10 شرکت و بانک مهم استرالیا

10 شرکت و بانک مهم استرالیا
مشاور مهاجرتی

10 شرکت و بانک مهم استرالیا را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم ، اگر قصد دارید برای کار و یا تحصیل به این کشور مهاجرت کنید حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا برخی از شرکت ها و بانک های مهم در آن را که شاید در مدت اقامت خود با آن ها رو به رو شوید را بشناسید.

همانطور که می دانید در هر کشور بانک ها از مهم ترین ارگان ها به شمار می روند ، در استرالیا نیز سیستم بانکی نقش مهمی در سیستم مالی این کشور ایفا می کند ، در استرالیا بانک ها علاوه بر خدمات بانکداری سنتی دیگر موارد مانند تجارت در بازارهای مالی ، کارگزاری سهام ، بیمه و مدیریت وجوه را نیز ارائه می دهند.

سیستم بانکی استرالیا با ثبات است ، به همین دلیل برای هر کسی که در نظر دارد شغلی در بانکداری در استرالیا داشته باشد ، این لیست از بانک های برتر استرالیا راهنمای مفیدی برای شروع کار خواهد بود ، همچنین ما در کنار بانک به شرکت های برتر استرالیا نیز اشاره می کنیم ، پس اگر برای کار و یافتن شغل در بانک یا شرکت به استرالیا مهاجرت می کنید حتما تا انتهای مقاله 10 شرکت و بانک مهم استرالیا همراه باشید.

10 شرکت و بانک مهم استرالیا را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم ، اگر قصد دارید برای کار و یا تحصیل به کشور استرالیا مهاجرت کنید ؛ ما برای راحتی شما عزیزان تمامی اطلاعات مربوط به پیدا کردن کار در بهترین شرکت های استرالیا را در مقاله ای با عنوان کار در استرالیا قرار داده ایم ، برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا به این مقاله در سایت موسسه حقوقی وکلای رجبی مراجعه کنید.

فهرست مطالب

بانک مشترک المنافع در استرالیا

Commonwealth Bank یا بانک مشترک المنافع در استرالیا در واقع یک بانک چندملیتی است که در نیوزلند ، فیجی ، آسیا ، ایالات متحده و بریتانیا فعالیت می کند ، دفتر مرکزی این بانک در سیدنی و در سال 1911 تأسیس شد ، بانک مشترک المنافع حدود 51800 کارمند دارد و بیش از 11000 شعبه دارد.

این بانک اولین مورد در لیست 10 شرکت و بانک مهم استرالیا است و طیف متنوعی از محصولات و خدمات مالی را به مشتریان ارائه می دهد ، این بانک در حال حاضر محصولات و خدمات خرده فروشی ، تجاری ، بانکداری نهادی و مدیریت ثروت را به 16.6 میلیون مشتری خود ارائه می دهد ، تا سال 2016 ، کل دارایی های بانک 740 میلیارد دلار و درآمد کل 19.52 میلیارد دلار برآورد شد.

شرکت بی اچ پی در استرالیا

BHP in Australia

شرکت بی اچ پی در استرالیا

در حال حاضر ، شرکت بی اچ پی در استرالیا اولین شرکت بزرگ در لیست 10 شرکت و بانک مهم استرالیا است ، BHP با ارزش بازاری نزدیک به 134 میلیارد دلار ، یک غول معدنی جهانی است که در اکتشاف و تولید کالاهایی مانند زغال سنگ ، طلا ، مس و سنگ آهن و همچنین اکتشاف و پالایش نفت تخصص دارد.

این شرکت دفتر مرکزی خود را در ملبرون واقع کرده است و تحت ساختار شرکت سهامی دوگانه با دو شرکت مادر (BHP Group Limited و BHP Group Plc) فعالیت می کند اما گویی یک واحد اقتصادی واحد است که به آن BHP می گویند.

درآمد این شرکت 46 میلیارد دلار برآورد شده است ، اگر دوست دارید که در بهترین شرکت های کشور استرالیا کار کنید و یا سرمایه گذاری کنید یا دوست دارید شرکت خود را ثبت کنید ، پیشنهاد می کنیم همین حالا مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در استرالیا را مطالعه کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید گروه مشاورین هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی را در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام دنبال کنید.

شرکت وول ورث در استرالیا

شرکت وول ورث در استرالیا بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای است ، این شرکت با 995 فروشگاه در سراسر استرالیا ، به 115000 عضو تیم در فروشگاه ها ، مراکز توزیع و دفاتر پشتیبانی متکی است تا خدمات ، محصولات و راحتی در خرید را به مشتریان خود ارائه دهد و در فهرست 10 شرکت و بانک مهم استرالیا قرار گرفته است ، درآمد این شرکت 43 میلیارد دلار برآورد شده است.

ولل ورث دارای همکاری نزدیک با کشاورزان استرالیایی برای اطمینان از در دسترس بودن بهترین محصولات برای مشتریان است ، تامین 96 درصد از کل میوه و سبزیجات تازه و 100 درصد گوشت تازه از کشاورزان و پرورش دهندگان استرالیایی ، این امر Woolworths استرالیا را به شرکتی ارگانیک با محصولات طبیعی تبدیل می کند.

Woolworths به عنوان یکی از نوآورترین خرده‌ فروشان استرالیا می‌داند که مشتریان به دنبال راه ‌های جدید و ساده برای خرید هستند ، به همین دلیل مشتریان می توانند با استفاده از اپلیکیشن Woolworths Supermarket App از طریق کامپیوتر خود در خانه یا در قطار هنگام بازگشت از محل کار به خانه خرید کنند و بهترین بخش این است که مواد غذایی آن ها را مستقیما به درب خانه تحویل داده می شود.

شرکت وول ورث در استرالیا
بانک وست پک در استرالیا

بانک وست پک در استرالیا

بانک وست پک در استرالیا سومین بانک در لیست 10 شرکت و بانک مهم استرالیا است که دارایی به ارزش 907 میلیارد دلار دارد ، این شرکت که در سال 1817 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در سیدنی است ، محصولات بانکی و خدمات مالی را از طریق پنج بخش ارائه می دهد.

این بخش ها شامل بانک مصرف کننده ، بانک تجاری ، گروه مالی BT ، بانک نهادی Westpac و Westpac نیوزیلند است ، این بانک حدود 32620 کارمند دارد که خدمات مختلف را به 13 میلیون مشتری ارائه می دهند ، همچنین وست پک به غیر از استرالیا در نیوزلند و سایر کشورهای اقیانوسی نیز حضور دارد.

دفتر مرکزی Westpac در سیدنی واقع شده است ، این بانک در ابتدا بانک نیو ساوت ولز نام داشت ، در سال 1982 ، پس از خرید بانک تجاری استرالیا توسط بانک ، این نام به Westpac تغییر نام یافت ، از آن زمان تاکنون این موسسه مالی جزو 5 بانک برتر کشور بوده است ، همچنین بیش از 35000 کارمند دارد و به بیش از 10 میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد.

بانک ملی استرالیا ان ای بی

بانک ملی استرالیا ان ای بی که در سال 1982 تأسیس شد ، چهارمین بانک در لیست 10 شرکت و بانک مهم استرالیا با 847.6 میلیارد دلار استرالیا در کل دارایی و 466 میلیارد دلار استرالیا در سپرده در پایان سال 2019 است.

اساساً این بانک حساب های پس انداز ، کارت های نقدی ویزا ، کارت های اعتباری کم نرخ ، وام های شخصی ، وام مسکن ، وام های تجاری ، بیمه ، سرمایه گذاری ، بانکداری خصوصی ، برنامه ریزی بازنشستگی و ثروت ، مدیریت دارایی ، سفر و بانکداری خارج از کشور ، بانکداری تلفن همراه و آنلاین را ارائه می دهد.

ارز خارجی و نقل و انتقالات سیمی دفتر مرکزی این بانک با 34400 نفر کارمند در ملبورن ، ویکتوریا قرار دارد.

مانند بسیاری از بانک ها ، بانک ملی استرالیا NAB نیز حوزه های تخصصی خود را دارد ، این بانک به دلیل ارائه طیف گسترده ای از خدمات و محصولات مالی برای مشتریان عمده و خرد در اندازه های مختلف شناخته شده است.

بانک ملی استرالیا ان ای بی

بانک Macquarie در استرالیا

بانک Macquarie در استرالیا که در سال 1969 به عنوان یک بانک سرمایه گذاری تأسیس شد ، موارد مدیریت دارایی ، خدمات بانکی و مالی ، کالاها و بازارهای جهانی و سرمایه مک کواری. همچنین خدمات اخذ سپرده ، انواع وام ، بانکداری خصوصی ، خدمات مشاوره ای و بانکداری اینترنتی را به مشتریان ارائه می دهد ، مجموع دارایی های این بانک تا پایان سال 2019 به 220 میلیارد دلار استرالیا رسید.

Macquarie Group خارج از سیدنی فعالیت می کند ، بیش از 15000 کارگر در آن مشغول به کار هستند ، علاوه بر این ، این بانک به عنوان پیشروترین شرکت مدیریت دارایی زیرساخت در جهان رتبه بندی شده است.

این بانک در استرالیا ، به عنوان مشاور ارشد در  ادغام خدمت می کند ، جدا از مدیریت دارایی ، گروه Macquarie خدمات شخصی و مشتریان تجاری را ارائه می دهد که شامل دسترسی به بازار ، مدیریت ثروت ، تامین مالی دارایی ، لیزینگ ، تحقیق و توسعه انرژی های تجدیدپذیر و مشاوره تخصصی می باشد.

مهاجرت یک امر مهم و بسیار تعیین کننده در زندگی انسان ها است و یقینا برای دست یابی به موفقیت در آن ، نیاز به مشورت و استفاده از تجارب سایر افراد اقدام کرده و یا متخصصین و مشاورین این امر است ؛ در ویدئویی که مشاهده می نمایید گوشه ای از مهاجرت و چالش های پیش رو در آن را برای شما قرار داده ایم ، اما با مراجعه به کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی می توانید با تمام شرایط و مزایا و معایب مهاجرت آشنا شوید.

بانک ING در استرالیا

بانک ING در استرالیا یکی از زیرمجموعه های بانک هلندی چند ملیتی است که خدمات بانکی مانند بانکداری شخصی ، بیمه ، وام و سایر خدمات مالی مرتبط با بانک را ارائه می دهد ، این شرکت در سال 1999 تاسیس شد و به عنوان یک شرکت تابعه خارجی فعالیت می کند.

در سال 2020 ، بیش از 46.575 میلیارد دلار استرالیا سپرده مشتریان و دارایی هایی بالغ بر 73.045 میلیارد دلار استرالیا داشت ، بیش از 1380 کارگر در سراسر استرالیا استخدام می کند ، در حالی که شعبه های خود را ندارد ، پس از چهار بانک بزرگ به بزرگترین وام دهنده تبدیل شده است.

این بانک دارای چندین شعبه است که از طریق آنها فعالیت می کند ، از طریق این نهادها ، این خدمات را ارائه می دهد که شامل پس انداز ، رهن ، بیمه ، بانکداری عمده فروشی ، وام دهی و سایر عملکردهای بانکی متعارف است.

پرتفوی وام دهی آن بیش از 60 میلیارد دلار است در حالی که سپرده های آن کمی زیر 50 میلیارد دلار است ، همچنین این بانک دارای سبد حساب بازنشستگی قابل توجهی با بیش از 30000 حساب فعال است.

علاوه بر این ، این موسسه مالی از رضایت مشتری مناسب و رتبه های توصیه بالایی برخوردار است ، به همین دلیل بسیاری از مشتریان مایلند این بانک را به دیگران توصیه کنند.

شرکت کولز استرالیا

شرکت کولز استرالیا

شرکت کولز استرالیا یک خرده فروش پیشرو در استرالیا است که بیش از 2500 خرده فروشی در سطح ملی دارد ، کولز با ارائه کیفیت ، ارزش و خدمات به 21 میلیون مشتری که هر هفته از ما خرید می کنند ، زندگی را برای استرالیایی ها آسان تر می کند.

کولز یک خرده فروش سوپرمارکت خدمات کامل ملی است که بیش از 800 سوپرمارکت را اداره می کند  و درآمد آن حدود 26 میلیارد دلار برآورد شده است ، Coles Online پیشنهاد خرید «در هر زمان و هر مکان» را به مشتریان ارائه می‌کند و امکان انتخاب تحویل درب منزل ، از جمله خدمات تحویل و رفتن در همان روز و شبانه ، یا خرید از بیش از 1000 مکان کلیک و جمع‌آوری را به مشتریان ارائه می ‌دهد ، Coles Online همچنین دارای یک تیم اختصاصی است که به مشتریان تجاری خدمات ارائه می دهد.

Coles Express با بیش از 700 سایت در سراسر استرالیا که بیش از 5000 عضو تیم را استخدام می کند ، یکی از پیشروترین خرده فروشان سوخت و لوازم رفاهی استرالیا است ، Coles Financial Services با حمایت برخی از بزرگترین نام ها در خدمات مالی ، بیمه ، کارت های اعتباری و وام های شخصی را به خانواده های استرالیایی ارائه می دهد.

بانک سانکرپ در استرالیا

بانک سانکرپ در استرالیا هفتمین بانک در لیست 10 شرکت و بانک مهم استرالیا است که خدمات بانکی را در زمینه های بانکداری ، بیمه خانه و موتور ، بیمه عمر و بازنشستگی ارائه می دهد ، درهای خود را در سال 1902 به عنوان یک بانک کشاورزی افتتاح کرد و بعداً با بانک Metway ادغام شد.

در حال حاضر ، سانکرپ بانک 423 شعبه دارد که 157 شعبه آن از خرید پرومینا حاصل شده است ، بیش از 13000 کارگر در استرالیا و نیوزلند استخدام می کند و 389 شعبه بانکداری خرده فروشی و تجاری را اداره می کند.

تا 30 ژوئن 2021 ، دارایی های بانک سانکورپ بالغ بر 72.77 میلیارد دلار استرالیا با سود مالیاتی خالص 1033 میلیون دلار استرالیا بود ، مجموع سپرده های آن 28.58 میلیارد دلار استرالیا بود.

البته باید در حین صحبت هایمان اشاره کنیم که استرالیا کشوری بسیار عالی و با کیفیت برای تحصیل می باشد ، مقاله تحصیل در استرالیا را مطالعه نموده تا با این موضوع بیش از پیش آشنا شوید.

بانک سانکرپ در استرالیا
شرکت آمپر در استرالیا

Amp company in Australia

شرکت آمپر در استرالیا

شرکت آمپر در استرالیا در سال 1849 بر اساس یک ایده ساده و در عین حال جسورانه تأسیس شد: اینکه با امنیت مالی ، عزت به وجود آمد ، در طول تاریخ 170 ساله این شرکت ، این اخلاق تغییر نکرده است ، اگرچه تجارت تکامل یافته است و در آینده نیز ادامه خواهد داشت ؛ AMP یک شرکت مدیریت ثروت با تجارت بانکداری خرده فروشی رو به رشد و تجارت مدیریت سرمایه گذاری بین المللی در حال گسترش است ، درآمد آن حدود 15 میلیارد دلار است ، این شرکت به مشتریان خرد مشاوره مالی و بازنشستگی ، درآمد بازنشستگی ، بانکداری و محصولات سرمایه گذاری ارائه می دهد.

سوالات پر تکرار 10 شرکت و بانک مهم در استرالیا

باید بگوییم که برترین و ثروتمندترین بانک استرالیا با اینکه شعبه های بسیاری در سایر نقاط جهان نیز دارد و فقط محدود به این کشور نیست ؛ بانک مشترک المنافع استرالیا می باشد.

شرکت بی اچ پی یک غول معادن در جهان شناخته می شود که در زمینه اکتشاف و تولید مواد خامی همچون زغال سنگ ، طلا ، مس ، سنگ آهن ، نفت و غیره فعالیت می کند و در حال حاضر بزرگترین کمپانی استرالیا از لحاظ ارزش بازار در جهان می باشد.

ولل ورث ( woolworths ) بزرگ ترین سوپر مارکت زنجیره ای در استرالیا است که همواره در فهرست 10 شرکت و بانک مهم استرالیا قرار گرفته و در آینده نیز قرار خواهد گرفت.

این بانک خدماتی همچون : حساب های پس انداز ، کارت های نقدی ویزا ، کارت های اعتباری کم نرخ ، وام های شخصی ، وام مسکن ، وام های تجاری ، بیمه ، سرمایه گذاری ، مدیریت دارایی ، صندوق بازنشستگی ، بانکداری تلفن همراه ، سفر و بانکداری خارج از کشور و بسیاری از خدمات دیگر را به مشتریان خود ارائه می نماید.

این بانک در مجموع دارای 423 شعبه در استرالیا و نیوزلند است و بیش از 13 هزار کارمند را در استخدام خود دارد.

در این مقاله 10 شرکت و بانک مهم استرالیا توسط مشاورین موسسه مهاجرتی رجبی مورد بررسی قرار گرفت ، شما می توانید برای مشاوره و کسب ویزای کشور استرالیا همین حالا به دو شعبه تهران و شیراز این موسسه مراجعه کنید ، جالب است بدانید ما به درخواست شما عزیزان مهم ترین راه های مهاجرت به این کشور را در یک مقاله به صورت رایگان قرار داده ایم برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا مقاله مهاجرت به استرالیا را مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *