بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023

بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​ ، موضوعی است که در این محتوا به آن پرداخته ایم و وقتی نوبت به انتخاب بهترین کشور برای زندگی می رسد ، ممکن است پاسخی که ارائه می دهید با پاسخ سایر افراد متفاوت باشد.

خصوصا به این دلیل که همه اینها به نوع تعریف شما از بهترین کشور برای زندگی بستگی دارد که می تواند شامل سطح شادی ، ثبات کلی مالی ، نوع آب و هوا یا چیزی کاملا غیر مرتبط با هر یک از این پیشنهادات باشد.

اگرچه تعریف بهترین کشور برای زندگی کاملا شخصی است اما در این مقاله مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) با توجه به معیار های مختلف بهترین کشور برای زندگی را بررسی و معرفی خواهند کرد.

فرصت های عالی آموزشی برای بچه ها ، یک دولت امن و با ثبات ، شرایط اقتصادی مطلوب و بازار کار برای اشتغال ، هزینه های زندگی و غیره اینها همه دلیل معتبری برای انتخاب مکان جدیدی برای زندگی است ، ما مهمترین اطلاعات را برای انتخاب بهترین کشورها برای اقامت مهاجران جمع آوری کرده ایم ، اینها شامل رتبه بندی کشور ها بر اساس خرج زندگی ، مراقبت های بهداشتی ، گزینه های سفر ، تحصیلات ، کار و تجارت ، ایمنی و امنیت ، محیط زیست و آب و هوا می باشد.

در مقاله دیگری در همین سایت به معرفی ارزان ترین کشور دنیا برای زندگی پرداخته ایم و کشور هایی با هزینه های مقرون به صرفه برای مهاجرت را به شما معرفی کرده ایم ، توصیه می کنیم مقاله لینک شده را در کنار این محتوا بخوانید.

فهرست مطالب
بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​

بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​ چه کشوری است؟ نظر شما در این باره چیست؟ در ویدئو ارائه شده توسط روناک ، همکار ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی ، به این سوال پاسخ داده شده ، ویدئو را در حدود یک و نیم دقیقه تماشا کرده و یا پادکست آن را بشنوید ؛ امکان ذخیره کردن فایل پادکست هم وجود دارد تا اگر الان زمان مناسبی برای شندین آن نیست بعدا بتوانید از آن بهره ببرید.

پادکست بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​

نمایش ویدیو درباره روناک

سوئد ، بهترین کشور از لحاظ شهروندی و زندگی سبز

سوئد ، بهترین کشور از لحاظ شهروندی و زندگی سبز  رتبه بندی می شود ، این کشور هزینه های زیادی را صرف خدمات عمومی و مراقبت های بهداشتی می کند و به همین دلیل در فهرست بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​ قرار می گیرد.

به عنوان والدین ، به لطف کمک هزینه دولت برای تحصیل ، می توانید هر ماه فرزند خود را با هزینه کمی به پیش دبستانی بفرستید ، هزینه تحصیل در مدارس دولتی رایگان است و هزینه تحصیل در دانشگاه های سوئد بین ۷۵۰۰ تا ۲۵۵۰۰ یورو برای هر سال تحصیلی است ؛ علاوه بر این دولت سوئد همچنین کمک هزینه اضافی ماهیانه به کودکان زیر ۱۶ سال ارائه می کند ، هزینه زندگی در این کشور بین ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه است.

نرخ بیکاری در کشور سوئد ۹٫۷ درصد است چرا که بین عرضه و تقاضای مشاغل تطابق وجود ندارد ، با این وجود در مشاغلی مانند معماری ، مهندسی عمران ، کارگران ساختمانی ، دندانپزشک ، آتش نشان ، پرستار ، وکیل و مترجم به نیروی کار ماهر نیاز است ، متوسط حقوق در این کشور ۳۴۰۰ یورو برای هر ماه است و نرخ مالیات در سوئیس ۳۲درصد است.

برای سرمایه گذاری در سوئد به حداقل ۱۰۰۰۰۰ یورو نیاز است که با این سرمایه گذاری به فرد اقامت ۵ ساله داده می شود که پس از آن می تواند برای اقامت دائم اقدام کند ، سه نوع مختلف شرکتی که می توان در سوئد راه اندازی کرد شرکت با مسئولیت محدود ، یک مشارکت تجاری و مشارکت محدود یا یک شعبه است ، این کشور گزینه ای مطلوب برای دریافت ویزا برای شهروندان ایران است.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

انتخاب بهترین مقاصد مهاجرتی با توجه به اهداف و شرایط شما با راهنمایی مشاوران مجرب و پیگیر رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

نروژ کشوری دوستانه برای خانواده

نروژ کشوری دوستانه برای خانواده است ؛ با توجه به رتبه بندی موجود می توانیم نروژ را در بالای لیست تابعیت و تربیت فرزندان قرار داد ، این کشور در طول هر دو جنگ جهانی بی طرف ماند و امروز کشوری با درآمد بالا است که به عنوان یکی از کشور ها با برابری جنسیت در جهان شناخته می شود.

در نروژ ، شهروندان حق اساسی مراقبت روزانه را دارند که به والدین اطمینان می دهد که همیشه جایی برای کودک وجود دارد ، دولت نروژ تا سن ۱۸ سالگی آموزش رایگان و مراقبت های بهداشتی رایگان را ارائه می دهد ، نروژ کشوری دوستانه برای خانواده است ، دولت نروژ متعهد به حفظ محیط زیست و حفاظت از محیط زیست است و برای دفاع از آن سیاست هایی در نظر گرفته است.

هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی نروژ رایگان و در دانشگاه های خصوصی بین ۷۰۰۰ تا ۹۰۰۰ یورو برای هر سال تحصیلی است و هزینه زندگی در این کشور بین ۸۰۰ تا ۱۴۰۰ یورو برای هر ماه می باشد ، نرخ بیکاری در نروژ در حال حاضر ۱۳٫۶ درصد است ، با ابن وجود در اینجا تقاضای ویژه ای برای مهارت های پرستاری ، پزشکی ، گردشگری ، مهندسی ، نفت و گاز ، صنعت ماهیگیری ، ساختمان و ساخت و ساز و IT و ارتباطات وجود دارد ، متوسط درآمد در نروژ ۳۱۰۰۰ کرون نروژ برای هر ماه است ، البته علاوه بر اشتغال در این کشور می توان با ۱۰۰۰۰۰ یورو سرمایه گذاری کرده و شرکت ثبت کرد.

نروژ کشوری دوستانه برای خانواده

دانمارک بهترین کشور برای زنان

دانمارک بهترین کشور برای زنان و تربیت فرزندان است ، زنان می توانند مانند قبل از یک سال مرخصی زایمان ، به کار خود ادامه دهند ، دولت دانمارک از سیستم مهد کودک که به خوبی سازمان یافته را ارائه می کند ، شما به عنوان والدین فقط هزینه کمی برای مهد کودک می پردازید و بقیه آن را دولت می پردازد ، هزینه تحصیل در دانشگاه های دانمارک بین۶۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ یورو و هزینه زندگی در این کشور بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو برای هر ماه است.

دانمارک به عنوان سومین کشور برتر در رتبه بندی بهترین کشور برای زندگی رتبه بندی شده و یکی از دلایل اصلی این موقعیت می تواند دولت پایدار و شفاف کشور می باشد ، نرخ مالیات در این کشور بالا است و مراقبت های پزشکی در دانمارک بیشتر به لطف سیستم مالیاتی تدریجی دانمارک رایگان است.

نرخ بیکاری در دانمارک ۴٫۴ درصد است ، نیروی کار دانمارکی در حال حاضر در زمینه های خاصی مانند بخش های آموزش ، مهندسی ، فناوری اطلاعات ، پزشکی و بهداشت و درمان با کمبود مهارت روبرو است ، مشاغل مورد تقاضا شامل مهندسین ساختمان ، انرژی و برق ، مشاوران پزشکی ، پزشکان بیمارستان ، دندانپزشکان و داروسازان است ، متوسط دستمزد در این کشور ۴۰۰۰۰ کرون دانمار در هر ماه است ، علاوه بر این با ۱۰۰۰۰۰ تا ۱۰۰ میلیون یورو می توان در دانمارک سرمایه گذاری کرده و شرکت ثبت کرد و پس از ۵ سال اقامت موقت می توان برای دریافت مجوز اقامت دائم اقدام کرد.

سوئیس کشور امید به زندگی

سلامتی افرادی که در سوئیس زندگی می کنند بسیار چشمگیر است ، مانند نروژ امید به زندگی و کمبود بیماری های کشنده در ساکنان سوئیس عاملی بود که سازمان ملل سوئیس را مورد تشویق قرار داد و امید به زندگی سوئیس کمی بالاتر از نروژ است به همین دلیل سوئیس کشور امید به زندگی لقب گرفته است ، مردم سوئیس حدود هشتاد و سه سال سن دارند.

سوئیس کشور امید به زندگی

در سوئیس ارزش زیادی به آموزش داده می شود بنابراین دولت فدرال و کانتون ها آموزش عمومی عمومی را ارائه می دهند که برای دانش آموزان و دانشجویان کاملا یا تقریبا رایگان است یعنی هزینه تحصیل در این کشور پایین است و بین ۴۰۰ تا ۳۷۰۰ یورو برای هر سال می باشد ، البته هزینه زندگی در این کشور بالا است و بین ۱۳۰۰ تا ۱۷۰۰ یورو در ماه می باشد.

نرخ بیکاری در سوئیس ۴٫۸۵ درصد است و برای مشاغلی مانند مهندسان ، وکلا ، IT و تکنسین های ماهر تقاضای بیشتری وجود دارد ، متوسط دستمزد در این کشور ۱۲۰۰۰ فرانک سوئیس برای هر ماه است ، در مقاله کار در سوئیس لیست کاملی از مشاغل مورد نیاز این کشور را ارائه داده ایم ، با مراجعه به این مقاله می توانید اطلاعات زیادی در خصوص مشاغل مورد نیاز در سوئیس و درآمد هر یک کسب کنید.

علاوه بر اشتغال به عنوان نیروی کار افراد می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند ، ساده ترین راه برای سرمایه گذاری در سوئیس استفاده از وجوه قابل معامله در بورس (ETF) است که به سرمایه گذاران امکان می دهد سبد گسترده ای از دارایی ها را در یک اوراق بهادار واحد خریداری کنند.

ارزان ترین شهر های برخی از کشور های جهان برای کار و زندگی را با مطالعه مقالات زیر بهتر بشناسید.

استرالیا کشوری عالی با تاکید بر آموزش

طبق گزارش توسعه انسانی ، استرالیا کشوری عالی با تاکید بر آموزش عالی و زندگی است که به دلیل تأکید بر آموزش و اهمیت رفتن به مدرسه مورد ستایش سازمان ملل قرار گرفته است. فشار سالم نه تنها برای حضور در مدرسه ، بلکه برای عملکرد فوق العاده و افتخار به نمره های علمی وجود دارد.

میانگین سالهای تحصیل استرالیایی ها در مدرسه تقریبا بیست ساله است ، به این معنی که اکثر کودکان استرالیایی تا زمان فارغ التحصیلی از کالج کارشناسی ، در سیستم آموزش و پرورش ثبت نام می کنند ، موارد استثنایی نیز وجود دارد ، اما تحصیلات در استرالیا بیش از پنج درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد ، هزینه تحصیل در این کشور بین ۱۵۰۰۰ تا ۳۳۰۰۰ دلار استرالیا برای هر سال تحصیلی است و هزینه زندگی در این کشور بین ۱۴۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار استرالیا در ماه است.

نرخ بیکاری در استرالیا ۵٫۱۶ درصد است و در مشاغلی مانند پرستاری ، معلمی ، برنامه نویس ، برق کار ، مکانیک ، مهندس عمران ، سرآشپز و غیره تقاضا نیروی کار ماهر وجود دارد ، متوسط دستمزد سالانه در این کشور ۳۰۰۰۰ دلار است ، علاوه بر اشتغال افراد می توانند با سرمایه گذاری ۸۰۰۰۰۰ دلار استرالیا در این کشور مجوز اقامت دائم را دریافت کنند ، چندین روش مختلف برای سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد که شامل صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) تا دریافت سپرده های آمریکایی (ADR) می باشد.

پخش ویدیو

وبینار مهاجرت و چالش های پیش رو 

در این وبینار که هانیه عابدی ، کارشناس ارشد مهاجرتی از هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی آن را ارائه داده ، به بررسی تمام سوالات متداول شما در خصوص مهاجرت می پردازیم ، تلاش شده تمام چالش ها و دغدغه های شما برای مهاجرت ، شفاف سازی شود و واقعیت ها بیان گردد.

بنابراین این ویدئو که مدت زمان آن تقریبا دو ساعت است را با دقت ببینید و سپس با درج شماره تماس خود در باکس مشاوره رایگان ، نام خود را در لیست تماس های رایگان ما درج کنید ؛ مشاوران مجرب ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

دریافت مشاوره رایگان هلدینگ رجبی با درج شماره تماس در این جعبه ! سوالاتتان را آماده کنید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

آلمان اقتصاد برتر اروپا

چیزی که در مورد آلمان بسیار برجسته است این است که این کشور بر آموزش تأکید دارد ، آلمان اقتصاد برتر اروپا دقیقا مانند استرالیا برای تحصیلات شهروندان خود هم ارزش قائل است ، تقریبا کل جمعیت آلمان تحصیلات عالیه دریافت کرده اند ، فقط چهار درصد از مردم آلمان کلاسهای کالج یا تحصیلات تکمیلی را نگذرانده اند ، هزینه تحصیل در آلمان رایگان است و هر دانشجو ملزم به پرداخت ۲۵۰ یورو در هر ترم است ، هزینه زندگی در این کشور بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰یورو برای هر ماه است.

نرخ بیکاری در آلمان ۵٫۵۲ درصد است و در مشاغلی مانند مراقبت های سلامت ، متخصصان IT ، امور مالی ، مهندس الکترونیک ، اساتید دانشگاه و معلم و بازاریابان حرفه ای به نیروی کار ماهر نیاز است ؛ متوسط دستمزد در این کشور ۴۱۲۰ یورو برای هر ماه است ، برای اشتغال در آلمان افراد می توانند از ویزای جاب سیکر استفاده کرده و مدت ۶ ماه درآلمان اقامت داشته و کار مناسب خود را جستجو کنند ، البته علاوه بر مهاجرت کاری افراد واجد الشرایط می توانند به عنوان سرمایه گذار به آلمان مهاجرت کرده و اقامت دائم را دریافت کنند.

هنگام درخواست اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری ، حداقل رقمی برای مبلغی که باید سرمایه گذاری کنید وجود ندارد ، با این حال ، برنامه ریزی برای سرمایه گذاری حداقل ۳۵۰٫۰۰۰ یورو توصیه می شود.

آلمان اقتصاد برتر اروپا

کانادا کشوری آزاد برای تمامی ملل

از نظر عده بسیاری از مهاجران کانادا بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​ است ، زندگی در کانادا کشوری آزاد برای تمامی ملل می تواند یک تجربه تغییر دهنده زندگی باشد ، این کشوری است که از حومه زیبایی که با شهرهای مدرن در هم آمیخته است به خود می بالد ، کانادا همچنین مرتبا در شاخص توسعه انسانی سالانه سازمان ملل متحد در رتبه یک قرار دارد که فاکتورهایی مانند فرصت های شغلی ، کیفیت تحصیلات ، امید به زندگی و هزینه زندگی را در نظر می گیرد ، این کشور دارای یکی از قوی ترین اقتصاد های جهان است و عضو G8 ، مرفه ترین ملت های جهان است.

تحصیل در دانشگاه های کانادا اولویت بسیار بالای دولت است ، این کشور دارای یک سیستم دولتی آموزش دولتی است ، سیستمی که توسط دولت های فدرال ، استانی و محلی تهیه ، تأمین اعتبار و اداره می شود ؛ صلاحیت سیستم آموزش عمومی و همچنین برنامه درسی آن تحت نظارت هر استان است ، هزینه تحصیل در این کشور بین۵۵۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار کانادا در هر سال و هزینه زندگی در این کشور۸۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار کانادا برای هر ماه است.

نرخ بیکاری در کانادا ۷٫۶۵ درصد است و مشاغل پر تقاضا در این کشور شامل مهندس برق ، دامپزشک ، داروساز ، طراح وب ، مدیر منابع انسانی و غیره است ، متوسط دستمزد در این کشور ۵۴۰۰۰ دلار برای یک سال است البته علاوه بر اشتغال در این کشور می توان با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقامت دائم این کشور را دریافت کرد ، حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این کشور ۲۰۰۰۰۰ دلار است.

هنگ کنگ مرکز مالی بین المللی با کیفیت زندگی بالا

هنگ کنگ مرکز مالی بین المللی با کیفیت زندگی بالا

هنگ کنگ مرکز مالی بین المللی با کیفیت زندگی بالا است ؛ این کشور مالیات بسیار کمی دارد ، بالاترین مالیات بر درآمد با ۱۷ درصد ، که آن را برای تجار جذاب می کند ، بعلاوه ، مانند بسیاری از کشورهای دیگر در این لیست ، هنگ کنگ علی رغم اینکه یک منطقه شهری بسیار پرجمعیت است ، میزان جرم و جنایت بسیار کمی دارد.

بسیاری بر این باورند که هنگ کنگ ترکیبی کامل از فرهنگ شرق و غرب با ساختمان های استعماری ، معابد و سنت ها و جشنواره های باستانی است ، تحصیلات در هنگ کنگ تا حد زیادی از انگلستان ، به ویژه سیستم انگلیسی الگوبرداری شده است ، تحصیلات در این کشور توسط اداره آموزش و اداره رفاه اجتماعی نظارت می شود ، هزینه تحصیل در هنگ کنگ بینم ۹۷۰۰ تا ۲۸۷۰۰ یورو برای هر سال تحصیلی و هزینه زندگی حدود ۱۵۰۰ دلار برای هر ماه است.

نرخ بیکاری در هنگ کنگ ۷ درصد است ، متوسط دستمزد در این کشور ۳۶۰۰۰ دلار هنگ کنگ در هر ماه است ، البته می توان از طریق سرمایه گذاری نیز به این کشور مهاجرت کرد که حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلار هنگ کنگ است.

سنگاپور کشور فرصت ها

سنگاپور کشور فرصت ها نیز نظر بسیار افراد بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​ است ، سنگاپور به ویژه به دلیل نرخ امید به زندگی در کشور و توجه کلی به سیستم مراقبت های بهداشتی ، سطح بالایی از دیدگاه سازمان ملل دارد ، آموزش و پرورش در سنگاپور توسط وزارت آموزش و پرورش (MOE) اداره می شود ، این برنامه توسعه و اداره مدارس دولتی را که بودجه مالیات دهندگان را دریافت می کنند کنترل می کند ، اما همچنین نقش مشاوره و نظارتی در رابطه با مدارس خصوصی دارد هزینه تحصیل در این کشور حدود ۱۴۰۰۰ دلار برای هر سال و هزینه زندگی بین ۷۵۰ تا ۲۲۰۰ دلار سنگاپور برای هر ماه است ، در مقاله تحصیل در سنگاپور چگونگی دریافت بورسیه تحصیلی از برترین دانشگاه های این کشور را به طور مفصل توضیح داده ایم ، پیشنهاد می کنیم حتما به مقاله سری بزنید.

نرخ بیکاری در سنگاپور ۴٫۳ درصد است و مشاغل پر تقاضا در این کشور شامل بازاریاب دیجیتال ،مهندس رباتیک ، مهندس اطلاعات ، تحلیل گر اطلاعات و غیره می باشد ، متوسط دستمزد در این کشور ۸۴۵۰ دلار سنگاپور می باشد ؛ سنگاپور یک فرصت امیدوار کننده سرمایه گذاری برای افرادی است که می خواهند در معرض بازار بی نظیر نوظهور در جنوب شرقی آسیا قرار بگیرند ، برای سرمایه گذاری در این کشور و دریافت اقامت دائم ۲٫۵ میلیون دلار سنگاپور مورد نیاز است.

هلند کشور گل ها در اروپا

هلند هم در لیست بهترین کشور برای زندگی بر اساس عوامل مختلف در سال 2023​ قرار می گیرد. هلند کشور گل ها در اروپا است ؛ هلند با دانمارک مقایسه می شود به این معنا که هلند به اندازه بسیاری از کشور های جهان فاصله دستمزد ندارد ؛ در واقع ، نرخ نابرابری در میان دستمزدها در هلند تقریبا ۱۲٫۴٪ است که به نظر زیاد می رسد.

موسسات آموزش عالی هلند با هم ۲۰۰۰ برنامه مطالعاتی و دوره بین المللی ارائه می دهند که ۲۰۰۰ مورد کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود ، این باعث می شود هلند در قاره اروپا پیشتاز باشد ؛ سیستم آموزش عالی هلند به دلیل کیفیت بالا از شهرت جهانی برخوردار است ، هزینه تحصیل در این کشور بین ۶۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار است ، هزینه زندگی در این کشور ۹۷۱ دلار است.

نرخ بیکاری در هلند ۵٫۱۵ درصد است ، مشاغل پر تقاضا در هلند شامل IT و علوم اطلاعات ، امور مالی ، سلامت و علوم زندگی ، تجارت و غیره می باشد ، متوسط دستمزد ۳۶۵۰۰ یورو برای هر سال است ؛ یکی دیگر از روش های دریافت اقامت دائم در این کشور سرمایه گذاری است ، حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این کشور ۱،۲۵۰،۰۰۰ یورو می باشد.

هلند کشور گل ها در اروپا

با مطالعه مقالات زیر هزینه زندگی در برخی کشورهای دنیا را مقایسه کنید.

سوالات پر تکرار بهترین کشور برای زندگی

هزینه تحصیل در این کشور بین550 تا 30000 دلار کانادا در هر سال و هزینه زندگی در این کشور800 تا 1500 دلار کانادا برای هر ماه است.

مشاغلی مانند متخصصان تنظیم کیفیت و تضمین کیفیت ، مدیران خدمات املاک و مستغلات شرکت ها ، مدیران امور مالی ، مهندسان مکانیک ، برنامه نویسان تحلیل گر ، دبیران حقوقی ، وکلای شرکت ها ، متخصصان انطباق ، نامزدهای عملگر و کارشناسان بازاریابی دیجیتال تقاضا بیشتری وجود دارد.

هزینه تحصیل در هنگ کنگ بینم 9700 تا 28700 یورو برای هر سال تحصیلی و هزینه زندگی حدود 1500 دلار برای هر ماه است.

مشاغلی مانند مراقبت های سلامت ، متخصصان IT ، امور مالی ، مهندس الکترونیک ، اساتید دانشگاه و معلم و بازاریابان حرفه ای به نیروی کار ماهر نیاز است ؛ متوسط دستمزد در این کشور 4120 یورو برای هر ماه است.

هزینه تحصیل در این کشور بین 15000 تا 33000 دلار استرالیا برای هر سال تحصیلی است و هزینه زندگی در این کشور بین 1400 تا 2500 دلار استرالیا در ماه است.

برای مشاغلی مانند مهندسان ، وکلا ، IT و تکنسین های ماهر تقاضای بیشتری وجود دارد ، متوسط دستمزد در این کشور 12000 فرانک سوئیس برای هر ماه است.

نیروی کار دانمارکی در حال حاضر در زمینه های خاصی مانند بخش های آموزش ، مهندسی ، فناوری اطلاعات ، پزشکی و بهداشت و درمان با کمبود مهارت روبرو است ، مشاغل مورد تقاضا شامل مهندسین ساختمان ، انرژی و برق ، مشاوران پزشکی ، پزشکان بیمارستان ، دندانپزشکان و داروسازان است ، متوسط دستمزد در این کشور 40000 کرون دانمار در هر ماه است.

هزینه تحصیل در دانشگاه های دانمارک بین6000 تا 16000 یورو و هزینه زندگی در این کشور بین 800 تا 1200 یورو برای هر ماه است.

هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی نروژ رایگان و در دانشگاه های خصوصی بین 7000 تا 9000 یورو برای هر سال تحصیلی است و هزینه زندگی در این کشور بین 800 تا 1400 یورو برای هر ماه می باشد.

در مقاله فوق مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی با بررسی شرایط تحصیل ، زندگی و کار در کشور های مختلف بهترین کشور برای زندگی را معرفی کردند ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی و  دفتر غرب تهران و همچنین دفتر شیراز تماس بگیرید ، همچنین مطالعه مقالات سایت می تواند اطلاعات خوبی در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری دراختیار شما قرار دهد ، پیشنهاد ما مطالعه مقاله ارزان ترین کشور برای مهاجرت است تا با مقاصد مهاجرتی مقرون به صرفه در جهان آشنا شوید.

در انتها تجربه کلاینت های موسسه رجبی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی یا کاری شده اند را میبینید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (6 امتیاز)