مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند و زندگی در این کشور یک تجربه منحصر به فرد است و خوب است بدانید که مهاجرت به هلند می تواند آسان تر از سایر کشور های دیگر باشد زیرا این کشور یک کشور چند فرهنگی است که پذیرای اتباع خارجی از سراسر دنیاست.

Search
Generic filters

در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) مهاجرت به کشور هلند را بررسی می کنیم و برترین راه های قانونی را به شما خواهیم گفت.

ضمن اینکه به شما پیشنهاد می کنیم که اگر در شرایط تحصیل هستید ، مقاله تحصیل در هلند را بخوانید تا با شرایط دانشگاه های ، بورسیه ها و هزینه های تحصیل در این کشور هم آشنا شوید.

هلند دارای صحنه کارآفرینی پر رونق و سیستم آموزشی عالی است ، همچنین مردم هلند از تعادل کار و زندگی خوب و امنیت اجتماعی با کیفیت برخوردار هستند.

بر اساس آمارهای موجود تعداد مهاجران اروپایی ، آمریکایی و آفریقایی در این کشور بیشتر از مهاجران آسیایی است و در این میان مهاجران لهستانی در هلند با بیش از 16000 مهاجر بیشترین سهم را در بین مهاجران اروپایی تشکیل می دهند و دو کشور دیگر که بیشترین تعداد مهاجران را در هلند دارا هستند بلغارستان و رومانی می باشند.

نکته : از قسمت فهرست مطالبی میتوانید عنوان مورد نظر خود را انتخاب کرده و مستقیما همان مطلب را مرور کنید.

فهرست مطالب
مهاجرت به هلند

در این بخش از مقاله ، دعوت می کنیم تا فایل ویدئویی که روناک از همکاران ما در هولدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی ارائه کرده را ببینید ، روناک در کمتر از سه دقیقه مهمترین راه های مهاجرت به هلند را برای شما شرح می دهد ، همچنین میتوانید فایل صوتی (پادکست) هین ویدئو را گوش داده یا دانلود و ذخیر کنید تا در فرصتی مناسب به آن گوش دهید.

پادکست مهاجرت به هلند

روش های قانونی مهاجرت به هلند

شرایط قانونی مهاجرت به هلند بستگی به نوع ویزای متقاضی همچون داشتن درآمد کافی یا تأیید رسمی دولت از کارفرمای احتمالی دارد و به طور کلی ، تعداد مراحلی که برای مهاجرت به هلند باید طی شود متفاوت است.

توجه به این نکته ضروری است که مراحل مهاجرت و زندگی و کار در هلند هم به مدت اقامت و هم تابعیت متقاضی مشروط می شود ، لذا در صورت تمایل به مهاجرت به هلند لطفا جزئیات وضعیت خود را برای مشاوران ما در موسسه مهاجرتی رجبی ارسال کنید تا وکلای ما مشاوره لازم را برایتان ارائه دهند.

قانون مهاجرت را می توان به قانون پناهندگی و قانون مهاجرت عادی تقسیم کرد که حق پناهندگی به وضعیتی مربوط می شود که در آن شخصی نمی تواند به کشور مبدا خود بازگردد ، مثلا به دلایل امنیتی که به هیچ عنوان روش مناسبی برای مهاجرت به هلند نیست و با ریسک و خطرات زیادی همراه است و باید دلیل محکمه پسندی برای این روش ارائه داده شود.

با این حال ، اکثر اتباع خارجی از روش های قانونی مهاجرت به هلند رهسپار این کشور می شوند ، این مهاجران عادی می توانند برای ویزا یا اجازه اقامت به منظور تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و پیوستن به خانواده اقدام کنند.

در ادامه شرایط و روش های قانونی مهاجرت به هلند تحت دسته های ذکر شده در بالا بیان شده است.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

کدام روش مهاجرت به هلند با شرایط شما سازگار است؟ مشاوران رجبی بهترین مسیر را به شما پیشنهاد می دهند.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

اخذ اقامت هلند از طریق تحصیل

دانشجویان خارجی که در برنامه های تحصیلی آموزش عالی در هلند پذیرفته می شوند ، واجد شرایط دریافت اخذ اقامت هلند از طریق تحصیل در طول دوره خود هستند و همچنین واجد شرایط درخواست برای اقامت یک ساله اضافی قبل از دوره خود برای دوره های آمادگی هستند ، به علاوه اجازه دارند یک سال پس از فارغ التحصیلی برای جستجوی کار در این کشور بمانند.

اگر می خواهید برای تحصیل بیش از سه ماه به هلند بروید ، پس از پذیرش موقت در یک دوره ، موسسه آموزشی از طرف شما برای اجازه اقامت دانشجویی هلند درخواست می کند.

اما دانشجویانی که مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد خود را در هلند به پایان برسانند یا از یک موسسه آموزشی معتبر هلندی فارغ التحصیل شوند ( حداقل به مدت 10 ماه ) ، می توانند واجد شرایط یک سال جستجوی کار باشند که این بدان معناست که آن ها می توانند به مدت 1 سال در هلند اقامت داشته باشند تا به عنوان یک مهاجر بسیار متخصص به دنبال کار بگردند ، البته این دسته از افراد باید پول کافی برای حمایت از خود در طول این یک سال داشته باشند.

لازم به ذکر است فارغ التحصیلان دوره دکترا و محققان از سایر دانشگاه هایی که در سیستم های رتبه بندی همچون تایمزهایر و یا کیو اس در بین 200 دانشگاه برتر هستند می توانند از این طریق به دنبال کار در هلند باشند.

 

اخذ اقامت هلند از طریق تحصیل
اخذ اقامت هلند از طریق کار

Residence Netherlands / work

اخذ اقامت هلند از طریق کار

مهاجرت به هلند دلایل مختلفی دارد که در این میان اخذ اقامت هلند از طریق کار در این کشور در صدر لیست علت مهاجرت بسیاری از افراد به این کشور قرار دارد ، اتباع خارجی برای کار بیش از 90 روز در هلند ، باید برای ویزای کار هلند اقدام کنند و ویزای کار هلند مجوز اقامتی است که برای اتباع خارجی که می خواهند برای مقاصد شغلی وارد این کشور شوند صادر می شود و همراه با اجازه اقامت هلند ، باید مجوز کار نیز دریافت کنند.

برخی از اتباع نیز باید برای ویزای MVV ( ویزای نوع D یا ” اجازه اقامت موقت ” ) همراه با مجوز اقامت هلند درخواست دهند و در صورت نیاز به MVV ، ممکن است از فرد خواسته شود که در آزمون ادغام مدنی شرکت کند تا دانش وی را از زبان و فرهنگ هلندی بسنجند.

ویزای کار هلند دارای اقسام مختلفی است و هر نوع ویزای کاری هلند دارای شرایط خاصی است که در زیر به آن ها پرداخته شده است.

کارمند عادی در هلند

اگر می خواهید به عنوان یک کارمند عادی در هلند کار کنید ، برای کار معمولی به ویزای کار هلند نیاز دارید و شرایط لازم برای ویزای کار کارمند عادی هلند عبارتند از :

 • قرارداد کاری با یک کارفرما در هلند
 • دریافت حداقل دستمزد برای کارمندان بالای 23 سال
 • کارفرما باید نشان دهد که این موقعیت توسط یک هلندی یا دیگر اتباع اتحادیه اروپا / EEA پر نشده است.

کار فصلی

ویزای کار هلند برای کار فصلی به افرادی اعطا می شود که کار فصلی در هلند در بخش کشاورزی انجام می دهند ، ویزای کار فصلی هلند حداکثر برای 24 هفته قابل صدور است.

شرایط ویزای کار فصلی هلند عبارتند از :

 • قرارداد کار با یک کارفرما در هلند
 • اخذ مجوز واحد ( مجوز اقامت و اجازه کار ترکیبی )
 • دریافت حداقل دستمزد یا درصد

انتقال درون شرکتی

اگر متقاضی برای شرکتی در کشوری خارج از اتحادیه اروپا ( EU ) کار کند و به شعبه آن شرکت مستقر در هلند منتقل شود ، به ویزای کار هلند نیاز خواهد داشت.

الزامات انتقال درون شرکتی به هلند عبارتند از :

 • نداشتن تابعیت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس
 • مقیم یک کشور غیر اتحادیه اروپا همگام درخواست
 • داشتن شغل مدیریتی ، به عنوان یک متخصص یا عنوان یک کارآموز
 • شاغل بودن حداقل به مدت سه ماه قبل از انتقال در شرکت مورد نظر
 • داشتن شرایط و تجربه لازم برای موقعیت مورد نظر
 • دریافت حقوق مطابق با معیارهای کار به عنوان یک مهاجر با مهارت بالا
 • وجود فعالیت اقتصادی بین کارفرمای متقاضی و شعبه هلندی
 • عدم جریمه شعبه در 5 سال گذشته به دلیل نقض ماده 2 قانون استخدام اتباع بیگانه یا به دلیل عدم پرداخت ( یا عدم پرداخت کافی ) مالیات دستمزد یا حق بیمه کارفرما
 • کارمندان کارآموز نیز باید یک برنامه کارآموزی را دنبال کنند ، نه یک برنامه کارمند عادی

اگر قصد مهاجرت به هلند را دارید اطلاعات زیادی را باید بدانید ، مطالعه مقالات زیر کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

مهاجران با مهارت بالا

ویزای کار مهاجران با مهارت بالا به آن دسته از افراد داده می شود که به اقتصاد دانش بنیان هلند کمک کنند و برای اینکه فرد به عنوان یک مهاجر با مهارت بالا در نظر گرفته شود ، باید مقدار مشخصی درآمد کسب کند ، اگر زیر 30 سال سن دارد ، باید حداقل 3299 یورو درآمد داشته باشد و اگر بالای 30 سال دارد حداقل دستمزد 4500 یورو دریافت کند.

سایر شرایط دریافت ویزای کار تحت عنوان مهاجران با مهارت بالا عبارت است از :

 • داشتن قرارداد با یک کارفرما یا موسسه تحقیقاتی در هلند
 • کارفرما باید یک حامی شناخته شده توسط IND باشد.
 • برای محققان علمی قرارداد کاری از طرف موسسه امضا شود.
 • برای محققان علمی قرارداد باید شامل شرح شغل و کد مطابق با سیستم طبقه بندی مشاغل دانشگاه ( UFO ) باشد.
 • برای پزشکان در حال آموزش مؤسسه ای که در آن آموزش می بینند توسط کمیته ثبت نام متخصصان پزشکی ، کمیته ثبت پزشکان پزشکی اجتماعی یا کمیته ثبت پزشکان عمومی و پزشکان خانه سالمندان تنظیم شده باشد.
 • پزشکان در حال آموزش باید در مشاغل مراقبت های بهداشتی ثبت نام کنند که به نام BIG-register نیز شناخته می شود.
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

اخذ سریع ترین و امن ترین ویزاهای هلند توسط متخصصین مهاجرتی رجبی!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

بلو کارت اروپا

بلو کارت اروپا یک مجوز کار است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد در هر کشوری در اتحادیه اروپا به جز دانمارک ، ایرلند و بریتانیا زندگی و کار کنند ، برای کار در هلند با بلو کارت اتحادیه اروپا که از کشور دیگری صادر شده است ، به ویزای کار هلند و مجوز کار نیاز است ، همچنین باید شرایط زیر را داشت :

 • قرارداد کار باید حداقل 12 ماه اعتبار داشته باشد.
 • دیپلم تحصیلات عالی از یک برنامه حداقل سه ساله
 • ارزیابی گواهی تحصیلات عالی توسط Nuffic
 • اثبات اشتن استانداردهای انجام حرفه مورد نظر
 • دریافت حقوق حداقل 5272 یورو در ماه

شعبه ای که به آن منتقل می شوید در 5 سال گذشته به دلیل نقض ماده 2 قانون استخدام اتباع بیگانه یا به دلیل عدم پرداخت (یا عدم پرداخت کافی) مالیات دستمزد یا حق بیمه کارفرما جریمه نشده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از این موارد و نحوه کار یافتن در هلند نیز می توانید مطلب کار در هلند را مطالعه فرمایید.

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر ، اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری برای خارجی هایی که مایل به سرمایه گذاری حداقل 1.25 میلیون یورو در یک تجارت هلندی ، سرمایه گذاری در اقتصاد و ایجاد شغل هستند ، وجود دارد.

برای سرمایه گذاری در هلند در این روش متقاضیان می توانند در یک شرکت استارتاپی ، املاک و مستغلات یا صندوق های سرمایه گذاری رسیک پذیر یا یک سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذاری کنند.

مجوز اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری برای 3 سال اعتبار دارد و قابل تمدید است که پس از 5 سال سرمایه گذار می تواند برای اجازه اقامت دائم یا شهروندی هلند درخواست دهد.

شرایطی که برای اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری و در نهایت تابعیت از طریق سرمایه گذاری در هلند اعمال می شود به شرح زیر است :

اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری
 • امکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای مقاصد خصوصی وجود ندارد.
 • کسب و کار یا سرمایه گذاری صندوق باید با اقتصاد هلند مرتبط باشد ، برای این منظور توسط آژانس تصدی هلند بر اساس یک سیستم امتیاز ارزیابی خواهد شد.
 • سرمایه سرمایه گذاری شده باید به حساب بانکی یک بانک هلندی یا شعبه بانک خارجی واقع در هلند واریز شود و علاوه بر این ، باید از راه های قانونی حاصل شده باشد.

همچنین سیستم امتیازدهی ، موضوعاتی مانند ایجاد حداقل 10 شغل در 5 سال پس از سرمایه گذاری و ایده های نوآورانه مانند ثبت اختراع یا سرمایه گذاری در ایده ها و نوآوری های فناورانه و غیرفناوری را در نظر می گیرد.

اقامت هلند با ثبت شرکت

اقامت هلند با ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های مهاجرت به هلند ، اقامت هلند با ثبت شرکت است و خوب است بدانید که ثبت شرکت هلندی یک فرآیند بسیار ساده است و حتی بدون حضور و با وکالتنامه توسط سردفتر قابل تنظیم است و ثبت کسب و کار جدید در ثبت تجاری هلند ظرف یک روز انجام می شود.

شرکتBV ( شرکت محدود ) متداول ترین نوع برای ثبت شرکت هلندی توسط سرمایه گذاران خارجی است که طبق قانون می تواند با حداقل سرمایه سهام 1 یورو ثبت شود.

برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند اتباع غیر اتحادیه اروپا که به عنوان یک صاحب کسب و کار دارای یک تجارت خارج از کشور و یک شرکت هلندی قصد دارند برای مدت طولانی در هلند بمانند ، می توانند ویزای شینگن چند بار ورود را در نظر بگیرند که اخذ آن نسبتا آسان است و به آن ها این امکان را می دهد که به هلند سفر کرده و حداکثر 90 روز در هر سفر و حداکثر 180 روز در سال در هلند اقامت داشته باشند ، اما اگر قصد داشته باشند کلا در هلند اقامت داشته باشند می توانند ویزای کارآفرین یا ویزای استارتاپ را در نظر بگیرند.

برای دریافت اطلاعات کامل در این خصوص به مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند مراجعه نمایید.

ویزای استارتاپ برای ثبت شرکت در هلند

برای اخذ ویزای استارتاپ برای ثبت شرکت در هلند ، ایده کسب و کار متقاضی باید به هلند کمک کند و این به معنای ارائه مدرکی است که نشان دهد متقاضی در وضعیت مالی با ثباتی قرار دارد.

همچنین توجه داشته باشید که فرد هنگام ثبت شرکت در هلند ، تابعیت هلندی را دریافت نمی کند و ویزای استارتاپ به وی امکان می دهد حداکثر یک سال در هلند بماند و به عنوان کارآفرین کار کند و در پایان سال اول ، می‌تواند برای یک مجوز اقامت به صورت خوداشتغالی یا یک مجوز اقامت معمولی شامل تأیید « کار آزادانه مجاز است » درخواست دهد.

ویزای خود اشتغالی برای ثبت شرکت در هلند

دریافت اقامت از طریق ویزای خود اشتغالی برای ثبت شرکت در هلند برای افرادی مناسب است که می خواهند به مدت نا مشخصی در هلند اقامت داشته باشند و البته باید ثابت کنند که کسب و کار آن ها می تواند برای بازار کار هلند سودمند باشد و برای دریافت آن ارائه یک طرح تجاری عالی و همچنین چشم اندازهای مالی خوب لازم است و اطلاعات مالی نیز باید توسط حسابدار یا مشاور مالی تأیید شود.

لازم به ذکر است این روش بر اساس امتیاز است و باید امتیازات لازم را کسب کرد.

اقامت هلند با خرید ملک

به طور کلی اجاره و خرید ملک در هلند به عنوان یک خارجی و یا یک فرد غیر مقیم از خارج از اتحادیه اروپا امکان پذیر است ، اما بزرگترین مسئله در خصوص خرید ملک در هلند گرفتن وام مسکن است.

افرادی که اجازه اقامت موقت در هلند دارند ، اغلب می توانند خانه ای در هلند به عنوان یک مهاجر خریداری کنند ، اما در این مورد شرایط خاصی اعمال می شود ، به عنوان مثال برخی از بانک ها حداکثر 90 درصد از ارزش خانه را رهن می کنند و همچنین برخی از بانک ها مانند ASN به افرادی که دارای اقامت موقت هستند ، وام مسکن نمی دهند ، زیرا فردی را می خواهند که روابط کافی با هلند داشته باشد و حداقل سه سال در آنجا کار کرده باشد.

برخی از بانک ها مانند NIBC از مهاجر می خواهد که حداقل شش ماه در هلند زندگی و کار کند و دلیل اصلی این است که وام دهنده می خواهد از هدف دائمی اقامت در هلند مطمئن شود و هنگامی که شخصی به کشور خود باز می گردد ، ردیابی این شخص در خارج از اتحادیه اروپا عملا غیرممکن است و بنابراین ریسک برای وام دهنده به میزان قابل توجهی بالاتر است.

اقامت هلند با خرید ملک

بنابراین طبق توضیحات بالا اخذ اقامت هلند با خرید ملک به خودی خود امکان ندارد و به امید اینکه با خرید خاانه بتوان اقامت این کشور را بدست آورد ممکن نسیت.

اگر میخواهید در هلند کار و زندگی کنید ، می توانید مقاله ارزان ترین شهر هلند برای کار و زندگی را بخوانید و با هزینه های زندگی در شهر های مختلف این کشور هم آشنا شوید.

مهاجرت به هلند را با مهاجرت به سایر کشور های مطرح اروپایی مقایسه کنید ؛ مقالات زیر حاوی اطالاعاتی به روز و کامل است.

وکیل مهاجرت به هلند

نقش یک وکیل مهاجرت کمک به شهروندان خارجی برای جابجایی و اقامت قانونی در کشور مورد نظر یا کمک به اعضای خانواده که مایل به اتحاد مجدد هستند تا کارآفرینانی که قصد دارند تجارت خود را به هلند منتقل کنند ، است و آنها همچنین می توانند از مهاجرانی که از کشور مورد نظر اخراج می شوند در دادگاه های دادگستری دفاع کنند.

خیلی از موسسات مهاجرتی ادعا در رسیدگی به پرونده های مهاجرتی زیر نظر وکیل مهاجرت به هلند دارند ، اما خوب است که بدانید افرادی در رشته حقوق تحصیل می کنند امکان کسب تخصص در گرایشی برای امور مهاجرت ندارد ، اما در کشور هایی مانند کانادا و استرالیا وکلای صلاحیت دار می توانند پس از اخذ دوره هایی لایسنس دریافت کنند و امکان اخذ چنین مدرکی در کشور های اروپایی همچون هلند وجود ندارد و هر نوع شرایط مهاجرت توسط مقامات هلند ارزیابی می شود.

به افرادی که قصد ورود به کشور را دارند توصیه می شود با قوانین مهاجرت هلند که مراحل اخذ ویزا یا مجوز کار در این کشور را تنظیم می کند ، آشنا شوند.

ارگان دولتی اصلی مسئول صدور ویزا یا اجازه اقامت در هلند ، خدمات مهاجرت و تابعیت ( INS ) از وزارت امنیت و دادگستری است و این مرجع مسئول ارزیابی درخواست ‌های مجوز اقامت و ویزا برای مقاصد مختلف اقامت مورد نیاز است.

موسسه مهاجرتی به هلند

مهاجرت به یک کشور جدید بدون چالش نیست و برخورداری از تیم حرفه ای مناسب در کنار خود می تواند این انتقال را آسان کند و شروع جدید را لذت بخش تر کند و همیشه توصیه می شود که به دنبال خدمات حرفه ای مهاجرت در هلند باشید ، درک الزامات هنگام کار با تیمی از متخصصان آسان تر خواهد بود و زمان درخواست ویزا یا اقامت را کوتاه می کند.

افرادی را که قصد مهاجرت به هلند دارند می توانند با تیم ما در موسسه مهاجرتی رجبی که متشکل از کارشناسان مختلف در امور مهاجرت به هلند است تماس بگیرند تا جزئیات بیشتری در مورد خدمات ارائه شده ما و روند کلی مهاجرت بیابند.

سوالات پر تکرار تحصیل در آلمان

تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و پیوستن به خانواده

مهاجرت به هلند دلایل مختلفی دارد که در این میان اخذ اقامت هلند از طریق کار در این کشور در صدر لیست علت مهاجرت بسیاری از افراد به این کشور قرار دارد.

برخی از بانک ها مانند ASN به افرادی که دارای اقامت موقت هستند ، وام مسکن نمی دهند ، زیرا فردی را می خواهند که روابط کافی با هلند داشته باشد و حداقل سه سال در آنجا کار کرده باشد.

بلو کارت اروپا یک مجوز کار است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد در هر کشوری در اتحادیه اروپا به جز دانمارک ، ایرلند و بریتانیا زندگی و کار کنند ، برای کار در هلند با بلو کارت اتحادیه اروپا که از کشور دیگری صادر شده است ، به ویزای کار هلند و مجوز کار نیاز است.

افرادی که تصمیم می گیرند با دفاتر موسسه مهاجرتی رجبی در شهر های تهران و شیراز تماس بگیرند باید جزئیات مربوطه را در مورد وضعیت فعلی ، ملیت و دلیل اقامت طولانی مدت خود در کشور به تیم ما ارائه دهند تا بتوانیم خدمات مناسب ارائه دهیم ، مشاوران ما برای کمک به شما در تهیه مدارک مورد نیاز و ارسال آن به مقامات هلندی حاضرند و پاسخگوی کلیه سوالات شما خواهند بود ،همچنین شاید بخواهید بدانید که مهاجرت به هلند شرایط بهتری برای شما دارد یا سایر کشور های اروپایی ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ، مقالات دیگر سایت را نیز مطالعه کنید ، پیشنهاد ما مطالعه مقاله مهاجرت به اتریش است ، تمام راه های قانونی مهاجرت به این کشور را در مقاله لینک شده ارائه داده ایم.

6 دیدگاه در “مهاجرت به هلند

 1. مهاجرت به هلند ش گفت:

  با سلام و خسته نباشید ببخشید با مدرک غواصی صنعتی در کشورهایی اروپاییمهاجرتکاری امکانش هست و چطوری

  1. مهاجرت به هلند Hamid گفت:

   با سلام

   در صورت داشتن دعوت نامه کاری از کارفرما می توانید ویزای کاری دریافت نمایید ولی با توجه به قوانین کشورهای اروپایی مبنی بر اینکه می بایست ابتدا نیروی کاری را از کشور خود و یا از اتحادیه اروپا استخدام کنند ، پیدا کردن کار از ایران سخت می باشد . بنابراین می توانید ابتدا از طریق مهاجرت تحصیلی ( تحصیل در دانشگاه یا دوره های زبان ) به کشور مقصد بروید و در کنار تحصیل وارد بازار کار شوید.

   با تشکر از سوال شما

 2. مهاجرت به هلند طیبه گفت:

  باسلام.پرستاربا۲۰سال سابقه کار هستم.میتونم کاری به هلند مهاجرت کنم؟

 3. مهاجرت به هلند مهناز گفت:

  با سلام
  در صفحه ذکر کردید از طریق تولد فرزند هم میشود اقامت هلند را گرفت؟چون در جایی خواندم این امکان وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (419 امتیاز)
خانه