اجاره مغازه در انگلستان

اجاره مغازه در انگلستان یکی از مراحل آغاز کسب و کار در این کشور است ، هنگامی که شروع به جستجوی ملک تجاری برای کسب و کار خود می کنید ، باید بفهمید که آیا می خواهید آن را به طور کامل بخرید یا از یک صاحبخانه اجاره کنید.

مراحل خرید با اجاره مغازه در انگلستان بسیار متفاوت است ، بنابراین بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری تحقیقات دقیق را انجام دهید ، اگر تصمیم به خرید ندارید، با مشاوره با شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) یاد خواهید گرفت که هنگام اجاره ملک تجاری به چه نکاتی فکر کنید.

آیا به یک فضای بزرگ به شکل یک انبار یا یک فضای اداری اتاق برای کار نیاز دارید ؟ مهم است که در مورد استراتژی کسب و کار خود فکر کنید – آیا رشد تجارت خود را در آینده نزدیک پیش بینی می کنید ؟ اگر چنین است، ممکن است ایده خوبی باشد که فضای اداری را اجاره کنید که به شما امکان گسترش کار را می دهد تا در آینده نزدیک ملزم به نقل امکان به محل دیگری نباشید.

پیشنهاد می کنیم مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان را هم در کنار این محتوا بخوانید تا با انواع سرمایه گذاری ها و چگونگی رسیدن به اقامت از این طریق آشنا شوید ، حتی شرایط خرید شرکت آماده که مزایای زیادی هم دارد را در مقاله برایتان شرح داده ایم.

فهرست مطالب
اجاره مغازه در انگلستان

چه نوع ملک تجاری برای کسب و کار شما مناسب تر است؟

هنگام اجاره یک مغازه در انگلستان باید تمام هزینه های پنهانی که ممکن است با آن مواجه شوید را در نظر بگیرید و قیمت ثابتی برای هزینه های قانونی خود در نظر نظر بگیرید ، باید درک تقریبی از میزان هزینه ها داشته باشید.

قبل از انتخاب ملک تجاری باید سبک فضای کسب و کار و امکانات رفاهی مورد نیاز شرکت را بررسی کنیم ، در ادامه  با برخی از رایج ترین انواع املاک تجاری که امروزه برای اجاره در انگلستان موجود است آشنا می شویم تا بدانید چه نوع ملک تجاری برای کسب و کار شما مناسب تر است؟

 فضای اداری

فضای اداری سنتی هنوز برای بسیاری از مشاغل یک ضرورت است ، با فضای اختصاصی میز و اتاق های جلسه ، دفاتر یک انتخاب مناسب برای استارت آپ ها و شرکت های در حال رشدی هستند که مایل به به تصویر کشیدن تصویری از شرکت هستند.

فضای استودیویی

به طور معمول، فضای استودیویی محیط هنری و خلاقانه تری را ارائه می دهد که دفاتر سنتی قبلاً فاقد آن بودند ، با این وجود ، امروزه فضای استودیویی تمام مزایای یک استودیوی جمع و جور با امکانات کامل خدماتی را که در یک دفتر شرکتی انتظار دارید را ارائه می دهد.

فضای کارگاهی

کارگاه‌ ها بستر مناسبی برای پرورش استعداد های عملی هستند  اگر کسب‌ وکار شما به طور مشابه عملی است و به فضای ذخیره‌ سازی کافی نیاز دارد ، با جستجوی یک کارگاه عملی انگلستان در نزدیکی ایستگاه ‌های مترو و راه‌ آهن و جاده ‌های اصلی شهر بهترین خدمات را خواهید داشت.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

پایین آوردن ریسک سرمایه گذاری در انگلستان با روش های ارائه شده توسط کارشناسان رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

فضای صنعتی سبک

فضای صنعتی سبک در سرتاسر  انگلستان  که به طور سنتی برای شرکت‌های تولیدی و لجستیکی طراحی شده است ، فضای ذخیره‌سازی وسیعی برای تجهیزات و انبارها ، جایگاه ‌های بارگیری عظیم و پیوند های جاده‌ ای عالی برای حمل و نقل سریع و کارآمد ارائه می‌دهد ، اگر کسب و کار شما بیشتر به یک کف بتنی مقاوم علاقه دارد تا یک اتاق هیئت مدیره با فرش طرح دار ، یک واحد صنعتی سبک می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

فضای کار مشترک

کار مشترک انگلستان را طوفانی می کند ، این یک سبک کاری قرن بیست و یکمی برای مشاغل و کارآفرینانی است که هنوز یا ممکن است هرگز به فضای اداری معمولی نیاز نداشته باشند اما مایل به کار در خانه نیستند ؛ در عوض ، همکاران به میز کار خود دسترسی پیدا می‌کنند که می‌توانند به همان اندازه که نیاز دارند از آن استفاده کنند ، آنها همچنین فرصتی برای ایجاد شبکه و تعامل با همکاران خود دارند که می تواند منجر به روابط کاری سودمند متقابل شود. 

ملاک های انتخاب مغازه برای اجاره در انگلستان​

Choosing a shop for rent / England

ملاک های انتخاب مغازه برای اجاره در انگلستان

درست مانند زمانی که در حال خرید خانه هستید ، موقعیت مکانی یکی از مهم ترین عوامل در پیدا کردن مکان برای نقل مکان کسب و کار شما است ، قبل از شروع جستجوی ملک تجاری ، باید اطمینان حاصل کنید که تحقیقات کاملی در مورد منطقه انجام داده اید ، زیرا ممکن است تا پنج سال در قرارداد خود باقی بمانید.
هنگام انتخاب ملک تجاری برای سرمایه گذاری در انگلستان باید موارد زیر را نیز در نظر بگیرید:

 •  لینک های حمل و نقل : فرودگاه ، قطار ، اتوبوس و جاده
 •  هزینه حمل بار
 •  امکانات پارکینگ و محدودیت ها
 • مکانات تحویل و محدودیت ها
 • نزدیکی به مشتریان و کارکنان
 • امکانات محلی : کافه ها و مغازه ها برای کارکنان
 •  امکانات کارکنان
 •  تجهیزات و وسایل

شما همچنین باید وضعیت مغازه را بررسی کنید ، همانند اینکه خانه ای را اجاره می کنید ، برای مثال مسائل مربوط به رطوبت ، ترک و لوله کشی ، و سایر نقص ها را بررسی کنید و با صاحب ملک در میان بگذارید.

مقایسه یکی از برترین راه های کسب اطلاعات است ، اجاره مغازه در برخی کشور های اروپایی را در مقالات زیر با هم مقایسه کنید.

مراحل اجاره مغازه در انگلستان

مرحله 1: ملک تجاری مناسب برای کسب و کار خود را پیدا کنید

مرحله 2: هزینه ها را در نظر بگیرید

مرحله 3: برای یک قرارداد اجاره تجاری مذاکره کنید

مرحله 4: قراردادها را مبادله کنید و معامله را تکمیل کنید

 Viewing premises before signing 

اهمیت مشاهده محل قبل از امضا قرار داد اجاره مغازه در انگلستان

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که یک کسب‌وکار می‌تواند در هنگام انتخاب فضای تجاری جدید مرتکب شود این است که روی قرارداد امضا کند بدون اینکه از مغازه دیدن کرده باشند  ، صاحبخانه ها اغلب برای اهداف بازاریابی از واحد های خالی عکس می گیرند و در حالی که اینها ایده معقولی از مفهوم فض ا، امکانات و نور طبیعی در دسترس را ارائه می دهند ، همیشه بهتر است شخصاً از فضا بازدید کنید و مطمئن شوید که از آنچه ارائه می شود راضی هستید.

اجاره مغازه در انگلستان

انواع قرارداد های اجاره در انگلستان

 • قرارداد های اجاره بلند مدت : این معمولاً بین 3 تا 25 سال طول می کشد و برای همه انواع املاک تجاری قابل استفاده است ، قراردادهای اجاره بلند مدت می تواند کل ساختمان ها یا واحد های خاص در یک سایت را پوشش دهد اگر فضای تجاری بخشی از یک ساختمان باشد صاحبخانه تعمیر و نگهداری سازه و نمای بیرونی مرکز را بر عهده می گیرد ، به عنوان یک مستاجر ، از طریق هزینه های خدمات در هزینه های چنین تعمیراتی مشارکت مالی خواهید داشت.
 •  قرارداد های اجاره کوتاه مدت :یکی از انواع قراردادهای اجاره در انگلستان ، اجاره کوتاه مدت است ؛ اجاره های کوتاه مدت که معمولا بین سه ماه تا سه سال به طول می انجامد ، برای انواع فضا های تجاری نیز قابل اجرا هستند ، مانند قراردادهای بلند مدت، مالک به تعمیر و نگهداری ملک ادامه می دهد ؛ با این حال ، به عنوان یک مستاجر کوتاه مدت ، تعهدات شما محدود است و هیچ هزینه خدماتی پرداخت نمی شود ، بر اساس شرایط قرارداد اجاره کوتاه مدت ، مالک موظف به بیمه کردن واحد نیست ، همچنین معمول است که قراردادهای کوتاه مدت شامل یک بند باشد که هر یک از طرفین را قادر می سازد قرارداد را از تاریخ مشخصی فسخ کنند.

روش های یافتن مغازه در انگلستان

 • استفاده از وب سایت های اجاره و خرید ملک مانند Rightmove، Zoopla و OnTheMarket
 •  بررسی صفحات روزنامه های محلی
 •  تماس با آژانس های مسکن

هزینه اجاره مغازه در انگلستان

هزینه اجاره مغازه در انگلستان به فاکتور های موثری بستگی دارد که شامل شهر مورد نظر ، منطقه ، متراژ و امانات ملک و غیره می باشد ، به طور قطع هزینه ملک تجاری در شهر لندن بیشتر از سایر شهر های این کشور است و حدود 1000 تا 1200 پوند در برای هر فوت مربع است در حالی که در سایر شهر های این کشور اغلب حدود 200 پوند برای هر فوت مربع است ؛ توجه داشته باشید که هزینه های دیگری برای اجاره یک مغازه برای شما وجود خواهد داشت که شامل 250 تا 450 پوند برای جستجو و هزینه قرارداد می باشد.

اگر میخواهید در انگلستان مغازه اجاره کرده و کار کنید ، باید علاوه بر تحقیق در خصوص مغازه ، در باره قوانین کاری این کشور هم کسب اطلاع کنید ، مقاله کار در انگلستان را بخوانید و با مشاغل مرود نیاز و بازار های کاری انگلستان و همچنین قوانین بیمه ، بازنشستگی ، حداقل و متوسط حقوق کارگران هم آشنا شوید.

سوالات پر تکرار اجاره مغازه در انگلستان​

هزینه اجاره ملک تجاری در شهر لندن حدود 1000 تا 1200 پوند برای هر فوت مربع و  سایر شهر های این کشور اغلب حدود 200 پوند برای هر فوت مربع است.

 • استفاده از وب سایت های اجاره و خرید ملک مانند  Rightmove،   Zoopla و OnTheMarket
 • بررسی صفحات روزنامه های محلی
 • تماس با آژانس های مسکن

بین 3 تا 25 سال و برای همه انواع املاک تجاری قابل استفاده می باشد ، قراردادهای اجاره بلند مدت ، کل ساختمان ها یا واحد های خاص در یک سایت را شامل می شود.

مرحله 1: ملک تجاری مناسب برای کسب و کار خود را پیدا کنید.
مرحله 2: هزینه ها را در نظر بگیرید.
مرحله 3: برای یک قرارداد اجاره تجاری مذاکره کنید.
مرحله 4: قراردادها را مبادله کنید و معامله را تکمیل کنید.

بله ، 250 تا 450 پوند برای جستجو و هزینه قرارداد در نظر بگیرید.

در این مقاله مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی یکی از فاکتور های موثر برای آغاز کار و سرمایه گذاری یعنی اجاره مغازه در انگلستان را بررسی کردند و موارد کلی در این زمینه را بیان نمودند ، هنگام تماس با دفاتر موسسه در شیراز و تهران می توانید از جزئیات دقیق تر مطلع شوید ، همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله مهاجرت به انگلستان را مطالعه کنید ، شاید راه های بهتری با توجه به شرایط شما برای مهاجرت به کشور انگلستان وجود داشته باشد.

 

6 دیدگاه در “اجاره مغازه در انگلستان

 1. Mojtaba گفت:

  سلام من ۲۵ سالمه و زبان انگلیسیم فول هست من میخوام یک مشاور املاک در لندن اجاره کنم چقدر سرمای لازم هست ۵سال سابقه دارم

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   برای راه اندازی بیزنس در انگلستان باید حداقل ٢٠٠ هزار پوند سرمایه داشته باشید که با بخشی از این مبلغ بیزنس تان را راه اندازی کنید.

   با تشکر از سوال شما

 2. سمیه گفت:

  سلام ، من در زمینه ی فست فود کمی سابق ی کار دارم اما در این زمینه هیچ گونه مدرک بین المللی ای دریافت نکرده ام و قصد دارم که به یکی از کشورهای اروپا مهاجرت کنم . آیا امکانش هست که یه مغازه عادی و نه در حد رستوران راه اندازی کنم ؟ یا جایی مربوط مشغول به کار بشم ؟ آیا لازم است گواهی ای کسب کنم و در هر دو صورت به چه مقدار هزینه نیاز دارم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   در کشورهای اروپای مرکزی چون لهستان شرایط راه اندازی بیزنس مناسب است و حداقل به 40 هزار یورو مورد نیاز است.

   با تشکر از سوال شما

 3. رضا گفت:

  ایا با اجاره مغازه میشود ویزای اقامت یا ویزا کار دریافت کرد

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   باید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام کنید که اقامت کاری بگیرید و بعد توی بیزینسی که میخواین فعالبت کنید مبلغ سرمایه گذاری هم از 400 هزار پوند به بالاست.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3/5 - (2 امتیاز)
منو
خانه