بهترین شهر های اتریش برای تحصیل

Picture of مشاور مهاجرت تحصیلی
مشاور مهاجرت تحصیلی
بهترین شهر های اتریش برای تحصیل
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

بهترین شهر های اتریش برای تحصیل موضوعی است که دوستداران تحصیل در این کشور پیشرفته و زیبا باید با آن آشنایی داشته باشند به همین منظور در این محتوا از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به معرفی و بررسی بهترین شهر های کشور اتریش برای مهاجرت تحصیلی خواهیم پرداخت شما هم با ما همراه شوید.

اتریش یکی از زیباترین کشورهای اروپاست ، در اتریش تعداد زیادی دانشگاه مشهور وجود دارد که صد ها هزار دانشجو را به خود جذب می کند ، 7 دانشگاه این کشور در بین برترین دانشگاه های جهان بر اساس رتبه بندی QS قرار دارد ، اتریش با وجود تعداد زیادی از شهر ها برای تحصیل و زندگی دانشجویان انتخاب را ساده کرده است اما بهتر است پیش از تصمیم گیری با شهر ها و امکانات آن ها آشنا شده و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

بیش از 600 دانشگاه در اتریش وجود دارد ، این دانشگاه ها در شهر های مختلف اتریش پراکنده هستند و آن را به یکی از مقصد های درجه یک برای آموزش عالی برای دانشجویان داخلی و بین المللی تبدیل کرده اند ، ملاک معرفی بهترین شهر برای تحصیل در اتریش متفاوت است و عوامل متعددی در رتبه بندی یک شهر تاثیر گذار است که شامل موسسات آموزشی ، کیفیت زندگی ، مقرون به صرفه بودن و فعالیت کارفرما در نظر گرفته شد.

برای گسترش دامنه اطلاعات خود در خصوص بورسیه های تحصیلی ، هزینه های تحصیل ، بیمه دانشجویی و نحوه گرفتن مجوز کار دانشجویی در اتریش مقاله تحصیل در اتریش را حتما مطالعه نمایید.

نکته : عناوین مهم این مقاله در کادر سبز رنگ لینک شده اند تا راحت تر بتوانید در متن حرکت کنید.

سالزبورگ از بهترین مراکز شهر در شمال آلپ

سالزبورگ چهارمین شهر بزرگ اتریش است که در سال 2020 ، جمعیت آن 156،872 نفر بود ، این شهر در محل شهرک رومی Iuvavum قرار دارد ، سالزبورگ در سال 696 به عنوان یک محل اسقف اعظم تاسیس شد و در سال 798 محل اسقف اعظم شد.

سالزبورگ از بهترین مراکز شهر در شمال آلپ

مرکز تاریخی سالزبورگ به دلیل معماری باروک مشهور است و یکی از بهترین مراکز شهر در شمال آلپ است ، این مرکز تاریخی در سال 1996 در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد ، این شهر دارای سه دانشگاه شامل دانشگاه علوم کاربردی سالزبورگ ، دانشگاه سالزبورگ ، یک دانشگاه دولتی فدرال ، دانشگاه پزشکی پاراکلسوس ، دانشگاه موزارتوم سالزبورگ ، یک دانشگاه عمومی موسیقی و هنرهای نمایشی ، Alma Mater Europaea ، یک دانشگاه خصوصی و SEAD – آکادمی رقص سالزبورگ است..

سالزبورگ Hauptbahnhof با اتصالات ریلی جامع معرفی می شود ، با قطار های مکرر شرقی-غربی که وین ، مونیخ ، اینسبروک و زوریخ را سرویس می دهند.

ارتباطات ریلی شمال به جنوب نیز به مقاصد محبوب مانند ونیز و پراگ خدمات رسانی می کند ، این شهر به عنوان قطبی برای قطارهای جنوبی از طریق کوه های آلپ به ایتالیا عمل می کند ، یک کارت دانشجویی برای حمل و نقل عمومی شهری 150 یورو برای یک ترم تحصیلی است ، هزینه زندگی در این کشور 823 یورو و هزینه اجاره خوابگاه به طور متوسط 420 یورو در ماه است.

اینسبروک پنجمین شهر بزرگ اتریش

اینسبروک پایتخت تیرول و پنجمین شهر بزرگ اتریش است ، در سال 2018 این شهر 132،493 نفر جمعیت داشت ، اینسبروک که در چشم اندازهای چشمگیر کوه های آلپ قرار گرفته است ، یک جواهر واقعی کوهستانی است و به دلیل پیست های اسکی و سنت میزبانی مسابقات ورزشی زمستانی در سراسر جهان مشهور است ، تاریخ طولانی آن به عنوان مرکز منطقه تیرول و تاریخ مدرن به عنوان پناهگاه ورزش های زمستانی مردم را از سراسر جهان به خود جلب می کند.

اینسبروک یک شهر دانشگاهی است که دارای چندین کالج و دانشگاه محلی است ، اینسبروک محل قدیمی ترین مدرسه راهنمایی (Gymnasium) غرب اتریش ، “Akademisches Gymnasium Innsbruck” است. این مدرسه در سال 1562 به دستور یسوعیان تاسیس شد و پیش دانشگاهی بود که در 1669 تاسیس شد.

اینسبروک میزبان چندین دانشگاه است ، مشهورترین آنها دانشگاه اینسبروک ، دانشگاه پزشکی اینسبروک ، و دانشگاه علوم کاربردی مرکز مدیریت MCI اینسبروک است ، در حال حاضر بیش از 40000 دانشجو در این شهر در حال تحصیل هستند.

تراموا و اتوبوس وسیله حمل و نقل مناسب در شهر اینسبروک است ، ساکنین این شهر در اکثر موارد بسیار پیاده روی را انتخاب می کنند ، به عنوان یک دانشجو ، می توانید برای حمل و نقل عمومی 136 یورو پرداخت کنید ، هزینه خوابگاه در این شهر بین 220 تا 500 یورو برای هر ماه و هزینه زندگی 883 یورو برای هر ماه است.

گراتس دومین شهر بزرگ اتریش

گراتس دومین شهر بزرگ اتریش

فهرست بهترین شهر های اتریش برای تحصیل بدون نام گراتس ناقص است ؛ گراتس پایتخت ایالت استیریا اتریش و دومین شهر بزرگ اتریش پس از وین است ، جمعیت ساکنین این شهر 331،562 نفر است ،گراتس با چهار کالج و چهار دانشگاه به عنوان کالج و شهر دانشگاهی شناخته می شود ، در مجموع ، این شهر محل زندگی بیش از 60000 دانشجو است ، مرکز تاریخی آن یکی از بهترین مراکز شهر های حفظ شده در اروپای مرکزی است.

گراتس در دو طرف رودخانه Mur در جنوب شرقی اتریش واقع شده است ، این شهر در حدود 150 کیلومتری جنوب غربی وین واقع شده است.

گراتس دومین شهر بزرگ اتریش

سالن شخصی ، قلعه هیل ، برج ساعت ، اسلحه خانه ، تئاتر گراتس ، کلیسای جامع ، جزیره در مور از جاذبه های این شهر هستند ، بارها و کلوپ های شبانه فراوانی در گراتس وجود دارد ، گراتس مانند اکثر شهر های بزرگ ، دارای شبکه ای عالی از حمل و نقل عمومی این شهر دارای یک شبکه اتوبوسرانی جامع است که مکمل شبکه تراموا گراتز شامل هشت خط است و با پرداخت 150 یورو ، می توانید یک گذرنامه حمل و نقل عمومی نیمساله برای کل ایالت استایریا دریافت کنید.

مانند فرودگاه اینسبروک ، فرودگاه گراتس می تواند شما را به جایی که باید بروید برساند اما هزینه تردد با هواپیما در این شهر نیز گران است ، هزینه زندگی در این شهر 914 یورو برای هر ماه بدون هزینه خوابگاه هست ، هزینه خوابگاه در این شهر به طور متوسط 420 یورو در ماه است.

لینتس در مرکز اروپا قرار

لینتس سومین شهر بزرگ اتریش است ، در شمال کشور ، در دانوب 30 کیلومتری جنوب مرز چک قرار دارد ، جمعیت این شهر بیش از 204،846 نفر است ، این شهر در سال 2009 پایتخت فرهنگی اروپا بود.

لینتس در مرکز اروپا

لینتس در مرکز اروپا قرار دارد و در محور غرب – شرق پاریس – بوداپست و محور شمال – جنوب مالمو – تریست قرار دارد ، دانوب اصلی ترین ارتباط گردشگری و حمل و نقل است که از طریق آن عبور می کند.

در ماه های تابستان ، حداقل چهار بار در هفته موسیقی زنده در پارک اصلی اجرا می شود ، در سراسر شهر چندین مکان بزرگ برای اجرای موسیقی وجود دارد که از موسیقی پاپ گرفته تا جاز اجرا می شود ، 13 مرکز خرید در اینجا وجود دارد و این شهر دارای دومین خیابان شلوغ خرید در اتریش ، خارج از وین است ، مرکز شهر به دلیل معماری قرون وسطایی شهرت دارد.

شهر لینتس دارای بیش از 30000 دانشجو است که در دانشگاه های مختلف این شهر مانند دانشگاه کپلر ، دانشگاه هنر و طراحی لینتس ، دانشگاه خصوصی آنتون بروکنر ، دانشگاه خصوصی کاتولیک و غیره می باشد ، هزینه زندگی در این شهر 856 یورو و هزینه اجاره خوابگاه به طور متوسط 355یورو برای هر ماه می باشد و هزینه تردد با حمل ونقل عمومی برای یک ترم تحصیلی 67 یورو است.

فرودگاه این شهر نسبتا گران است ، اما ایستگاه قطار قطب مرکزی اتریش است ، بنابراین سفر با قطار ممکن است ارزان ترین راه برای سفر باشد.

وین پایتخت ملی و بزرگترین شهر

در لیست بهترین شهر های اتریش برای تحصیل نام وین همیشه اولین نامی است که به یاد می اید ، وین پایتخت ملی ، بزرگترین شهر و یکی از نه ایالت اتریش است ، این شهر پرجمعیت ترین شهر اتریش با حدود 2 میلیون نفر ساکن و مرکز فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی آن است ، وین ششمین شهر بزرگ از نظر جمعیت در محدوده شهر در اتحادیه اروپا است.

وین پایتخت ملی و بزرگترین شهر

امروزه این شهر بعد از برلین دومین شهر بزرگ آلمانی زبان است ، شهر وین به دلیل کیفیت بالای زندگی شهرت دارد.

واحد اطلاعات اکونومیست این شهر را در رتبه اول برای زندگی پذیرترین شهر های جهان قرار داد ، کاخ های این شهر از معروف ترین کاخ های جهان هستند ، دانشجویان از سراسر جهان به واسطه کیفیت بالای زندگی به این شهر سرازیر می شوند ، این شهر همچنین محل زندگی موتزارت ، بتهوون ، زیگموند فروید بود.

وین مرکز اصلی آموزش اتریش و محل بسیاری از دانشگاه ها ، کالج های حرفه ای و دبیرستان ها است و بیش از 194000 دانشجو در حال حاضر در این موسسات در حال تحصیل هستند ، هزینه زندگی برای هر دانشجو محصل در این شهر بین 650 تا 1000 یورو و هزینه اجاره خوابگاه بین 200 تا 500 یورو برای هر ماه است.

برای یک شهر بزرگ ، وین دارای شبکه بزرگی از حمل و نقل عمومی است ، به عنوان یک دانشجو می توانید بلیط تردد حمل و نقل عمومی در یک ترم تحصیلی را با 75 یورو خریداری کنید ؛ علاوه بر این به واسطه فرودگاه عالی شما می توانید به شهرهای زیادی در اروپا با قیمت های عالی سفر کنید.

سوالات پر تکرار بهترین شهر های اتریش برای تحصیل

مشاوران مجرب شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا بهترین شهر های اتریش برای تحصیل را به شما عزیزان معرفی کردند ، شما نیز به ما بگویید کدام کشور را برای تحصیل انتخاب کرده اید تا با توجه به رشته انتخابی بهترین دانشگاه ها و شهر ها را معرفی کنیم ؛ بخش دیدگاه به همین منظور در پایان هر مقاله در اختیار شماست.

هزینه زندگی و خوابگاه در شهر سالزبورگ اتریش چقدر است؟

هزینه زندگی در این شهر 823 یورو و هزینه اجاره خوابگاه به طور متوسط 420 یورو در ماه است.

بهترین دانشگاه های اینسبروک کدامند؟

اینسبروک میزبان چندین دانشگاه است ، مشهورترین آنها دانشگاه اینسبروک ، دانشگاه پزشکی اینسبروک ، و دانشگاه علوم کاربردی مرکز مدیریت MCI اینسبروک است

هزینه زندگی دانشجویی در گراتس چقدر است؟

هزینه زندگی در این شهر 914 یورو برای هر ماه بدون هزینه خوابگاه هست ، هزینه خوابگاه در این شهر به طور متوسط 420 یورو در ماه است.

در این مقاله مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی با توجه به جذابیت اتریش برای تحصیل دانشجویان بین المللی بهترین شهر های اتریش برای تحصیل را بررسی و معرفی کردند ، در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه در شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین اگر قصد دارید پس از تحصیل ، در اتریش بمانید و کار کنید توصیه می کنیم مقاله کار در اتریش را هم مطالعه کنید تا بدانید این کشور چه نیاز های شغلی دارد و پر درآمد ترین مشاغل چه حرفه هایی هستند و بتوانید مسیر تحصیلی خود را به درستی انتخاب نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه