10 شرکت و بانک مهم در چک

 10 شرکت و بانک مهم در چک از مهمترین بخش هایی است که بایستی قبل از مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چک  با آن ها آشنا شد.

شرکت های چک از نظر درآمد در میان 500 شرکت بزرگ در منطقه اروپای مرکزی و جنوب شرقی رتبه بندی می شوند ؛ سالانه ، یک شرکت از هر شش شرکتی که در بین 500 شرکت بزرگ منطقه رتبه بندی می شود.

در جمهوری چک مستقر است ، برای آشنایی بیشتر با شرایط قانونی مهاجرت به چک با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) تماس بگیرید و همچنین مقاله لینک شده را بخوانید.

تا مارس 2021، 58 بانک و شعبه بانک خارجی در جمهوری چک فعالیت می‌کنند ، بخش بانکداری داخلی که عمدتاً تحت سلطه سرمایه‌ های خارجی است ، با اکثر اقتصاد های مشابه در اروپای غربی قابل مقایسه است.

بانک ملی چک (CNB) بر موسسات مالی و بانک‌ ها در جمهوری چک نظارت دارد و به عنوان مرجع پولی مرکزی این کشور عمل می‌کند ،  CNB در سال 1993 پس از انحلال دولت سابق چکسلواکی تأسیس شد ؛  بانک مرکزی چک که مقر آن در پراگ است ، خدمات بانکی را به بخش دولتی و ایالت ارائه می دهد.

چشم انداز خدمات سرمایه گذاری در مورد بانک ها در جمهوری چک ثابت است ، در ادامه با  تعدادی از شرکت های مهم در جمهوری چک آشنا می شویم و فرصتی مناسب برای آگاه سازی افراد متقاضی کار در کشور چک را فراهم می کنیم.

نکته : تمام عناوین ارائه شده در فهرست مطالب به توصیحات آن ها لینک شده اند ، با انتخاب هر یک مستقیما به بخش مربوطه هدایت می شوید.

همچنین می توانید نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها در انتهای مقاله درج نمایید و یا با ثبت شماره تماس در باکس های کرم رنگ درخواست مشاوره رایگان خود را ارسال نمایید.

فهرست مطالب
10 شرکت و بانک مهم در چک

شرکت کیوی ارائه دهده فرصت های مسافرتی

شرکت کیوی با ارائه گزینه های مسافرتی مقرون به صرفه و راحت که سایر ابزار های جستجو به سادگی قادر به انجام آن نیستند ، فرصت های سفر را برای همه باز می کند ، کیوی پرواز ها ، قطار ها و اتوبوس ها را ترکیب می کند تا برنامه های سفر منحصر به فردی را برای مسافران ایجاد کند که سایر موتور های جستجو نمی توانند آن را پیدا کنند ، این شرکت افراد و ارتباطات واضح را گرامی می‌دارد : ” ما معتقدیم که بازخورد سازنده و صادقانه فرصتی برای رشد است و از شکست‌ های خود درس می‌گیریم ، در عین حال، به رسمیت شناختن و قدردانی بخش عمده ای از فرهنگ ما است ” ،  شرکت کیوی معتقد است که بهترین کار از شادی حاصل می شود و آن را در اولویت کارمندان خود قرار می دهد.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شناخت همه جانبه کشورها با دریافت مشاوره های عمومی و تخصصی از کارشناسان حرفه ای رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

اشکودا شرکت خودرو سازی بزرگ چک

اشکودا ممکن است راحت ترین و رایج ترین  نهادی است که هنگام ثبت شرکت در چک به ذهن همه می آید، یکی از نمادین‌ترین خودروسازان در اروپای مرکزی و شرقی، اشکودا نیروی محرکه صنعت خودروسازی جمهوری چک است و یکی از دلایل اصلی رتبه ‌بندی چکی ‌ها در بین بزرگترین تولیدکنندگان خودرو در جهان  است که در سال گذشته به تنهایی نزدیک به 1.4 میلیون وسیله نقلیه تولید کرد – اگرچه اسلواکی ها آنها را شکست دادند.

اشکودا بخشی از گروه فولکس واگن آلمان از اوایل دهه 1990، چیزی شبیه به یک موسسه در جمهوری چک، بزرگترین کارفرمای خصوصی در این کشور است و تقریباً 5٪ از کل تولید ناخالص داخلی چک را تشکیل می دهد.

این شرکت در سه کارخانه در سراسر کشور ، از جمله در سنگر تاریخی ملادا بولسلاو  و همچنین در کارخانه ‌های خودروسازی خارج از کشور ، از جمله روسیه و هند ، خودرو تولید می‌کند ، چین اولین بازار اشکودا برای نزدیک به یک دهه بوده است که در سال 2010 همسایه آلمانی قدرتمند را از قدرت کنار زد و نزدیک به یک سوم فروش جهانی را به خود اختصاص داده است.

اشکودا شرکت خودرو سازی بزرگ چک

میوز شرکت ارائه دهنده خدمات هتل داری

میوز با ارائه راه حل های مدیریت هتل که تجربه های استثنایی را برای مهمانان و مسافران ایجاد می کند ، مهمان نوازی را متحول می کند ، این شرکت با همکاری با بیش از 2000 هتل در 70 کشور در سراسر جهان ، برای جامعه باز بین المللی ، رویکرد انسانی و انعطاف پذیری خود ارزش قائل است ؛ میوز با داشتن ذهنیت “سخت کار ، سخت بازی”، با میزبانی رویداد هایی که کارمندان را بدون توجه به موقعیت مکانی آنها گرد هم می آورد ، غریبه نیست ؛ با حدود 50٪ از مهاجران اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا که در مقر این شرکت در پراگ و همچنین دفاتر در سرتاسر جهان کار می کنند ، میوز یک محل کار واقعاً چند فرهنگی  ایجاد می کند.

اوراکل شرکت راه حل های زیر ساختی

Oracle 

اوراکل شرکت راه حل های زیر ساختی

Oracle برنامه های کاربردی و راه حل های زیرساختی را برای مشاغل ارائه می دهد ، ماموریت آنها کمک به مردم برای دیدن داده ها به روش های جدید، کشف بینش و باز کردن احتمالات بی پایان است ؛ در اوراکل ، تفاوت‌ ها فقط مورد احترام نیستند ، بلکه مورد تجلیل قرار می‌گیرند  ، این شرکت معتقد است برای ایجاد آینده بهتر افراد با پیشینه ها ، دیدگاه ها و توانایی های متنوع مورد نیاز هستند ؛ اوراکل متعهد به ایجاد یک محل کار است که در آن همه نوع افراد بتوانند بهترین کار خود را انجام دهند.

موندی شرکت نوآوارانه در زمینه کاغذ

موندی پیشرو در بسته بندی و کاغذ است و مشتریان را با بسته بندی و راه حل های کاغذی نوآورانه و پایدار خوشحال می کند ، مراکز Mondi با نزدیک به 26000 نفر در بیش از 30 کشور از جمله جمهوری چک ، احترام و مراقبت را به عنوان ارزش های کلیدی خود برای کارمندان می دانند ؛ رویکرد آنها برای ترویج تنوع ، حذف تعصب و حمایت از فرصت های برابر در سراسر عملیات طراحی شده است ؛ موندی متعهد به ایجاد یک محیط کاری متنوع و فراگیر است که در آن همه بتوانند پیشرفت کنند ؛ به طور طبیعی ، عضویت در تیمی که برای جهانی پایدارتر تلاش می کند همیشه یک امتیاز است!

انتخاب یک کشور برای مهاجرت جنبه های مختلف دارد ؛ با مسایل اقتصادی اجتماعی جمهوری چک در مقالات زیر آشنا شوید.

الاستیک پاور  شرکت امنیتی چک

الاستیک پاور راه حل های امنیتی و جستجو برای هزاران شرکت در سراسر جهان برای یافتن اسناد ، نظارت بر زیرساخت ها ، محافظت در برابر تهدیدات امنیتی و موارد دیگر  با مشتریانی مانند Slack، Uber و Netflix، Elastic واقعاً در کاری که انجام می دهد برتر است ؛ تنوع بخش مهمی از هویت شرکت را تشکیل می دهد ،Elastic دارای یک فلسفه “زندگی دوستانه” است که اهمیت انعطاف پذیری و فراگیر بودن را تشخیص می دهد و چندین جایزه در این زمینه دریافت کرده است.

آتاکاما شرکت نرم افزاری برتر در چک

هدف اصلی Ataccama آسان کردن مدیریت داده ها است ، به عنوان یک شرکت نرم افزاری رو به رشد در حال توسعه یک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی برای کمک به مشتریان در پردازش ، مدیریت و نظارت بر داده ها ، آتاکاما کل چرخه عمر راه حل ، از فعال سازی ، آموزش و مشاوره استراتژیک گرفته تا تحویل و پشتیبانی پروژه را پوشش می دهد.

 این شرکت با بیش از 22 ملیت و بیش از 350 آتاکامر با فرهنگ دلسوزانه و استقبال کننده ای که جامعه را در اولویت قرار می دهد،  آتاکاما به یک محیط کاری خسته کننده اعتقادی ندارد و خوشحال کردن پرسنل با رویداد های تیمی و هدایای قدردانی را در اولویت قرار می دهد.

آتاکاما شرکت نرم افزاری برتر در چک​

کبولا  شرکت تجزیه و تحلیل اطلاعات چک

مهندسان داده ، تحلیلگران داده و مهندسان تجزیه و تحلیل را قادر می سازد تا در تجزیه و تحلیل و اتوماسیون به عنوان یک تیم ،  از استخراج ، تبدیل ، مدیریت داده ها و هماهنگ سازی خط لوله تا معکوس  ETL ، همکاری کنند. این شرکت  مورد اعتماد استارت آپ ها و شرکت های بزرگ در سراسر جهان برای افزایش بهره وری و صرفه جویی در زمان است ، کبولا فرصت های شغلی برابر را برای همه کارمندان ، مشاوران و متقاضیان شغل فراهم می کند ، این شرکت تماماً در مورد کار تیمی و اطمینان از این است که همه اعضای تیم قادر به ایجاد تعادل بین زندگی و حرفه خود هستند.

فناوری های زبرا شرکت دیجیتالی نوآور چک​

فناوری های زبرا شرکت دیجیتالی نوآور چک

زبرا یک رهبر جهانی در راه حل‌ های دیجیتالی نوآورانه ، سخت ‌افزار و نرم ‌افزار ، گردش کار ، عملیات و تصمیم‌گیری‌ های بهینه ‌شده را در زمان واقعی برای نتایج کارآمد و تاثیرگذار تضمین می‌کند ، فناوری زبرا خط مقدم تجارت در خرده ‌فروشی / تجارت الکترونیک ، تولید ، حمل ‌و نقل و تدارکات ، مراقبت ‌های بهداشتی ، بخش عمومی و سایر صنایع را برای دستیابی به برتری عملکرد توانمند می‌سازد ؛ این شرکت با بیش از 10000 شریک در 100 کشور جهان ، دید بهتری را از طریق راه‌حل ‌های منسجم و منطبق با صنعت ارائه می‌کند که به طور هوشمندانه افراد ، دارایی‌ ها و داده ‌ها را به هم متصل می‌کند تا به مشتریان خود در تصمیم‌ گیری های حیاتی تجاری کمک کند ، زبرا  بر روی یک تیم متنوع ساخته شده است که امکان نوآوری و موفقیت را فراهم می کند.

آواست شرکت امنیتی در چک

آواست برنامه ‌های امنیت اینترنتی بین پلتفرمی برنده جایزه را ارائه می‌کند که امنیت و حریم خصوصی را برای همه تضمین می‌کند ، آنها ماموریت خود را با هدف “تغییر تعادل اعتماد در اینترنت به نفع افراد” و ارزش گذاری آزادی دیجیتال توصیف می کنند ؛  آواست معتقد است که دنیای متنوع اطراف خود را در تیم خود منعکس می کند و تأیید می کند که یک دنیای دیجیتال امن باید توسط همه ساخته شود ، آواست به عنوان یکی از بزرگ‌ ترین شرکت ‌های امنیت سایبری در جهان ، تلاش می‌کند تا در جامعیت پیشگام باشد و همچنین تلاش می‌کند تا سازمانی را بسازد که مردم ، فرهنگ ‌ها و ملت ‌هایی را که جهان ما را تشکیل می‌دهند، در آغوش بگیرد.

10 بانک مهم چک

یک سوال مهم که مهاجران تازه وارد به جمهوری چک دارند این است که بانکداری در این کشور برای یک مهاجر خارجی چگونه کار می کند ، تمامی مهاجران در این کشور با امور بانکی به گونه ای ارتباط دارند ، بنابراین شناسایی بانک های برتر این کشور اهمیت ویژه ای برای مهاجرات به ویژه افراد خواهان سرمایه گذاری در چک دارد.

سیتی بانک بانک آمریکایی در چک​

American Citibank in Czech

سیتی بانک بانک آمریکایی در چک

سیتی بانک تنها بانکی است که هم در آمریکا و هم در جمهوری چک شعبه دارد ،  با این حال ، تنها سه شعبه در این کشور وجود دارد ، و تنها یک شعبه پراگ یک مکان با خدمات کامل و نقدی است.

چسکا قدیمی ترین بانک جمهوری چک

چسکا بزرگترین بانک چک و یکی از قدیمی ترین بانک های این کشور است ، بیش از 4 میلیون مشتری دارد و 419 شعبه چشمگیر در سراسر کشور دارد ، این بانک دارای محصولات و خدماتی است که به طور خاص جامعه مهاجران را هدف قرار داده است.

ایکوا بانک پر شعب چک

ایکوا دارای 42 شعبه در سراسر کشور است ، این بانک طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که بر اساس فناوری مدرن ساخته شده اند و ارتباطات بومی انگلیسی دارند ؛  این یک بانک داخلی است و هیچ مکان بین المللی ندارد.

رایفسن بانک پنجمین بانک بزرگ چک

رایفسن بانک با داشتن 119 شعبه و 680 هزار مشتری، پنجمین بانک بزرگ در جمهوری چک است ؛  این یک بانک اتریشی است که تجارت خود را بر روی جمعیت بسیار مرفه متمرکز می کند.

بانک یونی کردیت چهارمین بانک بزرگ چک

یونی کردیت چهارمین بانک بزرگ در جمهوری چک است که دارای 85 شعبه و 185 هزار مشتری است. این بانک ایتالیایی مجموعه کاملی از محصولات را ارائه می دهد، اما کیفیت ارتباطات انگلیسی آن کمی ضعیف است.

سبر بانک بزرگ روشی در چک

سبر بانک دارای ردپای نسبتاً کمی در کشور است و 25 شعبه دارد تا به 120 هزار مشتری خدمات رسانی کند ، این بخشی از یک بانک بزرگ روسی با 102 میلیون مشتری در 20 کشور است.

اکسپو بانک روسی در پراگ

اکسپو بانک خدمات عالی یک به یک مشتری ارائه می دهد ، با این حال ، تنها یک شعبه در پراگ وجود دارد ، این یک بانک روسی است.

Fio World Bank in Czech

فیو بانک جهانی در چک

با دفتر مرکزی در پراگ ، یک بانک جهانی با خدمات کامل خصوصی ،  فیو بانک طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را در بانکداری خرده فروشی و شرکتی ارائه می دهد ،  همچنین معاملات اوراق بهادار کارگزاری را ارائه می دهد و بزرگترین معامله گر اوراق بهادار چک است که در مشتریان کوچکتر تخصص دارد.

فیو بانک جهانی در چک​

بانک CMZR بانک تخصصی درچک

CMZR  در سال 1992 به عنوان یک موسسه بانکی تخصصی تأسیس شد ، این تنها بانک توسعه در جمهوری چک است که از شرکت های کوچک و متوسط حمایت می کند ، همچنین در سال 2004 در اجرای صندوق های ساختاری مشارکت داشت.

بانک پول مونتا بانکی پیشرو در چک

بانک پول مونتا که پیش از این به عنوان بانک GE شناخته می شود ، یکی از بان های پیشرو در جمهوری چک است ، این بانک محدوده وسیعی از خدمات مالی را با توجه به مشتری ها و SME ها ارائه می دهد.

سوالات پر تکرار 10 شرکت و بانک مهم در چک

کیوی با ارائه گزینه های مسافرتی مقرون به صرفه و راحت که سایر ابزار های جستجو به سادگی قادر به انجام آن نیستند ، فرصت های سفر را برای همه باز می کند ، کیوی پرواز ها ، قطار ها و اتوبوس ها را ترکیب می کند تا برنامه های سفر منحصر به فردی را برای مسافران ایجاد کند که سایر موتور های جستجو نمی توانند آن را پیدا کنند.

Oracle برنامه های کاربردی و راه حل های زیرساختی را برای مشاغل ارائه می دهد ، ماموریت آنها کمک به مردم برای دیدن داده ها به روش های جدید، کشف بینش و باز کردن احتمالات بی پایان است.

الاستیک پاور راه حل های امنیتی و جستجو برای هزاران شرکت در سراسر جهان برای یافتن اسناد ، نظارت بر زیرساخت ها ، محافظت در برابر تهدیدات امنیتی و موارد دیگر  با مشتریانی مانند Slack، Uber و Netflix، Elastic واقعاً در کاری که انجام می دهد برتر است.

سیتی بانک تنها بانکی است که هم در آمریکا و هم در جمهوری چک شعبه دارد.

چسکا بزرگترین بانک چک و یکی از قدیمی ترین بانک های این کشور است ، بیش از 4 میلیون مشتری دارد و 419 شعبه چشمگیر در سراسر کشور دارد ، این بانک دارای محصولات و خدماتی است که به طور خاص جامعه مهاجران را هدف قرار داده است.

در این مقاله مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی ، 10 شرکت و بانک مهم در چک را برای سهولت امر مهاجرت شما عزیان معرفی کردند ، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت شرکت و یا افتتاح حساب در این کشور با دفاتر موسسه در شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله کار در چک را بخوانید و با مشاغل مورد نیاز این کشور بخوبی آشنا شوید.

اطلاعا ت خود را در خصوص مهمترین بانک ها و شرکت های کشورهای شرقی اروپا به روز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه