مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا

مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا

قوانین مهاجرت تجاری کانادا اجازه می دهد تا افراد موفق در کسب و کار خود ، مهاجرت به کانادا را از طریق برنامه مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا کانادا دریافت کنند . بریتیش کلمبیا تقاطعی برای بسیاری از فرهنگ ها است . کارآفرینان آن از موقعیت استراتژیک در ساحل غربی کانادا ، مالیات کم ، هزینه های عملیاتی رقابتی و نیروی کار چند فرهنگی بهره می برند . با توجه به موقعیت آن ، یک مقصد عالی برای بسیاری از مهاجران آسیایی است . ما یک شرکت مشاوره مهاجرتی هستیم که به افراد ، متخصصین ، کارگران ماهر برای مهاجرت کاری به کانادا کمک می کنیم . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی ،‌ مشاوره حقوقی در مورد مسائل مختلف از جمله نحوه مهاجرت به کانادا ، خرید و فروش کسب و کار در کانادا و خدمات مرتبط با آن را ارائه می دهد .

مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

جریان مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا مسیری است برای مهاجرت به کانادا و اقامت در بریتیش کلمبیا برای کارآفرینان با تجربه که می توانند از نوآوری و رشد اقتصادی در استان حمایت کنند .

هدف این برنامه تحریک رشد اقتصادی و ایجاد شغل در بریتیش کلمبیا است . کارآفرینان مهاجر که برای شرکت در این برنامه انتخاب می شوند، مجوز کار دو ساله را دریافت می کنند . با اخذ این مجوز یک کارآفرین باید به طور فعالانه فعالیت خود را حداقل 18 ماه مدیریت کند . شرکت کنندگان که تمام شرایط لازم برای این برنامه مهاجرتی را دارند ، نامزدهای استان خواهند شد و آنها و اعضای خانواده برای اقامت دائم در کانادا واجد شرایط خواهند بود .

اگر میخواهید به بریتیش کلمبیا کانادا مهاجرت کنید و آماده سرمایه گذاری و مدیریت یک تجارت معتبر در هستید ، شما می توانید برای جریان مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا کانادا واجد شرایط باشید . لیکن برای واجد شرایط بودن یک سری الزامات وجود دارد تا بتوانید از این طریق برنامه مهاجرتی خود را ترتیب دهید که در ادامه کلیه الزامات لازم را برایتان دسته بندی نموده ایم .

الزامات شخصی مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا

 • سرمایه خالص شخص حداقل به مبلغ 600،000 دلار کانادا باشد .
 • کسب و کار و یا تجربه مدیریت داشته باشد .
 • وضعیت مهاجرت قانونی کانادا را داشته باشد یا واجد شرایط باشد .
 • باید به طور قانونی در کشوری که در حال حاضر اقامت دارید مقیم باشید .

الزامات کسب و کار ، شغل و سرمایه گذاری در کانادا

 • یک کسب و کار جدید ایجاد کنید یا یک کسب و کار موجود را خریداری کنید و آن را بهبود بخشید .
 • باید برای کسب و کار خصوصی مورد نظر حداقل 200،000 دلار باید سرمایه گذاری کرد .
 • حداقل یک کار جدید تمام وقت برای یک شهروند کانادایی یا ساکن دائم کانادا ایجاد کنید .

تمام متقاضیان باید هزینه های زیر را پرداخت کنند :

 • هزینه ثبت نام 300 دلار ،
 • هزینه درخواست 3500 دلار ،
 • 1000 دلار برای هر درخواست کارمند اصلی .

مراحل مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

 • تعیین اینکه آیا الزامات واجد شرایط برنامه کارآفرین را می توان برآورده کرد یا خیر .
 • ثبت نام آنلاین ( همچنین به عنوان یک پیش درخواست شناخته می شود )
 • منتظر یک دعوت نامه پس از درخواست باشید .
 • ظرف چهار ماه پس از دریافت یک دعوت رسمی ، درخواست آنلاین را ارسال کنید که شامل یک طرح جامع تجاری باشد .
 • همکاری با فرایند ارزیابی ، شامل مصاحبه شخصی .
 • اگر درخواست مهاجرت سرمایه گذاریتان تایید شده باشد ، یک توافقنامه را امضا کرده و اجازه کار را بدست می آورید .
 • محل اقامت در بریتیش کلمبیا را در 100 کیلومتری از محل کار انتخاب کنید .
 • ایجاد و مدیریت کسب و کار در بریتیش کلمبیا برای حداقل 18 تا 20 ماه .
 • ارسال گزارش نهایی
 • منتظر تایید نامزد شدن به عنوان نامزد استانی و اخذ ویزای کار کانادا
 • درخواست اقامت دائم ( از جمله اعضای واجد شرایط خانواده )
 • گرفتن ویزای اقامت دائم

در مورد کانادا بیشتر بدانیم

آیا می دانستید که کانادا دومین کشور بزرگ جهان با 10 میلیون کیلومتر مربع بعد از روسیه است . مرز کانادا با ایالات متحده آمریکا ، طولانی ترین مرز زمینی در جهان است . کانادا با سه اقیانوس ، اقیانوس آرام در سمت غرب ، اقیانوس اطلس در شرق و اقیانوس قطب شمال در جنوب محاصره شده است . این کشور شامل ده استان و سه قلمرو یوکان ، مناطق شمال غربی و نوناووت است . گرچه از لحاظ اندازه بزرگ است ، ولی فقط حدود 33 میلیون نفر جمعیت دارد که این حدود 4 میلیون نفر کمتر از جمعیت کالیفرنیا است .

شهرهای اصلی کانادا ( از غرب به شرق ) عبارتند از : ونکوور ( بریتیش کلمبیا ) ، ادمونتون ، کلگری ( آلبرتا ) ، ساسکاتون ( ساسکاچوان ) ، وینیپگ ( مانیتوبا ) ، تورنتو ، اتاوا ( انتاریو ) ، مونترال ( کبک ) ، فردریکون ( برانسویک ) ، شارلوت تاون ( جزیره پرنس ادوارد ) ، هالیفاکس ( نوا اسکوشیا ) و سنت جان ( نیوفاندلند ) .

زبان و فرهنگ کانادا

قانون اساسی کانادا زبان انگلیسی و فرانسوی را به عنوان زبان رسمی تایید کرده است . با این حال ، زبان انگلیسی در اکثر کشور غالب است ؛ تنها استان نیوبرانزویک است که به طور رسمی دو زبانه است و فرانسوی ، زبان رسمی استانی در کبک است که در آن فرانسوی زبان اول، چهار پنجم جمعیت است . حدود سه پنجم کانادایی ها زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول خود صحبت می کنند ، در حالی که کمتر از یک چهارم ، زبان فرانسه را به عنوان زبان اصلی خود می دانند .

حدود چهار پنجم جمعیت کانادا ادعا می کنند که دارای دین هستند . دین اکثر آنها رومی کاتولیک یا پروتستان هستند ؛ کلیساهای پروتستان ، کلیسای متحد کانادا ، کلیسای انگلیکان کانادا و کلیسای لوتران در کانادا هستند . کاتولیکهای رومی بزرگترین گروه تک مذهبی هستند که بیش از دو پنجم جمعیت را تشکیل می دهند . پروتستان ها ، دومین گروه بزرگ و حدود سه دهم جمعیت را تشکیل می دهند .

آب و هوای کانادا

به دلیل گستردگی وسیع ، کانادا دارای اقلیم وسیعی است . جریان های اقیانوس در آب و هوای کانادا نقش مهمی ایفا می کنند ، هم جریان آب گرم گلف استریم در اقیانوس اطلس و هم جریان آلاسکا در اقیانوس آرام بر آب و هوا تاثیر می گذارد .

زمستان های کانادا سرد و طولانی و در مناطق شمالی زمستان سختی تجربه می شود . در استان های مرکزی میانگین دما روزانه ( در زمستان) نزدیک به 5 درجه فارنهایت است . در این مناطق ، برف تقریبا شش ماه سال می تواند زمین را پوشش دهد ، در حالی که در شمال ، نه ماه پوشش برف ( یا بیشتر ) معمول است .

در نهایت همه افرادی که برای برنامه مهاجرت کار آفرینی بریتیش کلمبیا کانادا ثبت نام کرده اند برای درخواست دعوت نمی شوند . این برنامه اغلب به مشاوره حقوقی و سایر کمک های حرفه ای برای ارائه اطلاعات لازم نیاز دارد تا نمره متقاضی را به حداکثر برساند . کارآفرینان واجد شرایط که دارای بالاترین نمرات هستند دعوت به درخواست می شوند . بنابراین مهم است که عوامل تاثیر گذار را قبل از اقدام برای این برنامه درک کنید . متقاضیان ممکن است بتوانند نمره خود را با انجام مراحل خاص قبل از ثبت نام بهبود بخشند . لذا مشاورین موسسه مهر آفرین رجبی ، موسسه مهاجرتی به کانادا در شیراز و تهران در این خصوص کلیه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه