انگلستان

قیمت خانه برای زندگی در انگلستان

قیمت خانه برای زندگی در انگلستان

با توجه به اینکه امروزه خرید ملک در یک کشور خارجی از حساسیت زیادی برخوردار است لذا مشاورین موسسه حقوقی وکلای مهرآفرین رجبی ، به عنوان موسسه مهاجرتی معتمد در خاورمیانه ، به شما اطمینان خاطر می دهند که اگر مایل باشید ارزیابی قیمت ها را بر عهده آنها قرار دهید ، ارقام ارزیابی که خدمت شما ارائه می دهند کاملا واقع بینانه است . مطالعه مقاله زیر تا حدودی شما را با قیمت خانه برای زندگی در انگلستان و همچنین روش های قانونی مهاجرت آشنا خواهد کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از همکاران ما در موسسه مهاجرتی در شیراز و تهران کمک بگیرید .

با توجه به هر گونه تغییری در وضعیت اموال و قیمت خانه برای زندگی در انگلستان ، متخصصین تیم ما با دانش و تجربه محلی ، به ما کمک می کنند تا یک ایده دقیق از آنچه در بازار به دست می آوریم ، خدمت شما عزیزان ارائه دهیم .

بررسی قیمت خانه برای زندگی در انگلستان

انگلستان بخش اصلی پادشاهی بریتانیا ، از لحاظ قیمت سطح زندگی ، کیفیت تحصیل ، بازار کار و سرمایه گذاری در دنیا کاملا شناخته شده و مشهور است . لندن پایتخت انگلستان بزرگترین شهر اروپا و از زیباترین شهرهای دنیا به شمار می رود . قیمت ملک و املاک در لندن با شهرهای دیگر انگلستان تفاوت زیادی دارد . لندن کلا از گرانترین شهرهای در جهان به شمار می رود و طبیعی به نظر می رسد که قیمت ها در لندن بالاتر از شهرهای دیگر باشد . البته لازم به ذکر است که هزینه زندگی و اقامت در انگلستان با مکان زندگی و موقعیت فرد رابطه مستقیم دارد . قیمت خانه برای زندگی در انگلستان در مناطق مختلف با هم تفاوت دارد و در نهایت انتخاب فردی شما تعیین می کند که تا چه حد هزینه کنید . در ادامه مقاله به بررسی بیشتر این موضوع پرداخته شده است .

متوسط قیمت خانه در انگلستان

در حال حاضر متوسط قیمت خانه برای زندگی در انگلستان 272000 پوند است و قیمت ها در سال 2018 نسبت به سال گذشته 9.8 درصد افزایش یافته است ، زیرا منطقه ثروتمند Kensington و Chelsea به طور متوسط گران تر هستند . شاخص قیمت خانه های بریتانیا ماهانه به روز رسانی و میانگین تغییر قیمت های در املاک مسکونی در سراسر انگلستان اعلام می شود . سال گذشته ، آپارتمان هایی با قیمت متوسط 563،410 پوند فروخته شدند . آپارتمان هایی با امتیاز تراس با قیمت متوسط 667،457 پوند و آپارتمانهای نیمه مستقل هم با قیمت متوسط 648،859 پوند فروخته شدند .

به طور کلی ، در طول سال گذشته ، قیمت های فروخته شده در لندن در سال گذشته 3 درصد افزایش یافت . در حالیکه این قیمت ها نسبت به سال 2015 که میانگین قیمت خانه ها 544،211 پوند بود ، پانزده درصد افزایش داشته است . این افزایش قیمت های سعودی از سال 2015 تا کنون تحت تاثیر تورم جهانی بوده است .

گرانترین منطقه برای خرید خانه در انگلستان

گرانترین قیمت خانه برای زندگی در انگلستان ، در لندن مرکزی (1،820،974 پوند ) است . کنسینگتون و چلسی بعد از مناطق مرکزی لندن ، گران ترین شهر ها هستند . متوسط خانه در این مناطق 1،343،582 پوند است . لندن با قیمت کلی قیمت 627،818 پوند ، گران تر از مناطق نزدیک جنوب شرقی (395،193 پوند) ، شرق انگلستان (333،484 پوند ) و میدلند شرقی (207،954 پوند ) بود . کمترین هزینه برای قیمت خانه ، شرق لندن ( 473،276 پوند ) است . قیمت متوسط خانه در گرینویچ 379،786 پوند است و قیمت خانه در منطقه اطراف پارک سلطنتی در گرینویچ نیز نسبت به سال 2017 به میزان دو درصد افزایش یافته است . این شهر سلطنتی پس از سایت میراث جهانی گرینویچ، با کالج دریایی، رصدخانه، پارک سلطنتی و بسیاری از جاذبه های دیگر برای بازدید کنندگان نامگذاری شده است. 

قیمت متوسط خانه در هاورینگ 369،313 پوند است . بیش از نیمی از زمین های این شهر حفاظت شده هستند . قیمت خانه در شمال شهر لندن ، انفیلد 393،500 پوند است . این منطقه با شبکه های لوله متصل به ایستگاه های Arnos Grove ، Southgate ، Oakwood و Cockfosters در خط Piccadilly است . Crossrail 2 می تواند باعث افزایش اضافی در اقتصاد و قیمت املاک در این منطقه شود ، که در حال حاضر به طور میانگین 393،500 پوند است . دفتر مرکزی British Airways در Harmondsworth واقع شده است و Cadbury Schweppes همچنین دارای دفتر مرکزی آن در شهر است . قیمت خانه در این منطقه 401،454 پوند است .

ارزانترین منطقه برای خرید خانه در انگلستان

قیمت خانه برای زندگی در انگلستان در Redbridge در ماه مارس 2017 به میزان 4.9٪ افزایش یافته و به طور میانگین به حدود 422،551 پوند رسیده است و همین موضوع Redbridge را از لیست ارزانترین منطقه برای زندگی حذف کرده است . Hillingdon به جای Redbridge تنها تازه وارد در فهرست ” ارزان ترین ” در سال جاری است . Barking و Dagenham در سال 2018 هنوز با قیمت متوسط 291،159 پوند ، به عنوان ارزانترین مکان برای خرید ملک در لندن باقی مانده است . این شهر دارای ارزش بسیار خوبی برای پول است . لینک های حمل و نقل عالی به لندن مرکزی برای بهبود بیشتر شرایط زندگی در این منطقه با Crossrail به Chadwell Heath و گسترش Overground به Barking Riverside تنظیم شده است .

مقایسه مناطق ارزان انگلستان برای خرید خانه

Bexley دومین شهر ارزان با قیمت متوسط 343،144 پوند ، 4.3٪ بالاتر از قیمت ملک در ماه مارس 2017 ، است . میانگین قیمت در نیوهام در سال 2018 به 351.134 پوند ، 3.7٪ کاهش نسبت به سال قبل ، کاهش یافته است . رنسانس کرایادون همچنان ادامه دارد ، جذب خریداران با قیمت پایین ، امکانات رفاهی و دسترسی آسان به لندن مرکزی دلایل گرایش خریداران به سمت خرید خانه در این شهر است . در این شهر قیمت متوسط خانه ها 363،472 پوند است و نسبت به سال گذشته کمی تغییر کرده است .

اگر تصمیم به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان یا خرید ملک دارید ، ما خوشحال خواهیم شد که ارزیابی به روز درباره قیمت خانه برای زندگی در انگلستان را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم و بهترین راه ممکن برای انجام این کار را به شما توصیه کنیم . ما از طریق مشاوره و هماهنگی کارشناسان خبره در دفاتر موسسه مهر آفرین رجبی در تهران و شیراز ، به اهداف شما گوش خواهیم داد و به شما در دستیابی به آنها کمک خواهیم کرد و در تمام مراحل حامی شما خواهیم بود . برای مشاوره رایگان ، لطفا با ما در تماس باشید .

2/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *