درباره هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی

همه ما آرزوهایی داریم که در طول زندگیمان برای محقق شدنشان تلاش می کنیم و امید داریم تا یک یک آن ها به سرانجام برسند؛ اما خیلی از ما علارغم تلاش های بی وقفه به هیچ یک از آرزوهایمان نمی رسیم و بر این باوریم که بخت با ما یار نبوده است.

غافل از اینکه مشکل در جای دیگری است…!!!

در واقع در خیلی از موارد نداشتن اطلاعات کافی و عدم اقدام به موقع باعث می شوند تا به آنچه که در حسرت داشتن آن بوده ایم، دست پیدا نکنیم و مسیر زندگیمان تغییر کند.

ما برای رسیدن به آرزوهایمان دست به انتخاب های مختلفی می زنیم؛ یکی از انتخاب های سرنوشت ساز و مهمی که باعث می شود انسان ها به آرزوهایی همچون تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا، کار در کمپانی های بزرگ و زندگی در محیط های پیشرفته برسند، مهاجرت است که تصمیم درست و به موقع باعث می شود تا یک تغییر شیرین و هیجان انگیز را تجربه کنند و انتخاب مسیر اشتباه یا اقدام در زمان نامناسب سبب می شود تا دچار ضررهای متعددی شوند.

درباره ما

این مسئله باعث شده است تا متقاضیان بعد از مشورت با افراد خبره در زمینه مهاجرت در این مسیر قدم بردارند و بدون کسب اطلاعات کافی اقدامی نکنند؛ در این بین افراد سودجو نیز موقعیت را برای خود مناسب دیده اند و با اطلاع از ناآگاهی داوطلبین نسبت به مسیر مهاجرت دست به کلاهبرداری می زنند و زندگی را به کامشان تلخ می نمایند.
از این رو سال ها پیش آقای مهندس رجبی، مدیریت محترم هلدینگ مهاجرتی رجبی که از سال 1391 به صورت کاملا حرفه ای در زمینه مهاجرت مشغول به فعالیت بودند، برای کاهش ریسک های مسیر مهاجرت و اطلاع رسانی به موقع به متقاضیان، در سال 1395 موسسه حقوقی رجبی در تهران را تاسیس نمودند که چندی بعد شعبه شیراز این موسسه نیز راه اندازی شد و در سال 1399 شرکت مهاجرتی رجبی با شماره 562051 به ثبت رسید.

سال تجربه
0 +
مشاوره عمومی
0
مشاوره تخحصی
0
پرونده موفق
0

از اینکه در کنار مایید، خوشحالیم!

از زمان شروع فعالیت شرکت رجبی تا به امروز باتوجه به درایت مدیریت مجموعه در جذب و آموزش متخصصین این حوزه، صدها پرونده مهاجرتی مختلف اعم از تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره با موفقیت به سرانجام رسیده اند و شاهد لبخند رضایت صدها نفر از هموطنانمان بوده ایم. در طول سال های فعالیتمان از مراکز آموزشی معتبری در دنیا نمایندگی دریافت کرده ایم و مجوز کاریابی بین المللی مهاجران پارسی رجبی را اخذ نموده ایم تا مسیر مهاجرت را برای افرادی که به ما مراجعه می کنند هموار نماییم.

پخش ویدیو

سرتیفیکیت های رجبی از دانشگاه های معتبر جهان​

روال کار ما در شرکت مهاجرتی رجبی

به روز شدن اطلاعات مشاورین و کارشناسان، بررسی شرایط دقیق متقاضیان، ارائه مشاوره با توجه به شرایط هر متقاضی و طبق شرایط روز مهاجرت، اقدام به موقع و پیگیری های لحظه به لحظه و ارائه خدمات تا بعد از ورود به کشور مقصد، همه و همه باعث شده اند تا فرایند مهاجرت در شرکت رجبی تبدیل به یک تجربه کم استرس و شیرین شود.

ما در شرکت رجبی با سال ها تجربه در خصوص انجام انواع روش های مهاجرتی در کنار شما هستیم تا در این تصمیم بزرگ، موانعی بزرگی را از سر راهتان برداریم.

شما می توانید با مراجعه به صفحه ویزاها و فیلم های مربوط به کلاینت های شرکت رجبی، نمونه پرونده های موفق ما را رویت کنید. رو دکمه زیر کلیک کنید.

درباره ما

نمایی از دفتر تهران (غرب)

درباره ما

نمایی از دفتر شیراز (معالی آباد)

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو