استرالیا

اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل

اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل

قوانین تابعیت در کشور استرالیا مانند بسیاری از کشور های دنیا دستخوش تغییرات زیادی در طول زمان بوده است که برای رسیدن به آن نیازمند بررسی و رعایت دقیق هر کدام است . در صورتی که می خواهید به اقامت دائم این کشور برسید مقاله زیر را که در رابطه با اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل است مطالعه فرمایید . موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی به عنوان برترین موسسه مهاجرتی در شیراز و تهران آماده ارائه انواع مشاوره و خدمات به شما عزیزان در کلیه امور مربوط به مهاجرت حتی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا می باشد .

بررسی اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل

استرالیا از کشور هایی است که همواره در تلاش برای جذب نیرو های متخصص و کار آمد در تمامی زمینه ها بوده است . یکی از روش های ورود آسان و مطمئن به این کشور از طریق تحصیل می باشد . دریافت ویزای تحصیلی با درخواست های زیادی توسط مهاجران و متقاضیان تحصیل در دانشگاه ها رو به رو است . از آنجا که امکان دریافت اقامت دائم و ماندگار شدن بسیاری از این دانشجویان در کشور استرالیا پس از اتمام دوره تحصیلی وجود دارد ، دولت این کشور می کوشد تا بهترین قوانین را برای ورود دانشجویان و اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل به کار گیرد .

تحصیل در استرالیا

اخذ ویزای تحصیلی استرالیا از روش های آسان برای ورود به این کشور محسوب می شود که می تواند در نهایت هر فرد را به شهروندی از این کشور تبدیل سازد . تحصیل در کشور استرالیا از مقطع ابتدایی تا دانشگاه در دانشگاه های خصوصی و دولتی امکان پذیر است و مهاجرین و فرزندان آنها خدمات یکسانی برابر با شهروندان این کشور دریافت خواهند کرد . اگر شما قصد تحصیل در دانشگاه های این کشور را دارید می توانید از آینده شغلی خود مطمئن بوده و پرداخت شهریه را به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت و آینده دار تصور کنید . تحصیل در کشور استرالیا در تمامی مقاطع دانشگاهی از جمله لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر است و در اغلب موارد دیگر مانند تحصیل در مدارس ، فرزندان به همراه خانواده وارد این کشور می شوند که شامل قوانین خاص دیگری می شود .

کسانی که برای تحصیل در خارج از کشور در استرالیا اقدام می کنند می توانند اعضای خانواده را با خود همراه سازند و برای رفت و آمد به استرالیا با هیچ محدودیتی روبه رو نخواهند بود . گفتنی است که منظور از خانواده همسر و فرزندان زیر 18 سال در صورت مجرد بودن می باشد و در غیر این صورت باید برای سایر اعضا به صورت جداگانه اقدام کنید .

در مدت دانشجویی اجازه کار به مدت چندین ساعت در هفته برای شما وجود دارد و شما اگر بتوانید کار مناسبی را در کنار تحصیل خود بیابید که امکان تمدید آن پس از اتمام تحصیلاتتان وجود داشته باشد می تواند در اخذ اقامت و ویزای کارتان بسیار موثر باشد .

اخذ ویزای کار استرالیا پس از تحصیل

با تحصیل در دانشگاه ، با توجه به مدت اقامت خود و زندگی در این کشور می توانید شانس گرفتن اقامت دائم را امتحان کنید . مهاجرینی که به تحصیل در استرالیا مشغول می شوند باید پس از اتمام دوره تحصیل خود برای دریافت ویزای کار اقدام کنند . اخذ ویزای کار نیز آسان نیست و شما باید با افراد با تخصص و دارای سابقه کار که تقاضای ورود به این کشور را دارند رقابت کنید .

طبق آخرین قوانین اقامتی در استرالیا در هر رشته تحصیلی تعداد مشخصی دانشجوی خارجی پذیرفته می شوند و متناسب با آن نیز تعداد خاصی می توانند به بازار کار این کشور وارد شوند . در صورتی که برای تحصیل در دوره های کوتاه مدت و کمتر از دو سال به استرالیا وارد شوید نمی توانید برای اقامت اقدام کنید . برای تقاضای اقامت شما باید بیش از دو سال در این کشور زندگی کرده باشید .

اصولا ویزای تحصیلی به مدت یک ماه پس از اتمام تحصیلات شما اعتبار دارد و شما تنها تا زمان مشخص شده اجازه ماندن در این کشور را خواهید داشت . اما کسانی که می خواهند در استرالیا کار پیدا کرده و ماندگار شوند می توانند برای دریافت ویزای 18 ماهه که به دانشجویان فارغ التحصیل داده می شود اقدام کرده و در این مدت کار مناسبی بیایند و زبان انگلیسی خود را تقویت کنند . برای اطلاع از بهترین شهر های استرالیا برای پیدا کردن کار می توانید مقاله های سایت را مطالعه نمایید .

الزامات اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل

از شرایط اخذ اقامت این کشور داشتن سن بین 18 تا 49 سال سن است و در بقیه موارد شانس بررسی پرونده شما بسیار پایین خواهد بود .

یکی از فاکتورهای مهم برای زندگی و اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل تسلط به زبان انگلیسی می باشد . هر چند برای تحصیل در دانشگاه های این کشور و دریافت ویزای تحصیلی باید مدرک آیلتس داشته باشید اما توصیه می شود که در مدت اقامتتان در استرالیا زبان خود را به خوبی نقویت کنید تا برای کار و دریافت اقامت با مشکل مواجه نشوید .

همچنین داشتن مدرک تحصیلی در مقاطع عالی می تواند امتیاز دریافت اقامت را افزایش دهد . به عنوان مثال دانشجویی که با مدرک کارشناسی ارشد برای دریافت اقامت اقدام می کند شانس بیشتری نسبت به دانشجوی کارشناسی خواهد داشت . این مورد خود نشان دهنده اهمیت افراد تحصیل کرده و متخصص برای کشور استرالیا است که به دنبال جذب افراد با موقعیت های عالی هستند .

مزایای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل

کسی که اقامت استرالیا را دریافت می کند می تواند بدون هیچ گونه محدودیتی به این کشور رفت و آمد کرده و برای همیشه در استرالیا بماند . فرد می تواند مانند شهروند استرالیا از تمامی حقوق تحصیلی برخوردار شود و برای تحصیل رایگان در دانشگاه شانس خود را امتحان کرده و یا در صورت نیاز به پرداخت شهریه ، مبلغ کمتری را نسبت به دانشجویان بین المللی بپردازد .

در صورتی که اقامت استرالیا را دریافت کنید می توانید در این کشور به جستجوی کا در استرالیا بپردازید و در صورتی که بعد از دو سال نتوانستید شغل مناسبی بیابید قادر خواهید بود از دولت حقوق بیکاری دریافت کنید . انواع وام های بانکی برای خرید مسکن ، تحصیل و غیره به شما تعلق می گیرد که می توانید در طول زمان به صورت قسطی آن را پرداخت کنید .

اقامت کانادا بیمه درمانی را برای شما به همراه خواهد داشت که با دریافت کارتی به نام مدیکر تمام هزینه های شما را تحت پوشش قرار خواهد گرفت و از این بابت نگرانی نخواهید داشت .

تحصیل در استرالیا می تواند یک را هوشمندانه برای اخذ اقامت دائم این کشور باشد و شما می توانید با تحصیل در این کشور زمینه ماندن خود را فراهم کرده و به یک شهروند استرالیایی تبدیل شوید . دقت داشته باشید که اخذ اقامت دائم استرالیا تنها از طریق یکی از روش های قانونی که توسط دولت این کشور معرفی شده میسر است و شما با رعایت اصول هر کدام می توانید شانس خود را برای دریافت شهروندی این کشور امتحان کنید . در صورتی که نیاز به راهنمایی در اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تحصیل دارید می توانید با کمک مشاوران موسسه مهر آفرین رجبی در شیراز و تهران تمام روش های قانونی مهاجرت به استرالیا را به دست آورید .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.