روش های مهاجرت

مهاجرت به مالتا

مهاجرت به مالتا

مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی در دهه های اخیر از ایران رو به رشد بوده است . تصمیمی که باید آگاهانه گرفته شود تا شما دچار مشکل نشوید . انتخاب هدف مناسب بر اساس توانمندی های شما امری ضروری محسوب می شود تا بعد از ورود به آن کشور دچار مشکل نشوید . در کنار انتخاب هدف مناسب ، روش مناسب مهاجرتی نیز اهمیت دارد . مهاجرت به مالتا نیز روش هایی دارد که شما را به صورت قانونی به اقامت این کشور می رساند .

موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی با داشتن کارشناسان و مشاوران خبره و معتبر در کلیه امور مهاجرت می تواند مشاوره های اقامت در کشورهای مختلف از جمله کشور مالتا جهت مهاجرت به اروپا را برای شما عزیزان فراهم نماید .

جمهوری مالتا به مرکزیت والتا در دریای مدیترانه و جنوب اروپا قرار گرفته است . زبان رسمی این کشور مالتی و انگلیسی می باشد . مالتا آب و هوایی مدیترانه ای دارد که زمستان ها معتدل و تابستان ها گرم و خشک است . جهانگردی در این کشور نقش مهم و اساسی دارد و به دلیل وجود آثار تاریخی هرساله توریست های زیادی به این کشور میروند .

این کشور در چندسال اخیر اقدام به فروش جزیره های اطراف خود کرده است که باعث شده به تفریحگاه مردم سایر کشورها تبدیل شود . 98% مردم مالتا پیرو آئین کاتولیک هستند . واحد پول این کشور از سال 2003 به بعد یورو می باشد و در حدود پانصد هزار نفر جمعیت دارد .

شرایط مهاجرت به مالتا

از شهرهای مهم این کشور میتوان به بیرگو ،گزو مالتا ، بیرکیرکارا و شهر مدینا اشاره کرد . این کشور که به پایتخت صنایع دستی اروپا مشهور است جزو یکی از بهترین و بارفاه ترین کشورهای اروپا محسوب میشود .
مهاجرت به مالتا دارای مزایای زیادی است که به برخی ازآنها شاره میکنیم :

  • امکان سفر به کل کشورهای اروپا با داشتن ویزای این کشور
  • زندگی با استانداردهای بین المللی و هزینه مناسب
  • یکی از کم مالیات ترین کشورهای اروپا
  • آب و هوای مناسب و محیطی انگلیسی زبان
  • امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت این کشور پس از چندسال اقامت

مهاجرت با ویزای تحصیلی به کشور مالتا

متقاضیان تحصیل در این کشور میتوانند در مقاطع مختلف از جمله لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه های این کشور به تحصیل مشغول شوند . همچنین تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در مالتا نیز انتخاب برخی از متقاضیان تحصیل پزشکی در اروپا می باشد .

دانشجویان می توانند دوره های زبان انگلیسی خود را در کالج های این کشور بگذرانند و پس از اخذ مدرک به دانشگاه های این کشور وارد شوند . این دوره ها با مدت متفاوت و هرینه های متناسب با زمان هر دوره برگزار میشود . لازمه ورود به دانشگاه ها علاوه بر مدرک زبان ، داشتن دیپلم 12 ساله نیز می باشد .

مهاجرت با ویزای تحصیلی به کشور مالتا

داوطلبان میتوانند با شرایط مقدماتی ثبت نام به کار شناسان ما مراجعه نمایند . همچنین یکی دیگر از روش های مهاجرت به مالتا از طریق دوره های زبان انگلیسی در این کشور می باشد که شما می توانید برای آن ها اقدام کرده و بعد از گذراندن دوره زبان برای اقامت اقدام نمائید .

مهاجرت از طریق ویزای کار مالتا

برای مهاجرت از طریق ویزای کار فرد نیاز به یک دعوتنامه از کارفرما دارد به این صورت که آگهی استخدام به مدت سه ماه در روزنامه های این کشور و سه ماه در اتحادیه اروپا به چاپ میرسد و در صورت پیدا نشدن فرد موردنظر کارفرما از دیگر کشورها نیروی موردنظر را استخدام می نماید .

دقت کنید که باید بتوانید ثابت کنید که برای شش ماه اول اقامت در این کشور توانایی مالی کافی دارید . متقاضیان کار در این کشور میتوانند با فراهم کردن مدارک موردنیاز به کارشناسان ما در موسسه مهرآفرین مراجعه نمایند . البته توصیه ما به افرادی که جویای کار هستند ، اقدام برای ویزای کار آلمان می باشد که از بازار کار خوبی در اروپا برخوردار است .

مهاجرت از طریق ازدواج با تبعه مالتا یا تولد فرزند

ازدواج با تبعه این کشور میتواند یکی دیگر از راه های مهاجرت به مالتا باشد ولی با تصویب قانون جدید فرد به محض ازدواج نمیتواند تابعیت این کشور را دریافت نماید و باید پنج سال از ازدواج آنها بگذرد تا بتواند به تابعیت این کشور دست یابد .

قانون اقامت و شهروندی این کشور برای اتباع خود بر اساس خون می باشد . به این صورت که فردی که پدر و یا مادرش از اتباع این کشور باشد و خارج از خاک این کشور به دنیا بیاید یک شهروند مالتایی محسوب میشود و می تواند تابعیت و پاسپورت این کشور را داشته باشد .

روشی که اصلاً پیشنهاد نمی شود ، روش پناهندگی است . این روش یکی از پرخطرترین راه های مهاجرتی محسوب میشود که به هیچ عنوان توصیه نمیشود و ممکن است سرمایه و زندگی شخص در خطر افتد . در این روش باید به دفتر اداره مهاجرت این کشور درخواست پناهندگی بدهید و در صورت بررسی شرایط و دریافت نکردن پاسخ شخص مجبور به برگشت به کشور خود میشود .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در مالتا

جهت سرمایه گذاری در مالتا باید حداقل مبلغ 250 هزار یورو را در این کشور به مدت پنج سال سرمایه گذاری کرده که پس از گذشت پنج سال این مبلغ به او بازمیگردد و یا میتواند مبلغ 100 هزار یورو را به صورت بلاعوض در این کشور سرمایه گذاری نماید .

راه دیگر سرمایه گذاری در این کشور خرید و یا اجاره ملک به مدت پنج سال با مبلغی مشخص است که میتواند اقامت این کشور را به همراه داشته باشد . البته به طور کلی سرمایه گزاری در کشورهای اروپایی جهت مهاجرت دارای هزینه های زیادی است .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در مالتا

اگر خواهان مهاجرت به مالتا هستید و می خواهید به یکی از روش های بالا به این کشور بروید میتوانید به متخصصان و کارشناسان ما در موسسه مهرآفرین رجبی مراجعه کرده و از تمام راهنمایی آن ها در کلیه امور مهاجرت بهره مند شوید .

همچنین می توانید با مراجعه به دیگر مقالات این سایت درباره کشور مالتا و دیگر کشورها اطلاعات موردنیاز خود راجب به تحصیل و کار را به دست آورید . همواره یافتن ارزانترین ترین کشور برای مهاجرت برای همه مهاجرین اهمیت زیادی دارد ، این ها مواردی هستند که می توانید با دفاتر همکار در شهرهای تهران و شیراز موسسه تماس بگیرید تا برای شما به صورت رایگان شرح دهند .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *