موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به کرواسی

موسسه مهاجرتی به کرواسی

اگر قصد مهاجرت به کرواسی را دارید ، بی شک برای رفتن به این کشور باید از وکلا و مشاورین متخصص در امور بین الملل مشاوره دریافت نمایید . قانون ویزای کرواسی و روند درخواست ویزا نه تنها پیچیده است بلکه می تواند بسیار سریع تغییر کند . در موسسه مهاجرتی به کرواسی مشاوران مهاجرت ما در مورد تفاوت های ظریف قوانین ویزای کرواسی که باعث صرفه جویی در زمان شما می شوند ، بهترین گزینه ویزا را به شما ارائه می دهند . مزیت انتخاب کارشناسان مهاجرت موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی این است که از ابتدا تا انتها پروسه مهاجرت شما را همراهی خواهند نمود و تجربیات خود را در اختیارتان قرار می دهند . تیم وکلای ما درک عمیقی از شرایط ویزای کرواسی دارند و می توانند این پروسه را برای شما طبق روش های قانونی مهاجرت ساده و بدون استرس کنند .

خدمات موسسه مهاجرتی به کرواسی

مدیریت درخواست ویزا ؛ یکی از مشاوران مهاجرت ما را به عنوان نماینده شخصی خود قرار دهید . آنها سوالات شما را پاسخ خواهند داد و برنامه را از ابتدا تا انتها برای شما مدیریت خواهند کرد . با کمک تجارب حرفه ای خود ، شما را از استرس رهایی می دهند و تضمین می کنند که درخواست شما با الزامات سختگیرانه دولت مطابقت دارد . مشاور شخصی مهاجرت موسسه مهر آفرین رجبی برای پاسخگویی کلیه سؤالات در سراسر روند درخواست در دسترس شما خواهد بود .

درخواست سرویس راهنمایی ویزا ؛ اگر به دنبال ارائه درخواست خود هستید ، خدمات هدایت ویزای ما را انتخاب کنید . مشاوران ما شرایط شما را ارزیابی می کنند و به شما راهنمایی گام به گام در مورد چگونگی تکمیل و ارائه درخواست را به درستی ارائه می کنند . در این سرویس قادر به دسترسی نامحدود به پشتیبانی آنلاین می باشید که در آن می توانید از سوالات مرتبط با ویزای مهاجرت به کرواسی مشاوره حرفه ای بخواهید .

خدمات مشاوره حرفه ای ؛ در این سرویس یک مشاور حرفه ای با یک مشاور مهاجرت شرایط فردی شما را مورد بحث قرار می دهند ، به سوالات شما پاسخ می دهند و در مورد گزینه های ویزا به شما مشاوره می دهند .

مزایای موسسه مهاجرتی به کرواسی مهر آفرین رجبی

قانون مهاجرت کرواسی پیچیده است . همچنین طیف گسترده ای از زیرمجموعه های ویزا وجود دارد . مشاوران مهاجرت متخصص ما امكان اخذ ویزای موفقیت آمیز را افزایش می دهند و این امر مستلزم بهبود شانس شما برای نتیجه ویزای موفقیت آمیز است .

برنامه های آماده باعث صرفه جویی در زمان متقاضیان می شود . تهیه درخواست ویزا وقت گیر است . هر درخواست ویزا برای تکمیل چندین ساعت طول می کشد ، از آنجا که مشاورین موسسه مهاجرتی به کرواسی از قوانین به روز مهاجرت اطلاع دارند و از کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز در امر مهاجرت اطلاع دارند و با اداره مهاجرت و حفاظت مرزی و سایر آژانس ها در ارتباط هستند ، خیلی سریع درخواست ویزا را برای شما آماده می کنند . زیرا ما یک برنامه آماده ارائه خواهیم داد که به طور کامل تمام نیازهای مهاجرت را برآورده می کند .

به حداقل رساندن ریسک دستیابی به اهداف شما در خارج از کشور نیز از دیگر مزایای انتخاب موسسه حقوقی مهاجرتی مهر آفرین رجبی خواهد بود . هزینه های خدمات ما در این موسسه مقرون به صرفه و بدون افزایش هستند . تمام هزینه ها در قرارداد کتبی ما درج می شوند .

اطلاعات کلی درباره کشور کرواسی

کرواسی یک کشور اروپای مرکزی و مدیترانه ای است که از غرب با اسلوونی ، از شمال با مجارستان ، در شرق با صربستان و در جنوب با بوسنی و هرزگوین دارای مرز است . این کشور دارای مرز دریایی طولانی با ایتالیا در دریای آدریاتیک است . این مرزها به طور کلی مجموعا 2،028 کیلومتر هستند .

نقشه کرواسی دارای شکل غیر معمولی است ( شبیه به یک کریسانت ) که در قرن پنج به خاطر گسترش امپراتوری عثمانی ( ترکی ) به سمت اروپای مرکزی این شکل را گرفته است . ( گفته می شود که ترکها هرگز کرواسی را فتح نکردند ) .

کرواسی مساحت 56691 کیلومتر مربع را پوشش می دهد و جمعیت آن حدود 4.29 میلیون نفر است ( سرشماری سال 2011 ) . تقریبا 90 درصد جمعیت کرواتها کاتولیک های روم هستند و همچنین اقوام صرب ، بوسنی ، مجارستانی و ایتالیایی نیز در این کشور ساکن هستند .

مراکز اصلی جمعیت کرواسی زاگرب ، پایتخت آن ( با جمعیت کمتر از 800،000 ) ، اوسییک در شمال شرقی ( جمعیت : 107،000 ) ، و بنادر رجیکا ( جمعیت : 128،000 ) در بخش شمالی خط ساحلی و اسپلیت ( جمعیت : 178،000) به سمت جنوب هستند . سایر شهر های شناخته شده کرواسی عبارتند از : دوبرونیک ، ماکرسکا ، پراک ، رووینی ، اوپاتیا ، زادار و سیبنیک .

آب و هوای مدیترانه ای در امتداد ساحل دریای آدریاتیک ، به معنی آب و هوای گرم و خشک تابستان و زمستانهای خفیف است که سالانه دارای 2600 ساعت روز آفتابی است . این کشور یکی از آفتابی ترین کشور ها در اروپا است .

گام بعدی برای مهاجرت به کرواسی

در دنیای امروز ، مهاجرت افراد به علت دلایل مختلف به طور فزاینده ای افزایش می یابد . کشورهای مختلف به این موضوع به شیوه ای متفاوت عمل می کنند . جمهوری کرواسی سیاست مهاجرتی خود را بر این واقعیت قرار داده که این کشور در میان کشورهای بزرگترین تبارها در جهان قرار دارد . از آنجا که مردم آن پس از جنگ جهانی دوم از کرواسی مهاجرت کردند ، دولت جدید کرواسی پس از استقلال ، سیاست مهاجرتی خود را که مهاجران را برای بازگشت به کرواسی تحریک کرده بود ، شکل داده است و از مهاجرین از سراسر دنیا استقبال می کند .

آماده سازی یک برنامه پیچیده است . برای اکثر ویزا ها از جمله ویزای تحصیلی کرواسی و ویزای کار و زندگی قبل از ارسال درخواست خود ، باید تمام مدارک را جمع آوری کنید که مشاورین موسسه مهاجرتی به کرواسی اطلاعات لازم را به شما خواهند داد . بسیاری از ویزا ها را می توان به صورت آنلاین درخواست داد . برای درخواست بعضی از ویزا ها باید فرم های درخواست ، گذرنامه و سایر اسناد حمایتی را به ما ارسال کنید تا اقدامات لازم را انجام دهیم . ما در اسرع وقت درخواست شما را ارزیابی خواهیم کرد .

در پایان بازدیدکنندگان وب سایت موسسه مهر آفرین رجبی را تشویق می کنیم که در زمینه امور زندگی ، کار ، سرمایه گذاری ، تحصیل در کرواسی با مشاورین موسسه مهاجرتی به کرواسی مشورت به عمل آورند . اگر میخواهید برای رسیدگی به هر گونه مشکل با مشاورین ما در ارتباط باشید ، لطفا از طریق شماره تلفن های موسسه واقع در شهر های شیراز و تهران با مشاورین ارتباط برقرار کنید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.