درباره ما

ما آدم‌ها همیشه به دنبال اتفاقات بهتریم؛ به دنبال آرامش بیشتر، حال خوبتر. گاهی آرزوهایمان را جایی که هستیم پیدا نمی‌کنیم، بنابراین مهاجرت را انتخاب می‌کنیم؛ مهاجرت اما مثل بازگشت به کودکی هست؛ تلاش برای درک دوباره‌ای از همه چیز؛ آشنایی با فوت‌وفن کشور جدید، درک قوانین، شناختن محیط جدید و…. .

تمام مراحل نیاز به راهنما دارد! کسی که بداند و بی دریغ، یاد بدهد!

ما در مؤسسه رجبی دوست داریم آدم‌ها را به آرزوهایشان برسانیم! تماشای شادی وصال خوشحالمان می‌کند! از طرغی اعتقاد عمیقی داریم به:« خُرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد…»

سنگ بنای مؤسسه رجبی را در سال 1391 و با فعالیت در دفاتر همکار گذاشتیم؛ بعد از آن در سال 1395 ثبت رسمی شرکت را انجام دادیم و با توجه به تخصصی تر شدن موضوعات مهاجرتی اقدام به ثبت شرکت مهاجرتی با شماره ثبت 562051 در حوزه تخصصی مهاجرت کردیم؛ شرکتی کاملاً قانونی برای پیشنهاد راه مطمئن و ساده‌تری در مسیر مهاجرت.

از همان ابتدا هدفمان این بود که مردم کشور عزیزمان چه در غروب وسیع جنوب و آهنگ‌های دلنشین غرب باشند، چه در سبزی تا بی نهایت شمال و صبوری شرق، دسترسی فیزیکی به مؤسسه مهرآفرین رجبی برایشان آسان باشد؛ بنابراین در اولین قدم در سال 1397 دفتر شیراز را دایر کردیم و در حال حاضر در تلاش برای دایر کردن دفاتر در سایر شهرهای کشور عزیزمانیم.

دوست داریم همسایه همه مردم ایران باشیم، هم محله‌ای شان!

آمار این روزها نشان می‌دهد تعداد متقاضیان مهاجرین روز به روز بیشتر می‌شود، کشورهای مهاجر‌پذیر هم در حال تغییر مداوم قوانین هستند؛ آنها به آینده فکر می‌کنند! به نسلی که این مهاجران خواهند ساخت و کشوری که ساخته آن نسل خواهد بود؛ پس با دقت انتخاب می‌کنند و آگاهی از نحوه انتخاب آنها، تخصص ما در شرکت مهاجرتی رجبی ست!

ما از قوانین کشورها اطلاعات به‌روز شده‌ای در خصوص مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت، ازدواج، تولد فرزند و … در اختیار داریم و هر فرد با توجه به شرایط خاص خودش مشاوره خواهد شد و اینطور نیست که برای تمام متقاضیان یک نسخه همگانی داشته باشیم.

ناگفته پیداست که افراد بومی هر کشور، آگاهی بیشتری از قوانین آن کشور دارند، بنابراین ما در ارتباط با کارشناسان بومی سایر کشورها هستیم و اطلاعات درست و واقع‌ گرایانه ای را در اختیار فرد متقاضی مهاجرت به کشورهای فرانسه، آلمان، ایتالیا، مجارستان، لهستان، کانادا، ترکیه، روسیه و … قرار می‌دهیم.

از طرفی امکان برگزاری جلسات مشاوره به هر دو صورت حضوری و غیر حضوری ( تلفنی، اینترنتی و … ) وجود دارد.

متقاضیان مهاجرت بر اساس تمایل نحوه برگزاری جلسات مشاوره‌شان را تعیین خواهند کرد.

روند کار ما در مؤسسه رجبی به این صورت است که از اولین جلسه مشاوره گرفته تا تهیه مدارک مورد نیاز، اخذ ویزا و حتی مدتی پس از اقامت افراد در کشور مورد نظر، با افتخار پیشتیبان در دسترس و شبانه‌روزی مراجعین عزیز خواهیم بود.

نکته آخر این که ما درک می‌کنیم در این بازار داغ مهاجرت، اعتماد کار سختی‌ست بنابراین در اولین جلسه مشاوره مراجعین در مؤسسه مهرآفرین رجبی، اطلاعات مهاجرتی متقاضیان مراجعه‌کننده به مؤسسه که هم اکنون در کشور مورد نظرشان زندگی می‌کنند را در اختیارشان خواهیم گذاشت تا با خیالی آسوده از انتخابشان مطمئن شوند.

اگر متقاضی مهاجرت هستید، قبل از تعیین اولین وقت مشاوره با ما در شرکت حقوقی رجبی، چمدان‌هایتان را ببندید!

برو بالا