سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان

لندن یکی از بزرگترین شهرهای جهان است . بورس اوراق بهادار لندن دارای بازار بیش از 6 تریلیون دلار است که سومین سهام بزرگ در جهان است . حدود 3000 شرکت از بیش از 60 کشور در فهرست مبادلات وجود دارد ، از جمله از آفریقا ، چین ، آمریکای لاتین ، اروپا و آسیا . در ادامه این مطلب از وب سایت از موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در مورد سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان مطالبی را به علاقه مندان سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان تقدیم نموده ایم .

انگلستان ممکن است ششمین اقتصاد بزرگ ملی در جهان باشد ، اما این بزرگترین مرکز مالی در کنار نیویورک است . لندن دارای بالاترین تولید ناخالص داخلی در اروپا است . این باعث می شود که انگلیس یک مرکز مالی بسیار مهم برای سرمایه گذاران بین المللی باشد .

اقتصاد متنوع انگلستان محل مناسبی برای کسب و کار است تا بتواند پتانسیل تجاری بین المللی شما را بررسی کند . انگلستان دومین صادر کننده خدمات تجاری و هفتمین صادر کننده بزرگ کالا است . همه این عوامل باعث می شود که این کشور نقطه سرمايه گذاری مستقیم خارجی باشد .

شرایط سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان

شما می توانید برای ورود به انگلستان به عنوان یک سرمایه گذار ( منفعل ) و یا به عنوان یک کارآفرین ( فعال) تحت پوشش صندوق های سرمایه گذاری شخصی موجود درخواست کنید و برای این منظور حداقل باید 50 هزار پوند داشته باشید . برای واجد شرایط بودن برای ویزا سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان ، باید نشان دهید که :

 • اثبات اینکه 50،000 پوند به صورت نقدی تحت کنترل شما موجود است .
 • شما Tier 1 Post Study Worker هستید یا اخیرا فارغ التحصیل شده اید .
 • در HMRC حداقل 3 ماه قبل از درخواست ثبت نام کرده اید .
 • کسب و کار شما قصد راه اندازی کار در سطح بالاتری دارد و ماهیت کسب و کار نیز در سطح درستی است .
 • شما می توانید هزینه های خود در انگلستان پرداخت کنید و محل اقامتی در انگلستان داشته باشید .
 • باید نیاز های اصلی زبان انگلیسی را برآورده سازید .
 • شما به طور منظم به عنوان مدیر این شرکت عمل می کنید .
 • شما علاقه خاصی به کسب و کار دارید .
 • شما قصد دارید که در طول سال اول کسب و کار خود ، دو تن از ساکنان انگلستان را به صورت تمام وقت استخدام کنید .

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان ممکن است امن تر از بسیاری از بازارهای نوظهور و مرزی باشد ، اما هنوز خطرات بسیاری وجود دارد که سرمایه گذاران باید در نظر بگیرند . برخی از مزایای سرمایه گذاری در انگلستان عبارتند از :

مرکز مالی : لندن یکی از پیشرفته ترین بازارهای مالی در سراسر دنیا در کنار نیویورک است که بازار اوراق بهادار را بسیار پایدار برای سرمایه گذاران دنبال می کند که در خارج از ایالات متحده قرار دارند .

مزایای سرمایه گذاری در انگلستان

ساده ترین مکان برای ایجاد و اجرای یک کسب و کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا است : طبق یک مطالعه بانک جهانی ، تنها 13 روز برای ایجاد یک کسب و کار در انگلستان صرف می شود . بانک جهانی انگلستان را در اروپا در رتبه اول قرار داده و در جهان رتبه ششم را برای کسب و کار به آن داده است .

محیط مالی رقابتی بین المللی برای سرمایه گذاران خارجی : بریتانیا دارای کمترین مالیات شرکت با میزان 28 درصد است که کمترین میزان را در G7 دارد . بالاترین بیکاری مالیات شخصی در 40 درصد نیز کمترین میزان در اتحادیه اروپا است .

آزمون واقعی کارآفرین در انگلستان

شما باید ثابت کنید که شما یک کارآفرین ” واقعی ” هستید . به طور معمول این کار نیاز به ارائه یک طرح کسب و کار دقیق ، شامل برگ سود و زیان و همچنین شناسایی جایی که وجوه شما در کسب و کار پراکنده خواهد شد ، دارد . کارشناسان موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی می تواند در تهیه نسخه کامل طرح کسب و کار شما و یا بررسی یک طرح کسب و کار موجود یا تاسیس شعبه یا نمایندگی در انگلستان کمک کند .

اعتبار : در ابتدا برای 3.4 سال اعطا می شود ، پس از آن شما باید نشان دهید که تمام تعهدات تجاری خود را برای تمدید مهلت خود برای سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان حفظ کرده اید .

ریسک های سرمایه گذاری در انگلستان

برخی از خطرات سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان عبارتند از :

 • خدمات اقتصادی : اقتصاد انگلستان از بیش از 70٪ خدمات تشکیل شده است که در میان کشورهای توسعه یافته رایج است . در حالی که این می تواند ثبات بیشتری داشته باشد ، تغییرات در اعتبار مصرف کننده و قیمت کالاها به سرعت می تواند باعث مشکلات شود .
 • انگلستان ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز مالی جهان است که بسیاری از شرکت های بزرگ در حوزه اقتصاد آن فعالیت می کنند . این عوامل باعث می شود که مقصد سرمایه گذاری جذاب برای سرمایه گذاران بین المللی باشد .
 • با وجود اندازه آن ، انگلستان با برخی از خطرات کلیدی مواجه است که باید مورد توجه دقیق قرار گیرند . به عنوان مثال ، اقتصاد آن به شدت وابسته به مصرف کنندگان است و بنابراین می تواند به شدت تحت تأثیر تغییرات اعتبار مصرف کننده یا قیمت کالاها قرار گیرد .
 • سرمایه گذاران می توانند در انگلیس با استفاده از انواع روش های مختلف سرمایه گذاری کنند ، از ETF گرفته تا ADR و سرمایه گذاری مستقیم پیچیده تر در بورس اوراق بهادار لندن .

دلایل سرمایه گذاری 50 هزار پوندی انگلستان

رهبران کسب و کار به دنبال گسترش تلاش برای بهره برداری از بازارهای اروپایی هستند که نشانه های رشد سریع را نشان می دهد . سرمایه گذاری در اروپا به شرکت ها اجازه می دهد بدون دسترسی به موانع تجاری به بازارهای اتحادیه اروپا دسترسی پیدا کنند و نیروی لازم و منابع لازم برای دستیابی به موفقیت درازمدت به راحتی قابل دسترسی است .

انگلستان رهبر سرمایه گذاری خارجی در اروپا است . انگلستان مرکز فعالیت های سرمایه گذاری خارجی در اروپا به ویژه از شرکت های آمریکایی است . انگلستان فرصت های تجاری زیادی برای سرمایه گذاران ارائه می دهد .

دلایل سرمایه گذاری 50 هزار پوندی انگلستان

هزینه های پایین کار و بازده بالا باعث می شود که مقصد سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان جذاب باشد . انگلستان در حفظ جایگاه برتر خود در زمینه سرمایه گذاری خارجی در اروپا در سال های گذشته بسیار موفق بوده است .

انگلستان برای ارتباطات بین المللی در سطح جهانی شناخته شده است . دولت اقداماتی را برای بهبود امکانات هوایی ، شبکه های راه آهن و زیرساخت های حمل و نقل ریلی انجام داده است . انگلستان از نظر بهره وری در مقایسه با دیگر رقبای اصلی خود ، جهش بزرگی به دنبال داشته است .

خدمات مشاوره سرمایه گذاری انگلستان

عزیزانی که به روش های سرمایه گذاری در انگلستان می اندیشند ، می توانند با حداقل سرمایه 50 هزار پوند نسبت به این کار اقدام نمایند . کافی است با مشاوران و کارشناسان موسسه مهر آفرین رجبی از طریق راه های ارتباطی بیان شده با دفاتر ما واقع در دو شهر تهران و شیراز در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم و به روز در خصوص سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی انگلستان در اختیارتان قرار گیرد و از خدمات مهاجرتی موسسه نیز بهره مند گردید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه