اجاره مغازه در انگلستان

اجاره مغازه در انگلستان

اگر شما به هر دلیلی قصد اجاره مغازه در انگلستان برای کسب و کار خود دارید ، می توانید در این مطلب از وب سایت موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی تا حدودی اطلاعات کسب کنید ، ضمن اینکه مشاوران ما نیز در این رابطه و یا مهاجرت کاری به انگلستان و یا به طور کلی چگونگی دریافت ویزای کار اروپا پاسخگوی شما خواهند بود .

هنگامی که کسب و کار جدیدی برای اولین بار راه اندازی می شود ، چیزهای زیادی برای فهمیدن وجود دارد . در میان همه اینها ، بسیاری از صاحبان کسب و کار باید یک مکان را به نوعی ایجاد کنند . اما حتی این تصمیم ساده می تواند انواع سوالات را مطرح کند ، از جمله اینکه آیا شما باید محل تجاری خود را اجاره کنید یا آن را مستقیما خریداری کنید .

نگاهی به اجاره مغازه در انگلستان

بسیاری از افراد برای راه انداختن کسب و کارهای خود در انگلیس ترجیح میدهند یک ملک تجاری را به جای اینکه خریداری کنند ، اجاره کنند . طبق گزارش اطلاعات املاک در سال 2018 ، این روند به طور قابل توجهی در دهه گذشته افزایش یافته است .

هنگامی که شما شروع به جستجو برای اجاره مغازه در انگلستان می کنید ، باید تصمیم بگیرید که آیا آن را مستقیما خریداری کنید یا از صاحب ملک اجاره کنید . هر مورد متفاوت است بنابراین مهم است که این گزینه ها را بر اساس کسب و کار خود به تنهایی بسنجید . این تصمیم در انتخاب بهترین شهر انگلستان برای کار و زندگی اهمیت بسیاری پیدا می کند .

البته، اجاره مغازه به شما انعطاف پذیری می دهد . این بدان معنی است که شما می توانید زمانی که نیاز به فضای بیشتری دارید ، جا به جا شوید و بسته به نیازتان برای کار خود ، گزینه های بیشتری وجود دارد .

شما همچنین نیازی به پرداخت سپرده های بزرگ نخواهید داشت و در اوایل کسب و کار بدهی های بزرگی را دریافت نخواهید کرد و به جای آن می توانید در رشد پایدار سرمایه گذاری کنید .

اگر پس از تجزیه و تحلیل دقیق ، تصمیم گرفتید که مغازه را اجاره کنید ، ادامه این مطلب را برای اجاره مغازه در انگلستان مطالعه فرمایید .

هزینه اجاره مغازه کشور انگلستان

چقدر اجاره مغازه در انگلستان می تواند هزینه داشته باشد ؟ اجاره معمولا یکی از هزینه های اصلی است که در هنگام اجاره ملک تجاری با آن مواجه می شوید . اجاره مغازه به طور معمول به صورت سه ماهه پرداخت می شود .

هر هزینه دیگر یا بیمه و خدمات معمولا در اجاره لحاظ می شود . اگر کسب و کار شما جوان یا کوچک باشد ، از شما خواسته می شود تضمینی برای پرداخت اجاره دهید .

اجاره به ویژه اگر برای مدت طولانی باشد معمولا هر سه ، چهار یا پنج سال ، مقدار اجاره بررسی می شود که می تواند مقدار اجاره شما را در طول زمان تغییر دهد .

هزینه اجاره مغازه کشور انگلستان

مهم است که توجه داشته باشید که بسته به شرایط اجاره ، اجاره می تواند بالا و پایین برود . اجاره مغازه در انگلستان ، که در حال حاضر به طور متوسط بیش از 110 پوند در هر فوت مربع در سراسر انگلستان است ، تقریبا به 1،000 پوند در فوت مربع در مرکز لندن می رسد .

موقعیت و مکان مورد نظر برای اجاره مغازه در انگلستان

موقعیت یکی از مهمترین عوامل در تصمیم گیری برای اجاره مغازه در انگلستان است . اگر به دنبال یک رستوران ، کافه یا مغازه هستید ، قطعا می خواهید اطمینان حاصل کنید که قیمت پایینی دارد .

اگر شما به دنبال یک انبار توزیع هستید ، شما نیازمند حمل و نقل مناسب خواهید بود . و اگر شما در جستجوی فضای اداری یا دفاتر خدمات اجاره ای هستید ، به مکانی نیاز دارید که کارکنان بتوانند به راحتی به آنجا بروند .

شما باید تصمیم بگیرید که کدام نوع ملک تجاری برای نیازهای کسب و کار شما بهترین است . در مورد استراتژی کسب و کار خود فکر کنید : چقدر ، و چه نوع فضائی نیاز دارید ؟ آیا این تغییر در آینده نزدیک خواهد بود ؟

اگر پیش بینی می کنید که کسب و کار در حال رشد است ، آیا نیاز به فضای بیشتری برای گسترش یا انتقال آن به محل دیگری دارید ؟ شما می توانید یک لیست جامع از کلاس های استفاده در پورتال برنامه ریزی، منابع برنامه ریزی و ساخت مقررات ساختمان برای انگلستان و ولز پیدا کنید. اگر بخواهید تغییراتی در مغازه ایجاد کنید ، ابتدا باید رضایت مالک خود را داشته باشید .

ملاحظاتی برای اجاره مغازه انگلستان

عوامل دیگری نیز در هنگام بررسی اموال تجاری وجود دارد :

 • لینک های حمل و نقل : فرودگاه ، قطار ، اتوبوس و جاده
 • هزینه حمل بار
 • امکانات پارکینگ و محدودیت ها
 • امکانات تحویل و محدودیت ها
 • نزدیکی به مشتریان و کارکنان
 • امکانات محلی : کافه ها و مغازه ها برای کارکنان
 • امکانات کارکنان
 • تجهیزات و وسایل

شما همچنین باید وضعیت مغازه را بررسی کنید ، همانند اینکه خانه ای را اجاره می کنید . برای مثال مسائل مربوط به رطوبت ، ترک و لوله کشی ، و سایر نقص ها را بررسی کنید .

قرارداد اجاره مغازه در انگلستان

هنگام اجاره یک ملک برای کسب و کار خود ، برخی از مسئولیت های قانونی بر عهده مستاجر خواهد بود . اما بیشتر به آنچه که در اجاره نامه آمده است ، بستگی دارد . شما باید یک ارزیابی خطر بهداشتی و ایمنی را در محل کار انجام دهید و اقدام به حذف هر گونه خطری کنید .

شما معمولا در موارد زیر مسئولیت دارید :

 • ایمنی آتش
 • ایمنی تجهیزات الکتریکی
 • ایمنی گاز – شما باید تجهیزات را طبق دستورالعمل سازنده حفظ کنید ، که باید یک بازرسی سالانه توسط یک مهندس ایمنی گاز ثبت شده برای اطمینان از اطمینان از ایمنی لوازم و لوله کشی داشته باشید .
 • مدیریت آزبست

شما همچنین مسئول ارائه :

 • دمای مناسب محل
 • فضای کافی ، تهویه و روشنایی
 • توالت و امکانات شستشو
 • آب آشامیدنی
 • تجهیزات ایمن
 • بهداشت ، ایمنی و رفاه کارکنان و ایمنی اجرایی هستید .

قرارداد اجاره مغازه در انگلستان

خدمات مهاجرت به انگلستان موسسه مهر آفرین رجبی

علاوه بر مشاوره جهت تحصیل در انگلستان ، ما مشاوره مهاجرتی حرفه ای را به متقاضیانی که نیازمند کمک به مهاجرت و ویزای کار انگلستان هستند ، ارائه می دهیم . ما بهترین خدمات و بهترین نتایج را در بهترین زمان ممکن ارائه دهیم . در طول چندین سال تجربه در صنعت مهاجرت به انگلستان ، به آنچه انجام می دهیم کاملا آگاه هستیم و توانایی رساندن شما به اهداف و آرزوهایتان را خواهیم داشت .

در نهایت ، تصمیم به خرید یا اجاره ملک تجاری شما بستگی به وضعیت کسب و کار شخصی شما دارد . بسیاری از بانک ها در حال حاضر نرخ های جذاب در وام های تجاری را ارائه می دهند ، اما برای کسب و کار کوچک بدون داشتن سپرده نقدی ، و تضمین بازپرداخت های متوالی می تواند دشوار باشد .

اگر شما به هر گونه مشاوره در مورد خرید یا اجاره مغازه در انگلستان نیاز دارید ، لطفا فقط با متخصصین موسسه مهر آفرین رجبی در دفاتر تهران و شیراز تماس بگیرید تا اطلاعات به روز در این خصوص تقدیمتان گردد . همچنین از شما دعوت می کنیم مقاله ویزای کار انگلستان را برای آشنایی بیشتر با شرایط تحصیل در انگلستان مطالعه فرمایید .

1/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه در “اجاره مغازه در انگلستان

 1. رضا گفت:

  ایا با اجاره مغازه میشود ویزای اقامت یا ویزا کار دریافت کرد

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   باید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام کنید که اقامت کاری بگیرید و بعد توی بیزینسی که میخواین فعالبت کنید مبلغ سرمایه گذاری هم از 400 هزار پوند به بالاست.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه