کالج های زبان انگلیسی در کانادا

کالج های زبان انگلیسی در کانادا هر ساله با درخواست های زیادی از سوی افراد از کشورهای مختلف رو به رو هستند که دلایل متعددی دارد ، یکی از این دلایل وجود درخواست های زیاد از سوی دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در کانادا با میزبانی برخی از بهترین دانشگاه های جهان است که تقریبا تمامی آنها نیازمند ارائه مدرک زبان در هنگام پذیرش هستند.

اگر دانشجویان در هنگام ثبت نام در دانشگاه مدرک زبان نداشته باشند باید از دانشگاه پذیرش مشروط گرفته و پس از آنکه مدرک زبان خود را از یکی از کالج های انگلیسی زبان کانادا اخذ کردند ، نسبت به ثبت نام در دانشگاه اقدام کنند.

البته همانگونه که در عنوان مهاجرت به کانادا بیان نمودیم در این کشور هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی رسمیت دارند و برخی از دانشگاه ها تحصیلات به زبان فرانسوی را ارائه می دهند ، از این رو دوره های زبان شامل هر دو زبان ( FSL ) و (ESL ) هستند و دانشجویان متقاضی زبان فرانسه می توانند در کلاس های مربوطه این زبان شرکت کنند.

تمامی متقاضیان با شرکت در آزمون ورودی کالج های زبان انگلیسی در کانادا و مشخص نمودن سطح زبان خود در دوره های کالج پذیرفته می شوند ، ضمن مطالعه ادامه این مطلب دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) را فراموش نکنید.

فهرست مطالب
کالج های زبان انگلیسی در کانادا

دوره مناسب زبان انگلیسی در کانادا

دوره مناسب زبان انگلیسی در کانادا ، دوره زبان عمومی است که حدودا بین 4 تا 6 ماه زمان می برد و مدرک آیلتس یا تافل را به دانشجویان اعطا می کنند ، این دو مدرک به عنوان معتبرترین مدارک زبان انگلیسی ، یکی از پیش نیازهای اصلی ورود به دانشگاه ها هستند و هزینه ها معمولا بین 4 تا 6 هزار دلار در هر ترم با توجه به کالج متغیر است.

در سیستم آموزشی کانادا ، دوره زبان انگلیسی بسیار متنوع بوده و در تمامی کالج های زبان انگلیسی در کانادا می توان طی زمان های مختلف این زبان را فرا گرفت ، برخی از دوره ها به منظور ورود به دانشگاه و برخی دیگر جهت کار در کانادا و یا انجام کارهای روزمره زندگی در این کشور برگزار می شود ، از این رو هدف یادگیری زبان انگلیسی مهم ترین عامل در انتخاب دوره در کالج های زبان انگلیسی در کانادا است.

در مجموع دوره های زبان می تواند از دو هفته تا دو سال زمان برده و شرایط اقامتی را برای هر فرد به گونه ای متفاوت رقم زند در ادامه لیستی از دوره های موجود که می توانید بسته به نیاز و شرایط خود انتخاب کنید ارائه می شود برای دریافت اطلاعات دقیق تر با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی رجبی در تماس باشید ، دوره های زبان انگلیسی عبارتند از : 

دوره مناسب زبان انگلیسی در کانادا
 • زبان انگلیسی محاوره ای
 • زبان انگلیسی تجاری
 • زبان انگلیسی ورود به دبیرستان
 • برنامه های آموزش معلم
 • انگلیسی برای اهداف خاص
 • انگلیسی برای محل کار
 • چهار مهارت اصلی خواندن ، نوشتن ، گوش دادن و صحبت کردن
 • انگلیسی برای کودکان زیر 12 سال
 • انگلیسی برای آمادگی در آزمون های بین المللی مانند آیلتس یا تافل
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

برای شرکت در دوره های کوتاه مدت زبان در کشور های مختلف با ما در تماس باشید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

مراکز ارائه دهنده دوره های زبان در کانادا​

Canada Language Courses 

مراکز ارائه دهنده دوره های زبان در کانادا

تمامی برنامه های موجود در کالج های انگلیسی زبان در کانادا در دوره ها و سطوح مختلف ارائه می شود و امکان تحصیل به صورت خصوصی و گروهی وجود دارد ، در پایان نیز برخی به متقاضی گواهی معتبر اهدا کرده و برخی دیگر تنها آماده سازی لازم را فراهم می رساند.

تقریبا ۲۲۵ موسسه زبان در انجمن بزرگ علمی کانادا عضو هستند و دوره های زبان معتبر را برگزار می کنند که هر فرد با توجه به شهر محل سکونت خود می تواند موسسه مناسبی را برای دوره زبان انگلیسی در کانادا انتخاب کنند ، اما مراکز ارائه دهنده دوره های زبان در کانادا در زیر گزینه های معتبر و ایده آلی برای تحصیل زبان خواهند بود:

 • موسسه Canadian Language Centre
 • موسسه Eurocentres North America
 • موسسه ACCESS International English Language Centre
 • مرکز CES Embassy
 • موسسه Quest Language Studies
 • موسسه Connect School of Languages
 • موسسه OHC

کارشناسان موسسه قادرند تا شما را در جریان بیشتر مراکز آموزشی این کشور قرار دهند.

یادگیری زبان انگلیسی در ونکوور کانادا

اگر می خواهید یک ماجراجویی داشته باشید و مهارت های انگلیسی خود را افزایش دهید ، ونکوور کانادا قطعا مقصد مناسبی برای یافتن بهترین گزینه های کالج های زبان انگلیسی در کانادا برای شماست ، ونکوور واقع در گوشه جنوب غربی بریتیش کلمبیا ، یک شهر بسیار جوان است که تنها در فاصله کوتاهی از مرز ایالات متحده قرار گرفته است.

در این شهر در مراکز مختلف امکان آموزش زبان انگلیسی وجود دارد که یکی از این مراکز پردیس های ILSC می باشد ، این مرکز زبان در قلب شهر ونکوور واقع شده و امکاناتی از قبیل یک آزمایشگاه کامپیوتری با دسترسی به اینترنت ، یک کتابخانه از مواد خودآموزی و یک سالن را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

دوره های آمادگی تافل و آزمون کمبریج و همچنین برنامه های عمومی تری نیز در این مدارس ارائه میشود ، به علاوه اگر میخواهید زبان انگلیسی را برای دلایلی حرفه ای ، علمی ، شخصی و یا جهت شرکت در امتحان های مهمی مانند تافل یا آیلتس یا کمبریج یاد بگیرید ، می توانید در مدارس زبان انگلیسی این شهر شرکت کنید ، این مدارس در طول 50 سال گذشته شهرت زیادی در حوزه یادگیری زبان انگلیسی در ونکوور کانادا داشته اند و بیش از 14 زبان را به علاقه مندان از سراسر جهان آموزش می دهند.

یادگیری زبان انگلیسی در ونکوور کانادا
مدرسه LAB ونکوور

مدرسه LAB ونکوور

Languages Across Borders (LAB) ونکوور یک مدرسه زبان خارجی در مرکز شهر ونکوور با بیش از 25 سال سابقه است که کلاس های زبان انگلیسی را با کیفیت و به صورت حرفه ای به متقاضیان از بیش از 103 کشور جهان ارائه می دهد ، در این آموزشگاه برنامه های گسترده ای از دوره های زبان انگلیسی برای همه سطوح به گونه ای طراحی شده است تا رابطه میان زبان مکالمه و زبان آکادمیک به صورت متعادل حفظ شده و راه ورود به دانشگاه برای دانشجویان هموار شود.

در مدرسه LAB ونکوور با یک سبک آموزشی تعاملی و انواع فعالیت ها و رویدادهای اجتماعی ، معلمان بسیار حرفه ای اطمینان می دهند که تجربه تحصیلی شما از ثبت نام در کالج های زبان انگلیسی در کانادا سرگرم کننده و مفید خواهد بود ، کارکنان اختصاصی این موسسه با ایجاد یک محیط دوستانه زبان آموز را قادر می سازند تا زبان انگلیسی را جهت رسیدن به اهداف خود یاد بگیرند و بتوانند دوستانی از سراسر جهان بیابند.

با مشاوران ما در تماس باشید تا با توجه به شرایط و نیاز شما ، بهترین گزینه ها برای تحصیل در دوره های زبان در کانادا را به شما پیشنهاد دهند.

در ادامه برخی از مقالات مربوط به انواع دوره های زبان در کشور های دیگر را می بینید ، بخوانید و مقایسه کنید.

Global Village

یادگیری زبان انگلیسی در GV ونکوور

یادگیری زبان انگلیسی در GV ونکوور به معنای یادگیری زبان در یک مرکز آموزش معلمان برای کمبریج CELTA است که آمادگی و ارزیابی آزمون های عمومی انگلیسی و بین المللی مانند IELTS، CELPIP، OET، Cambridge ESOL را مشخص می کند.

تمامی علاقه مندان به محض ورود به محوطه این مرکز ، یک جامعه پویا از زبان آموزان پیشرفته و متخصصان سراسر جهان را می بینند که علاقمند به توسعه مهارت های زبانی خود در جهت حرفه ، آموزش بیشتر و یا تقویت مهارت های شخصی شان هستند.

یادگیری زبان انگلیسی در GV ونکوور​

با مطالعه مقالات زیر ، اطلاعات خود را درباره کانادا به روز کنید.

سوالات پر تکرار کالج های زبان انگلیسی در کانادا

دوره مناسب زبان انگلیسی در کانادا ، دوره زبان عمومی است که حدودا بین 4 تا 6 ماه زمان می برد و مدرک آیلتس یا تافل را به دانشجویان اعطا می کنند.

هزینه ها معمولا بین 4 تا 6 هزار دلار در هر ترم با توجه به کالج متغیر است.

• موسسه Canadian Language Centre
• موسسه Eurocentres North America
• موسسه ACCESS International English Language Centre
• مرکز CES Embassy

در مدرسه LAB ونکوور با یک سبک آموزشی تعاملی و انواع فعالیت ها و رویدادهای اجتماعی ، معلمان بسیار حرفه ای اطمینان می دهند که تجربه تحصیلی شما از ثبت نام در کالج های زبان انگلیسی در کانادا سرگرم کننده و مفید خواهد بود . کارکنان اختصاصی این موسسه با ایجاد یک محیط دوستانه زبان آموز را قادر می سازند تا زبان انگلیسی را جهت رسیدن به اهداف خود یاد بگیرند و بتوانند دوستانی از سراسر جهان بیابند.

یادگیری زبان انگلیسی در GV ونکوور به معنای یادگیری زبان در یک مرکز آموزش معلمان برای کمبریج CELTA است که آمادگی و ارزیابی آزمون های عمومی انگلیسی و بین المللی مانند IELTS، CELPIP، OET، Cambridge ESOL را مشخص می کند.

خوب است که در هنگام اقدام به تحصیل در کشوری همچون کانادا ، تمامی مسیرهای ورود را به بهترین شکال ممکن بررسی نمایید تا بتوانید مهاجرتی موفق داشته باشید . یکی از بهترین این مسیرها آغاز به تحصیل قبل از دانشگاه و ورود به مدارس این کشور می باشد . بر روی عنوان تحصیل در مدارس کانادا کلیک کنید تا هر چه مسیرهای آسان ورود به کانادا را بشناسید . کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی در دفاتر مرکزی و غرب در تهران و شیراز فهرستی از کشورهای انگلیسی زبان را در اختیار شما قرار خواهند داد که می توانید به آسانی به مقصد ایده آل خود برسید.

در زیر تجربه یکی از مراجعین ما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا را ببینید و برای دیدن باقی فیلم ها به بخش "ما تا حالا چیکار کردیم؟" بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه