دانشگاه Emory

دانشگاه Emory
مشاور مهاجرتی

بله ، دانشجویان خارجی غیر انگلیسی زبان باید به این زبان مسلط بوده و مدارک معتبری همچون آیلتس یا تافل را نیز به این دانشگاه ارائه نمایند.

دانشگاه Emory در دروید هیلز آتلانتا در ایالت جورجیای ایالات متحده آمریکا و در 3 مایلی (4.8 کیلومتری) از مرکز شهر آتلانتا قرار گرفته است.

نرخ پذیرش دانشگاه اموری 8.9% است که یعنی از هر 100 متقاضی، 9 نفر پذیرفته می شوند و این آمار نشان می دهد که پذیرش در این دانشگاه بسیار رقابتی است.

دانشگاه اموری از برترین دانشگاه های جهان است که از سوی QS به عنوان 196مین و از سوی TIMES 82مین دانشگاه برتر جهان شناخته می شود.

این دانشگاه 15،299 دانشجو را در خود جای داده است.

بله ، این دانشگاه دارای خوابگاه و محل اقامت برای دانشجویان خود می باشد که امکانات بسیار خوب و مناسبی دارند.

تحصیل در دانشگاه اموری آمریکا می تواند آینده خوبی برای شما رقم بزند و از طریق آن می توانید حتی به گرین کارت آمریکا نیز دست پیدا کنید و یک اقامت بدون ریسک و مطمئن را برای خود فراهم آورید. در ادامه با مشاورین موسسه رجبی همراه شوید تا دانشگاه Emory را بیش از پیش بشناسیم.

 

تاریخچه Emory

دانشگاه اموری تاریخچه طولانی و متنوعی دارد و از یک کالج کوچک و سخت برای مردان جنوبی به دانشگاه بزرگ، متنوع و با سابقه ای که امروزه هست، تبدیل شده است. در دهه 1830، گروه کوچکی از متدیست ها در شهرستان نیوتن، شهر جدیدی به نام آکسفورد و کالجی به نام Emory را تأسیس کردند. در 10 دسامبر 1836، قانون گذار جورجیا منشوری را به کالج اموری اعطا کرد که به نام اسقف متدیست جان اموری نامگذاری شد.

کالج اموری در سال 1837 تشکیل شد و کلاس ها در سال 1838 آغاز شد. به دنبال انشعاب بین دانشگاه واندربیلت و کلیسای متدیست، آسا کندلر، موسس شرکت کوکاکولا و برادر رئیس جمهور سابق اموری، وارن کندلر، به کلیسا کمک کرد تا دانشگاه جدیدی در آتلانتا ساخته شود.

در سال 1914، اولین واحد دانشگاه – دانشکده الهیات – در مرکز شهر آتلانتا کلاس های درس را آغاز کرد. در سال 1919، کالج اموری به دانشکده الهیات، حقوق، پزشکی، تجارت و تحصیلات تکمیلی در پردیس دروید هیلز پیوست. با گذشت زمان، دانشکده های پرستاری، دندانپزشکی، علوم کتابداری و بهداشت عمومی به این خانواده ملحق شدند، اگرچه دندانپزشکی و علوم کتابداری بعداً حذف شدند.

تاریخچه Emory

اموری اولین مدرک دکترای خود را در سال 1948 اعطا کرد. یک هدیه بزرگ در سال 1979 توسط رابرت و جورج وودراف به مبلغ 105 میلیون دلار در سهام کوکاکولا به ایموری اجازه داد تا برنامه های خود را به طور چشم گیری گسترش دهد و تغییر دهد. در طول دهه 1980، تحت ریاست جیمز لین و با حمایت هدیه وودراف، اموری به عنوان یکی از برترین مؤسسات تحقیقاتی کشور به شهرت ملی دست یافت و توانست به عضویت انجمن دانشگاه‌های آمریکا (AAU)، گروهی منتخب از دانشگاه های تحقیقاتی دولتی و خصوصی پیشرو در ایالات متحده و کانادا در آید.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه Emory

دانشگاه Emory در دروید هیلز آتلانتا در ایالت جورجیای ایالات متحده آمریکا واقع شده است. نوع دانشگاه Emory یک مرکز تحقیقاتی پیشرو معتبر است که در 3 مایلی (4.8 کیلومتری) از مرکز شهر آتلانتا قرار گرفته است. مساحت دانشگاه Emory 60 هکتار زمین است و شامل ساختمان های آموزشی، کتابخانه ها، خوابگاه ها، امکانات ورزشی و فضاهای سبز می باشد.

در طول جنگ داخلی آمریکا، این منطقه محل استقرار ستاد نظامی و درمانگاه بود و بسیاری از ساختمان ها با معماری نئوکلاسیک و معماری احیای گوتیک تزئین شده بودند. در سال 1975، ثبت ملی مکان های تاریخی ایالات متحده، این محوطه را به عنوان بخشی از منطقه تاریخی آکسفورد تعیین کرد.

پردیس آتلانتا Emory که در اوایل قرن بیستم بر اساس طرح جامع هنرهای زیبا توسط معمار پیتسبورگ هنری هورنبوستل تأسیس شد، بیش از 600 هکتار در محله تاریخی آتلانتا در دروید هیلز را پوشش می دهد. محوطه دانشگاه به شدت پوشیده از کاج، افرا، بلوط و ماگنولیا است و نهر پیوین، شاخه ای از نهر هلو، از میان محوطه دانشگاه می گذرد.

 
موقعیت جغرافیایی دانشگاه Emory

بنیاد Arbor Day در سال 2015 این دانشگاه را یک مدرسه پردیس درختی ایالات متحده آمریکا نامید. معماری این دانشگاه چشم نواز است به طوری که بسیاری از ساختمان های دانشگاه با گرانیت چند رنگ و کاشی سالتیلو اسپانیایی طراحی شده اند.

پردیس های دانشگاه اموری

در حال حاضر، دانشگاه اموری دارای سه پردیسِ دروید هیلز، کلرمونت و آکسفورد علاوه بر تعدادی سایت مراقبت های بهداشتی در سراسر مترو آتلانتا است. پردیس آکسفورد دانشگاه اموری که زمانی پردیس اصلی این دانشگاه بود، دیگر به عنوان یک پردیس مجزا عمل نمی‌کند. در سال 1915، دانشگاه اموری از محل اولیه خود در آکسفورد، جورجیا به مکان فعلی خود در Druid Hills، آتلانتا نقل مکان کرد.

با این حال، پردیس آکسفورد هنوز هم بخشی از مالکیت دانشگاه اموری است و از آن برای اهداف مختلفی استفاده می شود. برخی از ساختمان های این پردیس تبدیل به آپارتمان های مسکونی، دفاتر و فضای تجاری شده اند. دانشگاه اموری همچنین از این فضای برای برگزاری رویدادها و برنامه های آموزشی استفاده می کند.

به نوعی دو پردیس دروید هیلز و کلرمونت محل اصلی برگزاری کلاس ها و محل اقامت دانشجویان است. دروید هیلز پردیس اصلی است که اکثر دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در آن زندگی می کنند یا به کلاس درس می روند.

پردیس کلرمونتی نیز در حدود 3 مایلی (4.8 کیلومتری) از پردیس اصلی قرار گرفته و بیش تر حل تحصیل دانشجویان تحصیلات تکمیلی در رشته های مانند حقوق، تجارت، پرستاری و بهداشت عمومی است. همچنین کتابخانه ها، خوابگاه ها، امکانات ورزشی و دیگر خدمات و امکانات اصلی دانشگاه نیز در این دو پردیس در دسترس دانشجویان است.

دانشکده های دانشگاه اموری

تعداد اساتید و دانشجویان دانشگاه Emory در سال 2023 برابر با 15،299 دانشجو و 4،517 اعضای هیئت علمی بوده است که این تعداد شامل 6،833 دانشجوی کارشناسی و 8،466 دانشجوی تحصیلات تکمیلی می شود. همچنین 1،752 استاد تمام وقت، 1،271 استاد دروس عملی، 1،404 استاد وابسته و 90 استاد بالینی در دانشگاه فعالیت می کنند . تمامی این دانشجویان و اساتید در 9 دانشکده دانشگاه اموری به فعالیت مشغول هستند. این دانشکده ها به شرح زیر می باشند:

دانشکده

توضیحات

تعداد دانشجویان

دانشکده هنر و علوم

بزرگ ترین دانشکده دانشگاه است و رشته های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا را در طیف گسترده ای از رشته های علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی ارائه می دهد.

5781 نفر

دانشکده Oxford

یک کالج هنرهای لیبرال است که در پردیس آکسفورد دانشگاه Emory واقع شده است. این کالج  برنامه های  کارشناسی  را در  رشته های مختلف  ارائه می دهد.

1048 نفر

دانشکده پزشکی

برنامه های  کارشناسی ارشد  و  دکترا  را در  پزشکی  ارائه می دهد.

928 نفر

مدرسه پرستاری Nell Hodgson Woodruff

برنامه های کارشناسی ارشد و دکترای رشته پرستاری را ارائه می دهد.

1244 نفر

دانشکده الهیات Candler

برنامه های کارشناسی ارشد و دکترای رشته الهیات را ارائه می دهد.

422 نفر

دانشکده حقوق

برنامه های کارشناسی ارشد و دکترای رشته حقوق را ارائه می دهد.

903 نفر

دانشکده تحصیلات تکمیلی Laney

برنامه های  کارشناسی ارشد  و  دکترا  را در  رشته های مختلف  ارائه می دهد.

1966 نفر

مدرسه بهداشت عمومی Rollins

برنامه های  کارشناسی ارشد  و  دکترا  را در رشته های  سلامت عمومی  ارائه می دهد.

1221 نفر

مدرسه تجارت Goizueta

برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا را در حوزه تجارت ارائه می دهد.

1879 نفر

رشته های ارائه شده در دانشگاه Emory

دانشگاه اموری یکی از دانشگاه های جامع کشور آمریکا است که رشته های جذاب و بسیار پر طرفداری را ارائه می کند و این باعث شده که سالانه متقاضیان بالایی برای پذیرش در آن درخواست خود را ارسال نمایند. در ادامه برخی از مطرح ترین و پر طرفدارتری رشته های تحصیلی این مرکز در مقاطع مختلف را مشاهده خواهید نمود:

مقطع

رشته

کارشناسی

باستان شناسی، هنر و تاریخ، هوش مصنوعی، هن فیلم و تاتر، بیوشیمی، زمین شناسی، تجارت و مدیریت، شیمی، کارشناسی علوم کامپیوتر، کارشناسی علوم زیستی، کارشناسی علوم پزشکی، مطالعات کلاسی، ریاضیات محاسباتی، علوم کامپیوتر، ساخت و ساز و نقشه برداری، بازاریابی، فیزیولوژی، اقتصاد، مهندسی الکترونیک، محیط زیست، مطالعات اروپا، هنرهای زیبا، مطالعات فرانسه، گرافیک، حقوق، ریاضیات، ریاضیات و روانشناسی، هواشناسی و آب و هوا، داروسازی، جغرافیا، روانشناسی، رباتیک، گفتار درمانی، قانون و مطالعات حقوقی، ایتالیا و هنر

تحصیلات تکمیلی

سیستم های مهندسی، فیزیک، علوم اعصاب، قانون و جامعه، موسیقی، انفورماتیک، روابط بین الملل، مهارت های مدیریتی، مدل سازی ریاضی و عددی، انرژی های تجدید پذیر، مطالعات نظامی و استراتژیک، مطالعات فرانسه، مطالعات آلمان، بهداست، کارآفرینی، محیط زیست، فیزیولوژی، مدیریت، بازار و سرمایه، هواشناسی، باستان شناسی، توسعه مالی، ارتباطات دیجیتال، دیپلماسی، تاریخ مدرن، آموزش زبان انگلیسی، ادبیات کودکان، قانون اتحادیه اروپا، سیاست های اتحادیه اروپا، اوراق بهادار

 

شرایط پذیرش دانشگاه Emory

طبق آخرین آمار اعلامی، نرخ پذیرش دانشگاه اموری در سال 2022 برابر با 8.9% بوده است که این بدان معناست که از هر 100 متقاضی، 9 نفر پذیرفته شده اند. این آمار نشان می دهد که پذیرش در این دانشگاه بسیار رقابتی است و این دانشگاه تنها دانشجویانی را که سابقه تحصیلی قوی، نمرات بالا در آزمون های استاندارد و فعالیت های فوق برنامه تأثیرگذار داشته باشند، را پذیرش می کند.
شرایط پذیرش در این دانشگاه با توجه به مقاطع مختلف و رشته های گونانگون با یکدیگر تفاوت هایی دارند که شما باید به طور خاص از شرایط و الزامات هر رشته اطلاع کسب نمایید. اما به طورکلی شرایط زیر به صورت عمومی برای تمامی متقاضیان باید مورد توجه قرار گیرد:

 • میانگین معدل دانشجویان پذیرفته شده در سال 2022 برابر با 3.54 بوده است، پس اگر معدل 4 به بالا داشته باشید بسیار بهتر است.
 • شاید در برخی رشته ها نیاز به شرکت در آزمون SAT یا ACT باشد.
 • عدم سوء پیشینه در آمریکا یا کشور مبداء
 • انگیزه نامه ای قوی و جذاب بنویسید و به دانشگاه ارائه کنید.
 • در مصاحبه عملکردی خوب و قوی داشته باشید و تسلط خود به زبان انگلیسی را نشان دهید.مراحل اپلای به دانشگاه Emory از ایران

مراحل اپلای به دانشگاه Emory از ایران

مراحل کلی اپلای به دانشگاه Emory برای دانشجویان ایرانی با سایر دانشجویان بین المللی مشابه است و تفاوت خاصی وجود نخواهد داشت. ام توصیه می کنیم که از مشاوره و راهنمایی افرادی متخصص و یا با تجربه در این زمینه استفاده کنید تا احتمال ریجکتی خود را به حداقل ممکن برسانید.

روند اخذ پذیرش از دانشگاه Emory بدین صورت است که ابتدا باید درباره رشته تحصیلی و شرایط تحصیل آن اطلاعات کافی را کسب کرده باشید و تمامی زوایا و جنبه های زندگی در آمریکا را نیز بررسی کرده باشید. در این جا باید مدارک مورد نیاز نظیر آخرین مدرک تحصیلی، مدارک هویتی، انگیزه نامه، نتایج آزمون SAT یا ACT (در صورت وجود) و غیره را جمع آوری کنید.

مدارک لازم را باید به زبان انگلیسی ترجمه نمایید و دقت کنید که باید توسط مراجع معتبر و مورد قبول دانشگاه ترجمه شده باشد. سپس در سایت دانشگاه فرم پذیرش را دریافت نموده و تکمیل می نمایید. در مرحله آخر باید تمامی مدارک را به همراه درخواست خود به دانشگاه ارسال نموده و منتظر دریافت نتیجه بمانید.

 

رتبه علمی دانشگاه Emory در جهان

موسسات معتبری امروزه در حال بررسی کیفیت آموزش، خدمات و امکانات دانشگاه های جهان هستند و رتبه بندی هایی را نیز منتشر می کنند. 

این رتبه بندی ها بسیار پر اهمیت هستند و اغلب دانشگاه ها تلاش دارند که بتوانند جایگاه خود را بهتر نموده و به رتبه های بالاتری دست پیدا کنند . دانشگاه Emory از جمله دانشگاه هایی است که همواره رتبه بسیار مناسبی را به دست آورده است. در ادامه آخرین رتبه این دانشگاه را مشاهده می کنید:

مرجع

رتبه

QS

196

TIMES

82

ARWU

101

Shanghai

101-150

US News

24

برخی از جوایز و افتخارات دانشگاه Emory

دانشگاه اموری به طور مداوم در بین بهترین دانشگاه های ایالات متحده توسط سازمان های مختلف رتبه بندی می شود. یکی از دلایل اعتبار این دانشگاه، جوایز و افتخارات متعددی است که تاکنون موفق به کسب آن ها شده است. برخی از آن ها بدین شرح هستند:

 • 2 برنده جایزه پولیتزر
 • 2 برنده جایزه صلح نوبل
 • 36 عضو آکادمی ملی پزشکی
 • 6 عضو آکادمی ملی علوم
 • 3 دریافت کننده جایزه لاسکر
 •  49 عضو آکادمی پرستاری آمریکا
 • 27 عضو آکادمی هنر و علوم آمریکا
 •  19 عضو موسسه حقوقی آمریکا
 • 12 عضو آکادمی ملی مخترعان
 • 49 عضو انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم

برخی از فارغ التحصیلان دانشگاه Emory

دانشگاه اموری یک موسسه آموزشی و پژوهشی پیشرو است که به خاطر برتری در آموزش، پژوهش و خدمت به جامعه شناخته شده است. این دانشگاه به دانشجویان خود فرصت های متعددی را برای رشد و شکوفایی به عنوان رهبران آینده می دهد. همین فرصت ها باعث شده که فارغ التحصیلان مطرح و بزرگی از این دانشگاه به بیرون راه پیدا کنند.

نام

حوزه فعالیت

جیمی کارتر

سی و نهمین رئیس جمهور ایالات متحد

سام نان

سناتور سابق ایالات متحده از جورجیا

اورلی لیوی

فرماندار سابق جورجیا

استیو بالمر

مدیر عامل سابق مایکروسافت

کن چن

مدیر عامل سابق یاهو

استنلی مک کال

بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره شرکت Cox Enterprises

ویلیام والش

برنده جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی

روی بلوی

برنده جایزه نوبل شیمی

مایکل استوارت

برنده جایزه نوبل شیمی

آلیس مونرو

برنده جایزه نوبل ادبیات

برد پیت

بازیگر برنده اسکار

مارکوس فورمن

بازیکن سابق فوتبال آمریکایی

مایکل جانسون

دونده مشهور و برنده مدال طلای المپیک

لولا رید

بسکتبالیست مشهور

شهریه دانشگاه Emory

دانشگاه Emory از دانشجویان خود شهریه تحصیلی اخذ می کند که مبلغ آن با توجه به رشته و مقطع تحصیلی متفاوت است. اما این دانشگاه در مقاسه با دیگر دانشگاه های هم رتبه و تراز خود از شهریه های معقول تر و مقرون به صرفه تری برخوردار است. به خصوص می توان گفت که اعتبار مدرکی که دریافت می کنید بسیار بیش تر از هزینه ای است که می پردازید . در ادامه شهریه تحصیلی برخی از رشته های مطرح این دانشگاه را مشاهده می کنید:

رشته

شهریه

کارشناسی پرستاری

59920 دلار هر ترم

کارشناسی ارشد پرستاری

24986 دلار هر ترم

دکترای پرستاری (DNP)

21272 دلار در هر ترم

پرستار بیهوشی

25662 دلار در هر ترم

کارشناسی ارشد در علوم پرفیوژن قلبی عروقی

1625 دلار در ساعت

کارشناسی ارشد بهداشت عمومی

20800 دلار در هر ترم

کارشناسی ارشد الهیات

26500 دلار در هر ترم

دکترای الهیات

13000 دلار در هر سال

تخصص پزشکی

54000 دلار در هر ترم

کارشناسی ارشد حقوق

65510 دلار در هر ترم

هزینه های زندگی برای دانشجویان ایالت جرجیا

دانشجویان خارجی باید علاوه بر شهریه دانشگاه، به هزینه های اقامت و زندگی خود نیز توجه داشته باشند. البته با توجه به سبک و اصول زندگی هر فرد، هزینه های افراد با هم متفاوت است. خوشبختانه ایالت جرجیا محل گرانی برای زندگی نیست و هزینه ها در مقایسه با سایر نقاط آمریکا مناسب هستند . در ادامه متوسط هزینه های زندگی در این ایالت را مشاهده خواهید کرد:

عنوان

مبلغ هزینه

هزینه ماهانه زندگی خانواده 3 نفره بدون مسکن

4,655.4 دلار ماهانه

هزینه ماهانه زندگی یک فرد مجرد بدون مسکن

1,289.2 دلار ماهانه

اجاره آپارتمان 1 خواب مرکز شهر

1,489.10 دلار ماهانه

اجاره آپارتمان 3 خواب مرکز شهر

3,215.00 دلار ماهانه

هزینه متوسط کتاب و لوازم التحریر

1200 دلار سالانه

هزینه خوراک و تغذیه

3000 دلار سالانه

حمل و نقل

2100 دلار سالانه

سایر مخارج متفرقه

1700 دلار سالانه

 

بورسیه های دانشگاه  Emory

دانشگاه اموری طیف گسترده ای از بورسیه ها را به دانشجویان خود ارائه می دهد تا به آن ها کمک کند هزینه تحصیل خود را تامین نمایند. این بورسیه ها بر اساس نیاز مالی، موفقیت تحصیلی، استعداد و عوامل دیگر اعطا می شوند. سوابق تحصیلی و فعالیت های حزبی و خارج از دانشگاه در برخی از بورسیه ها می تواند تاثیر قابل توجهی داشته باشند. در ادامه به برخی از انواع بورسیه های ارائه شده توسط دانشگاه اموری اشاره می کنیم:

نام بورسیه

شرایط

بورسیه کارشناسی Need-Based Emory

 

این بورسیه به دانشجویان کارشناسی نیازمند که شرایط پذیرش دانشگاه اموری را دارند، ارائه می شود. مبلغ این بورسیه می تواند از چند هزار دلار تا کامل بودن هزینه تحصیل متغیر باشد.

بورسیه کارشناسی University Scholars

 

این بورسیه به دانشجویان کارشناسی استثنایی که معدل بالا و نمرات بالایی در آزمون های استاندارد دارند ارائه می شود. مبلغ این بورسیه می تواند تا 25,000  دلار در سال باشد.

بورسیه کارشناسی National Merit

 

این بورسیه به دانشجویانی که در آزمون ملی لیاقت نمره بالایی کسب کرده اند، ارائه می شود. مبلغ این بورسیه می تواند تا 7,500  دلار در سال باشد.

بورسیه کارشناسی Dean’s List

 

این بورسیه به دانشجویانی که در هر ترم در لیست دانشجویان ممتاز دانشگاه اموری قرار می گیرند، ارائه می شود. مبلغ این بورسیه 1,000  دلار در سال است.

بورسیه کارشناسی Wallace H. Coulter

 

این بورسیه به دانشجویان علاقه مند به زمینه های علوم ارائه می شود. مبلغ این بورسیه 8,000  دلار در سال است.

بورسیه کارشناسی Goizueta Business Scholars

 

این بورسیه به دانشجویان علاقه مند به زمینه تجارت ارائه می شود. مبلغ این بورسیه 8,000  دلار در سال است.

بورسیه Coca-Cola Foundation

 

این بورسیه به دانشجویان کارشناسی که فارغ التحصیل مدارس دولتی در ایالت جورجیا هستند، ارائه می شود. مبلغ این بورسیه 7,500  دلار در سال است.

بورسیه Gates Millennium

 

این بورسیه به دانشجویان کارشناسی نیازمند که پیشینه اقلیت دارند، ارائه می شود. این بورسیه هزینه کامل تحصیل، هزینه زندگی، کتاب ها و سایر هزینه های تحصیل را پوشش می دهد.

خوابگاه های دانشگاه اموری

خوابگاه ها و امکانات دانشگاه Emory بسیار مناسب و کامل در اختیار دانشجویان قرار داده می شوند. این دانشگاه بیش از 20 سالن اقامت دارد و ساختمان ها از 80 تا 350 نفر جمعیت دارند و گزینه هایی برای اتاق های یک نفره، دو نفره، سوئیت و آپارتمانی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

سالن های اقامتی دارای اتاق های کاملاً فرش شده و دارای تهویه‌ مطبوع، سالن های مشترک، آشپزخانه و امکانات خشک‌شویی و همچنین حمام های عمومی، خصوصی و سوئیت هستند. برخی نیز شامل مراکز تناسب اندام، اتاق های تفریحی و امکانات غذاخوری می باشند.

اتاق های نیز همواره کاملا تمیز و با وسائل سالم به دانشجویان جدید تحویل داده می شود. در هر اتاق میز، صندلی، تخت خواب قرار داده شده است. البته دانشجویان در طول زمان تحصیل خود در اموری، در مکان های مختلفی اقامت خواهند گزید، چون دانشجویان بر أساس سال تحصیل خود در خوابگاه های مشخصی قرار داده می شوند.

سال تحصیل

خوابگاه

سال اول

 • Alabama Hall
 • Hopkins, Smith, and Thomas Halls
 • Thomas Halls
 • Dobbs Hall
 • Eagle Hall
 • Holmes Hall
 • Harris Hall
 • Raoul Hall
 • Turman Hall

سال دوم و سوم

 • Clifton Tower
 • Few and Evans Halls
 • Harris Hall
 • Woodruff Residential Center

سال چهارم

 • Undergraduate Residential Center (URC)
 • Clairmont Residential Center
 • Clairmont Tower

جهت بررسی مدارک و شرایط خود جهت پذیرش در دانشگاه E,ory و یا هریک از دانشگاه های آمریکا، حتما با مشاورین شرکت رجبی در دفاتر تهران و شیراز تماس حاصل کرده و مشاوره اختصاصی خود را به انجام برسانید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *