بیزینس های پردرآمد در لهستان

بیزینس های پردرآمد در لهستان

کمبود نیروی کار در تمامی کشورهای دنیا وجود دارد به نحوی که هر کشوری در برخی از حوزه ها اقدام به استخدام نیروی خارجی می نماید . دولت دولتهای دارای ثبات اقتصادی که به دنبال رشد در حوزه های مختلف خود هستند به افراد متخصص این فرصت را می دهند تا با داشتن شرایط زندگی مناسب هم در کار خود پیشرفت کنند و هم برای کشور مقصد مفید و موثر باشند . در این مقاله موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی ضمن نگاهی به بیزینس های پردرآمد در لهستان راهنمای تمامی علاقه مندان به مهاجرت به لهستان خواهد بود .

در تعیین مشاغل پردرآمد فاکتورهای متعددی را می توان در نظر گرفت که در هر کشور با توجه به اوضاع اقتصادی آن مشخص می گردد . لهستان از جمله کشورهایی ست که در سال های گذشته با وضعیت درآمد بالا داشته و بازار کار رو به بهبود را تجربه نموده که تقریبا موجب افزایش حقوق در تمامی مشاغل شده است . در حال حاضر میزان درآمد در لهستان از میانگین جهانی بالاتر است که نشان از وجود بیزینس های درآمدزا در این کشور است .

اقتصاد و بیزینس های پردرآمد در لهستان

داشته باشد تا بداند که با توجه تخصص خود امکان فعالیت در کدام بخش برایش سودآورتر خواهد بود . به عنوان مثال با نگاهی به میزان هر فرد خارجی که به دنبال آگاهی از تجارت های پردرآمد و مهاجرت کاری به لهستان است باید ابتدا نگاهی به اقتصاد و زمینه های متعدد کاری درآمدها می توان دریافت که اقتصاد در کدام بخش قوی تر است و درآمد بیشتری را به همراه دارد .

لهستان یکی از کشورهای عضو در اتحادیه اروپاست که با وجود عدم عضویت در منطقه یورو اقتصاد خود را به خوبی رو به رشد نگه داشته است . لهستان مانند دیگر کشورهای پیشرفته اروپا توجه ویژه ای به شرکت ها و بنگاه های اقتصادی کوچک دارد و به نوعی بخش عظیمی از درآمد خود را مدیون این شرکت ها می باشد . لهستان از لحاظ تولید ناخالص رتبه 20 جهان را دارد که به عنوان اقتصادی پردرآمد شناخته می شود .

تنوع در بازار کار لهستان

کشور لهستان با بازار کاری متنوع همراه است و می توان گفت که اکثر افراد با داشتن پشتکار می توانند در زمینه تخصص خود به درآمد و البته موقعیت شغلی عالی برسند . مهم ترین فاکتور در کسب درآمد بالا در لهستان داشتن تخصص و مهارت است . طبق آمار اعلام شده بیزینس های پردرآمد در لهستان مربوط به سه بخش خدمات ، صنعت و کشاورزی ست و افراد علاقه مند به کار در این بخش ها می توانند با دریافت ویزا به بخش های مختلف آنها وارد شوند .

میزان درآمد در این کشور و حجم بازار کار لهستان برای خارجی ها به صورت سالیانه و بر اساس تجربه کاری افزایش می یابد و واحد پول رایج زلوتی ست که تمام حقوق نیز با این واحد پول پرداخت می شود . در بازار کار لهستان از افراد مهندس و پزشک تا کارگران کاملا متناسب با ساعات کاری خود حقوق دریافت می کنند که همین امر موجب شده تا رضایت شغلی به صورت قابل توجهی بالا بوده و هر فردی با تلاش بیشتر به دنبال ارتقا جایگاه خود باشد .

مشاغل پردرآمد در لهستان

مشاغل پردرآمد در لهستان

امروزه در دنیای زندگی می کنیم که بیش از نیمی از نیازهای افراد از طریق دنیای آنلاین برآورده می شود و تقریبا تمامی مشاغل به سمت فعالیت در دنیای اینترنت پیش می روند . یکی از بیزینس های پردرآمد در لهستان تسلط به برنامه نویسی و علم IT است که نه فقط در لهستان بلکه در تمام دنیا بسیار پر رونق است . افراد دارای مدرک دانشگاهی در این رشته ها با استخدام در یک شرکت و یا سازمان قادرند استارت کار خود در لهستان را زده و سپس به گسترش آن به بیزینسی پرسود برسند .

دومین تجارت پرسود در لهستان را شاید بتوان مربوط به صنعت پوشاک و مد دانست . امروزه پوشاک بخش مهمی از زندگی تمام اقشار جامعه است و مردم لهستان نیز از این قاعده مستثنی نیستند . صنعت مد به خصوص در خانم های لهستانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و با راه اندازی یک کسب و کار در این حوزه می توان به درآمد خوبی رسید . کارآفرین در حوزه پوشاک می تواند با طراحی لباس های خود در یک مغاز کوچک به فروشگاهی بزرگ با مشتریان خاص مبدل گردد .

تاسیس رستوران در لهستان

سومین بیزینس های پردرآمد در لهستان مرتبط با مواد غذایی و تغذیه در این کشور است . یکی از اصلی ترین علایق مردم لهستان صرف وقت و البته تفریح در رستوران ها و امتحان خوراکی های متنوع دارند . اگر بتوانید در یکی از شهرهای این کشور رستوران و یا یک غذاخوری کوچک را تاسیس کنید علاوه بر رسیدن به سودی خوب به راحتی می توانید به اقامت نیز برسید .

البته تاسیس رستوران و یا هر فعالیت دیگری که با سلامتی مردم در ارتباط باشد نیازمند کسب مجوز های لازم است و معمولا شهرهای با جمعیت بیشتر و توریستی مشتریان و درآمد بالاتری به همراه دارند .

تمامی کسب و کارهای دنیای امروز به نوعی با خرید و یا فروش اینترنتی در تماس هستند و اکثر فروشگاه ها به دنبال راهی برای فروختن کالاهای خود می باشند . این نوع تجارت منجر می شود تا با صرف هزینه کمتر در انجام خدمات بتوان به درآمدی قابل توجه رسید و ارائه خدمات را در سطح وسیع تری مدیریت نمود . مزیت فروشگاه های آنلاین این است که می توان تمامی کالاها را به وسیله آن فروخت .

راه اندازی بیزینس در لهستان

اقتصاد لهستان با پتانسیل بالایی جهت پذیرش بیزینس های جدید است که تمامی سرمایه گزارن خارجی را با راه اندازی شرکت های کوچک حمایت می کند . توسعه بازار داخلی و وجود نیروی کار جوان و متخصص می تواند هر فردی را به راه اندازی یک تجارت در یکی از بهترین کشورهای اروپای مرکزی وسوسه نماید که در ابتدای شروع کار نیازی به پرداخت مالیات سنگین نیز نخواهند داشت .

 لهستان از جمله کشورهای تحصیل کرده در اروپا است که مردم آن به زبان های متعددی تسلط داشته و حتی افرادی که به صورت قراردادی به این کشور وارد و به کار مشغول شده اند میزان رضایت بالایی در شغل و زندگی شان دارند . کار پیدا کردن ایرانیان در لهستان هم یکی از دلایل مهاجرت هم وطنان ما به این کشور است .

راه اندازی بیزینس در لهستان

تلاش دولت لهستان جهت رونق تجارت

دولت لهستان به دنبال جذب هرچه بیشتر سرمایه گذاران بین المللی با درنظر گرفتن قوانینی تلاش نموده تا مسیر را برای این افراد هموارتر سازد . به عنوان مثال برخی از سرمایه گذاری ها در این کشور معاف از مالیات بوده و یا در صورت وجود برنامه های تحقیقاتی امکان دریافت کمک هزینه های قراردادی از سوی دولت این کشور وجود دارد . معمولا فعالیت های تجاری در مناطق ویژه اقتصادی از مالیات معاف هستند مراکز توسعه فناوری مشمول کمک هزینه از سوی دولت هستند و

شهر ورشو به عنوان پایتخت لهستان یکی از امن ترین و در عین حال پر رونق ترین شهرهای اروپا برای انتقال سرمایه و راه اندازی هرگونه بیزینس در این کشور است . هر ساله افراد زیادی از کشورهای اروپایی ، آسیا و یا سایر نقاط جهان برای شروع و یا ادامه بیزینس خود به لهستان وارد می شوند که نشان از اقتصاد مناسب این کشور دارد .

موسسه مهر آفرین رجبی به عنوان معتبرترین موسسه در امر مهاجرت و راه اندازی بیزینس های پردرآمد در لهستان راهنما و همراه شما در رسیدن به هدفتان خواهد بود . برای کسب آگاهی بیشتر در زمینه ویزای کار لهستان با کارشناسان ما در دفاتر تهران و شیراز همراه باشید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه