موسسه مهاجرتی

موسسه مهاجرتی به یونان

موسسه مهاجرتی به یونان

یونان یکی از کشور های اروپایی است که در طول دهه های گذشته پذیرای مهاجرین بسیاری بوده است . هزینه زندگی و تحصیل مقرون به صرفه ، برخورداری از استاندارد های عالی زندگی ، وجود دانشگاه های معتبر ، امکان ثبت و سرمایه گذاری در این کشور و با وجود بالا بودن آمار بیکاری در یونان وجود فرصت اشتغال برای نیروهای کاری با تجربه و ماهر سبب افزایش آمار مهاجرت به یونان از سراسر اروپا ، آسیا ، آفریقا و آمریکا شده است . در این مقاله مشاورین ارشد موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی به بررسی موسسه مهاجرتی به یونان پرداخته ، روش های قانونی مهاجرت به یونان را بیان کرده و ویژگی های موسسه مهاجرت به یونان را بیان خواهند کرد .

بررسی موسسه مهاجرتی به یونان

بعد از جنگ جهانی دوم ، یونان به عنوان یکی از مهمترین کشور های مهاجر پذیر دنیا شناخته شده است . یونان با تاریخ غنی زادگاه دموکراسی ، فلسفه غرب ، بازی های المپیک ، ادبیات غربی ، علوم سیاسی ، اصول علمی و ریاضی و نمایش دراماتیک غربی است .

امروز یونان یک کشور دموکراتیک و توسعه یافته با سطح بالایی از استاندارد های عالی زندگی است که سالانه پذیرای تعدادی زیادی از افراد علاقمند مهاجرت و زندگی در خارج از کشور است . حدود 7.1 درصد جمعیت این کشور را مهاجرین به خود اختصاص داده اند .

بیشترین آمار مهاجر از کشور های آسیایی شامل ترکیه ، افغانستان ، ایرانی ، عراق و سومالی می باشد . بیشترین درصد مهاجرت به یونان ، مهاجرت کاری است که حدود 11 درصد از نیروی کار یونان را مهاجرین تشکیل می دهند .

البته روش های قانونی دیگری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی به عنوان یک موسسه مهاجرتی به یونان به معرفی این روش ها می پردازند .

روش های قانونی مهاجرت به یونان

مهاجرت قانونی به یونان به طرق مختلفی صورت می گیرد که شامل اخذ ویزای تحصیلی یونان ، مهاجرت از طریق کار ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، ازدواج ، تولد فرزند و پیوستن به اعضای خانواده می باشد . هر یک از این روش ها شرایط و الزامات خاص خود را داراست .

از وظایف موسسه مهاجرتی به یونان معرفی مناسب ترین و ساده ترین راه برای اقدام به مهاجرت به این کشور و دیگر کشور های جهان است .

روش های قانونی مهاجرت به یونان

آن ها می توانند با استناد بر دانش و تجربیات خود به کمک علاقمندان مهاجرت کمک آمده و دشواری های این راه را آسان سازند .

از پر طرفدار ترین روش های قانونی مهاجرت که در بالا ذکر شد می توان به ویزای تحصیلی ، کار و یا ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان اشاره نمود .

مهاجرت تحصیلی و ویزای تحصیلی یونان

تحصیل و اعزام دانشجو به یونان مطمئن ترین و ساده ترین روش مهاجرت به یونان است . در دانشگاه های این کشور گزینه های مختلفی برای جذب دانشجویان بین المللی از سراسر جهان وجود دارد .

از مزایای تحصیل در این کشور می توان به هزینه مقرون به صرفه تحصیل و زندگی ، اعتبار دانشگاه ها و امکان تحصیل به زبان انگلیسی اشاره کرد . اولین مرحله و مهمترین مرحله در این روش قانونی مهاجرت ، اخذ پذیرش از یکی دانشگاه های معتبر یونان است .

این مرحله دشواری های خاص خود را دارد که موسسه های مهاجرتی می توانند با کمک مشاورین و کارشناسان بین المللی خود این مرحله را به راحتی انجام داده و در مرحله بعد جهت اخذ ویزای تحصیلی علاقمندان تحصیل در این کشور اقدام نمایند .

موسسه مهاجرتی به یونان از طریق ویزای کار

یکی از روش هایی که موسسه مهاجرتی به یونان به علاقه مندان مهاجرت به یونان پیشنهاد میدهد ، مهاجرت از طریق ویزای کار است .

لازم به ذکر است که یافتن شغل برای افراد خارجی و غیر شهروند این کشور بسیار دشوار است . از الزامات اخذ ویزای کار در این کشور یافتنی شغلی مناسب و پیشنهاد کاری از سوی یکی از کارفرمایان یونان است .

در این لحظه مشاورین موسسه های مهاجرتی ب وارد میدان شده و می توانند با وجود وکلای بین المللی خود و با توجه به رزومه تحصیلی و شغلی فرد متقاضی کار در یونان شغلی مناسب برای او یافته و در دیگر مراحل اخذ ویزای کاری فرد را همراهی نمایند .

ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت به یونان

این روش از مهاجرت دارای الزامات و شرایطی است که باید قبل از تصمیم گیری و اقدام به مهاجرت از این روش از آن ها آگاهی کافی داشت .

مثلا لازم است فرد علاقمند به سرمایه گذاری در یونان از فرصت های عالی سرمایه گذاری در این کشور ، حداقل میزان مورد نیاز برای سرمایه گذاری ، شرایط ثبت شرکت و انواع شرکت های این کشور مطلع باشد که مشاورین موسسه های مهاجرتی به یونان می توانند با استناد بر دانش و تجربیات وکلای بین الملل خود به یاری علاقمندان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت به یونان آمده و بهترین گزینه ها را به آن ها پیشنهاد خواهند نمود .

ویژگی موسسه مهاجرتی معتبر به یونان

با افزایش تقاضای مهاجرت ، افراد به دنبال بهترین و مطمئن ترین روش مهاجرت به کشور مورد نظر خود هستند . امروزه بهترین روش ، مشاوره با افرادی است که از دانش و تجربه کافی در تمامی مراحل مهاجرت برخوردار هستند .

بنابراین موسسه مهاجرتی به یونان بهترین گزینه برای مشاوره و راهنمایی علاقمندان مهاجرت به این کشور است . البته باید در انتخاب موسسات مهاجرتی دقت فراوان نمود و قبل از هر گونه اقدامی از اعتبار و صحت کار این موسسات اطمینان حاصل نمود .

این موسسات باید دارای مجوز رسمی بوده و همچنین مشاورین این موسسات از مسائل حقوق بین المللی آگاهی کامل داشته و به چندین زبان اصلی این دنیا مانند زبان انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، ترکی ، عربی و غیره تسلط داشته باشد .

البته تجربه یکی از مهمترین فاکتورهاست و نقش موثری در این زمینه ایفا می کند که موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی دارای تمام ویژگی هایی است که پیش از این بیان گردید .

در مقاله فوق ، مشاورین ارشد موسسه مهر آفرین رجبی وظایف موسسه مهاجرتی به یونان در انواع روش های قانونی مهاجرت را مورد بررسی قرار داده و ویژگی های موسسه مهاجرتی معتبر را بیان نمودند . برای تحصیل در خارج از کشور راه هایی قانونی وجود دارد که می توانید آنها را از مشاورین ما در دفاتر تهران و شیراز جویا شوید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *