سیستم حمل و نقل عمومی در اتریش

سیستم حمل و نقل عمومی در اتریش ، گزینه های مختلفی را برای گردش و گشت و گذار در شهرهای این کشور به مسافران ارائه می دهد.

در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به بررسی سیستم حمل و نقل دراتریش می پردازیم و شما را با شرایط اجتماعی زندگی و اقامت در اتریش آشنا خواهید کرد.

اتریش دارای سیستم حمل و نقل عمومی بسیار پیشرفته ای است که دسترسی به اکثر نقاط درون شهری و خارج از شهر را برای مسافران اسان می کند.

همچنین برای آگاهی از سایر موارد و جنبه های کشور اتریش می توانید به مقاله مرجع مهاجرت به اتریش مراجعه نمایید.

فهرست مطالب
سیستم حمل و نقل عمومی در اتریش

هرچند طول این مطلب کوتاه است و شما در زمان کمی می توانید اطلاعات کاملی از سیستم حمل و نقل عمومی در اتریش با خواندن مطلب به دست بیاورید، اما نکاتی که در این ویدیو و پادکست ارائه شده است را از دست ندهید!

پادکست سیستم حمل و نقل عمومی در اتریش

پخش ویدیو

سفر با قطار در اتریش

اتریش دارای شبکه قطار گسترده ای است و تقریباً از طریق قطار می توان به تمام روستاها و شهرهای کشور رسید. شبکه ریلی اتریش همچنین با بسیاری از کشورهای اطراف ارتباط برقرار می کند و سفر بین المللی ریلی را نسبتاً ساده می کند ، اگر بلیط هایتان را از قبل رزرو کرده باشید برای سفر های خارجی می توانید تا 25 یورو تخفیف به دست آورید.

اکثر اتریشی های محلی از قطار برای سفرهای بین شهری و استفاده می کنند چون سفر با قطار در اتریش نسبت به دیگر گزینه های سفر ارزان تر است ، همچنین مجوزهای مسافرتی ملی و بین المللی متعددی وجود دارد تا سفر قطار در اتریش و اتحادیه اروپا را بسیار مقرون به صرفه می کند

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شما می توانید اهداف بلند مدت خود را با برنامه ریزی شفاف و مدونی که کارشناسان ما انجام می دهند، تحقق ببخشید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

سفر با مترو در اتریش

وین ، پایتخت اتریش ، دارای سیستم مترو در سطح شهر است. مترو در این شهر به مسافران کمک کند تا به راحتی در پر بازدیدترین و پرجمعیت ترین شهر کشور سفر کنند و از ترافیک های گاها سرسام اور و خسته کننده فرار نمایند؛ هزینه بلیط سفر با مترو در اتریش و در شهر وین 2،5 یورو است و استفاده از آن برای کودکان زیر 5 سال رایگان است.

سفر با اتوبوس و تراموا در اتریش

شهرهای اتریش به خوبی با خدمات محلی اتوبوس و تراموا ارتباط دارند ، این برنامه ها روزانه بین 5 صبح تا 11 شب در اکثر شهرهای بزرگ کشور اجرا می شوند. بلیط ها را می توانید برای حمل و نقل شهری در ایستگاه های راه آهن ، مترو ، تراموا و اتوبوس و همچنین در اکثر فروشگاه های خواربار فروشی خریداری کنید.

سفر با اتوبوس و تراموا در اتریش

همانطور که گفتیم اکثر شهروندان و مسافرین از خدمات قطار برای سفر به سایر نقاط کشور استفاده می کنند، اما خدمات اتوبوس بین شهری و بین المللی نیز وجود دارد که بین بزرگترین شهرها و کشورهای همسایه اتریش انجام می شود. البته توجه داشته باشید که بهترین راه برای دسترسی به روستاهای کوچکتر و غیرقابل دسترسی در دورترین مناطق، سفر با اتوبوس و تراموا در اتریش هستند.

اگر تصمیم به اقامت در اتریش دارید، بعنوان پیشنهاد حتما مقالات زیر را مطالعه و بررسی کنید

سفر با تاکسی اتریش

تاکسی های اتریش نسبتاً ارزان هستند و برای سفر با تاکسی به فاصله یک کیلومتری فقط مبلغی بین 5 تا 8 یورو را پرداخت می کنید ، توجه کنید که این اختلاف قیمت بر اساس شهر های مختلف است و هزینه تاکسی در شهر ها با یکدیگر تفاوت دارند ، همچنین مرسوم است که مسافران 10 درصد از مبلغ کرایه را اضافه به رانندگان انعام می دهند.

البته طی این چند سال در اتریش هم تاکسی های اینترنتی بسیار همه گیر شده و شما می توانید از اینگونه تاکسی ها نیز برای سفرهای خود بهره ببرید. ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالب مفیدی در خصوص سیستم حمل و نقل عمومی اتریش ارائه دادیم، شما هم می توانید هر گونه ابهام و یا سوالی در زمینه مهاجرت دارید ، از بخش دیدگاه استفاده کرده و در اسرع وقت به پاسخ برسید.

سوالات پر تکرار سیستم حمل و نقل عمومی در اتریش

اتریش دارای شبکه قطار گسترده ای است و تقریباً از طریق قطار می توان به تمام روستاها و شهرهای کشور رسید.

وین ، پایتخت اتریش ، دارای سیستم مترو در سطح شهر است ، مترو در این شهر به مسافران کمک کند تا به راحتی در پر بازدیدترین و پرجمعیت ترین شهر کشور سفر کنند و از ترافیک های گاها سرسام اور و خسته کننده فرار نمایند ، هزینه بلیط مترو در این شهر 2،5 یورو است و استفاده از آن برای کودکان زیر 5 سال رایگان است.

 

تاکسی های اتریش نسبتاً ارزان هستند و برای سفر یک کیلومتری فقط مبلغی بین 5 تا 8 یورو را پرداخت می کنید

گروه مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی در این محتوا شما را با سیستم حمل و نقل عمومی اتریش آشنا کردند، با ما از طریق دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز در تماس باشید تا مشاوران ما با صبر و حوصله به تمام سوالات دیگر شما را شما پاسخ دهند ، همچنین می توانید با تحقیق و مطالعه ، بهترین مشاور خود باشید ، از این رو پیشنهاد می کنیم مقاله کار در اتریش را مطالعه نمایید تا با قوانین حاکم بر بازار کار و مشاغل مورد نیاز این کشور نیز آشنا شوید.

در این بخش مشتریان با شما سخن می گویند و عملکرد شرکت رجبی را مورد ارزیابی شخص قرار می دهند

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post

یک تخفیف ویژه داریم! 
به مناسبت سال جدید میلادی!

تا آخر دی، می‌تونی با 30درصد تخفیف ، مشاوره تخصصی بگیری و 
با 10 الی 30 درصد تخفیف، قرارداد ببندی!

برای هماهنگی با شماره‌های زیر تماس بگیر:
021-91002525
071-91002525

منو
خانه