اتریش

فرهنگ ، آداب و رسوم و زبان مردم اتریش

فرهنگ ، آداب و رسوم و زبان مردم اتریش

فرهنگ ، آداب و رسوم و زبان مردم اتریش را در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) خواهید خواند ، با ما همراه باشید.

اگر قصد مهاجرت به کشور اتریش را دارید باید با آداب و رسوم مردم هم آشنا باشد ، اما برای مطالعه مطالبی کامل در خصوص روش های مهاجرت به این کشور ، مقاله مهاجرت به اتریش را بخوانید.

زبان رسمی در اتریش ، زبان آلمانی است که به دو گویش اصلی بایرنی و آلمانی در میان مردم صحبت می شود ، البته در بعضی مناطق و شهر ها زبان های اسلوونیایی ، کرواتی و مجاری نیز در میان مردم رواج دارد که البته تمامی این ها کمتر از 10 درصد از زبان مردم اتریش را در بر میگیرد ، اکثریت مردم به زبان انگلیسی تسلط دارند و با این زبان می توان به راحتی با آنان ارتباط برقرار کرد.

آداب و رسوم و فرهنگ این کشور نیز مانند زبان ، بیشتر به آلمانی ها نزدیک می باشد ولی از آنجا که این کشور محصور در خشکی است و با هشت کشور دیگر با فرهنگ های خاص خود همسایه است ، مردم این کشور با یکدیگر در بعضی رفتارها و سنت ها متفاوت هستند.

به عقیده بعضی از جامعه شناسان این کشور ، اتریش مورد تهاجمات فرهنگی قرارگرفته است که منشا بعضی اختلاف نظرهای موجود در این کشور است ، در این قسمت با چندی از آداب و رسوم مهم مردم این کشور آشنا می شویم.

فرهنگ ، آداب و رسوم و زبان مردم اتریش

وضع ظاهر و لباس اتریشی ها

مردم اتریش بسیار برای ظاهر و نوع پوشش و لباس خود اهمیت قائل هستند و به طور قطع دوست ندارند که کسی در رابطه با نوع لباس پوشیدن آنان نظر خاصی بدهد یا آن را زیر سوال ببرد ، چیزی که جالب است این که برای هر کاری و فعالیتی لباس خاص خودر ا در نظر می گیرند ، مثلا برای سر کار رفتن ، رفتن به رستوران ، رفتن به تئاتر و یا رفتن به استادیوم و غیره ، هرکدام لباس خاصی برای آن تدارک می بینند.

نژاد پرستی در اتریش

موضوع نژاد پرستی در اتریش بسیار امری مهم تلقی می شود و مردم و همچنین دولت این کشور با هرگونه اقدام نژادپرستی نهایت برخورد را خواهند داشت ، دولت برای هرگونه رفتار و کاری که هدف و منظوری نژادپرستانه داشته باشد مجازات سنگینی در نظر گرفته است و مردم نیز هیچ گونه رفتار و فرهنگ نژاد پرستانه نداشته و از خود نشان نمی دهند ، در این کشور از همان ابتدا در مدارس کودکان را از هرگونه تبعیض نژادی منع کرده و این موضوع را فرهنگ سازی می کنند.

نژاد پرستی در اتریش

خانواده در کشور اتریش

مردم اتریش به محیط خانواده بسیار احترام می گذارند و برای آن ارزش قائل هستند ، در اواخر هفته تمامی افراد خانواده حتما نزد هم جمع می شوند و با یکدیگر این تعطیلی را می گذرانند و با هم به معاشرت می پردازند ، احترام به بزرگتر ها مخصوصا افراد مسن در خانواده بسیار در اتریشی ها دیده می شود و برای پدر و مادر بزرگ های خود به خصوص افراد خانواده احترام بسیار زیادی قائل هستند.

صرفه جویی و حفظ محیط زیست اتریش

استفاده پایدار از طبیعت و احترام به آن و به حداقل رساندن آسیب های وارده به محیط زیست از احترام خاصی در میام مردم اتریش برخوردار است ، آنان همواره سعی در استفاده بهینه از همه چیز دارند ، از خوراکی گرفته تا مصرف انرزی مانند آب ، برق و گاز ، این اصل از ابتدا در مدارس این کشور به طور کاملا حرفه ای و دقیق با کودکان کار می شود تا از همان ابتدا احترام به طبیعت و صرفه جویی و جلوگیری از اسراف در ذهن افراد نهادینه شود.

کمپانی‌های اتریشی نیز در زمینه جداسازی ضایعات و اجتناب از ایجاد زباله ، ساخت‌ و ساز با صرفه‌جویی در مصرف انرژی ، استفاده از شکل‌های انرژی جایگزین و حمل‌ونقل الکترونیکی سرآمد هستند ، که بسیار در حفظ سلامت محیط زیست و سلامت محیط زندگی خودشان تاثیر به سزایی دارد.

سوالات رایج در خصوص آداب و رسوم و فرهنگ اتریش

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا به بررسی فرهنگ ، آداب و رسوم و زبان مردم اتریش پرداختند ، شما نیز پرسش های خود را در هر زمینه ای که به مهاجرت مربوط است در بخش دیدگاه ثبت کنید و پاسخ مشاوران ما را دریافت نمایید.

آیا اتریشی ها نژاد پرست هستند؟

موضوع نژاد پرستی در اتریش بسیار امری مهم تلقی می شود و مردم و همچنین دولت این کشور با هرگونه اقدام نژادپرستی نهایت برخورد را خواهند داشت ، دولت برای هرگونه رفتار و کاری که هدف و منظوری نژادپرستانه داشته باشد مجازات سنگینی در نظر گرفته است و مردم نیز هیچ گونه رفتار و فرهنگ نژاد پرستانه نداشته و از خود نشان نمی دهند

زبان مردم اتریش چیست؟

زبان رسمی در اتریش ، زبان آلمانی است که به دو گویش اصلی بایرنی و آلمانی در میان مردم صحبت می شود ، البته در بعضی مناطق و شهر ها زبان های اسلوونیایی ، کرواتی و مجاری نیز در میان مردم رواج دارد

آیا در اتریش می توانم با مردم انگلیسی صحبت کنم؟

اکثریت مردم به زبان انگلیسی تسلط دارند و با این زبان می توان به راحتی با آنان ارتباط برقرار کرد.

گروه مشاورین و کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی همواره آماده بوده تا با ارائه بهترین خدمات ، راه مهاجرت را برای شما هموار کنند ، با ما از طریق دفاتر تهران و شیراز در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید ، ضمناً توصیه می کنیم برای آشنایی بیشتر با برترین دانشگاه های اتریش ، مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه نمایید.

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *