مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟

مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟
مشاور مهاجرتی

اتریش از 9 ایالت تشکیل شده است که هر کدام به صورت جداگانه مدیریت می شوند این 9 ایالت عبارتند از : بورگن لاند ، گرتن ، آپر اتریش ( اتریش شمالی ) ، لاور اتریش ( اتریش جنوبی ) ، سالزبورگ ، وین ، تیرول ، اشتایرمارک و فورآزلبرگ ، که مهم ترین آن ها ایالت وین است.

وین همچنین پایتخت و پر جمعیت ترین شهر اتریش نیز می باشد و می توان آن را قلب اتریش نامید ، در ادامه مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) شما را با مهم ترین شهر های این کشور به طور خلاصه اشنا خواهند کرد.

در ادامه همچنین می توانید برای آگاهی از روش های قانونی مهاجرت و شناخت بیشتر کشور اتریش ، به مقاله مهاجرت به اتریش هم مراجعه نمایید و اطلاعات جدیدی نسبت به راه های مهاجرتی به این کشور و قوانین جدید مهاجرت آن بخوانید.

فهرست مطالب

ویدیو و پادکستی که مشاهده میکنید خلاصه ای از مقاله پیش روی شماست که به شما کمک میکند در زمان کمتری نسبت به مطالعه کامل مقاله، اطلاعات لازم در مورد شهرهای کشور اتریش را بدست آورید. پیشنهاد میکنیم حتما بشنوید و استفاده کنید.

پادکست مهم ترین شهرهای اتریش

پخش ویدیو

گراتس ( Graz ) پایتخت استان اشتایرمارک

برای شروع بررسی این سوال که مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟ می پردازیم به شهر گراتس پایتخت استان اشتایرمارک ، دومین شهر بزرگ کشور ، در فاصله 155 کیلومتری در جنوب غرب وین بر روی منطقه حاصل خیز گراتزرفلد واقع شده است ، در طول جنگهای ناپلئون ، گراتس در اختیار فرانسوی ها قرار گرفت و در همان دوران به یک مرکز تجاری تبدیل شد و سپس در قرن نوزدهم با توجه به علاقه پادشاه یوهان با سرعت بیشتری توسعه یافت و به عنوان یک شهر شناخته شد.

وجود 4 کالج و 4 دانشگاه در این شهر که در مجموع نزدیک به 60 هزار دانشجو و دانش آموز را به دور هم گرد آورده است باعث شده که به این شهر لقب شهر کالج ها را اختصاص بدهند ، این شهر همچنین در سال 2003 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شده است و تا کنون القاب زیادی مانند شهر صلح و آرامش ، شهر حقوق بشر ، میراث فرهنگی جهانی وغیره را توانسته است به خود اختصاص دهد.

در این شهر اماکن ها و آثار دیدنی بسیاری وجود دارد که می تواند تحسین همگان را برانگیزد ، آثاری که اگر به این شهر سفر کردید حتما باید از آنان بازدید کنید ، آثاری نظیر کاخ اگنبرگ ، کلیسای جامع گراتس و چندین مکان دیگر.

لینتس ( Linz ) مرکز ایالت اتریش شمالی

شهر لینتس با جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر در شمال شرق اتریش و بر کرانه رود دانوب واقع شده است ، که مرکز ایالت اتریش شمالی می باشد ، این شهر به دست رومیان ساخته شد و جالب است که بدانید آدولف هیتلر رهبر نازی ها در جنگ جهانی دوم در این شهر تحصیلات دبیرستان خود را گذرانده است و پیشوای آلمان نازی ، در زمان جنگ جهانی دوم در نظر داشت تا شهر لینتس را یکی از پنج شهر اصلی در حکومت آینده رایش سوم تبدیل نماید.

شهر لینتس از جاذبه های طبیعی و باستانی و گردشگری بسیاری برخوردار است که همین امر هرساله گردشگران بسیاری را راهی این منطقه می کند ، این شهر از معماری غنی برخوردار است و معماری رومی را می توان در جای جای این شهر مشاهده کرد ، لینتس یکی از مهم ترین مراکز یادگیری هنرهای تجسمی در جهان به حساب می آید و دانشگاه های این شهر سابقه درخشانی در این امر دارند. در بررسی این سوال که مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟ هم می توان به این نتیجه رسید که لینتس گزینه خوبی برای سفر یا مهاجرت است.

اولین شهری که همواره در لیست گردشگرانی که برای دیدن از اتریش سفر می کنند قرار دارد ، زالتسبورگ است ، این شهر چهارمین شهر مهم و بزرگ اتریش در 300 کیلومتری غرب وین قرار گرفته است ، زالتسبروک به وسیله رودخانه زالتساک به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است ، که قسمت شمالی شهر جدید و قسمت جنوبی شهر قدیم زالتسبورگ نام گرفته اند.

این شهر محل تولد موسیقی دان بزرگ موتسارت است که به همین خاطر لقب شهر موتسارت را به خود اختصاص داده است. وجود کلیساها و قلعه های باستانی و تاریخی با معماری های چشمگیر و بینظیر از دوران رنسانس در این شهر ترکیبی بی نظیر را برای گردشگران به وجود آورده است.

زالتسبورگ ( Salzburg ) چهارمین شهر مهم و بزرگ اتریش

اینسبروک ( Innsbruck ) پایتخت ایالت ترول

در ادامه بررسی اینکه مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟ به پنجمین شهر بزرگ اتریش می رسیم و بعبارتی پایتخت ایالت ترول که هرساله تعداد زیادی از گردشگران خارجی و داخلی را در فصل زمستان برای ورزش ها و تفریحات زمستانه به سمت خود می کشد ، اینسبروک در بین کوه های مرتفع قرار گرفته و همین باعث شده مکانی بسیار مناسب برای کوهنوردی ، اسکی و پرش با اسکی در زمستان باشد ، چندین اقامتگاه نیز برای اسکی بازان و کوهنوردان در این شهر تعبیه شده که به وسیله تله کابین می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد.

کلاگن فورت ( Klagenfurt ) پایتخت ایالت کرنتن

کلاگن فورت ششمین شهر اتریش ، پایتخت ایالت کرنتن است که نسبت به بقیه شهر های اتریش از مناطق جنگلی بیشتری برخوردار است که اقلیم و منظر این شهر را فوق العاده ساخته است. منبع درآمد در این شهر عمدتا از کشاورزی و صنعت گردشگری است و به دلیل زمستان های سرد و سخت در این شهر معمولا در فصل زمستان گردشگران زیادی به این شهر سفر نمی کنند ، که البته برای جذب توریست در این فصل نیز ، مسئولان شهر طی چند سال گذشته در حال تقویت زیر ساخت ها و سرمایه گذاری در بخش ورزش های زمستانی بوده اند و تاثیر خوبی هم گذاشته است و پیش بینی می شود که در چند سال اینده کلاگن فورت بتواند جایگاه خوبی را برای این دسته از ورزش ها برای خود دست و پا کند.

کلاگن فورت ( Klagenfurt ) پایتخت ایالت کرنتن

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا پاسخ این سوال که مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟ را بررسی کردیم ، اگر هنوز نمی دانید کدام شهر و یا حتی کشور را برای مهاجرت انتخاب کنید ، با مشاوران ما در تماس باشید ؛ یکی از راه های تماس ، بخش دیدگاه در پایین همین صفحه است.

سوالات پر تکرار مهم ترین شهرهای اتریش کدامند؟

اتریش از 9 ایالت تشکیل شده است که هر کدام به صورت جداگانه مدیریت می شوند این 9 ایالت عبارتند از : بورگن لاند ، گرتن ، آپر اتریش ( اتریش شمالی ) ، لاور اتریش ( اتریش جنوبی ) ، سالزبورگ ، وین ، تیرول ، اشتایرمارک و فورآزلبرگ ، که مهم ترین آن ها ایالت وین است.

اولین شهری که همواره در لیست گردشگرانی که برای دیدن از اتریش سفر می کنند قرار دارد ، زالتسبورگ است ، این شهر چهارمین شهر مهم و بزرگ اتریش در 300 کیلومتری غرب وین قرار گرفته است ، زالتسبروک به وسیله رودخانه زالتساک به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است ، که قسمت شمالی شهر جدید و قسمت جنوبی شهر قدیم زالتسبورگ نام گرفته اند.

 

اینسبروک در بین کوه های مرتفع قرار گرفته و همین باعث شده مکانی بسیار مناسب برای کوهنوردی ، اسکی و پرش با اسکی در زمستان باشد ، چندین اقامتگاه نیز برای اسکی بازان و کوهنوردان در این شهر تعبیه شده که به وسیله تله کابین می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد.

 

کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی همواره آماده اند تا با معرفی برترین شهر ها و کشور ها ، مقاصدی مناسب برای مهاجرت را به شما بشناسانند ، اگر شما هم از منابع دیگر در خصوص شهر ها و کشور های دیگر اطلاعاتی دارید و در صحت آن ها شک دارید ، می توانید با مشاوران مجرب ما در دفاتر مرکزی و غرب تهران و یا دفتر شیراز در تماس باشید و اطلاعات صحیح و به روز دریافت کنید ، پس از آشنایی با مهم ترین شهر های اتریش در این مقاله ، پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین شهر های اتریش برای تحصیل را نیز مرور کنید.

5/5 - (15 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *