قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی

قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی طی سال های اخیر دچار تغییرات فراوانی شده است ، امروزه هر منطقه از کشور اسلواکی شاهد افزایش سریع قیمت املاک و مستغلات است که این افزایش قیمت عمدتا به دلیل نرخ بهره پایین در وام مسکن ، بیماری کرونا و تورم به وجود آمده است.

اگر به دنبال مشاوری خوب برای خرید خانه در کشور اسلواکی هستید حتما مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) را انتخاب کنید ، این موسسه با شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱  مشاورین حرفه ای و معتبر را در اختیار شما قرار می دهد و بهترین گزینه برای مهاجرت است.

جالب است بدانید طی سه ماه اخیر قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی 4.6 درصد ( 3.4 درصد به صورت واقعی ) افزایش یافته است ، قیمت مسکن اسلواکی اکنون تقریباً 8 درصد بالاتر از اوج خود در سه ماهه دوم سال 2008 است.

در منطقه براتیسلاوا ، که گران ترین مسکن کشور را دارد ، قیمت املاک مسکونی با 8.7 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 2231 یورو (2508 دلار آمریکا) در هر متر مربع رسید ، سایر مناطق نیز در طول سال منتهی به سه ماهه اول 2020 شاهد افزایش شدید قیمت مسکن بودند.

فهرست مطالب

اگر قصد دارید به کشور اسلواکی مهاجرت کنید اما راه های مهاجرت به این را نمی دانید ، همین حالا به مقاله مربوطه که در سایت گروه مشاورین رجبی با عنوان مهاجرت به اسلواکی نوشته شده است مراجعه کنید.

قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی

میانگین قیمت خرید خانه در اسلواکی

میانگین قیمت خرید خانه در اسلواکی با توجه به تعداد اتاق خواب و متراژ خانه تعیین می شود در ادامه به برخی از این قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی و افزایش آنها در سال های اخیر اشاره می کنیم.

 • خانه یک خوابه : قیمت ها در طول سال منتهی به سه ماهه اول 2020 با 8.9٪ افزایش به 2266 یورو ( 2547 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • خانه دو خوابه : قیمت ها در طول سال منتهی به سه ماهه اول 2020 با 9.5 درصد افزایش به 2108 یورو (2370 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • خانه سه خوابه : قیمت ها 11.9 درصد افزایش یافت و به 1901 یورو ( 2137 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • خانه چهار خوابه : قیمت ها در سه ماهه اول 2020 ، با 6.9 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 1860 یورو ( 2091 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • خانه پنج خوابه به بالا : قیمت ها با 11.8 درصد افزایش در سال گذشته به 2121 یورو ( 2384 دلار آمریکا ) در هر متر مربع در سه ماهه اول 2020 رسید.

اگر هدف شما از خرید خانه مهاجرت به کشورهای اروپایی است توصیه می کنیم مقاله اقامت اروپا از طریق کشور اسلواکی را حتما بخوانید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

خرید ملک در اروپا ، امن ، ارزان و حرفه ای با راهنمایی مشاوران رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

ساخت و ساز خانه مسکونی در اسلواکی

طبق گزارش اداره آمار جمهوری اسلواکی ، در سال 2019 ، تعداد ساخت و ساز خانه مسکونی در اسلواکی به 21516 واحد رسید که 2.4 درصد نسبت به سال قبل کاهش داشت ، اما همچنان بالاتر از سال 2008 است.

به همین ترتیب ، تکمیل ‌ها اکنون به سطح قبل از بحران بازگشته ‌اند و با 5.8 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به 20171 واحد در سال گذشته رسیده ‌اند که بسیار بیشتر از میانگین تکمیل سالانه 15500 واحد از سال 2003 تا 2009 است.

در اوایل سال 2020 و پیش از شیوع ویروس کرونا ، قدرت بازار در کشور اسلواکی رو به افزایش بود ، شرایط قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی در سه ماهه اول سال 2020 به شرح زیر بود.

 • پروانه های مسکونی با 32.7 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 5122 واحد رسید.
 • شروع مسکن با 26.3 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 5216 واحد رسید.
 • تکمیل ها با 5.3 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 4587 واحد رسید.
 • واحدهای مسکونی در حال ساخت با 0.6 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 78085 واحد رسید.
ساخت و ساز خانه مسکونی در اسلواکی

قیمت خانه در شهرهای مختلف اسلواکی

قیمت خانه در شهرهای مختلف اسلواکی را در ادامه این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم :

 • شهر زیلینا بیشترین افزایش را با حدود 16.5 درصد در سال گذشته تجربه کرد امروزه قیمت خانه در این شهر به 1254 یورو ( 1410 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسیده است.
 • در شهر ترنسین ، پس از افزایش 19.5 درصدی در سه ماهه اول 2019 ، قیمت مسکن 14.5 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت و به 1025 یورو ( 1152 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • در شهر پرسوف ، قیمت مسکن 6.3 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت و به 1050 یورو ( 1180 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • در شهر کوسیسه ، قیمت مسکن با 5.5 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 1092 یورو ( 1227 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • در شهر ترناوا ، قیمت مسکن 5.3 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت و به 1183 یورو ( 1330 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • در شهر نیترا ، قیمت مسکن با 1.9 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافت و به 900 یورو ( 1012 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.

امروزه هزینه مشاوره مهاجرت بسیار افزایش یافته است ، به همین دلیل هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی آخرین اطلاعات روز دنیای مهاجرت را در شبکه های اجتماعی مربوطه این شرکت قرار می دهد ، برای کسب اطلاعات بیشتر گروه مشاورین سایت رجبی را در اینستاگرام دنبال کنید  ، همچنین اگر قصد زندگی در کشور اسلواکی را دارید می توانید برای شناخت بهترین بانها و شرکت ها مقاله 10 شرکت و بانک مهم در اسلواکی را بخوانید.

اگر در حال جستجوی اطلاعات برای شناخت اسلواکی هستید ، مقالات زیر را بخوانید و اطلاعات کاملی بدست آورید.

تغییر سالانه قیمت خانه در جمهوری اسلواکی

در جدول زیر تغییر سالانه قیمت خانه در جمهوری اسلواکی را شرح می دهیم ، پس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی با ما همراه باشید.

انتظار می ‌رود بازار مسکن اسلواکی در کوتاه‌ مدت به دلیل پیامدهای اقتصادی ناشی از همه‌ گیری ویروس کرونا کند شود ، اما انتظار می ‌رود که از پایان سال 2020 به سرعت به حالت اولیه خود بازگردد ، زیرا تقاضای ملک ، چه از سوی سرمایه‌ گذاران داخلی و چه از سوی سرمایه‌ گذاران خارجی ، اساساً در این کشور قوی است.

اقتصاد اسلواکی به دنبال رشد سالانه 4 درصدی در سال 2018 ، 3 درصدی در سال 2017، 2.1 درصدی در سال 2016 و 4.8 درصدی در سال 2015، در سال 2019 نسبت به سال قبل 2.3 درصد رشد کرد. اقتصاد اسلواکی در سال جاری حدود 6.7 درصد کاهش خواهد یافت ، اما طبق گزارش کمیسیون اروپا ، انتظار می رود در سال 2021 قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی با رشد 6.6 درصدی به سرعت بهبود یابد ؛ امروزه هیچ محدودیت قانونی برای خارجی ها برای خرید ساختمان در اسلواکی وجود ندارد.

قیمت اجاره خانه در اسلواکی

قیمت اجاره خانه در اسلواکی

امروزه یکی از راه ها خوب برای مهاجران اسلواکی اجاره خانه در این کشور است ، ما در ادامه قیمت اجاره خانه در اسلواکی را شرح می دهیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اجاره ملک در شهرهایی مانند براتیسلاو بسیار گران است ، اجاره در این شهر از حدود 11 یورو ( 12.4 دلار آمریکا ) تا 14 یورو ( 15.7  دلار آمریکا ) در هر متر مربع متغیر است ، در حالی که در مناطق نزدیک روزینوف و شهر جدید ، اجاره از 9 یورو ( 10.1 دلار آمریکا ) تا 12.5 یورو ( 14.1 دلار آمریکا ) در هر متر مربع متغیر است ، به صورت کلی قیمت اجاره آپارتمان یک خوابه 40 متری در کشور اسلواکی حدود 353 دلار است ، همچنین اگر قصد داشته باشید آپارتمان سه خوابه ای 80 متری در مرکز شهر را اجاره کنید ، قیمت آن حدود 785 دلار خواهد بود.

وبینار بازنشستگی یا تمکن مالی

در این وبینار شما با هزینه ها و چگونگی زندگی در برخی از محبوب ترین کشورهای اروپایی آشنا می شوید ؛ اگر قرار است باقی عمر را در اروپا زندگی کنید توصیه می کنیم این ویدئو را به مدت تقریبا یک و نیم ساعت ببینید ؛ هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی این وبینار را به شما ارائه داده است.

سوالات پر تکرار قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی

به صورت کلی قیمت اجاره آپارتمان یک خوابه 40 متری در کشور اسلواکی حدود 353 دلار است ، همچنین اگر قصد داشته باشید آپارتمان سه خوابه ای 80 متری در مرکز شهر را اجاره کنید ، قیمت آن حدود 785 دلار خواهد بود.

در منطقه براتیسلاوا ، که گران ترین مسکن کشور را دارد ، قیمت املاک مسکونی با 8.7 درصد افزایش نسبت به سال قبل به 2231 یورو (2508 دلار آمریکا) در هر متر مربع رسید ، سایر مناطق نیز در طول سال منتهی به سه ماهه اول 2020 شاهد افزایش شدید قیمت مسکن بودند.

 • خانه یک خوابه : قیمت ها در طول سال منتهی به سه ماهه اول 2020 با 8.9٪ افزایش به 2266 یورو ( 2547 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • خانه دو خوابه : قیمت ها در طول سال منتهی به سه ماهه اول 2020 با 9.5 درصد افزایش به 2108 یورو (2370 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.
 • خانه سه خوابه : قیمت ها 11.9 درصد افزایش یافت و به 1901 یورو ( 2137 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسید.

شهر زیلینا بیشترین افزایش را با حدود 16.5 درصد در سال گذشته تجربه کرد امروزه قیمت خانه در این شهر به 1254 یورو ( 1410 دلار آمریکا ) در هر متر مربع رسیده است.

سپاس که تا پایان این مطلب در مورد قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی با ما همراه بودید ، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور اسلواکی و نحوه مهاجرت به این کشور با مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی در دو شعبه تهران و شیراز همراه باشید ، همچنین اگر دوست دارید بیشتر در مورد کار در کشور اسلواکی اطلاعات کسب کنید و نحوه یافتن شغل در این کشور را بدانید به مقاله کار در اسلواکی کراجعه کرده و با پردرآمد ترین مشاغل این کشور هم آشنا شوید.

قیمت خانه در اسلواکی ارزان تر است یا سایر کشورهای نزدیک به آن؟ پاسخ دقیق در مقالات زیر!

16 دیدگاه در “قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی

 1. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی امیر علوی گفت:

  سلام
  خونه سه خوابه در یکه منطقه متوسط یعنی نه بد ونه خو ب
  بوام بخرم چقدر هزینه داره بعد از ثبت شرکت

  1. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بستگی به متراژ خانه دارد. هزینه‌ هر متر خانه در براتیسلاوا بین ٣۴٠٠ تا ۴٧٠٠ یورو می باشد.

   با تشکر از سوال شما

 2. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی منصور موسوی گفت:

  سلام
  در خصوص خرید زمین وساخت اون در اسلواکی اطلاعات میخواستم
  درخصوص هزینه خرید زمین و ساخت اون

  1. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی Hamid گفت:

   با سلام

   قیمت زمین با توجه به موقعیت ملک و نظر صاحب ملک کاملا متفاوت میباشد.اگر هدف شما گرفتن اقامت از طریق خرید ملک میباشد با توجه به قوانین کشور اسلواکی صرفا از طریق خرید ملک نمیتوان اقامت دریافت کرد.اما از طریق ثبت شرکت میتوانید اقامت دریافت نمائید که برای اینکار باید مبلغ 25000یورو سرمایه گذاری نمائید.

   با تشکر از سوال شما

 3. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی pari گفت:

  سلام ما کل سرمایمون با فروش وسایل خونه و ماشین و همه چیز دویصت میلیون با دویصت میلیون راهی برای گرفتن اقامت اسلواکی وجود داره؟من و همسرم و دخترچهارسالم

  1. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی Hamid گفت:

   با سلام

   خير متاسفانه با اين مبلغ امكان گرفتن اقامت را نداريد .

   با تشکر از سوال شما

 4. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی pari گفت:

  سلام روزتون بخیر ،من ئ همسر و دختر چهارسالم برای اقامت اسلواکی کلا چقدر باید هزینه کنسم این 25 هزار دلار شامل کرایه خونه هم میشه کل هزینمئن یا نه جدا ممنون

  1. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی Hamid گفت:

   با سلام

   خير ٢٥ هزار دلار هزينه ثبت شركت و موارد مربوط به اخذ اقامت از اين طريق ميباشد
   هزينه كرايه منزل براى خانواده ٣ نفره هر ماه تقريبا ٦٠٠ يورو ميباشد

   با تشکر از سوال شما

 5. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی سارا گفت:

  سلام همسر من دندانساز تجربی هست ومدرک تحصیلی ندارن اما لابراتوار بدای خودشون هست و۱۵سال سابقه کاردادن..ایا میتونیم اقامت بگیربم

  1. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی Hamid گفت:

   با سلام

   با توجه به نداشتن مدرک تحصیلی و شرایط سنی مورد نیاز این کشور ، امکان اخذ اقامت از طریق شغل همسرتان امکان پذیر نمی باشد و از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اسلواکی می توانید اقامت دریافت نمایید .

   با تشکر از سوال شما

 6. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی محمد یوسفی گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده یوسفی هستم مدرک مهندسی صنایع دارم دارای 14 سال سابقه در زمینه تولید قطعات خودرو و زبان انگلیسی متوسط
  شرایط تهیه مبلغ تا 800 میلیون تومان را دارم
  اگر امکان دارد بفرمایید هزینه مشاوره و انجام کارها اقامت اسلواکی چقدر میباشد و شرایط بنده برای کار در آنجا چگونه است

 7. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی احمد داودی گفت:

  سلام
  با احترام
  من میخواهم با کمک شما خانه ی ارزان در اسلواکی بخرم تا اقامت انجا را بگیرم چقدر باید دلار داشته باشم
  ممنونم

 8. قیمت خانه برای زندگی در اسلواکی مصطفی بهرامی گفت:

  سلام من علاقمند به مهاجرت اسلواکی از طریق ثبت شرکت هستم آیا امکان راهنمایی و مساعدت من را دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3/5 - (1 امتیاز)