قیمت خانه برای زندگی در کانادا

قیمت خانه برای زندگی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا بالا است ، اما در مقایسه با سایر نقاط جهان مانند اروپای غربی ، نسبتا ارزان تر است . تفاوت های قابل توجهی در هزینه زندگی در کانادا بین ارزان ترین شهر کانادا برای کار و زندگی و شهرهای بزرگ مانند تورنتو و ونکوور وجود دارد که می تواند بسیار گران باشد . هزینه های اجاره خانه در کانادا در شهرها و مناطق مختلف متفاوت است . مهاجرینی که در کانادا زندگی می کنند باید تا حدود 35 تا 50 درصد درآمد خود را برای مسکن و خدمات عمومی صرف کنند . برای آگاهی نسبی شما عزیزان از قیمت خانه برای زندگی در کانادا در ادامه این مقاله اطلاعات بیشتری را بیان نموده ایم . ضمنا از طریق تماس با مشاورین موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی نیز می توانید جویای سوالات خود در خصوص مهاجرت به کانادا باشید .

وضعیت قیمت خانه برای زندگی در کانادا

یکی از جاذبه های اصلی سفر به کانادا برای بسیاری از مردم هزینه مسکن در مقایسه با مکان فعلی خود است . این جذابیت ویژه در سال های اخیر کاهش یافته است ، زیرا قدرت دلار کانادا به این معنی است که تازه واردان قدرت خرید کمتری نسبت به سال های گذشته دارند . قیمت خانه در کانادا همچنان در حال افزایش است ، در حالی که قیمت ها در بسیاری از کشورهای دیگر کم یا کاهش یافته اند . قیمت ها در شهرهای بزرگ کانادا بیشتر از شهرهای اطراف و مناطق روستایی است .

بالاترین قیمت خانه برای زندگی در کانادا در ساحل غربی ونکوور / بریتیش کلمبیا یافت می شود ، که آن جا هوا معتدل تر است . مناطق دارای آب و هوایی با زمستان خیلی سخت یا دورافتاده از بازارهای اصلی ، معمولا دارای قیمت های پایینی هستند . به عنوان مثال قیمت ملک در منیتوبا و جزیره پرنس ادوارد کم است .

در شهر های بزرگ کبک ، مونترال ، قیمت خانه با یک یا دو اتاق خواب 300000 الی 400000 دلار کانادا است و در ونکوور ، قیمت خانه ها از 400000 دلار کانادا شروع می شود .

هزینه اجاره آپارتمان در کانادا

قیمت خانه برای زندگی در کانادا به منظور اجاره بستگی به اندازه ( تعداد اتاق خواب ) و محله ای که در آن واقع شده است و قدمت و شرایط آپارتمان یا خانه دارد . قیمت ها در هر شهری متفاوت است و سال به سال تغییر می کند . اما در کل اجاره خانه در شهر های بزرگ بیشتر از شهر های کوچک است . متوسط اجاره ماهانه یک آپارتمان دو خوابه در کانادا 989 دلار است .

مزایای مهاجرت به کانادا

کانادا یک کشور واقع در شمال آمریکای شمالی است که دقیقا بالای ایالات متحده قرار گرفته است . این کشور شامل ده استان و سه قلمرو است و تقریبا 10 میلیون کیلومتر زمین را شامل می شود و دومین کشور بزرگ جهان است . با این حال ، کانادا تنها 33.4 میلیون نفر جمعیت دارد . پایتخت کانادا ، اتاوا است . کانادا دارای دو زبان رسمی فرانسوی و انگلیسی است .

انگلیسی در سراسر کشور صحبت می شود و فرانسوی در درجه اول در کبک صحبت می شود . این کشور دین رسمی ندارد و قانون اساسی آنها از آزادی مذهبی حمایت می کند . دین اصلی کانادا مسیحیت است که تقریبا 67.3 درصد از کانادایی ها به آن معتقدند . پول رسمی کانادا دلار کانادا است و کشور دارای تولید ناخالص داخلی اسمی نسبتا بالا است . پرچم آن شامل دو رنگ اصلی است .

در میان کشورهای عضو OECD ، کانادا دارای یکی از بالاترین میزان مهاجرت است که تعداد آنها تقریبا 0.7 درصد از جمعیت است . این میزان در حدود 250،000 مهاجر جدید در هر سال است که شامل حدود 200،000 کارگر موقت خارجی و 100،000 دانشجو است . در کنار برنامه های مهاجرتی فدرال و استانی متعددی مانند مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری در دسترس هستند ، بزرگترین دلیل این امر این است که کانادا برای مهاجرین یک مکان عالی است .

فرصت های اقتصادی کانادا

در پی اقتصاد بی ثبات ایالات متحده ، بسیاری از مهاجران اکنون به دنبال فرصت های جدید برای کشورهای دیگر هستند . کانادا به عنوان یکی از بازارهای پر جنب و جوش و کارآمد برای کار رتبه بندی شده است . کانادا دارای شهرتی قوی در زمینه باز بودن آن برای مهاجران است . هیچ حزب سیاسی ضد مهاجرتی در کانادا وجود ندارد . این نگرش های مترقی کانادایی را برجسته می کند .

این امر بر دیدگاه دنیا نسبت به کانادا تاثیر گذاشته است . بخش بزرگی از جمعیت جهان ، کانادا را به عنوان کشوری که به آزادی و حقوق فردی ، پذیرش مهاجران ، تحمل نژادها و فرهنگ های مختلف احترام می گذارد و دارای کیفیت بالایی برای زندگی است ، می شناسند .

آموزش عالی در کانادا

سیستم آموزشی کانادا مناسب برای درخواست مهاجرین است . این یکی از بهترین سیستم های آموزشی در جهان محسوب می شود و به دلیل هزینه های مقرون به صرفه زندگی از جمله قیمت خانه برای زندگی در کانادا ،‌ قابل دسترس می باشد . مدارک و گواهینامه های کانادا به عنوان معادل آن با ایالات متحده دیده می شود .

این امر تعداد دانشجویان مهاجر را در کشور افزایش داده است . همچنین این برنامه ، استعداد تحصیلی را افزایش داده تا شرکت های کانادایی که در تلاش برای توسعه خود هستند ، بیشتر اقتصاد قوی را تحریک کنند .

مهاجرت تحصیلی به کانادا همچنان رو به افزایش است ، چرا که به مهاجرین مزایای زیادی را ارائه می دهد .کانادا با داشتن یک اقتصاد قوی که فرصت های فراوانی را ارائه می دهد و یک جمعیت متنوع فرهنگی ، بسیاری از شهروندان خارجی را از مزایای زندگی در این کشور بهره مند می کند . به همین دلیل نیز سیستم آموزشی آن باعث جذب مهاجران می شود و پایه ای برای نوآوری و پیشرفت در آینده برای همه کانادا است .

خدمات موسسه مهاجرتی به کانادا مهر آفرین رجبی

هدف ما برای اخذ شهروندی کانادا برای مشتریانمان این است که تقاضای ویزای اقامت دائم به کانادا را برای مشتریان خود آسانتر کنیم . این کار با ارزیابی مهاجرت حرفه ای کانادایی توسط تیم کارشناسان ما آغاز می شود .

اولین گام فرآیند این است که دریابید کدام برنامه مهاجرتی در کانادا بر اساس وضعیت شما بهتر است . بنابراین ، ما یک فرم درخواست ارزیابی کاربر پسند ایجاد کرده ایم که در آن می توانید جزئیات مربوطه خود را وارد کنید تا مشاوران مهاجرتی ما ارزیابی از حرفه شما داشته باشند .

در عرض چند روز شما نتایج ارزیابی خود را دریافت خواهید کرد و شما در مورد بهترین گزینه برای مهاجرت به کانادا مطلع خواهید شد . همچنین سایر شرایط و هزینه ها را که مربوط به اخذ ویزا‌ ، هزینه تحصیل ، قیمت خانه برای زندگی در کانادا و همچنین هزینه های خورد و خوراک می شود ، اطلاع پیدا می کنید .

مهاجرت به کانادا آسان نیست ، اما قابل دستیابی است ، به ویژه اگر شرایط لازم را برآورده کنید و بالاترین سطح کمک های مهاجرت حرفه ای کانادا را دریافت کنید . بیش از 300،000 اتباع خارجی از کشورهای مختلف با پیشینه های متنوع هر ساله به کانادا می روند و هدف ما این است که به شما و خانواده تان کمک کنیم تا بتوانید از استانداردهای بالای زندگی در دسترس از طریق مهاجرت کانادا بهره مند شوید .

تیم ما از متخصصان متعهد تشکیل شده تا به افرادی مانند شما کمک کنند تا به آرزوی خود برسید و در کانادا زندگی کنید . در صورت داشتن سوال در رابطه با قیمت خانه برای زندگی در کانادا و مهاجرت به کانادا با مشاورین موسسه حقوقی مهر آفرین رجبی ، موسسه مهاجرتی به کانادا در تماس باشید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه