درخواست مشاوره

برای مهاجرت به آرزوهایتان همین حالا با ما تماس بگیرید.

همواره در طی سال‌های فعالیتمان در موسسه مهاجرتی رجبی، در نظر داشته‌ایم به هموطنانمان کمک کنیم تا پروسه‌ مهاجرتی خود را با موفقیت و آرامش خاطر سپری کنند.

افرادی که به دلایل گوناگون مثل نداشتن اطلاعات کافی و موثق، مشاوره‌های افراد نابلد، مطالب اشتباه یا ناقص اینترنتی باعث شده بود تا هیچ‌وقت در این مسیر قدم نگذارند و یا در نیمه راه آن را رها کنند، با مشاوره‌های تخصصی کارشناسان و متخصصین ما در موسسه رجبی، توانستند برای ساختن آینده‌ی خود در کشور دیگری برنامه ریزی کنند و با موفقیت به مقصد برسند.

از آن‌جایی که قوانین و مقررات مهاجرتی دائما در حال تغییر است و لحظه‌ای غفلت به کلی روند کاری را عوض می‌کند، مشاوره‌‌هایمان را متناسب با شرایط زمانی ارائه داده و می‌دهیم تا پرونده‌های مهاجرتی افراد را بدون هیچ‌گونه نگرانی از تغییر، پیش ببریم و ادعایی نداریم که راهنمایی‌هایمان در هر زمانی اعتبار داشته باشند.

ما در موسسه مهاجرتی رجبی در تلاش هستیم تا همیشه اطلاعات به روز و دقیقی را در اختیار متقاضیان مهاجرت بگذاریم و به تمامی مراجعه کنندگان راهنمایی و مشاوره‌ی درخور شرایط و موقعیت آن‌ها ارائه کنیم. تاکید ما بر این بوده و هست که اطلاعاتی که به هر یک از مراجعه کنندگان ارائه می‌کنیم، خاص شرایط آن افراد است و به همه‌ی افراد تعمیم نمی‌دهیم و همین امر باعث شده است که تاکنون بالغ بر 999 پرونده‌ی مهاجرتی موفق را در کارنامه‌ی کاری خود ثبت کرده‌ایم و با کمک خداوند منان، برای خدمت رسانی به هم میهنانمان به فعالیت خود ادامه می‌دهیم.

در این صفحه ویزا‌های بسیاری از کشورها را که متقاضیان ما در موسسه رجبی موفق به دریافت آن‌ها شده‌اند مشاهده می‌کنید. موسسه‌ی مهاجرتی رجبی در طول فعالیت خود توانسته‌ است مشاوره انواع مختلف ویزا را برای متقاضیان مهاجرت مثل ویزای تحصیلی و ویزای کاری ارائه کند و آن‌ها را به آرزوی خود برساند.

تحصیل در آلمان ، تحصیل در کانادا ، مهاجرت کاری به آلمان ، ثبت شرکت در لهستان ، تحصیل در روسیه ، تحصیل در ترکیه ، تحصیل در چین ، تحصیل در مجارستان ، تحصیل در فرانسه ، تحصیل در اتریش بخشی از موضوعات فعالیت ما هستند.

خوشحالی شما انگیزه‌ی ما برای ادامه دادن این مسیر است. مفتخریم که ما را انتخاب می‌کنید و در این مسیر حساس به ما اعتماد می‌کنید.

در آینده‌ای نه چندان دور، ویزای شما هم در کنار سایرین قرار خواهد گرفت.

اقتصاد کشور دانمارک

اقتصاد کشور دانمارک

اقتصاد کشور دانمارک اقتصاد کشور دانمارک چگونه است؟ امتیاز آزادی اقتصادی کشور دانمارک 78.0 می باشد و اقتصاد کشور دانمارک

مهاجرت تحصیلی به هر کجا که شما بخواهید.

سالها تجربه خودمان را در اختیار شما می گذاریم تا پله های پیشرفت را سریع طی کنید.

خانه