آمریکا

شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا

شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا

کشور آمریکا که به عنوان یکی از بهترین و ایده آل ترین کشور های دنیا شناخته می شود متقاضیان زیادی برای تحصیل ، کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آمریکا دارد و هر ساله افراد زیادی خواهان ورود به این کشور هستند . این کشور فارغ التحصیلان رشته های گوناگون از جمله پزشکی و دندانپزشکی را به خوبی به خود جذب می کند و امکانات خوبی را در زمینه شغلی و زندگی و سرمایه گذاری و ثبت شرکت برای آنها فراهم می سازد . در این مقاله که توسط موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی نگارش شده است به بررسی شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا می پردازیم .

ایالات متحده آمریکا با جمعیتی برابر با 325 میلیون نفر چهارمین کشور بزرگ دنیا است . پایتخت آن شهر واشنگتن بوده و جغرافیا و تنوع زیستی بی نظیری دارد . آمریکا بنیان گذار سازمان ملل متحد ، بانک جهانی و بسیاری از موسسات و شرکت های بزرگ دنیا می باشد و دارای اقتصادی فراصنعتی و عظیم است . این کشور را می توان در بسیاری از زمینه ها سرآمد و پیشرو دانست که شاخص های توسعه انسانی نیز در آن بسیار بالا است .

 آمریکا هیچ زبانی را به عنوان زبان رسمی خود در جامعه بین المللی اعلام نکرده است اما تمامی مردم ساکن در آن به زبان انگلیسی با یکدیگر گفت و گو می کنند . قدرتمند ترین نیرو های مسلح دنیا به این کشور تعلق دارد و مردمی از تمام نقاط دنیا در آن سکونت دارند . از شهر های مهم می توان به شیکاگو ، نیویورک ، لس آنجلس و هوستون اشاره کرد . آمریکا به طور رسمی یک کشور سکولار می باشد که هیچ دینی را به عنوان مذهب رسمی معرفی نکرده است .

بررسی شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا

شما باید ابتدا مدرک تحصیلی خود را به تایید کشور آمریکا برسانید و به نوعی معادل سازی مدرک از شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا می باشد . این معادل سازی از طریق آزمون های متفاوتی که برگزار می شود انجام می پذیرد . شما برای قبولی در این آزمون ها باید دوره های مشخصی را طی کنید تا بتوانید در این آزمون های سخت به نام USMLA قبول شده و مجوز کار دریافت کنید . این دوره ها که با توجه به تخصص شما مشخص می شود می تواند هزینه ای در حدود 20 هزار دلار در سال داشته باشد .

پزشکان باید از طریق ویزای کار اقدام نموده و با یک کارفرما به توافق برسند . پس از تایید کارفرما و امکان اخذ اقامت و تابعیت برای فرد متقاضی شما می توانید به کشور آمریکا وارد شوید و به تحصیل و سپری کردن آزمون های مشخص بپردازید . شما باید تمام فعالیت های خود را تحت نظارت وزارت بهداشت ایالات متحده انجام دهید . پس از طی نمودن تمام دوره های پیش نیاز و پشت سرگذاشتن آزمون های مشخص ، مدرک پزشکی آمریکا به شما اعطا خواهد شد که صلاحیت فعالیت به عنوان یک پزشک و یا دندانپزشک را تایید می کند .

شما به عنوان پزشک و یا دندانپزشک امکان بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال را به همراه خود به این کشور دارید .

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا

پزشکان و دندانپزشکان در کشور آمریکا از درآمد بالایی برخوردار هستند که می تواند انگیزه ای برای پیمودن مسیر مهاجرت و تحمل دشواری های راه باشد . امکان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا برای متقاضیان وجود دارد که شما باید ابتدا در یکی از رشته های علوم پایه تحصیل کرده و با دریافت مدرک لیسانس خود در سال سوم در آزمون ورودی پزشکی به نام MCAT ( medical college admission test ) شرکت کنید و در صورت قبولی به رشته پزشکی و یا دندانپزشکی وارد شوید .

بالا بودن معدل کارشناسی و تسلط کامل به زبان انگلیسی می تواند شانس قبولی در آزمون را بالا ببرد . یکی از راه های اشتغال به عنوان پزشکی و یا دندانپزشکی در کشور آمریکا بدین صورت است که شما از ابتدا تحصیلات خود را در این کشور آغاز کرده و در نهایت نیز با داشتن مجوز به کار مشغول می شوید . اما اگر از جمله کسانی هستید که مدرک خود را در خارج از آمریکا دریافت کرده اید و می خواهید در این کشور به کار مشغول شوید باید مراحل مشخصی را پشت سر بگذارید .

رشته های پزشکی و دندانپزشکی در تمامی کشور ها از جایگاه خوبی برخوردار هستند و کسانی که در این رشته در خارج از کشور آمریکا فارغ التحصیل می شوند می توانند برای داشتن کار و زندگی بهتر درخواست ویزای کار و یا ویزای تحصیلی آمریکا را بدهند . کسانی که می خواهند از طریق این دو شغل به اقامت کشور آمریکا برسند باید سختی های مسیر مهاجرت را تحمل کرده و از شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا آگاهی کامل داشته باشند تا در نهایت به ویزای کشور آمریکا دست یابند .

معادل سازی مدرک پزشکی یا دندانپزشکی در آمریکا

کسانی که دوره عمومی خود را در ایران و یا سایر کشور ها گذرانده اند و می خواهند اکنون برای تحصیل در دوره تخصص وارد آمریکا شوند امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های آمریکا برای شما وجود خواهد داشت .

به دست آوردن پروانه پزشکی و دندانپزشکی در کشور آمریکا روند ساده ای ندارد و نیاز به پشتکار و طی نمودن مراحل مختلفی دارد که بیش از یک سال به طول می انجامد . کشور آمریکا امکانات متفاوتی را در اختیار متقاضیان کار در این کشور قرار می دهد و آنها را به صورت پیشرفته طبق شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا آماده کار در بیمارستان ها و دنیای پزشکی می نماید .

در ابتدا که مدرک شما مورد ارزیابی قرار می گیرد بسیار مهم است که معادل با چه مقطعی در نظر گرفته شود . اصولا مدارک پزشکی ایران برابر با کارشناسی ارشد معادل سازی می شوند و پزشکان مجبور به سپری کردن دوره های مشخصی می شوند تا مجوز فعالیت دریافت کنند .

خدمات موسسه مهر آفرین رجبی به پزشکان و دندانپزشکان

در صورتی که مدرک شما در کشور آمریکا معادل سازی نشود و یا با مشکلات دیگری مواجه شوید کارشناسان ما می توانند به شما کمک نمایند تا امکان دریافت ویزای کشور های دیگر را امتحان کنید و امکان کار در یکی از بهترین ها کشور ها را برای خود فراهم سازید .

شما می توانید در رابطه با کلیه امور مربوط به مهاجرت با کارشناسان ما تماس حاصل فرموده و ضمن توضیح شرایط خود یکی از بهترین گزینه های مهاجرت را انتخاب کنید . مشاوران ما به شما این امکان را می دهند که با اطلاع از شرایط کاری پزشکی و دندانپزشکی در کشور های برجسته دنیا از جمله آمریکا بهترین تصمیم را اتخاذ کنید . کشور آمریکا به دلیل اعتبار جهانی ارزش تمامی سختی های ممکن را دارد و شما حتی اگر مدتی را صرف تحصیل مجدد در این کشور کنید دیگر بابت آینده شغلی و زندگیتان نگرانی نخواهید داشت .

موسسه مهر آفرین رجبی با داشتن برترین مشاورین و کار تخصصی مهاجرت آماده پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا خواهد بود . همچنین اگر در رابطه با تحصیل و اعزام دانشجو به آمریکا سوالی دارید می توانید با ما در مراکز شیراز و تهران تماس بگیرید .

4.5/5 - (2 امتیاز)

48 دیدگاه در “شرایط مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آمریکا

 1. وحید شمشیری گفت:

  سلام اگر من ویزای آمریکا رو داشته باشم از طریق لاتاری
  و ازمون ndeb و. مدرک تافلم اوکی باشه بازم نیازه تو اون دوره های ۲ساله شرکت کنم ؟یا این دوره ها برای همه اجباریه

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام و درود بله اجباری ست.

   1. وحید شمشیری گفت:

    هزینش یجا شنیدم 20تا یجا شندیم 400تاس میشه دقیقشو بفرمایید

    1. مشاور مهاجرت تحصیلی گفت:

     با سلام و درود
     هزینه دوره های آمادگی آزمون های معادل سازی پرشکان در آمریکا تقریبا بین 20 تا 35 هزار دلار است .
     با تشکر از سوال شما

 2. علی گفت:

  باسلام و عرض ادب
  من میخواستم مهاجرت کاری کنم به کانادا و بعد از گرفتن pr به تحصیل دندان پزشکی بپردازم
  با توجه به طولانی بودن این پروسه(۱۲ سال)در نظر داشتم با تحصیل دندان پزشکی در کشوری مثل پرتغال که کوتاه تر هستش اقدام کنم برای کانادا که دیدم نوشتید باز هم نیاز به ازمون داره
  الان سوالم این هستش مدارک دندانپزشکی کشوری اروپایی مثل پرتغال نیاز به معادل سازی برای المان داره یا خیر؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بستگی به دانشگاه دارد ولی معمولا نیاز است در آزمونی شرکت کنید و پروسه سخت و زمانبری ندارد . مدرک زبان آلمانی هم مورد نیاز است .

   با تشکر از سوال شما

 3. نيكا گفت:

  سلام من ميخواستم از طريق گذروندن يك دوره ٦ ماهه يوز براي تحصيل در دندانپزشكي دانشگاه دولتي تركيه اقدام كنم
  ميشه بگيد بعد اتمام تحصيلم اين مدرك مورد تاييد امريكا هست يا نه و ميشه هزينه هاي معادلسازي و ازمون ها رو بگيد ؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   به صورت مستقیم مدرک تان مورد تایید نخواهد بود و باید معادل سازی شود . هزینه ازمون ها حدودا 2500 دلار می باشد .

   با تشکر از سوال شما

 4. سجاد گفت:

  سلام کل مراحل معادلسازی دندانپزشکی تا زمان کار چند سال طول میکشد؟ چون خیلی گیج شدم چندین مراحل و آزمون داره
  این مراحل در آلمان هم به همین صورت سخت و پیچیده است؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بستگی‌به این دارد که چه زمانی در ازمون های لازم قبول شوید ولی به طور کلی‌کشورهای امریکایی مقصد مناسبی برای مهاجرت پزشکان ایرانی نیستند چون پروسه معادل سازی چندین سال زمان می برد. اما‌در‌کشورهایی که به نیروی کار احتیاج دارند از جمله المان این پروسه به مراتب سریعتر ساده تر و کم هزینه تر خواهد بود.

   با تشکر از سوال شما

 5. میلاد گفت:

  با سلام
  من متخصص قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم و سه سال سابقه کار در بیمارستان های کرج رو داشتم.در معادل سازی مدارک من میخواستم ببینم که بنده در دانشگاه جزو دانشجو های ممتاز بودم ولی معدل دیپلم تجربی من۱۶هستش تنها سوال من اینه که وضعیت دیپلم من در انجام پروسه معادل سازی مدارک پزشکی من و اخذ ویزای کار پزشکی در آلمان یا ایالات متحده و در نهایت گرفتن اقامت داعم مشکل ایجاد خواهد کرد و مانع میشود؟
  تمام شرایط روی برای گرفتن ویزای کاری رو دارم فقط این سوال دغدغه ذهنی من هستش
  لطفا جواب بدید
  باتشکر

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   خیر مشکلی ندارد.

   با تشکر از سوال شما

 6. Roya گفت:

  با سلام و خسته نباشيد
  ميخواستم بدونم هزينه لازم براي پروسه معادل سازي و ازمون هايي كه بايد بديم چقدر است؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   در ازمون های متفاوتی باید شرکت کنید و مجوزهای مختلفی را دریافت کنید که مجموعا حدود ۲۵۰۰ دلار است .

   با تشکر از سوال شما

  2. سجاد گفت:

   سلام خیلی پیچیده شد نفهمیدم الان برای مهاجرت کاری یک دندانپزشک به آمریکا دقیقا بگید چه آزمون هایی وجود داره و مجموع این معادلسازی تا شروع کار چقدر طول میکشه؟؟؟هزینش چقدره حدودا و برای گذراندن این دوره ها باید آمریکا باشیم؟
   لطفا جواب بدید

   1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

    با سلام

    ازمون NBDE را باید شرکت کنید که کمتر از دو هزار دلار هزینه دارد.اما‌برای اینکه شانس قبولی داشته باشید باید در دوره های چند ماه که‌در‌امریکا برگزار می شود شرکت نمایید که هزینه دوره ها بیش از ۲۰ هزار دلار می باشد.

    با تشکر از سوال شما

 7. آرش حاجتی گفت:

  کمی در مورد آزمون nbde دندان پزشکی توضیح بدین واینکه وقتی مدرک دندون پزشکی عمومی رو از کشور دیگه ای گرفته باشیم، باز هم باید برای تخصص در آمریکا این آزمون رو بگذرونیم، هزینه این آزمون و شرکت در دوره ای معادل سازی چه قدره؟ و هزینه تخصص گرفتن چه قدره و چند سال به طول می‌انجامد؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بله باید حتما در دوره تکمیلی و آزمون کشور امریکا جهت معادل‌ سازی مدرک تان شرکت کنید. هزینه مورد نیاز جهت دوره تخصص 300 تا 500 هزار دلار می باشد و حداقل 3 سال زمان می برد.

   با تشکر از سوال شما

 8. Sara گفت:

  سلام خسته نباشید
  آیا مدرک دندان پزشکی عمومی آذربایجان(باکو)
  برای آمریکا و اروپا مورد قبول هست؟
  باتوجه به رنکیگ دانشگاه!

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   مدرک آذربایجان به طور مستقیم قابل قبول نیست ولی با شرکت در دوره و آزمون های کشور مقصد می‌توان مدرک را معادل سازی کرد.

   با تشکر از سوال شما

   1. فاطمه گفت:

    با سلام من در کشور فیلیپین در یکی از دانشگاه های دندانپزشکی امریکایی با معدل A فارقالتحصیل شده ام ، و پنج سال سابقه کار در ایران را دارم ، شرایط مهاجرت و کار در امریکا را میخوام بدونم ، و هزینش حدودا چقدر میشه با تشکر

    1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

     با سلام

     برای مهاجرت کاری به امریکا می بایست مدرک تحصیلی شما با شرکت در آزمون و دوره ها معادل سازی شده و بعد وارد بازار کار شوید.

     با تشکر از سوال شما

 9. Shiva.T گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم برای مهاجرت تحصیلی یا کاری به آمریکا به عنوان یک دندانپزشک عمومی، آیا رنکینگ دانشگاهی که دوره ی عمومی رو توش خوندم مهمه؟ یه جا خوندم که میگفت باید رنکینگ دانشگاهی ک ازش فارغ التحصیل شدم زیر 1000 باشه تا بتونم مهاجرت کاری یا تحصیلی کنم به آمریکا؛ این موضوع حقیقت داره؟
  و معدل دانشگاه اهمیت داره؟یعنی اگه معدل پایین باشه آیا مانع مهاجرت میشه؟؟؟!
  پیشاپیش ممنون از پاسخگویی💚

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   خیر صحت ندارد
   و اگر رنک دانشگاه بالای 1000 باشد هم می‌توانید اپلای کنید.
   در کل آزمون ها و دوره ها برای معادل سازی مدرک تان ملاک می باشند.

   با تشکر از سوال شما

 10. Dorsa گفت:

  سلام برای امریکا بعد از اینکه معادل سازی ها رو انجام دادیم و مدرکمون تایید شد بعد چندسال بهمون اقامت میدن ؟ و میزان درامد بطور تقریبی چقدره؟
  و اینکه تمام این مراحل معادل سازی و اقامت چقدر طول میکشه؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   حداقل می‌بایست سه چهار سال در آمریکا کار کنید و مالیات بپردازی که بتوانید درخواست اقامت دائم بدهید.
   میزان درآمد به طور ميانگين 200 هزار دلار در سال می باشد .
   پروسه معادل سازی نیز چندین ماه حداقل زمان می برد.

   با تشکر از سوال شما

 11. سام گفت:

  من دندانپزشک عمومی هستم اسم ازمونی که برای کار دندانپزشکان در امریکا گرفته میشه رو میخواستم بدونم

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   آزمون NBDE

   با تشکر از سوال شما

 12. حسام گفت:

  سلام …

  یک دندان پزشک عمومی اگر بخواد همه مراحل رو با موفیقت پشت سر بزاره…

  چقدر وقت میبره تا بتونه اقامت آمریکا رو بگیره ؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بستگی به تایپ ویزای کاری شما دارد و حداقل می بایشت 3 سال در امریکا کار کنید که بتوانید درخواست اقامت دائم بدهید.

   با تشکر از سوال شما

 13. محمد گفت:

  سلام من دوره bds دندان پزشکی در چین گذرانده ام میخ اهم به یکی از کشور های اروپایی یا امریکا مهاجرت کنم روند کاری به چه صورت هست

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   با توجه به اینکه چند مورد از کشور های اروپایی به کادر درمان احتیاج دارند، پیشنهاد میکنیم برای این کشورها اپلای کنید.
   در کشور های سوئد، دانمارک و آلمان می‌توانید ادامه تحصیل بدهید و یا با معادل سازی کردن مدرک تان وارد بازار کار شوید.
   برای این کشورها می بایست به زبان بومی مسلط شوید و بعد از آن در آزمون های مربوط شرکت نماييد. امکان گذراندن کالج زبان در کشور سوئد و دانمارک وجود دارد.
   برای مهاجرت به آمریکا نیز می بایست مدرک زبان انگلیسی ارائه دهید و در آزمون های usmle شرکت نمایید

   با تشکر از سوال شما

 14. ميترا گفت:

  سلام روزبخير
  اگر در رشته دندانپزشكي دانشگاهي در روسيه درسمان را تمام كنيم ميتوانيم به امريكا براي كار مهاجرت كنيم؟؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بله میتوانید به امریکا مهاجرت کنید. البته در نظر داشته باشید باید مدرک تحصیلی تان به تایید کشور آمریکا برسد و بعد از آن میتوانید با مدرک تان کار کنید.

   با تشکر از سوال شما

   1. SH.ZEMESTOON گفت:

    با سلام
    من امکان ایران را دارم که در ایران یا در روسیه در رشته ی دندانپزشکی تحصیل کنم. اما قصد دارم پس از اتمام درسم و گرفتن مدرک دندانپزشکی عمومی به آمریکا یا کانادا مهاجرت کنم.
    میخواستم بپرسم
    1- آیا در ایران یا روسیه دانشگاهی وجود دارد که بشود با مدرک دکترای عمومی از آنجا مستقیما و بدون نیاز به معادل سازی یا آزمون به آمریکا یا کانادا مهاجرت کرد و شروع به کار کرد؟
    چون من قصد دارم در صورتی که شرایط ایران و روسیه یکی است در ایران به دانشگاه بروم اما اگر در روسیه دانشگاهی مورد تایید آمریکا باشد و نیاز به معادل سازی و آزمون نداشته باشد در روسیه تحصیل کنم.. .

    پیشاپیش ممنون از پاسخ شما

    1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

     با سلام

     در ایران یا روسیه در هر دانشگاهی تحصیل کنید برای مهاجرت به آمریکا باید مدرک تان را معادل سازی نماييد.

     با تشکر از سوال شما

 15. علی گفت:

  سلام من شنیدم امریکا مدرک تخصص دندان پزشکی ایران رو قبول نداره و واگر بری امریکا دوباره باید بخونیم تخصص رو ایا درسته؟

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   مدرک شما به صورت مستقیم برای امریکا قابل قبول نیست.
   در ابتدا باید در آزمون معادل سازی شرکت کرده و مدرک تان را به تایید برسانید .
   در مرحله بعد می بایست میزان ساعات مشخصی را تحت نظر یک دندانپزشک متخصص کار کنید و بعد از پایان این دوره می توانید به صورت مستقل و به عنوان یک متخصص کار کنید.

   با تشکر از سوال شما

 16. ..Ashil.. گفت:

  سلام
  با توجه به رتبه و تراز کنکورم قطعا امسال رشته پزشکی رو توی یکی از دانشگاه های تراز اول ایران میارم و قصد دارم بعد از اتمام دوره عمومی یا تخصص به کشور آلمان یا در صورت امکان ( برداشتن تحریم ویزای کار ایرانیان در آمریکا ) به آمریکا مهاجرت کنم

  1 _ من الان باید چه کارهایی انجام بدم تا بعداً راحت تر بتونم مهاجرت کنم به یکی از این دو کشور ؟

  2 _ مدرک زبان آلمانی بگیرم یا انگلیسی ؟

  3 _ از بین آلمان و آمریکا کدوم کشور پول و درآمد و شرایط بهتری رو برای پزشک متخصص داره ؟
  ممنونم

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   مدارك تحصيلى شما در اين كشورها احتياج به معادل سازى خواهد داشت در بدو ورود به اين كشورها بايد دوره هاى لازم براى معادل سازى مداركتان را گذرانده وازمون داده و بعد از ان براى تخصصتان اقدام كنيد
   يادگيرى كدام زبان بستگى به انتخاب نهايى مقصد شما دارد
   براى كشور المان نيازمند مدرك زبان المانى و براى كشور أمريكا نيازمند مدرك زبان انگليسى ميباشيد
   پزشكان متخصص در أمريكا درامد بهترى دارند.

   با تشکر از سوال شما

  2. Mohammad گفت:

   سلام
   من خواندم که برای سپری کردن آزمون تخصص در دندانپزشکی باید در امریکا یا کانادا باید باشی تا در امتحان شرکت کند‌.مثلآ NBDE

   1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

    با سلام

    بله این آزمون را در کانادا یا امریکا می بایست به صورت حضوری شرکت کنید.

    با تشکر از سوال شما

 17. s گفت:

  سلام .با توجه به شرایط حاضر نحوه حضور برای ازمون مرحله 3 usmle در امریکا چگونه ست؟امکان پذیر هست؟

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   با توجه به قوانین بسیار سخت گیرانه امریکا علیه ایران و با توجه به اینکه ازمون این مرحله فقط در خود امریکا برگزار میشود شانس شما برای شرکت در این ازمون ها بسیار پایین میباشد.

   با تشکر از سوال شما

 18. mohamadreza گفت:

  با سلام خدمت شما
  من دانشجوی پزشکی دانشپاه علومم پزشکی شیراز هستم
  میخواستم با شرایط مهاجرت به کشور امریکا بیشتر اشنا بشم.

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   اگر قصد ادامه تحصیل در امریکا را دارین باید علاوه بر داشتن نمره بالا در زبان انگلیسی ( تافل)، در برگزاری ازمون معادلسازی مدرک در کشورهایی نظیر دبی، ترکیه ، مالزی ، کانادا و امریکا شرکت کنید و با تایید این کشور اجازه تحصیل و یا کار را داشته باشید.

   با تشکر از سوال شما

 19. رهی گفت:

  میخواستم بدونم که اگر پزشک متخصص باشه تخصصش در آمریکا قبول میشه یا نه؟

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   اگر در ایران مدرک گرفتند باید ازمون معادلسازی در امریکا شرکت کنید در این صورت میتونین مجوز کار و یا ادامه تحصیل بگیرید.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *