مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند
مشاور مهاجرتی

به طور کلی ، فقط دارندگان اقامت دائم و شهروندان می توانند در نیوزلند خانه بخرند تا در آن زندگی کنند ، اما فرصت های دیگری برای خرید ملک در نیوزلند نیز وجود دارد که به صوت سرمایه گذاری است.

اگر متقاضی 2 سال خوداشتغالی را در نیوزلند تکمیل نکرده باشد ، باید حداقل 500000 دلار نیوزلند سرمایه گذاری کند و علاوه بر این 3 شغل در نیوزلند ایجاد کرده باشد و در این دوره از ویزای موجود خود هیچ گونه رفاه یا کمکی از دولت درخواست نکرده باشد و باید بتواند نشان دهد که طرح کسب و کار ارسالی وی به مزایایی که بیان شده است دست یافته است.

آنچه برای درخواست ویزای کار کارآفرینی نیاز است سرمایه لازم است ، بنابراین حداقل 100000 دلار نیوزلند برای درخواست ویزا مورد نیاز است و 100000 دلار نیوزلند شامل سرمایه در گردش نمی شود.

ویزای سرمایه گذار 1 :
سرمایه گذاری 10,000,000 دلار نیوزلند به مدت 3 سال
بدون حداکثر سن
بدون نیاز به زبان انگلیسی
حداقل اقامت 88 روز در طول 3 سال
بدون سهمیه سالیانه
ویزای سرمایه گذار 2 :
سرمایه گذاری 3,000,000 دلار نیوزلند به مدت 4 سال
حداکثر سن 66 سال
نیاز به الزامات زبان انگلیسی
حداقل اقامت 438 روز در 4 سال
سهمیه سالیانه 400 نفر متقاضی

رده مهاجران ماهر یک سیستم امتیازدهی است که بر اساس عواملی مانند سن ، سابقه کار ، مدارک تحصیلی و پیشنهاد شغل تخصصی است و متقاضیان این دسته ویزا همچنین باید 55 سال یا کمتر داشته باشند و شرایط زبان انگلیسی ، سلامتی و عدم سوء پیشینه را نیز داشته باشند.

مهاجرت به نیوزلند مهاجرت به کشوری با مردم باسواد و پویاست ، اگر در انتخاب بین کشورهای مختلف برای مهاجرت مردد هستید و هنوز نمی دانید که آیا مهاجرت به نیوزلند انتخاب درست و بهترین گزینه برایتان است این مقاله را بخوانید.

با چند کشور آشنا هستید که نرخ سواد آن 99 درصد باشد ؟ نیوزلند پذیرای مهاجران از سراسر جهان است و علاوه بر آن ، فرصت‌های شغلی زیادی را بر اساس مهارت بدون تعصب برای مهاجران خود فراهم می‌کند.

با افزایش باورنکردنی رشد اقتصادی این کشور ، نیاز به افزایش نیروی کار نیز در این کشور بالا است و این بدان معناست که نیوزلند در آینده نزدیک به 47000 نیروی کار مخصوصا در بخش بهداشت ، مهندسی ، فناوری اطلاعات و همچنین به کارگران بیشتری با مهارت های عمومی در بخش هایی مانند ساخت و ساز ، خدمات تجاری نیاز دارد.

از بین تمامی کشورهای پیشرفته انگلیسی زبان ، هزینه های زندگی ، تحصیل و هزینه های مهاجرت و همچنین زمان لازم برای اخذ اقامت ، در نیوزلند از بقیه متمایز است و همه اینها در یک کشور چند قومیتی امن ، فوق العاده زیبا و بسیار دوستانه خود یک مزیت بشمار می آید.

مهاجرت به نیوزلند شامل چندین مرحله از جمله اخذ یا تایید تحصیلات و تجربه کاری و داشتن قرارداد از یک کارفرمای نیوزیلندی و غیره بر اساس روش مورد نظر است و همه اینها به کسب امتیاز در سیستم مهاجرت مبتنی بر امتیاز و درخواست اقامت دائم کمک می کند.

افراد مجاز برای درخواست ویزا نیوزلند

الزامات دریافت ویزا و اجازه حضور در نیوزلند فراتر از شرایط خاص است و برای دریافت ویزا معمولا باید در وهله اول اجازه درخواست آن را نیز داشت.

همه حق درخواست ندارند و درخواست آنها بررسی نمی شود و برخی از افراد از درخواست یا گرفتن ویزا منع شده اند ، برای مثال به این دلیل که ویزای فعلی فرد منقضی شده است و به طور غیرقانونی در نیوزلند است ، یا به این دلیل که قبلا وضعیت پناهندگی را درخواست کرده است یا ممکن است به یکی از دسته افرادی تعلق داشته باشد که نمی توان به آنها ویزا اعطا کرد زیرا در گذشته قوانین کیفری یا قوانین مهاجرت را زیر پا گذاشته اند.

مانعی که شما را از درخواست ویزا باز می دارد ممکن است دائمی باشد ، یا ممکن است فقط چند سال طول بکشد و از سوی دیگر نداشتن حق درخواست به این معنی نیست که شما کاملا از گزینه‌ها خارج هستید ، زیرا  استثناهایی وجود دارد.

توجه داشته باشید برای برخی از ویزاها ، ابتدا باید آنچه را که « ابراز علاقه » نامیده می‌شود در اداره مهاجرت نیوزلند ثبت کنید ، برای مثال اگر می‌خواهید ویزای کلاس اقامت در دسته‌های والدین و مهاجران ماهر داشته باشید ، باید این کار را انجام دهید ، پس از آن فقط در صورتی می توانید برای ویزا درخواست دهید که اداره مهاجرت نیوزلند با دعوت از شما برای درخواست پاسخ دهد.

مهاجرت به نیوزلند

روش های قانونی مهاجرت به نیوزلند

نیوزلند با داشتن روش های متعدد و نسبتا ساده برای مهاجرت به این کشور ، با آغوش باز پذیرای مهاجران تحت دسته های مختلف از کشور های گوناگون است.

لذا هرگز به روش های غیر قانونی مهاجرت به نیوزلند فکر نکنید ، زیرا این روش ها قطعا خسارات مالی و جانی به همراه خواهد داشت و حتی اگر فرد با موفقیت به صورت غیر قانونی وارد این کشور شود ( خیلی از افراد با ویزای توریستی وارد نیوزلند می شوند و دیگر به کشور خود باز نمیگردند ) با برخورد قاطعانه مقامات مربوطه مواجه می شود و چه بسا مجبور خواهد بود دوباره به کشورش بازگردد.

بنابراین می توانید با روش های قانونی مهاجرت به نیوزلند که در زیر لیست شده به این کشور مهاجرت کنید.

 • مهاجرت از طرق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت از طریق ازدواج
مهاجرت به نیوزلند

اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل

محبوب ترین وساده ترین مسیر برای مهاجرت به نیوزلند اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل در یک دانشگاه نیوزلندی است.

خوشبختانه در نیوزلند این امکان وجود دارد که پس از پایان تحصیل برای ویزای کار درخواست دهید و بسته به مدرک تحصیلی و جایی که در نیوزلند دوره تحصیلی انجام شده است ، می توانید بین 1 تا 3 سال برای هر کارفرمایی کار کنید اطلاعات دقیق و کاملتر در مورد مهاجرت از طریق تحصیل در نیوزلند را می توانید در وب سایت شرکت مهاجرتی رجبی بیابید ، مقاله لینک شده را بخوانید.

با ویزای کاری خود ، به طور معمول می توان از ویزاهای زیر برای همسر و فرزندان تحت تکفل پشتیبانی کرد:

 • ویزای کار باز برای همسر
 • ویزای بازدید کننده برای همسر یا فرزندان
 • ویزای تحصیلی برای فرزندان
اخذ اقامت نیوزلند از طریق تحصیل

اخذ اقامت نیوزلند از طریق کار

اگر مهارت‌ ، مدارک تحصیلی یا تجربه‌ای داشته باشید که نیوزلند به آن نیاز دارد ، ممکن است بتوانید برای مهاجرت به نیوزلند از طریق کار تحت رده مهاجر ماهر ( Skilled worker ) درخواست دهید.

رده مهاجران ماهر یک سیستم امتیازدهی است که بر اساس عواملی مانند سن ، سابقه کار ، مدارک تحصیلی و پیشنهاد شغل تخصصی است و متقاضیان این دسته ویزا همچنین باید 55 سال یا کمتر داشته باشند و شرایط زبان انگلیسی ، سلامتی و عدم سوء پیشینه را نیز داشته باشند.

با اخذ اقامت نیوزلند از طریق کار فرد می تواند به طور نا محدود در نیوزلند زندگی ، کار و تحصیل کند و و فرزندان وابسته 24 ساله و کمتر را در درخواست اقامت خود بگنجاند، معمولا برای رسیدن به آستانه امتیاز و برای ادامه مرحله بعدی فرآیند درخواست ویزا ، یعنی درخواست واقعی ویزای اقامت ، به پیشنهاد شغلی نیاز است.

هنگامی که فرد مقیم دائم نیوزلند شد ، می تواند شغل دیگری را انتخاب کند و در انتخاب هر کاری که دوست دارد آزاد است، فرآیند درخواست ویزای اقامت تحت این برنامه به طور رسمی از دو مرحله اصلی تشکیل شده است : ابراز علاقه و درخواست ویزای اقامت واقعی

اخذ اقامت نیوزلند از طریق کار

ابراز علاقه ( EOI )

متقاضی در ابراز علاقه آنلاین ، امتیازهایی را برای مدارک ، تجربه کاری ، سن و غیره دریافت خواهد کرد ، همه ابراز علاقه های دریافتی از بالاترین تا پایین ترین امتیازها رتبه بندی می شوند و در یک مجموعه قرار می گیرند.

اداره مهاجرت نیوزلند هر دو هفته یکبار ابراز علاقه را با بالاترین امتیاز از بین مجموعه انتخاب می کند که این فرآیند انتخاب نامیده می شود و امتیازی که در واقع برای انتخاب ابراز علاقه از مجموعه ضروری است ، 160 تعیین شده است و این بدان معناست که تمام موارد ابراز علاقه با امتیاز 160 یا بیشتر به طور خودکار انتخاب می شوند.

سپس موارد انتخابی تحت یک ارزیابی اولیه قرار می گیرند ، جایی که اداره مهاجرت نیوزلند اعتبار اطلاعات ارائه شده توسط متقاضی را در EOI بررسی می کند.

درخواست اقامت

در شروع این مرحله دوم از فرآیند درخواست ، درخواست متقاضی برای ویزای اقامت به اداره مهاجرت نیوزلند ارسال می شود که شامل تمام اسنادی است که ادعاهای مطرح شده در ابراز علاقه را اثبات می کند.

هنگامی که درخواست ویزای اقامت به متقاضی داده شود ، اداره مهاجرت نیوزلند آن را بر اساس سیاست های اقامت دولت ارزیابی می کند ، همچنین پتانسیل متقاضی برای استقرار موفقیت آمیز و کمک واقعی به توسعه اجتماعی و اقتصادی نیوزلند را بررسی می کند.

بسته به اینکه چقدر متقاضی می‌تواند توانایی یا پتانسیل خود را برای اقامت موفقیت‌آمیز در نیوزلند نشان دهد ، ممکن است درخواست فرد تأیید و ویزای اقامت به وی اعطا شود.

توصیه می کنیم مقاله کار در نیوزلند را هم بخوانید تا بدانید این کشور به چه مشاغلی نیاز دارد و برای هر تخصص چقدر دستمزد می دهد.

اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

دو گزینه برای اخذ اقامت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد.

متقاضیانی که اقامت دائم دارند می توانند پس از پنج سال واجد شرایط شهروندی نیوزلند شوند ، البته باید توجه داشت که هیچ برنامه شهروندی مستقیم و فوری از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند وجود ندارد ، اما یکی از مزایای کلیدی این است که اقامت دائم نیوزلند برای مادام العمر است و نیوزلند آموزش یارانه ای و مراقبت های بهداشتی رایگان ارائه می دهد.

دو دسته ویزای سرمایه گذاری در نیوزیلند وجود دارد ، سرمایه گذار 1 و سرمایه گذار 2 ، اقامت دائم ( PR ) را می توان با سرمایه گذاری های با رشد بالا از جمله صندوق های ریسک پذیر و اوراق قرضه دولتی به دست آورد که الزامات آن به شرح زیر است و متقاضی مهاجرت به نیوزلند می تواند در پایان 3 سال برای اقامت دائم اقدام کند و پس از پنج سال اقامت می توان از تابعیت استفاده کرد.

مهاجرت به نیوزلند

ویزای سرمایه گذار 1 :

 • سرمایه گذاری 10,000,000 دلار نیوزلند به مدت 3 سال
 • بدون حداکثر سن
 • بدون نیاز به زبان انگلیسی
 • حداقل اقامت 88 روز در طول 3 سال
 • بدون سهمیه سالیانه

ویزای سرمایه گذار 2 :

 • سرمایه گذاری 3,000,000 دلار نیوزلند به مدت 4 سال
 • حداکثر سن 66 سال
 • نیاز به الزامات زبان انگلیسی
 • حداقل اقامت 438 روز در 4 سال
 • سهمیه سالیانه 400 نفر متقاضی

گزینه های سرمایه گذاری برای برنامه های اجازه اقامت در نیوزیلند

گزینه های سرمایه گذاری برای برنامه های اجازه اقامت و مهاجرت به نیوزیلند عبارتند از :

 • سهام در یک تجارت نیوزلند و سرمایه‌گذاری فعال یا غیرفعال در سهام یا در صندوق‌های کنترل‌شده
 • اوراق قرضه صادر شده توسط دولت نیوزلند ، دولت های محلی ، یا بانک های دارای مجوز ، شرکت های مالی یا مشاغل
 • سرمایه گذاری های بشردوستانه که 15 درصد از کل سرمایه گذاری را تشکیل دهد.
مهاجرت به نیوزلند

اقامت نیوزلند با ثبت شرکت

برای اخذ اقامت نیوزلند با ثبت شرکت باید برای ویزای کارآفرینی درخواست کرد که به متقاضی مهاجرت به نیوزلند این امکان را می دهد در کسب و کار خود در نیوزلند کار کند و برای این منظور یک شرکت را خریداری و یا یک شرکت جدید را تاسیس کند که در هر دو مورد ، فرد واجد شرایط اقامت دائم خواهد بود. ویزای کارآفرینی یک ویزای کاری 3 ساله است که به دو مرحله تقسیم می شود :

 • مرحله راه اندازی که یک دوره 1 ساله اولیه است که در طی آن همانطور که گفته شد باید یک تجارت نیوزلند راه اندازی یا خریداری شود.
 • در مرحله دوم اگر بتوان ثابت کرد که کسب و کاری تاسیس سده ، یک دوره 2 ساله دیگر اعطا می شود.

آنچه برای درخواست ویزای کار کارآفرینی نیاز است سرمایه لازم است ، بنابراین حداقل 100000 دلار نیوزلند برای درخواست ویزا مورد نیاز است و 100000 دلار نیوزلند شامل سرمایه در گردش نمی شود، تنها استثنا ها بخش های فناوری اطلاعات و علوم هستند که سطح بالایی از نوآوری و فرصت های صادراتی را نشان می دهند و بنابراین ، اگر کسب و کار شما در این دسته قرار داشته باشد از این میزان سرمایه معاف خواهید بود.

ویزای اقامت کارآفرین

ویزای اقامت کارآفرین برای متقاضیانی آزاد است که به مدت 6 ماه به صورت خود اشتغال در نیوزلند کار کنند و یا به مدت دو سال با ویزای دیگری که اجازه خوداشتغالی را می دهد ، کسب و کاری را اداره کرده باشند.

برای درخواست ویزای اقامت کارآفرین سرمایه مورد نیاز باید حداقل برابر با آنچه در طرح تجاری ذکر شده باشد.

اگر متقاضی 2 سال خوداشتغالی را در نیوزلند تکمیل نکرده باشد ، باید حداقل 500000 دلار نیوزلند سرمایه گذاری کند و علاوه بر این 3 شغل در نیوزلند ایجاد کرده باشد و در این دوره از ویزای موجود خود هیچ گونه رفاه یا کمکی از دولت درخواست نکرده باشد و باید بتواند نشان دهد که طرح کسب و کار ارسالی وی به مزایایی که بیان شده است دست یافته است.

درخواست های ویزای و اقامت کارآفرینی می تواند شامل همسر و همچنین فرزندان تحت تکفل 19 ساله و کمتر باشد.

مهاجرت به نیوزلند

اقامت نیوزلند با خرید ملک

به طور کلی ، فقط دارندگان اقامت دائم و شهروندان می توانند در نیوزلند خانه بخرند تا در آن زندگی کنند ، اما فرصت های دیگری برای خرید ملک در نیوزلند نیز وجود دارد که به صوت سرمایه گذاری است و سرمایه گذاری از این طریق در نیوزلند در سال های اخیر گزینه جذابی تحت ویزای سرمایه گذار بوده است و قیمت ها به شدت در حال رشد هستند.

نرخ بهره کمتر از 4.0 درصد است و با بیش از 70000 مهاجر هر ساله تقاضای زیادی برای اقامت نیوزلند با خرید ملک وجود دارد.

سرمایه گذاری در املاک شامل ساخت چیزی است ، به عنوان مثال مجتمع‌های مسکونی یا محله ‌ها با سطح بالایی از مشارکت سرمایه‌گذاری در بخش املاک در نیوزلند را فراهم کرده اند و هنگام ارسال درخواست ، سرمایه گذار باید موارد زیر را ارائه دهد :

 • طرح تجاری پروژه
 • قرارداد با یک شرکت ساختمانی و پیمانکاران فرعی
 • مجوزهای مورد نیاز از مقامات محلی
 • برنامه کاری ، برنامه های بازاریابی

همچنین سرمایه گذاری در املاک تجاری شامل خرید املاک تجاری یا زمین برای توسعه تجاری است و اگر سرمایه‌گذار قصد داشته باشد یک تأسیسات جدید بسازد ، باید طرح پروژه را ارائه کند و از دولت مجوز بگیرد و هزینه های اخذ مجوز در مبلغ سرمایه گذاری لحاظ نمی شود.

مدارک رایج برای مهاجرت به نیوزیلند 
پاسپورت: شما باید دارای یک پاسپورت معتبر با تاریخ انقضای مناسب باشید. 
ویزای مهاجرت: برنامه‌ی مهاجرتی که انتخاب می‌کنید، ممکن است نیاز به درخواست ویزای مهاجرت داشته باشد. بسته به برنامه‌ی مهاجرتی، مانند ویزای کار، ویزای تحصیلی یا ویزای سرمایه‌گذاری، مدارک متفاوتی ممکن است لازم باشد. 
مدارک تحصیلی: اگر شما برنامه‌ی مهاجرتی مبتنی بر تحصیل دارید، باید مدارک تحصیلی خود را ارائه کنید. این شامل کپی مدارک تحصیلی، گواهی‌نامه‌ها، و رونوشت معادل‌سازی مدارک تحصیلی است. 
مدارک هویتی: شما باید مدارک هویتی تائید شده را ارائه کنید. این ممکن است شامل کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، و گاهی اوقات کپی کارت ملی از کشور مبدأ شما باشد. 
سابقه کار: اگر شما برای مهاجرت کاری اقدام می‌کنید، ممکن است نیاز به ارائه سابقه کار و تاییدیه‌های مربوطه داشته باشید. 
مدارک مالی: برخی برنامه‌های مهاجرتی نیازمند ارائه مدارک مالی می‌باشند. این می‌تواند شامل حساب بانکی، سوابق مالی، و اطلاعات مربوط به سرمایه‌گذاری در نیوزیلند باشد. 
مدارک پزشکی: برخی برنامه‌های مهاجرتی نیازمند ارائه مدارک پزشکی هستند. شما باید از پزشک معتبری گزارش پزشکی جامع دریافت کنید. 
سایر مدارک: بسته به برنامه‌ی مهاجرتی، ممکن است مدارک دیگری نیز مورد نیاز باشد. برای مثال، تصاویر پرسنلی، رزومه، نامه معرفی و مدارک تجربیات کاری. 

وکیل مهاجرت به نیوزلند

اگر قصد مهاجرت به نیوزلند را دارید یا در حال حاضر با ویزا در این کشور زندگی می کنید اما به دنبال کمک هستید ، از کجا باید راهنمایی مناسب دریافت کنید ؟ نیوزلند قوانین و مقرراتی دارد که مشخص می کند چه کسی می تواند به طور قانونی مشاوره مهاجرت بدهد تا از کسانی که به دنبال مهاجرت به آن هستند محافظت کند.

در جستجوی کمک ، احتمالا با مشاوران مهاجرت و وکلای مهاجرت روبرو خواهید شد که هر دو واجد شرایط ارائه مشاوره قانونی هستند ، اما تفاوت این دو چیست ؟ و کدام یک برای مورد شما مناسب است ؟

اگر برای یافتن و درخواست ویزای مناسب ، اقامت در نیوزلند یا ارزیابی وضعیت خود در صورتی که اعتبار ویزای شما منقضی یا رد شده است به راهنمایی نیاز دارید ، قانون نیوزلند این اجازه را می‌دهد که فقط یک وکیل دارای مجوز می تواند به شما کمک کند.

برای یافتن وکیل می توان مستقیما با اداره مشاوران مهاجرت نیوزلند تماس گرفت ، این سازمان مسئول صدور مجوز برای وکلای مهاجرت ، دریافت شکایات و اقدام علیه کسانی است که بدون مجوز مشاوره مهاجرتی ارائه می دهند.

مدعیان پناهندگی و وضعیت حمایتی و افرادی که تحت بازداشت مهاجرتی هستند نیز باید از وکیل مهاجرت به نیوزلند مشاوره بگیرند. توجه داشته باشید که این دسته از وکلا فقط مخصوص کشورهایی همچون کانادا ، استرالیا و نیوزلند است و در کشور های اروپایی چنین مجوز های برای وکلا صادر نخواهد شد.

ویژگی های یک وکیل مهاجرتی خوب چیست؟ مقاله لینک شده را بخوانید و اطلاعات دقیق بدست آورید.

موسسه مهاجرتی به نیوزلند

پیمایش در سیستم مهاجرت به نیوزلند می تواند دشوار باشد و دانستن اینکه آینده شما در نیوزلند متکی به تهیه مدارک لازم است ، کل فرآیند را بسیار دشوارتر می کند و قطعا به کمکی نیاز دارید که تضمین کند بهترین شانس موفقیت را دارید.

برای درخواست ویزای ممکن است با مسائل و مشکلاتی رو به رو شوید که می تواند روند درخواست شما را متوقف یا به تاخیر بیندازد ، اما مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی با داشتن تجربه فراوان حاصل از پرونده های موفق از تمامی این مسائل آگاهی دارند و به شما کمک می کنند تا این روند را طی کنید و مشکلات ناشی از وضعیت شما را برطرف می کنند.

همچنین ما به عنوان موسسه مهاجرتی به نیوزلند می‌توانیم درخواست شما را ارزیابی کرده و در مراحل اولیه تأیید کنیم که آیا درخواست شما شایستگی لازم را دارد تا بتوانید تصمیمات به موقع و مقرون به صرفه بگیرید.

4.9/5 - (200 امتیاز)

4 دیدگاه در “مهاجرت به نیوزلند

 1. Masoud گفت:

  باسلام من راننده تریلی هستم درایران.تهران.میخواستم ببینم درنیوزلندبه تخصص من احتیاج دارند.تشکر

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   خیر در حال حاضر در این حیطه شغلی نیروی کار نمی‌پذیرند.

   با تشکر از سوال شما

 2. رضا جدیدالاسلام گفت:

  سلام و عرض تبریک سال نو و آرزوی سالی توام با موفقیت و سربلندی و سلامتی برایتان
  من رضا جدیدالاسلام مخترع کشوری هستم که در حال حاضر روی فرآوری شمش و مشتقات منیزیم شامل منیزیم اکساید ، منیزیم کلراید و…. تحقیق و فعالیت و نمونه سازی می کنم که شمش در صنایع آلیاژ سازی فولاد ، آلومینیوم ، مس ، نیکل و…. کاربرد دارد و در صنایع هواپیما سازی ، خودرو سازی ، ماهواره برها و ماهواره ، ایستگاه های فضایی ، صنایع پزشکی ، لوازمات الکترونیکی شامل کامپیوتر ، گوشی های موبایل ، دوربین های فیلمبرداری و تلسکوپ و…. استفاده می شود
  مشتقات شامل اکسید منیزیم و کلرور : برای بخش دارو سازی ، فرآورده های نسوز ، کاغذ سازی ، رنگ سازی ، کودهای کشاورزی ، تصفیه آب ، لاستیک سازی ، خوراک دام ، پایه کاتالیست ها در بخش پتروشیمی و نفت و گاز و…… که هم از مواد معدنی استیصال می گردد و هم آب دریا ( هر متر مکعب آب دریا یک کیلو و سیصد گرم منیزیم دارد علاقمندم جهت اجرای پروژه و اقامت به کشور نیوزلند بروم خواهشمندم راهنمایی و مساعدت نمایید . ارادتمندتان

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   اگر هدف شما گرفتن ویزای کاری کشور نیوزلند میباشد ویزای کاری کشور نیوزلند اسکیل ورکر یا همان سیستم امتیاز بندی میباشد که بر اساس ایتم هایی مانند:مدرک تحصیلی ،مدرک زبان، سن،سابقه کار و… به شما امتیاز داده می شود.بنابراین بهتر است با کارشناسان متخصص در این زمینه امتیاز بندی خود را انجام دهید درصورتی که امتیازات شما به حدنصاب برسد برای شما اقدام صورت میگیرد و از همان ابتدا به شما اقامت 5 ساله داده میشود.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *