سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل

کشور برزیل مانند تمام کشورهای دنیا راه های مختلفی را برای پذیرش و اعطای اقامت به مهاجرین اختصاص داده است . یکی از این روش ها سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل است که در میان تمام راه های ممکن می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای بسیاری از افراد بخصوص سرمایه گذاران به شمار برود . کشور برزیل با پیشرفت های چشمگیر و وضعیت بسیار مناسب اقتصادی می تواند مکان مناسبی برای انتقال سرمایه شما و رسیدن به سود باشد . بزریل شرایط مشخصی را برای سرمایه گذاری دارد و در این مقاله که توسط موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی تهیه شده است به بررسی آنها می پردازیم و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

کشور بزریل که به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکا جنوبی شناخته می شود از نژادهای گوناگونی تشکیل شده است . برازیلیا شهر پایتخت بوده و زبان پرتغالی به عنوان زبان رسمی مردم شناخته می شود . وجود منابع طبیعی گسترده توانسته به اقتصاد این کشور بسیار کمک کند و برزیل را به یکی از کشورهای ثروتمند این قاره تبدیل سازد . بیشتر مناطق این کشور گرمسیری و پوشیده از جنگل است و می توان گفت که بارش باران در تمام فصول سال به صورت دائمی می باشد . رئال واحد پول کشور می باشد و از شهرهای مهم می توان به سائوپائولو ، ریودوژانیرو ، سالوادور و ریسیف اشاره کرد .

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل

کشور برزیل شرایط فوق العاده ای را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است . با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل می توانید به اقامت برسید و تا هر زمان و مدت که بخواهید در این کشور بمانید . در صورت تایید سرمایه گذاری توسط دولت می توانید اعضای خانواده خود را همراه ببرید . افرادی که تابعیت برزیل را دریافت کنند می توانند به راحتی ویزای 5 ساله آمریکا را گرفته و به آمریکا سفر کنند . سرمایه گذاری در کشور برزیل باید برای این کشور مفید بوده و سود به همراه داشته باشد تا شخص بتواند ویزای سرمایه گذاری در برزیل را دریافت کند . یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل ، ثبت شرکت است که برای سرمایه گذاران خارجی بسیار مناسب بوده و می تواند فرد را به اقامت این کشور برساند .

شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل

فردی که اقدام به ثبت شرکت در برزیل می نماید باید یک حسابی بانکی با نام خود افتتاح کرده و حداقل مبلغ 50,000 دلار از کشور خود به این حساب واریز کند . این پول در حساب شما باقی خواهند ماند و می توانید به آن دسترسی داشته باشید و تنها بر روی سرمایه شما کنترل خواهد داشت . این مبلغ به عنوان حداقل تعیین شده است و محدودیتی در مبلغ سرمایه گذاری در این کشور وجود ندارد . برای ثبت شرکت باید دو سهامدار وجود داشته باشد که می تواند افراد یا موسسات باشند و ملیت آنها ملاک نمی باشد . داشتن یک مدیر و داشتن یک آدرس محلی الزامی می باشد .

مدارک موردنیاز برای ثبت شرکت در برزیل

برای ثبت شرکت در کشور برزیل باید مدارک زیر را فراهم کرده و در هنگام اقدام ارائه دهید :

  1. تعیین اسم شرکت که به تایید دولت برزیل برسد .
  2. مشخص کردن فعالیت اصلی شرکت
  3. مشخصات کامل سهامداران
  4. مقدار سرمایه و میزان سهام هر فرد
  5. اساسنامه شرکت
  6. مشخصات و مدارک هویتی مدیر شرکت

برای درخواست ویزا باید فرم تقاضا را پر کرده و به همراه پاسپورت با حداقل اعتبار شش ماه ارائه دهید . ویزای اقامت دائم به افرادی که در این کشور سرمایه گذاری می کنند تعلق می گیرد و از حق و حقوق زیادی برای زندگی در برزیل بهره مند خواهند شد . پس از تایید ثبت شرکت اقامت یک ساله به شما اعطا خواهد شد و باید مالیات سالانه خود را که در حدود 4000 تا 6000 دلار است را پرداخت نمایید .

شرکت های مختلفی از جمله تجاری و بازرگانی ، واردات و صادرات ، مغازه و غیره در این کشور قابل تاسیس هستند . با ثبت شرکت در برزیل شما باید تعدادی شغل ایجاد کنید . در تمام مناطق برزیل اجازه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل داده نمیشود و باید در یک منطقه معتبر و رو به رشد اقدام به سرمایه گذاری نمایید .

مزایای ثبت شرکت در برزیل

افرادی که در برزیل سرمایه گذاری می کنند می توانند برای اعضای خانواده خود نیز اقامت دائم دریافت کنند . امکان اخذ اقامت دائم معمولا در یک فرآیند یک تا چهارساله وجود دارد . با سرمایه گذاری در کشور برزیل به مواد اولیه به آسانی دسترسی خواهید داشت و به دلیل وجود  بازار اقتصاد قوی امکان آسیب و یا ضرر بسیار کم می باشد . استاندار زندگی بالا بوده و هزینه های زندگی پایین است که می تواند یک مزیت بزرگ برای سرمایه گذاران به شما برود . با سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل می توانید ملک تجاری و مسکونی خریداری کنید که البته این خرید ملک ضامن کسب اقامت سرمایه گذار نمی باشد و برای دریافت اقامت دائم باید از طریق سرمایه گذاری خود اقدام کنید .

ثبت شرکت در برزیل

در این کشور سرمایه های زیادی وجود دارد و محدودیتی برای فعالیت افراد خارجی وجود ندارد که خود می تواند یک شانس بزرگ برای کار و سود آوری در برزیل باشد . ثبت شرکت در کشور برزیل در حدود چهار هفته طول می کشد و همانطور که در متن بالا گفته شد این کشور می تواند یک گزینه ایده آل برای هرگونه سرمایه گذاری به شمار برود .

موسسه مهر آفرین رجبی از برترین موسسات در تهران و موسسه مهاجرتی در شیراز با داشتن مشاوران برتر حقوقی و داشتن سابقه کافی می تواند بهترین راهنما و همراه شما در مسیر سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل باشد . به دلیل حساسیت امر سرمایه گذاری توصیه می شود که ابتدا با کارشناسان مشورت کرده و پس از آگاهی از تمام جوانب کار برای این امر اقدام نمایید . مشاوران ما آماده ارائه انواع مشاوره مهاجرتی از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا می باشند .

Rate this post

2 دیدگاه در “سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل

  1. Saeed گفت:

    سلام. آيا براي ثبت شركت در برزيل ميتونيم اول بريم برزيل بررسي كنيم و همونجا اقدام بخ ثبت شركت كنيم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه