تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس

تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس

سوئیس یک کشور صادر کننده است و مهندسان مکانیک در اتحادیه های برتر آن حضور دارند . شرایط پذیرش دانشگاه های سوئیس برای کارشناسان حرفه ای ، طراحی ماشین آلات ، تولید و فروش  را شامل می شود ، و همچنین فرآیند ها را آنالیز و بهینه سازی می کنند . اگر از علاقه مندان مهاجرت تحصیلی به سوئیس هستید تا پایان این مقاله تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس دنبال کنید تا با این رشته بیشتر آشنا شوید . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی با معرفی رشته های پرطرفدار قصد دارد شما عزیزان را در مسیر آینده تحصیلی درخشان سوق دهد . باور کنید یا نه ، کار مهندسین مکانیکی واقعا می تواند بین زندگی و مرگ تفاوت ایجاد کند . بنابراین ، مهندسان مکانیک مسئولیت ایمنی در خودروها ، توسعه وسایل پزشکی و نگهداری هواپیما را دارند .

بررسی تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس

مهندس مکانیک به معنای استفاده از اصول مهندسی اساسی و فرآیندهای مکانیکی است در ماشین آلات و دستگاه هایی است که هر روز استفاده می کنیم . مهندسی مکانیک یک رشته وسیع است که شامل تحقیق ، طراحی ، آزمایش و ساخت وسایل نقلیه موتوری ، هواپیما ، دستگاه های پزشکی و روبات ها می شود .

اساسا مهندسین مکانیک با هر دستگاهی که حرکت و یا انرژی تولید می کند ، سر و کار دارند . مهندسی مکانیک به عنوان یک زمینه فرعی در حوزه مهندسی و تکنولوژی نیاز به دانش پیشرفته ریاضیات ، مهارت حل مسئله ( همراه با خلاقیت ) و توانایی اولویت بندی کار تحت فشار دارد .

دانشجویانی که مشغول به تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس هستند و با مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از کشور سوئیس فارغ التحصیل می شوند ، می توانند در هر بخش از صنایع مهندسی فعالیت و کار کنند . مهندسان مکانیک امروز به غیر از خودروها درگیر زمینه های دیگری همجون موارد زیر هستند :

  • مهندسی هوا فضا
  • مهندسی پزشکی
  • مهندسی برق
  • مهندسی انرژی

تحصیل مقطع کارشناسی مهندسی مکانیک در سوئیس

کسب یک مدرک لیسانس در تکمیل موفقیت آمیز یک دوره آموزشی دانشگاهی اعطا می شود . به طور معمول چهار سال تحصیلی تمام وقت برای تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس نیاز است . مهندسان مکانیک باید توانایی تجزیه و تحلیل و طراحی اشیاء و سیستم ها را با حرکت داشته باشند . این شامل قطعات کوچک مانند میکرو حسگرها و ماشین آلات پیچیده ی بزرگ مانند سیستم های کنترل هواپیما و فضاپیما ها می باشد شود .

تحصیل مقطع کارشناسی مهندسی مکانیک در سوئیس

سوئیس دارای برخی از دانشگاه های مشهور جهان و بهترین دانشگاه های اروپا مانند ETH در زوریخ ، EPFL در لوزان ، IHEID در ژنو ، دانشگاه لوزان و دانشگاه سنت گالن است که در همگی آن ها می توانید به تحصیل در رشته مهندسی مکانیک بپردازید البته پس از پذیرش این دانشگاه ها نیاز است که برای گرفتن ویزای تحصیلی سوئیس اقدام نمایید . به یاد داشته باشید ، بهتر است زبان محلی را صحبت کنید ، بنابراین اگر نمی توانید فرانسوی ، آلمانی یا ایتالیایی صحبت کنید ، ابتدا بهتر است در یک دوره زبان شرکت کنید .

تحصیل مقطع کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در سوئیس

برنامه تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس در مقطع کارشناسی ارشد بر علوم پایه و مهندسی با هدف رو به رو شدن دانشجویان برای چالش هایی که در مرزهای تحقیق و توسعه صنعتی وجود دارد ، تاکید می کند . این برنامه سطح پیشرفته تحصیلی مناسب را برای دانشجویانی که در صنعت ، تحقیق و توسعه ، خدمات و مشاوره شرکت می کنند فراهم می کند .

کارشناسی ارشد در مهندسی مکانیک دانش عمیق از زمینه های اصلی مهندسی مکانیک – مانند مکانیک ، ترمودینامیک ، دینامیک سیالات ، مواد و علوم علمی ، سیستم های کنترل و توسعه محصول – با ریاضیات ، علوم رایانه ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی است . این ادغام برای رشته های چند شاخه ای به عنوان مثال ، رباتیک ، میکرو و فناوری نانو ، سیستم های تولید و سیستم های انرژی ضروری است .

دانشجویان از ابزار شبیه سازی کامپیوتری در تکنیک های پیشرفته تجربی برای ایجاد درک عمیق تر از پدیده ها و فرآیندهای اساسی استفاده می کنند . محصولات و سیستم های ایجاد شده توسط مهندسین توان بالقوه و قابل توجهی بر جامعه دارند . زمینه اجتماعی که در آن مهندسی مکانیک عمل می کند و وابستگی های گسترده آن در دوره های مکمل در اقتصاد ، سازماندهی و مدیریت ، علوم سیاسی و علوم انسانی بازتاب می یابد .

مزایای تحصیل در سوئیس

سوئیس یکی از بالاترین نرخ حقوق متوسط در اروپا را دارا است و برخی از شرکت های بزرگ دارای دفاتر در سراسر کشور هستند ، بنابراین برخی از فرصت های شغلی بسیار حرفه ای برای فارغ التحصیلان وجود دارد . اگرچه دانشجویان غیر اتحادیه اروپا پس از تحصیلات خود می توانند ویزا خود را برای اقامت در کشور به منظور کار کردن تغییر دهند ، اما اگر ثابت کنید که بهترین نامزد برای یک شرکت هستید ، آنها می توانند کمک های خود را با درخواست شما ارائه دهند .

شهرهای سوئیس به طور مداوم در کیفیت زندگی در میان بهترین شهرهای جهان رتبه بندی می شوند . اگر چه این کشور می تواند یک مکان گرانقیمت برای زندگی باشد ، حقوق و دستمزد همانطور که گفته شد بالا است و میزان جرم و جنایت آن کم است و شهرهای بزرگ یکی از شاد ترین شهرهای اروپا را تشکیل می دهند . سوئیس زیرساخت حمل و نقل پیشرفته ای دارد ، به این معنی که مسافرت آسان است و واقعا می توانید کشور را بشناسید . با توجه به حومه های گوناگون آن ، شما نیز از سفرهای زیبا لذت خواهید برد !

سوئیس با فرانسه ، آلمان و ایتالیا هم مرز است . به دلیل همسایگان مختلف کشور و این واقعیت که دارای 4 زبان مختلف ملی است ، این مکان برای زندگی بسیار متنوع است . در نتیجه ، می تواند احساس خوبی برای دانشجوی بین المللی داشته باشد . اگر به تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس بپردازید ، می توانید به سرعت یک زبان جدید را فرا گیرید .

شرایط کار در سوئیس

برای پیدا کردن کار اتباع خارجی که مدرک دانشگاهی خود را از سوئیس کسب کرده اند ، شش ماه دیگر پس از پایان زمان تحصیل اجازه اقامت به آن ها داده خواهد شد . افرادی که در پیدا کردن شغل موفق شوند مجوز کار برای آن ها صادر می شود .

شرایط کار در سوئیس

در صورت تمایل به تحصیل در سوئیس ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تحصیل مهندسی مکانیک در سوئیس ، اقدامات ، شرایط و هزینه های تحصیل و اعزام دانشجو به سوئیس با مشاوران ما تماس تلفنی داشته تا از مشاوره های موسسه مهر آفرین رجبی برخوردار گردید . دفاتر ما در شهر های تهران و شیراز واقع هستند و پاسخگوی نیاز های شما در امر مهاجرت به هر طریق و مشاوره می باشند .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه