استرالیا

قيمت خانه براي زندگي در استرالیا

قيمت خانه براي زندگي در استرالیا

مردم سراسر جهان اغلب رویای مهاجرت برای شروع زندگی جدید در استرالیا را دارند . در سال 2018 ، استرالیا همچنان یک مقصد جذاب برای مهاجرین از سراسر جهان بوده است . هزینه زندگی در استرالیا می تواند 12٪ ارزان تر از خیلی از کشورها باشد . هزینه جذاب زندگی یک مزیت عمده مالی است ، که به شما اجازه می دهد با مهاجرت کاری به استرالیا درآمد خوب اما هزینه کمتر داشته باشید . دانستن میانگین هزینه های زندگی در استرالیا بخش مهمی از آمادگی مالی شماست . برای شروع ، در این مطلب از موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی ، مواردی در خصوص قيمت خانه براي زندگي در استرالیا را قرار داده ایم . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید روش های قانونی مهاجرت به استرالیا را از مشاورین موسسه های شیراز و تهران ما بپرسید .

بررسی قيمت خانه براي زندگي در استرالیا

مناظر خیره کننده و سواحل زیبا ، استرالیا را برای مدت طولانی در میان کشور های پر مهاجر قرار داده است . از سال 1945 ، تقریبا 5.6 ​​میلیون نفر از بیش از 150 کشور دنیا در استرالیا خانه خریداری کرده اند . از تعداد ساکنانی که در استرالیا مالکیت دارند ، حدود یک چهارم در خارج از کشور متولد شده اند . خانه ها به طور معمول در استرالیا دارای حیاط هستند و در کنارشان خانه دیگری نیست . آپارتمان ها و خانه های ردیفی در نزدیکی مراکز شهر معمول هستند ، اما خانه های جداگانه در اکثر مناطق غالب می شوند . هنگامی که شما دستمزد را حساب کنید ، قيمت خانه براي زندگي در استرالیا در مقایسه با اکثر کشورهای دیگر به نسبت دستمزد ، بالا است . این احتمالا به سبب شیوه زندگی مطلوب و اقلیمی است که استرالیا ارائه می دهد .

حتی اگر شما به اندازه کافی درآمد کسب کنید ، قيمت خانه براي زندگي در استرالیا در حال افزایش است . طبق گفته globalpropertyguide.com ، املاک در استرالیا در سال های 2017 در هشت شهر اصلی آن ، 11.1 درصد افزایش یافته بود . سیدنی دارای گران ترین مسکن در کشور است که میانگین قیمت خانه ها در آن 903.700 دلار است که در نیمه دوم سال 2017 ثبت شده و حدود 33 درصد بالاتر از میانگین ملی قیمت خانه افزایش داشته است . در مقابل ، تاسمانی ارزان ترین مسکن در استرالیا را با قیمت میانگین 360،400 دلار در همان دوره دارد البته ناگفته نماند که هزینه زندگی در ملبورن استرالیا نیز از لحاظ گرانی قابل توجه است. با این حال در بازار املاک استرالیا تا سال 2018، قیمت مرسوم در ملبورن و سیدنی 4 درصد کاهش داشته است .

  • سیدنی : 920،000 دلار
  • ملبورن : 665،000 دلار
  • پرت : 495،000 دلار
  • بریزبن : 504،000 دلار
  • آدلاید : 436،000 دلار

خرید اولین خانه در استرالیا

خریداران سعی می کنند اولین ملک خود را خارج از شهر های بزرگ خریداری کنند . قبل تر میانگین قيمت خانه براي زندگي در استرالیا در هر یک از پنج شهر اصلی ذکر شد ، اما قیمت متوسط خانه در دیگر شهر های استرالیا به شرح زیر است :

  • نیو ساوت ولز : 331،000 دلار
  • غرب استرالیا : 330،000 دلار
  • کوئینزلند : 320،000 دلار
  • ویکتوریا : 291،000 دلار
  • جنوب استرالیا : 279،000 دلار

اگر شما قصد مهاجرت و زندگی در استرالیا را دارید ، باید بدانید که سیدنی که گران ترین شهر استرالیا است و رتبه یازدهم در بین 30 شهر جهان را دارد . ملبورن نیز رتیه 15 و پرت رتبه 19 را در این لیست دارد . کانبرا در رتبه 23 است در حالی که بریزبن رتبه 24 را دارد . و در آخر نیز آدلاید دارای رتبه 27 است .

گران ترین مکان برای خرید خانه در استرالیا

Tamarama که همچنین به عنوان ” Glamarama ” شناخته می شود ، عنوان گران ترین منطقه استرالیا ( برای خرید ملک ) را گرفته است . با افزایش قیمت متوسط خانه ها در طی پنج سال گذشته و افزایش 38٪ ، قیمت متوسط خانه در این منطقه در حال حاضر 3.8 میلیون دلار است . این منطقه ثروتمند نشین است . دومین منطقه ، Peppermint Grove در پرت است و متوسط قیمت خانه ها 3.4 میلیون دلار می باشد .

قیمت اجاره خانه در استرالیا

اگر خرید به دلیل قيمت خانه براي زندگي در استرالیا ، در برنامه های شما نیست ، اجاره یک گزینه مقرون به صرفه تر برای اکثر افرادی است که در استرالیا زندگی می کنند . بار دیگر قیمت ها از شهر به شهر و حتی در محله های مشابه متفاوت است . به گفته expatistan.com ، در سیدنی اجاره گرانتر از ملبورن است . اجاره ماهانه برای مسکن مبله 85 متر مربع در یک محله گرانقیمت سیدنی حدود 51 درصد گرانتر است ، شما مبلغ 3707 دلار در مقایسه با 2،450 دلار در محل مشابه در ملبورن پرداخت خواهید کرد .

شهرهای مقرون به صرفه در استرالیا برای مهاجرت

هوبارت : با وجود رونق اخیر بازار املاک تاسمانیا مقرون به صرفه ترین ایالت استرالیا برای خرید یک خانه ارزان قیمت باقی می ماند و خرید خانه فقط 23.8 درصد درآمد متوسط را از آن خود می کند . قیمت ها در پایتخت Tassie نیز رشد کرده اند ، اما هوبارت گزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر از سیدنی و ملبورن است و شهرت آن بخاطر یک مقصد پر از گالری های معاصر و تجربیات غذایی و نوشیدنی منحصر به فرد است .

کانبرا : پایتخت کشور یک مکان مقرون به صرفه برای مهاجرت است اگر شما در حال کسب درآمد بزرگ مانند اکثر ساکنان کانبرا در مشاغل حرفه ای و خدمات عمومی هستید . با درآمد متوسط هفتگی 998 دلار ، مردم آن در حدود 300 دلار در هفته بیش از میانگین استرالیایی ها به دست می آورند .

آدلاید : قیمت متوسط خانه ها در شهر آدلاید 465،000 دلار است و به نظر می رسد در کل سیدنی یک حومه مجاور وجود نداشته است که قیمت خانه های آن نیم میلیون دلاری باشد .

گلد کوست : این شهر تقریبا 20٪ ارزان تر از سیدنی است . و این گوشه آفتابی کوئینزلند در جنوب شرقی ، یک سبک زندگی عالی را نیز ارائه می دهد . گلد کوست شامل برخی از بهترین سواحل است که در هر جای استرالیا پیدا می کنید .

نیوکاسل : این روزها ، انبوه فروش گران ترین شهر استرالیا را برای همسایه ای که مقرون به صرفه تر از آن است ، طی دهه گذشته تحت بازجویی بزرگ قرار داده است .

ولونگونگ : بسیار شبیه نیوکاسل ، یکی دیگر از معادن قدیمی در نزدیکی سیدنی است که سواحل زیبا و مرکز شهری پر جنب و جوش را در قیمت بسیار ارزان تر ارائه می دهد .

موسسه مهاجرتی به استرالیا

آژانس مهاجرت به استرالیا شامل یک گروه از نمایندگان مهاجرتی است که کارشناسان قانونی مهاجرت به استرالیا هستند . ما مشاوره حرفه ای را برای متقاضیان ساکن و خارج از کشور ارائه می دهیم . ما شخصا با هر گونه درخواست ویزای اقامت موقت و دائمی همکاری می کنیم . آژانس مهاجرت به استرالیا یک شرکت مهاجرتی ثبت شده با تخصص و تجربه در مهاجرت به استرالیا و ویزا است . چنانچه در رابطه با قيمت خانه براي زندگي در استرالیا سوالات بیشتری در ذهن دارید ، می توانید با دفاتر موسسه مهر آفرین رجبی ، موسسه مهاجرتی در شیراز و تهران تماس تلفنی برقرار کرده تا کارشناسان ما کلیه سوالات شما در این خصوص را پاسخگو باشند .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.