مجارستان

قوانین عمومی جزایی در مجارستان

قوانین عمومی جزایی در مجارستان

قوانین عمومی جزایی در مجارستان و یا هر کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید ، موضوعی است که باید حتما با آن آشنا باشید در این نوشتار از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) شما را با این قوانین آشنا می کنیم.

بعضی قوانین و اصول و یا سنت ها و فرهنگ ها وجود دارد که شما نمی توانید آنان را در راهنمای کتاب قانون بیابید و فقط با زندگی کردن در آن جامعه متوجه آنان خوهیدشد ، در ادامه به برخی از مهمترین قوانین عمومی جزایی در مجارستان اشاره می کنیم ، شما می توانید در مقاله مهاجرت به مجارستان با جنبه های دیگر ، مانند شرایط اقتصادی ، سیاسی ، تاریخی ، فرهنگی و سلامت در این کشور آشنا شوید.

  • طبق قانون 10 شب هیچ همسایه ای حق مزاحمت صوتی و نظایر آن برای همسایه دیگر ندارد و در صورت ایجاد مزاحمت صوتی و یا گرفتن جشن های شبانه همسایه می تواند با پلیس تماس گرفته و حداقل 100 یورو شما را جریمه کند.
  • در هنگام جابجایی منزل حتما باید آدرس جدید خود را به اداره پلیس محلی اعلام نمایید و آدرس محل اقامت خود را تغییر دهید وگرنه در صورت ایجاد مزاحمت و یا درگیری و دعوا و نظایر آن علاوه بر معرفی به اداره پلیس اخراج نیز خواهید شد.
  • در مجارستان حجاب اختیاری است اما باید از لباس های پوشیده و مناسب در مناطق باز استفاده نمایید.
  • مردم مجارستان در هنگام غذا خوردن بسیار مودبانه و با اصول رفتار می کنند و باید از بعضی اصول آنان در هنگام غذا خوردن مطلع شوید.

در این مقاله سعی کردیم تمام اطلاعات مهم و اساسی در زمینه قوانین عمومی جزایی در مجارستان را به اطلاع شما عزیزان برسانیم ، همچنین شما می توانید با مراجعه به دیگر مقالاتی که در رابطه با روش های کسب اقامت و ویزا در مجارستان توسط کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی آماده شده است ، به طور کامل از این موارد اطلاع کسب نمایید و سپس با ما از طریق دفاتر تهران و شیراز در تماس باشید ، همچنین توصیه می کنیم مقاله مهاجرت به فرانسه را نیز مرور کنید و شرایط آن را با مجارستان مقایسه نمایید.

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.