقی برتر در ایران می باشد که با گارانتی مراحل اخذ ویزا و پذیرش توانسته همواره رضایت هموطنان را در نحوه مشاوره های حقوقی جلب نماید و گواه این ادعا پرونده های موفقی است که در این چند سال داشته است .

Rate this post

74 Comments to “ موسسه مهاجرتی در شیراز”

 1. نازنین says :پاسخ

  سلام
  ۲۶ سالمه ۴ سال سابقه بازرگانی در شرکتی در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی دارم . همسرم ۲۸ سال دارد و اپراتور دستگاه CNC درحوزه تولید قطعات صنعتی کار می کند و ۷ سال سابقه کار دارد . ممنون میشم راهنمایی کنید که شرایط کاری برای ما در ترکیه به چه صورت هست.

  1. Hamid says :پاسخ

   با سلام

   برای کار در ترکیه شما باید یک پیشنهاد شغلی از آن کشور داشته باشید و سپس از طریق آن وارد سیستم کاری ترکیه شوید .

   با تشکر از سوال شما

 2. نیلوفر says :پاسخ

  با سلام ۲۳ سالمه هم خودم هم همسرم آرایشگر حرفه ای هستیم خواستم بدونم با مدرک و کار آرایشگری میتونیم برای اقامت انگلستان اقدام کنیم؟؟؟

  1. Hamid says :پاسخ

   با سلام

   برای اخذ ویزای کاری انگلستان باید جاب آفر یا دعوت نامه کاری از کارما داشته باشید و با توجه به اینکه معمولا کارفرما ها نیروی کاری خارجی استخدام نمی کنند ؛ بهتر از در ابتدا به واسطه ویزای تحصیلی وارد کشور انگلستان شده و در نهایت وارد بازار کار شوید .

   با تشکر از سوال شما

 3. elahe says :پاسخ

  با سلام
  من لیسانس پرستاری دارم و ۳۹ سالمه با ۱۵ سال سابقه کار و ۲ تا بچه دارم. میخواستم ببینم امکان کار در کدوم کشورها را شانس بیشتری دارم و اینکه راجب به کار در قطر هم یک توضیح بدید ممنون میشم.

  1. Hamid says :پاسخ

   با سلام

   شما می توانید مهاجرت کاری به کشور سوئد ، کانادا یا آلمان داشته باشید که برای مهاجرت به کانادا و المان ارائه مدرک زبان نیاز است ولی برای مهاجرت به سوئد بدون نیاز به ارائه مدرک زبان می توانید وارد این کشور شوید و بعد از بادگیری زبان وارد بازار کاری شوید در ضمن برای کارکردن در کشور قطر شما نیاز به کارفرما (کفیل )دارید که از شما دعوت بکار کنند. پیدا کردن کفیل کار چندان ساده ای نیست و در نهایت در کشورهای عربی اخذ اقامت دائم هم چندان شدنی نیست .

   با تشکر از سوال شما

 4. V. E says :پاسخ

  سلام. مهندسی الکترونیک از دانشگاه دولتی با ۸ سال سابقه مرتبط هستم.. واسه اتریش شانس پیدا کردن کار برام چقدره… اگه پیشنهاد بهتری دارین بفرمایید.

 5. َمجید says :پاسخ

  سلام
  من دکترای زبان انگلیسی دارم و استاد دانشگاه در ایران هستم و سابقه بیش از ۱۰ سال تدریس و مدیریت آموزشگاه زبان و نیز ترجمه دارم. ولی قصد ترک ایران و تاسیس یک موسسه ترجمه و یا آموزش زبان در ترکیه را دارم. آیا امکان این برای فردی مثل من وجود دارد؟ همچنین آیا با تاسیس موسسه در ترکیه اقامت داده میشود و یا حتما باید ملک بخرم؟ با سپاس از پاسخ شما.

 6. فریبا says :پاسخ

  سلام
  پسرم ۱۹ ساله است و دیپلم تجربی دارد و برای ادامه تحصیل در کانادا میخواهد اقدام کند سالانه چقدر هزینه تحصیلش خواهد شد و چقدر برا اعزامش باید هزینه کنیمً؟

 7. مراد اسمعیل نژاد says :پاسخ

  سلام من ۴۸ سال دارم با مدرک زمین شناسی و۲۱ سال سابقه در اجرای سدهای خاکی وسازه های جانبی آن دارم، چندین ماه است رزومه خود رو به شرکت های بین المللی در خارج از کشور ارسال می کنم متاسفانه تاکنون پیشنهاد استخدام از هیچ یک از آنها در یافت نکرده ام ، لطفا اگر روش کارامد دیگری برای کار در خارج کشور دارید ارائه دهید ممنون میشم.

  1. مشاور امور مهاجرت says :پاسخ

   باسلام

   شما میتوانید بدون نیاز به دعوتنامه کاری از طریق ویزای جستجوی کار کشور المان و افریقای جنوبی اقدام نمایید. توجه داشته باشید برای افزایش شانس اخذ این ویزا بهتر هست متقاضی دارای سن زیر ۴۸ سال باشد. اگر شما بتوانید سطح زبان بالایی ارائه دهید میتوانید شانس بیشتری داشته باشید‌. همچنین شما میتوانید از طریق ثبت شرکت و یا تحصیل فرزندانتان بعنوان همراه وارد پروسه اقامتی شوید.

   باتشکر از سوال شما

 8. مهرداد says :پاسخ

  سلام وقت بخیر من ۲۹سالمه مدرکم کاردانی تربیت بدنی متاهل دارای ۲فرزند اقدام به مهاجرت کانادا دارم راهنمایی میکنید

  1. مشاور امور مهاجرت says :پاسخ

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   برای مهاجرت به کانادا به شیوه های مختلف می توان اقدام کرد و به توضیح دو مورد می پردازیم :
   در صورت ارائه سابقه کاری مرتبط با مدرک تحصیلی و پر کردن گپ تحصیلی و ارائه مدرک زبان آیلتس آکادمیک با نمره ۶٫۵ می توانید برای ویزای تحصیلی ( کالج های فنی – حرفه ای و یا مقطع لیسانس ) اقدام نمایید .
   همچنین برای اخذ ویزای کار ، در صورت داشتن امتیاز کافی نیز می توان اقدام کرد . سیستم کاری کشور کانادا ، سیستم اسکیل ورکر می باشد که شرایط شما ( مدرک تحصیلی ، مدرک زبان ، سابقه کار ، سن ) بررسی شده و در صورت به حد نصاب رسیدن امتیازات می توانید اقامت کشور کانادا را دریافت کرده و وارد بازار کار شوید .

   باتشکر از سوال شما

 9. naser says :پاسخ

  با سلام
  درمورد تولد فرزند در کشورهای اروپایی میخواستم بپرسم که کدام یک از کشورهای اروپایی به تولد فرزند اقامت میدهند

 10. سید علی قائمی says :پاسخ

  سلام
  من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. سنم ۴۱ سال هست و بیش از ۱۴ سال سابقه کار دارم. سمتم مسئول امور قرارداد ها هست. متاهل هستم و فرزند دارم. میخواستم بدونم با این شرایط من بهترین و مناسبترین جا واسه مهاجرت کجاست؟

 11. امیر says :پاسخ

  سلام من ۳۵ ساله هستم ،لیسانس برق قدرت دارم ،مدرک فنی حرف ای فتوولتاییک،نصب و تعمیر اسپیلت،دوربین مدار بسته ،برا کدوم کشور می تونم اقدام کنم .ممنون

 12. مینا says :پاسخ

  با سلام اگر کسی با دعوت نامه به سفارت مراجعه کند و ترجمه سند ملکی ارایه دهد و بعد از سفر به کشور بازنگردد، برای سند ملکی مشکلی پیش میاد؟

 13. شیوا says :پاسخ

  سلام من ٣٠ سالمه با همسرم ماه آینده با ویزای توریستی به ایتالیا می رم برای تولد بچه ام. الان ٨ ماهه باردارم آیا ایتالیا قانون خاک داره؟ هزینه زایمان با خودمه؟ میشه بیمه کنم خودم رو تا در این مدت اگه زایمان کردن هزینه با دولت باشه؟ بعدش هم می خوان پناهنده شم ترجیحا آلمان
  خواهش می کنم زودتر جواب بدید وقت ندارم

 14. نفیس says :پاسخ

  سلام من ۳۲سالمه، مدرک دانشگاهیم کشاورزی بوده ولی دوره طراحی لباس دیدم و مدرک دارم از اون دوره، ۵ساله کار طراحی و دوخت و نقاشی پارچه انجام میدم،برندم هم ثبت شده، خواستم بدونم شانسی برای مهاجرت دارم، چه کشوری راحتتر هست

 15. محمدرضا says :پاسخ

  سلام ۳۰ سالمه ميخاستم ببينم برا كار در المان چطور اقدام كنم
  رشته مهندسي برق هستم
  پنج سال شاغلم در پالايشگاه عسلويه

 16. Masoud says :پاسخ

  با سلام
  من مهندسی نفت گرایش بهره برداری خوندم و درحال حاضر در پتروشیمی لرستان یک سال و دو سال هم در پتروشیمی ماهشهر مشغول به کار بودم آیا امکان کار در امارات برایم وجود دارد در ضمن همسرم ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دارند از طریق ویزای کار برای هر دویشان میتونم اقدام کنم؟

 17. Nazanin says :پاسخ

  سلام خسته نباشید. من ۲۴ ساله هستم و مدرک کارشناسی ریاضی دارم و تصمیم دارم از اول شروع کنم و رشته دارو سازی بخونم. و باید از کالج شروع کنم از آنجایی که برای کالج بخاطر سن نمیتوانم اقدام کنم مجبورم همزمان هم پذیرش کالج پزشکی بگیرم و هم پذیرش مستر که با پذیرش مستر ویزا بگیرم و به محض ورود به آلمان وارد کالج بشوم. میخواستم بپرسم آیا امکان این که هر دو پذیرش را از یک دانشگاه بگیرم وجود دارد؟ یا اینکه باعث رد ویزا میشود؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

 18. nazanin says :پاسخ

  سلام خسته نباشید من امسال دیپلم میگیرم میتونم برای تحصیل المان در خواست بدم و اینکه حتما باید از قبل از یه دانشگاه المان پذیرش گرفته باشم؟ هزینه زندگی دانشجویی تو آلمان حدودا چن در میاد؟

 19. Samira says :پاسخ

  سلام ایا اگر پیشنهاد کار از کلینیک یا موسسه معتبری در انگلیس داشته باشم میتوانم برای اولین بار برای ویزای انگلیس اقدام کنم و شانسی داشته باشم?ویزای کار محسوب میشود?و ایا گرفتن این ویزا به واسطه داشتن جاب اففر جزو ویزاهای اسان است یا خیر ??

 20. roya says :پاسخ

  سلام،پرستار با ٦ سال سابقه كار هستم،شرايط مهاجرت به كدوم كشور آسونتر و بهتره؟

  1. مشاور امور مهاجرت says :پاسخ

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   رشته پرستاری از جمله رشته هایی است که برای کار در کشورهای مختلف شما ابتدا باید معادل سازی مدرک را بگذرانید. و چون به صورت مستقیم با بیمار مواجه می شوید بنابراین باید نسبت به زبان کشور مقصد تسلط داشته باشید. در حال حاضر کشور آلمان گزینه ی مناسبی برای مهاجرت کاری پرستاران می باشد که با داشتن مدرک زبان المانی و گذراندن دوره معادل سازی مدرک می توانید وارد بازار کاری این کشور شوید. و از مزایا و دستمزد بالای این کشور بهره مند گردید.

   باتشکر از سوال شما

 21. نياز says :پاسخ

  با سلام و تشكر از پاسخ گويي تون.
  ليسانس زبان دارم،ميخواستم بدونم براي اخذ پذيرش ارشد دانشگاه هاي نروژ نياز به مدرك آيلتس دارم يا خير؟

 22. Mehdi salarvandian says :پاسخ

  باسلام.کارشناسی تاریخ دارم.برای مقطع ارشدودکترا،دررشته های مرتبط،مثل باستان شناسی و یازبان های باستانی،امکان تحصیل درفرانسه وجودداردیاخیر؟؟؟

 23. حدیث says :پاسخ

  با سلام . من ۱۸ سالمه دیپلم تجربی دارم و ب زبان مسلط هستم و آیلتس دارم میخواستم بدونم شرایط ورود ب دانشگاه های نروژ چجوریه واسه رشته پرستاری یا مامایی و اینکه معدل نهاییم هم ۱۷ هس

  1. مشاور امور مهاجرت says :پاسخ

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   تحصیل در رشته پرستاری و مامایی در کشور نروژ رایگان و به زبان نروژی می باشد . بنابراین باید مدرک زبان نروژی از ایران ارائه بدهید. ولی در کل کشور نروژ در شاخه های پزشکی بومی پذیر می باشد.

   باتشکر از سوال شما

 24. اراز.م.ف says :پاسخ

  سلام فرهنگی هستم با ۲۸ سال سابقه کاری متاهل ودارای ۳ فرزند.لیسانس آموزش ابتدایی.همسرم لیسانس علوم تجربی وایشئن هم فرهنگی هستن.۴۷ ساله هستم.آیا میتونم با فراگیری یک حرفه مانند لوله کشی، تعمیرات موبایل ،نصب پکیج واسیلت و… اقدام کنم.

 25. Y.torabi says :پاسخ

  با سلام ، اینجانب کارشناس پرستاری هستم ، میخواستم بپرسم آیا با توجه به رشته کاری من شرایط کار در ترکیه رو دارم ؟ و برای کار پرستاری در ترکیه مدرک زبان نیاز هست ؟ چه مدرکی ؟

 26. مونیکا ادنان says :پاسخ

  سلام

  ایا امکان مهاجرت به استرالیا را دارم یکبار ریجکت شدم

  1. مشاور امور مهاجرت says :پاسخ

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   بله می توانید. و باید چند ماه از ریجکت شدن شما گذشته باشد. ولی علت ریجکت شدن درخواست قبلی را بررسی کنید و نقص های آن را برطرف کنید.

   باتشکر از سوال شما

 27. سارا says :پاسخ

  با سلام
  ۳۲ ساله ام و میخوام برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنم در مقطع ارشد.
  آیا همزمان با من همسرم هم میتونن همراهم بیان ؟ یا اینکه بعد از ۱ ترم امکانپذیر هست؟

 28. شادی . ک says :پاسخ

  سلام
  وقت بخیر
  لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه غیرانتفاعی علم و هنر یزد دارم. ۳۱ ساله هستم . آیا برای ادامه تحصیل میتونم اقدام کنم؟ چه کشورهایی ارشد رشته مطالعات ترجمه رو دارند؟

 29. ریحانه says :پاسخ

  سلام خسته نباشبن من ۱۹ سالمه مدرک ایلتس ۷ دارم و دیپلم انسانی تازه مدرسه رو تموم کردم میخواستم ببینم برای تحصیل در دوبی چه کار باید کنم

 30. محمد امین says :پاسخ

  با سلام خدمت شما.
  من۳۰ سال سن دارم و مدارک بازرسی جوش بین المللی ترجمه شده و مدرک جوشکاری ارگون با تحصیلات کاردانی جوش دارم بنظر شما راهی برای اقامت من توی ترکیه وجود داره ممنون از راهنماییتون.

 31. Arezoo says :پاسخ

  سلام من ۱۸ سالمه دیپلم تجربی دارم و مدرک بین المللی طراحی لباس دارم و کالکشن دارم و یک سری مدرک های ورک شاپ برند سازی و.. دارم.نمره ایتلسمم ۶ بوده و میخوام شروع کنم که زبان ایتالیایی رو بخونم و سال دیگه مدارکمو ارائه بدم و بورس استانی ایتالیارو بگیرم
  فقط معدل دیپلمم خیلی پایین هست ۱۲ هست
  میتونم بگیرم یا نه؟

 32. اب says :پاسخ

  با سلام
  فوق لیسانس مهندسی کشاورزی اب دارم و اینکه برای ادامه تحصیل کشوری که فوق لیسانس کاملا رایگان باشه میخواستم.در غیر اینصورت برای دکترا من مقاله کنفرانس بین المللی داخلی دارم و کتاب فارسی و یه مقاله ترویجی ایا با این رزومه قبولم میکنن؟

 33. حسن says :پاسخ

  سلام . برای پیشنهاد کاری چه کار باید انجام داد .

 34. سودابه پیروزفر says :پاسخ

  سلام.دخترم ۲۲ ساله س.داتشجو سال اخر تربیت بدنی موسسه غیر انتفاعی زندگسترشیرازه.میخواستم ببینم برای ویزای تحصیلی ارشد میتونم بفرستمش آلمان؟ممنون میشم

 35. حدیث says :پاسخ

  سلام.من حدیث هستم. ۳ سال مهماندار هواپیمای فوکر بودم.و یک فرزند دارم.ایا امکان مهاجرت کاری در انگلستان را دارم؟

 36. reza says :پاسخ

  سلام من رضا هستم وساكن كرمان ۴۷ سالمه ودوتا بچه دارم وليسانس عمران هستم مي خواستم بدونم ميتونم مهاجرت كاري به كشورديگري داشته باشم

  1. مشاور امور مهاجرت says :پاسخ

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی شما حتماً باید پیشنهاد شغلی داشته باشید . تنها گزینه ای که امکان کاریابی در اروپا را به شما می دهد ، ویزای جستجوی کار آلمان است .

   باتشکر از سوال شما

 37. mohammadreza says :پاسخ

  سلام
  ۲۹ساله و مدرک مهندسی نفت دارم؛سربازی هم رفتم ؛مدرک زبان ندارم و تصمیم به تحصیل در کشور کانادا با هزینه شخصی دارم،و زبان رو همونجا ادامه بدم
  چه پیشنهادی دارید؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *