تحصیل رشته حقوق در سوئد

تحصیل رشته حقوق در سوئد

تحصیل رشته حقوق در سوئد ، سال هاست که یک انتخاب تحصیلی جذاب برای دانشجویان بین المللی است، مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، یک موسسه حقوقی-مهاجرتی خوش نام و با تجربه در حوزه فعالیتی شیراز و تهران ، در این صفحه اقدام به ارائه جدیدترین اطلاعات از شرایط تحصیل رشته حقوق در سوئد نموده اند.

برای دریافت اطلاعات دقیق در خصوص چگونگی اخذ ویزای تحصیلی در سوئد و شناخت بهترین دانشگاه های آن به مقاله تحصیل در سوئد مراجعه نمایید.

دانشگاه های سوئد در سطح بین المللی به خاطر تعهد خود به تفکر مستقل ، تحقیقات تحقیقی و کنترل دقیق کیفیت شهرت دارند ، سوئد علاوه بر شهرت جهانی خود ، به خاطر تعهد خود در استقبال از دانشجویان از سراسر جهان شناخته شده است.

این ویژگی ها آن را به مقصدی جذاب برای دانشجویان در جستجوی مدرک حقوق بین الملل و همچنین سایر زمینه های تحصیلی تبدیل می کند.

برای انجام وکالت در سوئد ، فارغ التحصیلان باید مدرک کارشناسی حقوق (LLB) یا کارشناسی ارشد حقوق (LLM) را داشته باشند ، مدرت زمان تحصیل برنامه LLB 4.5 تا ۵ سال و مدت زمان برنامه LLM بین ۱-۲ سال متغیر است.

LLM به طور معمول دارای ماهیت تکمیلی از حقوق مالیات شرکت های بین المللی گرفته تا حقوق دریایی تا حقوق اروپا است و مدارک اضافی را برای دریافت کنندگان ارائه می دهد.

دانشجویان دکتری در سوئد بسته به رشته تحصیلی ۴ سال تحصیل تمام وقت نیاز دارند و ۲۴۰ ECTS باید دریافت کنند ، در ادامه با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی همراه باشید تا اطلاعات بیشتر و دقیق تری از شرایط تحصیل رشته حقوق در سوئد به دست بیاورید.

تحصیل رشته حقوق در سوئد

بهترین دانشگاه های حقوق سوئد

سه دانشگاه برتر برای تحصیل رشته حقوق در سوئد شناخته شده است که در زیر می توانید از شرایط تحصیلی هر کدام به صورت جداگانه آگاه شوید.

بهترین دانشگاه های حقوق سوئد

بررسی تحصیل رشته حقوق در دانشگاه استکهلم

دانشگاه استکهلم یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در استکهلم سوئد است که این دانشگاه با بیش از ۳۳۰۰۰ دانشجو در چهار دانشکده مختلف : حقوق ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی ، یکی از بزرگترین دانشگاه های اسکاندیناوی است ، این موسسه از نظر رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهان (ARWU) به عنوان یکی از ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان شناخته می شود.

دانشکده حقوق در دانشگاه استکهلم ، هم از نظر تعداد محققان و هم از نظر تعداد دانشجویان ، بزرگترین دانشکده حقوق در سوئد است و تقریباً همه رشته های حقوق در دانشکده حقوق این دانشگاه نمایندگی می شوند.

از بزرگان و فارغ التحصیلان و اساتید بزرگ این دانشگاه می توان هانس بلیکس ، کارل بیلت ، توماس بودستروم ، داگ هامارسکیلد ، کارین کاک لیندبرگ ، کارولینا نورات ، باربرو اوشر ، کارل اولوف آرنستبرگ ، سوانته آرنیوس ، هانس فون اولر چلپین ، جورج دی هیوسی ، پل کروتزن ، فرانک ویلچک ، توماس ترانسترومر ، گونار میردال و هانس بیلنشتاین را نام برد.

پس از انتخاب دوره ، دانشجو باید یک حساب ایجاد کند و درخواست آنلاین خود را از طریق سایت مرکزی برنامه سوئدی Universityadmissions.se به دانشگاه ارسال کند و هزینه برنامه و سند را پرداخت کند.

به منظور ثبت صلاحیت خود ، باید نسخه ای از اطلاعات تحصیلی قبلی خود را به پذیرفته شدگان دانشگاه سوئد ارائه دهد و مهارت انگلیسی خود را مستند کند وکلیه اسناد و مدارک باید به سیستم مرکزی Universityadmissions.se سوئد ارسال شود.

تحصیل حقوق در دانشگاه لوند ، سوئد

دانشگاه لوند یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در سوئد و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های شمال اروپا است ، این دانشگاه در شهر لوند در استان اسکانیای سوئد واقع شده است.

برای تحصیل حقوق در این دانشگاه ، شما با معلمان و اساتید با طیف گسترده ای از تجربه ، در زمینه علمی و حرفه ای ملاقات خواهید کرد. بخش عمده ای از تدریس در گروه های کوچک انجام می شود که به شما این امکان را می دهد تا فرصت های خوبی را برای آشنایی با دانشجویان و استادان خود بدست آورید.

از اساتید بزرگ و نامدار این دانشگاه می توان ساموئل پوفندورف ، اولوف فون دالین ، پیتر ویزلگرن ، کنوت ویکسل ، اسکار اولسون ، برتیل اوهلین ، گونار جارینگ ، تورستن هوگرسترند ، بریتا هولمستروم ، جودیت والرشتاین ، روتگر مکلین ، ارنست ویگفورس ، اوستن اوندن ، روت بادر گینزبورگ ، تیا ارلاندر ، اینگوار کارلسون ، ماریان لوندیوس را نام برد.

شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه لوند

به منظور برآوردن شرایط عمومی ورود به مقطع کارشناسی ، باید تحصیلات متوسطه خود را با موفقیت گذرانده باشید ، این بدان معناست که به شما اجازه پذیرش مشروط داده نمی شود و بنابراین تا زمانی که از تحصیلات متوسطه خود فارغ التحصیل نشده اید و مدارک نهایی خود را ندارید ، نمی توانید درخواست دهید.

برای ورود به دانشگاه لوند باید بتوانید مهارت خود را در زبان انگلیسی نشان دهید ، شرط ورود برای تحصیل در مقطع لیسانس در سوئد در این دانشگاه ، معادل دوره متوسطه سوئدی انگلیسی ۶ است ، برای دانش آموزانی که نمرات نهایی مدرسه خود را پس از ۳۱ دسامبر ۲۰۰۹ دریافت کرده اند ، یک الزام ریاضی اضافی وجود دارد ، دانش آموز باید دوره های ریاضی برابر با دوره های سوئدی ریاضی ۱a ، ۱b یا ۱c را با موفقیت گذرانده باشد.

شرایط تحصیل حقوق در دانشگاه اوپسالا

دانشگاه اوپسالا یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در اوپسالای سوئد است ، این دانشگاه در سال ۱۴۷۷ تأسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه در سوئد و کشورهای شمال اروپا است که هنوز در حال فعالیت است.

دانشکده حقوق دانشگاه اوپسالا (Juridiska fakulteten) ، قدیمی ترین دانشکده در کشورهای شمال اروپا است و قبل از سال ۱۴۷۷ (زمانی که دانشگاه اوپسالا تاسیس شد) وجود داشت و فعالیت های دانشکده شامل طیف گسترده ای از زمینه های تحقیقاتی و تخصص ها است.

از بزرگان و نامداران این دانشگاه می توان ، یوهان اوکسنستیرنا ، مگنوس گابریل د لا گاردی ، Hjalmar Branting ، داگ هامارسکیلد ، هانس بلیکس و آنا لیند را نام برد.

برای برآوردن مدارک اولیه متقاضیان باید دارای مدرک در سطح پیشرفته باشند یا بتوانند دانش یا تجربه معادل خود را نشان دهند ، این بدان معناست که متقاضی باید حداقل ۹۰ واحد در جامعه شناسی یا در یک موضوع معادل داشته باشد ، این بر عهده متقاضیان است که میزان شایستگی یا تجربه خود را با این الزامات نشان دهند ، برای پذیرفته شدن ، متقاضی باید دارای ظرفیت پایان برنامه باشد.

هزینه تحصیل حقوق در سوئد

واحد پول مورد استفاده در سوئد کرون سوئد (SEK) است ، شهریه های تحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی به موسسه منتخب شما بستگی دارد اما به طور میانگین می توان گفت هزینه ای در حدود ۵۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ کرون سوئد در سال در بر خواهد داشت.

هزینه تحصیل حقوق در سوئد

هزینه های تحصیل کارشناسی ارشد حقوق بسته به موسسه انتخابی شما بین ۹۰،۰۰۰ تا ۱۳۰،۰۰۰ کرون در هر سال تحصیلی متغیر است ، هزینه تحصیلات دکتری در سوئد نیز در حدود ۱۳۰۰۰۰ کرون در سال می باشد.

علاوه بر این ، شما باید هزینه های زندگی خود را نیز در نظر بگیرید ؛ هزینه های زندگی با توجه به سبک زندگی شما متفاوت است ، اما یک دانشجوی معمولی احتمالاً باید ماهانه ۷۰۰۰ کرون برای اقامت ، غذا ، کتاب و سایر هزینه های شخصی اختصاص دهد.

امکان دریافت کمک مالی یا بورسیه تحصیلی که توسط موسسات فردی ارائه می شود وجود دارد ، به طور کلی انتظار می رود که دانشجویان از بودجه کافی برای تأمین هزینه دوره خود و تأمین ویزای تحصیلی برخوردار باشند.

چارت درسی حقوق در دانشگاه های سوئد

دوره لیسانس رشته ی حقوق در سوئد ، شامل ۶ ترم تحصیلی و ۱۸۰ واحد درسی است ، بطور کلی ، حقوق قراردادهای تطبیقی ، دولت مقایسه ای ، مقدمه ای بر تاریخ حقوقی اروپا ، استدلال حقوقی ، حقوق جزای اساسی و مقدمه ای بر حقوق بین الملل ، مباحثی است که دانشجویان می آموزند.

دانشجویان درس هایی مانند مبانی حقوق ، منابع حقوق ، استدلال حقوقی ، مفاهیم اساسی حقوقی ، حقوق مالکیت ، قراردادها ، حقوق شکنجه ، حقوق جزا ، حقوق بشر ، حقوق بین الملل ، حقوق اروپا ، حقوق اداری ، حقوق مالیاتی ، قانون اساسی ، حقوق رویه و فلسفه قانون مطالعه می کنند.

در ادامه دانشجویان به مطالعه ی حقوق تطبیقی مالکیت ، شفافیت ، سلسله مراتب حقوق ، حقوق اولیه (مالکیت ، تملک ، عنوان) ، حقوق ثانویه (حقوق استفاده ، حقوق امنیت ، حقوق مدیریت) ، تصحیح حقوق قراردادی ، آیین دادرسی کیفری ، محاکمه عادلانه ، حقوق دفاع ، حقوق تطبیقی ، حقوق بنیادی و قانون دارایی اتحادیه اروپا می پردازند.

بورسیه های رشته حقوق در سوئد

بورسیه های قابل دستیابی رشته حقوق در کشور سوئد که توسط مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی بررسی و گردآوری شده است به قرار زیر است:

بورسیه های رشته حقوق در سوئد

بورسیه تحصیلی BTH

بورسیه ی تحصیلی BTH برای سال تحصیلی ۲۰۲۱/۲۰۲۲ BTH دو برنامه ی بورسیه ی BTH برای دانشجویان آینده نگر و برنامه ی بورسیه BTH برای دانشجویان فعلی را ارائه می دهد.

این بورسیه ها هزینه تحصیل شما را تا حدی پوشش می دهند ولی هزینه های زندگی شما را پوشش نمی دهند.

بورسیه های دانشگاه دالارنا

بورسیه های تحصیلی این دانشگاه ، مستقیماً به کاهش شهریه شما می انجامد و بین ۱۰ تا ۵۰ درصد از کل شهریه شما را پوشش می دهد ، مبلغی که به شما اعطا می شود در طول دوره برنامه شما به طور خودکار در مقادیر تعیین شده کسر می شود.

معافیت از شهریه فقط برای مطالعه برنامه کارشناسی ارشد که در محوطه دانشگاه ارائه می شود در دسترس است ، شما فقط باید یک بار برای بورسیه خود درخواست دهید و این کار را قبل از شروع برنامه خود انجام دهید.

دوره درخواست بورسیه تحصیلی برای بهار ۲۰۲۲ از ۱ سپتامبر تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ است.

درخواست بورسیه تحصیلی برای پاییز ۲۰۲۱ از ۱ ژانویه تا ۲۵ مارس باز است.

بورسیه های دانشگاه Halmstad

هر ساله دانشگاه Halmstad تعدادی بورسیه تحصیلی به دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا/EEA و سوئیس با الزام به پرداخت شهریه ارائه می دهد ، این بورسیه ها ممکن است به دانشجویانی در هر زمینه تحصیلی که در برنامه های کارشناسی ارشد ما در دانشگاه Halmstad استفاده می کنند اعطا شود.

بورسیه ی این دانشگاه ۲۵ تا ۵۰ درصد شهریه را پوشش می دهد و از شهریه کسر می شود ، این بورسیه هزینه های زندگی را پوشش نمی دهد و هیچ کمک مالی برای اعضای خانواده وجود ندارد.

اگر به دنبال بورسیه تحصیلی برای رشته حقوق هستید ، می توانید کشور ایتالیا را نیز انتخاب کنید ، بورسیه های استانی و دولتی کشور ایتالیا می تواند هزینه های تحصیل شما را بسیار کاهش دهد ؛ مقاله تحصیل در ایتالیا را بخوانید.

زبان تحصیل حقوق در سوئد

همانطور که در ابتدای محتوا اشاره شد ؛ آموزش حقوق استاندارد در سوئد یک برنامه ۴٫۵ ساله است که منجر به L.L.M می شود و این برنامه در اغلب دانشگاه ها فقط به زبان سوئدی ارائه می شود.

زبان تحصیل حقوق در سوئد

زبان انگلیسی روش تدریس در مقاطع بالاتر برای رشته حقوق است و به عنوان زبان کار رسمی توسط شرکت های مختلف فعال در سوئد پذیرفته می شود.

برای پذیرش فوق لیسانس حقوق ، همه داوطلبان خارجی باید با ارائه نمرات آیلتس/تافل ، مدرک مهارت زبان انگلیسی خود را نشان دهند ، برای اکثر موسسات نمرات مورد نیاز ۶٫۵ در آیلتس یا ۲۵۰ در نسخه کامپیوتری TOEFL ، ۶۰۰ در نسخه کاغذی و یا ۹۰ در نسخه اینترنتی TOEFL است.

اما یک نکته اصلی که برای وکیل شدن در سوئد باید به آن توجه داشته باشید این است که شما به عنوان یک وکیل و حقوقدان قرار است قراردادهایی بنویسید و بخوانید و سایر اسناد قانونی به زبان سوئدی بنویسید ، باید به زبان سوئدی مسلط باشید.

آزمون های ورودی حقوق در سوئد

Högskoleprovet یا آزمون استعداد تحصیلی سوئدی (SweSAT) ، یک آزمون استاندارد است که می تواند به عنوان راهی برای رقابت برای تحصیل در دوره ها و برنامه ها در دانشگاه های سوئد مورد استفاده قرار گیرد.

هر کسی می تواند از آزمون SweSAT برای ورود به دانشگاه های سوئد ، استفاده کند و هیچ محدودیتی در مورد تابعیت ، وضعیت اقامت یا سن وجود ندارد ، با این حال ، این آزمون فقط به زبان سوئدی ارائه می شود ، بنابراین مهم است که متقاضی زبان سوئدی را به اندازه کافی یاد گرفته باشد تا بتواند موفقیتش را تضمین کند.

هزینه درخواست برای این آزمون ۴۵۰ کرون است ، این آزمون دو بار در سال (یک بار در پاییز و یک بار در بهار) انجام می شود ، دوره درخواست حدود دو هفته قبل از مهلت درخواست باز می شود ، این آزمون که در اولین یکشنبه در پاییز و و اولین شنبه در بهار برگزار می شود ، در تعدادی از نقاط در سراسر سوئد در دسترس است.

از ۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ ، نتایج SweSAT به مدت ۸ سال معتبر است و با درخواست تا ترم بهار ۲۰۲۱ شروع می شود ، قبلاً نتایج SweSAT به مدت ۵ سال معتبر بود.

مباحث آزمون SweSAT در سوئد

SweSAT به دو بخش کمی و شفاهی تقسیم می شود ، بخش کمی دارای سوالات در زمینه های حل مسائل ریاضی ، مقایسه های کمی ، استدلال کمی نمودارها ، جداول و نقشه ها است و بخش شفاهی نیز به چهار حوزه سوالات واژگان (به زبان سوئدی) ، خواندن درک متون سوئدی ، تکمیل جمله (به زبان سوئدی) و درک مطلب انگلیسی است.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در سوئد

کشور سوئد با وجود جمعیت کم ، نفوذ خود را در اروپا با دستاوردهای قابل توجهی در بخش های آموزشی ، فناوری ، سیاسی و تجاری نشان داده است.

مزایا و معایب تحصیل حقوق در سوئد

در عین حال که تحصیل رشته های علوم انسانی از جمله رشته حقوق در سوئد مورد تقاضای دانشجویان بین المللی زیادی است اما علاوه بر مزیت ها ممکن است با توجه به شرایط هر دانشجویی معایبی نیز وجود داشته باشد.

ویژگی های تحصیل در سوئد در سال ۲۰۲۱

سیستم آموزشی سوئد نه تنها یکی از قدیمی ترین سیستم های آموزشی در اروپا است ، بلکه یکی از پیشرفته ترین و موثرترین سیستم های آموزشی است.

سوئد در روند پیشرفت خود از دانش استفاده می کند و این را با ارزش ترین دارایی خود می داند در نتیجه ، موسسات آموزشی آن پیشرفته و به خوبی توسعه یافته اند و از رتبه های جهانی بالایی برخوردارند.

تحصیل رشته حقوق در سوئد فرصت های خوبی را برای شروع به جوانان می دهد تا بتوانند بهترین علوم را درباره حقوق بین الملل و حقوق بشر مطالعه کنند.

امکانات تحقیقاتی ارائه شده در دانشکده های حقوق سوئد با تمرکز ویژه بر تشویق تفکر تحلیلی بسیار عالی است ، سیستم های ملی آموزش عالی سوئد را در رتبه اول کشورهایی قرار داده است که بهترین آموزش عالی را ارائه می دهند.

همچنین ، علیرغم اینکه زبان سوئدی زبان رسمی کشور است ، انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود و در نتیجه بسیاری از دانشجویان بین المللی مجبور نیستند با موانع زبانی زیادی روبرو شوند.

بررسی جوانب منفی تحصیل رشته حقوق در سوئد

از اشکالاتی که بر سیستم آموزش عالی سوئد وارد است موضوع ارزیابی مبهم سوئدی ها از برخی نوآوری ها در آموزش ، مانند رد شیوه های سنتی آموزش (سخنرانی ها ، کتاب های درسی) ، ایجاد کلاس با دانشجویان در سنین مختلف ، انتقال بودجه آموزش و پرورش به شهرداری ها (که منجر به کاهش آن شد) و غیره می باشد.

فرصتهای آموزشی برای خارجیان محدود است و فقط شهروندان سوئدی و اتحادیه اروپا می توانند به صورت رایگان در دانشگاههای سوئد تحصیل کنند.

در عین حال دانشجویان رضایت دارند که شهریه در اینجا کمتر از اروپا است و فرصت هایی برای درخواست بورس تحصیلی یا کمک هزینه وجود دارد.

از دیگر اشکالات وارد بر آموزش برنامه حقوق این است که تعداد کثیر برنامه های کارشناسی به زبان انگلیسی تدریس نمی شوند و دانشجویان لاجرم باید زبان سوئدی را نیز آموزش ببینند.

بازار کار و درآمد حقوق در سوئد

بخش نسبتاً بالایی از فارغ التحصیلان حقوق در سوئد در دادگاه ها و سیستم دادستانی و تعداد زیادی دیگر در اداره ایالتی و محلی و سیستم بیمه مالیاتی و اجتماعی کار می کنند ، مسیر شغلی انتخاب شده توسط وکیل تا حد زیادی به توانایی های فکری ، استعدادهای روانی و انتظارات مالی وی بستگی دارد.

حقوق ماهانه یک وکیل تازه وارد از دانشگاه ۲۶۰۰۰-۳۵۰۰۰ کرون سوئد است که با توجه به شرایطی که مدافعان سوئدی در آن کار می کنند ، ممکن است به عنوان حقوق مناسب در نظر گرفته شود.

در مورد وکیل مدافعان ، درآمد آنها بسته به زمینه ، مدت تصدی و به طور طبیعی – جایی که تمرین می کنند بسیار متفاوت است ، یک حقوقدان می تواند در استکهلم درآمد بیشتری نسبت به سایر شهرها و مناطق کشور داشته باشد.

در مقاله کار در سوئد می توانید مشاغل مورد نیاز و همچنین در آمد هر یک از حرفه ها را مرور کنید.

چگونگی ورود به وکالت در سوئد

به منظور وکالت در سوئد ، دریافت کنندگان مدرک تحصیلی باید پنج سال دیگر کار حقوقی را در یک شرکت حقوقی یا در مشاغل خصوصی انجام دهند.

آنها همچنین باید شخصیت شایسته ای از خود نشان دهند و در یک آزمون آکادمیک دقیق قبول شوند ، در نهایت فقط ساکنان خود ، علاوه بر نامزدهای دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین سوئیس ، واجد شرایط وکالت در سوئد هستند.

وکلا منحصراً در کارهای خصوصی فعالیت می کنند و دیگر هیچ دفتر حقوقی عمومی در سوئد وجود ندارد.

به طور کلی ، وکلا در سوئد مشاوره حقوقی ارائه می دهند ، اما شرکت های حقوقی نیز طیف وسیعی از وظایف قانونی را شامل می شوند ، از جمله حاکمیت شرکتی ، تجدید ساختار مالی ، املاک ، مالیات ، سرمایه گذاری ، توسعه اقتصادی و موارد دیگر.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته حقوق در سوئد

مشاوران ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا مطالبی کاربردی در خصوص تحصیل رشته حقوق در سوئد را برای علاقه مندان ارائه دادند ، اگر به رشته خاصی علاقه دارید ، نام رشته را در بخش دیدگاه ثبت کنید تا شما را راهنمایی کنیم ؛ ما ارزان ترین ، معتبر ترین و آسان ترین راه های مهاجرت تحصیلی را به شما خواهیم گفت.

هزینه تحصیل رشته حقوق در سوئد چقدر است؟

واحد پول مورد استفاده در سوئد کرون سوئد (SEK) است ، شهریه های تحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی به موسسه منتخب شما بستگی دارد اما به طور میانگین می توان گفت هزینه ای در حدود 50000 تا 80000 کرون سوئد در سال در بر خواهد داشت. هزینه های تحصیل کارشناسی ارشد حقوق بسته به موسسه انتخابی شما بین 90،000 تا 130،000 کرون در هر سال تحصیلی متغیر است ، هزینه تحصیلات دکتری در سوئد نیز در حدود 130000 کرون در سال می باشد.

بهترین دانشگاه برای تحصیل رشته حقوق در سوئد کدام است؟

دانشگاه استکهلم یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در استکهلم سوئد است که این دانشگاه با بیش از 33000 دانشجو در چهار دانشکده مختلف : حقوق ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی ، یکی از بزرگترین دانشگاه های اسکاندیناوی است ، این موسسه از نظر رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهان (ARWU) به عنوان یکی از 100 دانشگاه برتر جهان شناخته می شود.

زبان تحصیل رشته حقوق در سوئد چیست و چه مدرک زبانی مورد پذیرش است؟

برای دوره لیسانس فقط دروس به زبان سوئدی ارائه می شود اما در مقطع تحصیلات تکمیلی می توانید به زبان انگلیسی هم تحصیل کنید ، برای پذیرش فوق لیسانس حقوق ، همه داوطلبان خارجی باید با ارائه نمرات آیلتس/تافل ، مدرک مهارت زبان انگلیسی خود را نشان دهند ، برای اکثر موسسات نمرات مورد نیاز 6.5 در آیلتس یا 250 در نسخه کامپیوتری TOEFL ، 600 در نسخه کاغذی و یا 90 در نسخه اینترنتی TOEFL است.

آزمون ورودی برای تحصیل رشته حقوق در سوئد چگونه است ؟

یا آزمون استعداد تحصیلی سوئدی (SweSAT) ، یک آزمون استاندارد است که می تواند به عنوان راهی برای رقابت برای تحصیل در دوره ها و برنامه ها در دانشگاه های سوئد مورد استفاده قرار گیرد. هر کسی می تواند از آزمون SweSAT برای ورود به دانشگاه های سوئد ، استفاده کند و هیچ محدودیتی در مورد تابعیت ، وضعیت اقامت یا سن وجود ندارد ، با این حال ، این آزمون فقط به زبان سوئدی ارائه می شود ، بنابراین مهم است که متقاضی زبان سوئدی را به اندازه کافی یاد گرفته باشد تا بتواند موفقیتش را تضمین کند. هزینه درخواست برای این آزمون 450 کرون است

بعد از فارغ التحصیلی از رشته حقوق سوئد چه درآمدی خواهم داشت؟

حقوق ماهانه یک وکیل تازه وارد از دانشگاه 26000-35000 کرون سوئد است که با توجه به شرایطی که مدافعان سوئدی در آن کار می کنند ، ممکن است به عنوان حقوق مناسب در نظر گرفته شود.

اطلاعات کامل و دقیق تر در مورد تحصیل رشته حقوق در سوئد و نحوه تبدیل شدن به یک وکیل برجسته در این کشور را از طریق مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در دفاتر تهران و شیراز پیگیری کنید ، ما جدیدترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم ، همچنین می توانید با مطالعه و تحقیق بسیار بهترین وکیل و مشاور خود باشید ، توصیه می کنیم مقاله تحصیل رشته حقوق در فرانسه را نیز بخوانید ؛ فرانسه دارای معتبرترین دانشگاه های جهان در رشته حقوق است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه