ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی

ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی

اگر شما علاقه مند به تجربه فرهنگ و سنت های یکی از قدیمی ترین کشورهای اروپایی هستید ، ممکن است بخواهید در مورد مهاجرت به مجارستان فکر کنید . به دلیل مناظر ، شیوه زندگی ، استانداردهای ایمنی و هزینه زندگی ، این کشور تبدیل به یک مقصد محبوب برای مردم سراسر جهان شده است . شمار خارجی ها در مجارستان به طور قابل توجهی افزایش یافته است ، زیرا در سال 2004 بخشی از اتحادیه اروپا شد . اگر چه قبلا یک کشور کمونیست بود اما مجارستان هم اکنون دارای یک اقتصاد پر جنب و جوش است . اگر تمایل به آشنایی با ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی دارید ، این مطلب از وب سایت موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی را در مورد ارزانترین نقطه مهاجرت به اروپا مطالعه فرمایید .

یافتن ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی

سطح بالایی از سرمایه گذاری خارجی و مالکیت نرخ رشد اقتصادی کشور را تا حد زیادی تقویت کرده است . تقاضای زیادی برای متخصصان ماهر و باتجربه وجود دارد . با این حال ، مهاجرت به یک کشور جدید هرگز آسان نیست . درکل مجارستان به هیچ وجه مقصد خیلی ارزانی برای مهاجرت نیست ، اما برای افرادی که می خواهند زندگی ارزانی در اروپا داشته باشند ، ارزش خوبی دارد . برای مثال به عنوان ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی هر فردی که در شهر بوداپست زندگی می کند ، می تواند هزینه های خود را نسبت به زندگی در یک شهر مشابه در اروپا ، آمریکای شمالی یا استرالیا به نصف کاهش دهد و البته سایر قسمت های کشور نیز هزینه کمتری برای زندگی دارند .

حومه شهر های مجارستان بسیار ارزان است ، اما در مناطق روستایی تعداد کمی از مردم این کشور زندگی می کنند . اکثر مهاجران در بوداپست ، در اطراف دریاچه بالتون یا در یکی از شهرهای کوچک مانند اگر ( Eger ) پچ ، دبرسن و یا سگد زندگی می کنند .

اما به هر حال بوداپست ، که پایتخت کشور است ، خیلی گرانتر از شهرهای کوچک و روستایی است . علاوه بر این ، در برابر با حقوق محلی ، هزینه زندگی در بوداپست نسبتا بالا است . این که آیا شما زندگی راحت در بوداپست را می پسندید یا در یک اتاق کوچک در ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی در نهایت بستگی به حقوق و دستمزد شما و میزان بالای استانداردهای زندگی شما دارد .

درباره مجارستان

پایتخت مجارستان بوداپست است که بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر آن است . دیگر شهرهای بزرگ گیور در غرب ، پچ و سگد در جنوب ، دبرسن در شرق و میشکولتس در شمال شرقی است . مجارستان یک دولت واحد است که به 19 بخش تقسیم شده است . همچنین 23 شهر نیز در آن وجود دارد. پایتخت آن بوداپست مستقل از هر بخشی است .

مجارستان یک کشور کوچک است ، اما چیز های زیادی برای مهاجران خود دارد . زبان و فرهنگ این کشور کاملا متفاوت از همسایگان خود در اروپای شرقی است و بسیاری از مناظر و جاذبه های منحصر به فرد را دارا است . می توان گفت که مجارستان سرزمینی از تضادهای بزرگ است :

اگر چه مجارستان یک کشور محصور در خشکی است ، اما دارای بزرگترین دریاچه در اروپا است و از رودخانه های قدرتمندی که تقسیم و تعریف مناطق خود را دارند عبور می کند . حتی پایتخت آن بوداپست را می توان به دو قسمت تقسیم کرد : منطقه بودا در طرف رودخانه دانوب و منطقه پست ( Pest ) در طرف دیگر . علاوه بر این ، مجارستان دارای بیش از هزار چشمه آب گرم است و بخش مهمی از شیوه زندگی مجارستان در حمام کردن در این آبها برای آرامش و یا به عنوان بخشی از درمان های پزشکی است .

زبان مردم مجارستان

زبان رسمی این کشور مجارستانی است که جزء شش زبان رایج در اروپا با حدود 13 میلیون زبان مادری است . این زبان یکی از زبان های رسمی اتحادیه اروپا است . گویش های روستایی بسیاری در سراسر کشور صحبت میشود ، گرچه مجارستانی استاندارد بر اساس انواع مختلف صحبت شده در بوداپست است . یک واقعیت جالب این است که مجارستانی عضو خانواده زبان یورالیک است و به زبان فنلاندی و استونی نزدیک است .

دین مردم مجارستان

مجارستان هیچ مذهبی رسمی و آزادی مذهبی را معرفی نکرده است . بیش از یک سوم مردم کاتولیک رومی هستند ، اکثر آنها در مناطق غربی و شمالی کشور زندگی می کنند . حدود یک دهم جمعیت Calvinist هستند ( عمدتا اعضای کلیسای اصلاح شده در مجارستان ، متمرکز در شرق مجارستان ) . یونانیان مهمترین اقلیت مذهبی را تشکیل می دهند و گروه های نسبتا کوچکتر متعلق به مسیحی های مختلف ( کاتولیک یونانی یا بیزانس ، ارتدوکس شرقی و Unitarians ) هستند . جامعه یهودی که 5 درصد جمعیت قبل از جنگ جهانی دوم را تشکیل داد ، توسط هولوکاست تخریب شد و اکنون بسیار کوچکتر است .

آب و هوای مجارستان

به دلیل وضعیت موجود در حوضه کارپات ، مجارستان دارای آب و هوای قاره ای نسبتا خشک است . میانگین دمای سالانه حدود 50 درجه فارنهایت ( 10 درجه سانتیگراد ) است . دما متوسط بین 25 تا 32 درجه فارنهایت ( -4 تا 0 درجه سانتیگراد ) در ماه ژانویه تا 64 تا 73 درجه فارنهایت (18 تا 23 درجه سانتیگراد ) در ماه ژوئیه است . شدت دما ثبت شده در تابستان در حدود 109 درجه فارنهایت ( 43 درجه سانتیگراد ) و در زمستان -29 درجه فارنهایت ( -34 درجه سانتیگراد ) است .

در مناطق پایین ، بارش ها به طور کلی بین 20 تا 24 اینچ ( 500 تا 600 میلی متر ) ، 24 تا 31 اینچ ( 600 تا 800 میلی متر ) در ارتفاعات بالاتر افزایش می یابد . مناطق مرکزی و شرقی جزیره بزرگ آلفولد خشک ترین قسمت این کشور هستند و قسمت های مرتفع جنوب غربی ، مرطوب ترین آنهاست که معمول ترین مکانها برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان در این نقاط قرار دارند .

خدمات مهاجرت به مجارستان

موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی شرکتی است که راهنمایی در زمینه های مربوط به تحصیل در خارج از کشور ، مهاجرت به خارج از کشور ، اقامت در خارج از کشور ، کار در خارج از کشور و سرمایه گذاری در خارج از کشور را ارائه می دهد . اکنون در رابطه به ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی ما خدمات سفارشی را به مشتریان خود ارائه می دهیم تا تضمین نماییم که مهاجرتی آسان به یک کشور کاملا جدید را دارند .

هدف ما این است که اطمینان حاصل شود که مشتریان محترم ما بهترین دانشگاه ها را در هنگام تحصیل در خارج از کشور پیدا می کنند ، قادر به ایجاد کسب و کار در خارج از کشور و یا استخدام در خارج از کشور هستند و بالاتر از همه ، رابطه خوب با مشتریانمان را حفظ می کنیم . کارشناسان متخصص ما به منظور پیشنهاد مقصد مهاجرتی به مشتریان و باتوجه به موضوع ، پیشنهاد ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی ، بیشتر وقت خود را صرف درک نیاز های مشتریان می کنند تا شما دقیقا به بهترین نتیجه دست یابید .

در سال های اخیر ، مجارستان یکی از بزرگترین افت در نرخ بیکاری در سراسر اروپا را دیده است . بنابراین ، تعداد زیادی از اعضای اتحادیه اروپا برای یافتن شغلی بهتر به این کشور می روند . بخش قابل توجهی از جمعیت مهاجر مجارستان در مأموریت های دیپلماتیک خارجی یا شرکت های چند ملیتی در بوداپست ، پایتخت کشور فعالیت می کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارزان ترین شهر مجارستان برای کار و زندگی و مهاجرت به مجارستان با دفاتر موسسه مهر آفرین رجبی موسسه مهاجرتی در شیراز و تهران در تماس باشید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه