10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی

10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی موضوع این مقاله است که علاوه بر معرفی جاذبه های دیدنی و توریستی کشور استونی؛ شما را به یک شناخت مناسب و قابل قبولی از تاریخچه و فرهنگ و رسوم مردم این کشور نیز می رساند.

از آنجایی که استونی از کشورهای چندان شناخته شده جهان نیست، مطالعه مقاله های مربوط به این کشور در هر زمینه و موضوعی می تواند بسیار کارآمد باشد و اطلاعاتی را به خوانندگان منتقل نماید.

کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت 562051 ( موسسه حقوقی رجبی ثبت 40451 ) در ادامه این مطلب با معرفی 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی و شرایط و ویژگی های هرکدام از این آثار و جاذبه ها شما را به یک شناخت نسبی پیش از دیدن از هریک از آن ها می رسانند تا شما در همان ابتدای سفر خود به راحتی بتوانید مقاصد مورد پسند و مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از مراجعه به مقاصد غیر جذاب خودداری نمایید.

البته شناخت این مقاصد می تواند برای مهاجرت به این کشور نیز مناسب و کارآمد باشد ولی این تمامی احتیاجات برای مهاجرت نیست و شما به شناخت موارد بسیار بیش تر، مهم تر و حیاتی تری نیاز دارید که تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت این اقدام در مقاله مهاجرت به استونی در سایت هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی برای شما عزیزان قرار داده شده است.

در ادامه با ما باشید تا 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی را بهتر بشناسید.

فهرست مطالب
10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی

شهر قدیمی تالین

چه بازدید شما از استونی یک تعطیلات کامل باشد چه فقط یک توقف یک روزه در سفر دریایی در بالتیک ، باید به اندازه ای که برنامه شما اجازه می دهد برای گشت و گذار در شهر قدیمی تالین وقت بگذارید ، این یکی از بکرترین مراکز شهر هانسیاتیک حفظ شده در جهان است و در قرن سیزدهم محل زندگی تاجران ثروتمند دانمارکی و آلمانی بوده است.

شهر قدیمی ، با خیابان های سنگ فرش و کلیساهای قرون وسطایی اش ، در سال 1997 به میراث جهانی یونسکو تبدیل شد ، شما می توانید سفر خود را در Raeapteek ، یکی از قدیمی ترین داروخانه های اروپا که دائماً فعال است ، آغاز کنید ، این موزه دارای نمایشگاه های شگفت انگیز موزه مانند در مورد ابزارها و تکنیک های پزشکی عتیقه است.

از بیرون به مرکز میدان تالار شهر بروید و به دنبال سنگ دایره ای متمایز باشید ، از آن نقطه ، می توانید سعی کنید برج های پنج کلیسای تاریخی تالین را ببینید ، همچنین از آنجا هنر و طاق های گوتیک را در تالار شهر تالین خواهید دید ، سپس راه خود را در اطراف شهر قدیمی بپیمایید و از کلیسای جامع ارتدکس روسی و منظره کارت پستال از سکوی Patkuli دیدن کنید.

شهر قدیمی تالین به طور قطع اصلی ترین مورد از 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی تلقی می شود که گشت و گذار در آن جا مانند سفر به گذشته است که فقط نوع پوشش مردم عوض شده و تکنولوژی به آنجا رسیده ؛ وگرنه شهر تماما ظاهر تاریخی خود را به حفظ کرده است.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

شناخت مقاصد مهاجرتی با دریافت مشاوره های رایگان و شرکت در جلسات حضوری هلدینگ رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

قلعه اسقفی کوئرساآر

یکی از بهترین استحکامات حفظ شده در منطقه بالتیک ، قلعه اسقفی کوئرساآر با حلقه های خندقی است که از دهه 1380 برپا شده است ، شما می توانید تمام روز را در فضای گوتیک قلعه و پرسه زدن در بسیاری از فضاهای منحصر به فرد آن ، از جمله ساختمان صومعه ، صرف کنید ، راه پله های شیب دار؛ حیاط مرکزی؛ صومعه سفره خانه و محل زندگی اسقف ، جایی که 11 حکاکی روی چوب به سبک باروک به نمایش گذاشته شده است از نقاط دیدنی مختلف قلعه هستند.

همچنین می توانید در یک ناهار خوشمزه در کافه تاور واقع در قلعه از مناظر باشکوهی نیز لذت ببرید ، موزه تاریخ واقع در قلعه ، با نمایش مصنوعات منحصر به فرد (مثل بیش از 2000 سکه عتیقه مربوط به دهه 1620 میلادی) به چگونگی زندگی در زمان استفاده از این قلعه در قرن ها قبل می پردازد ، گردشگران همچنین می‌توانند فعالیت های سنتی مانند تیراندازی با کمان ، سفال سازی ، اجرای موسیقی و شلیک قدیمی ترین توپ کار استونی را تماشا کنند و در آن شرکت کنند ، که عمدتاً در ماه های شلوغ تابستان در دسترس می باشد.

در ادامه معرفی این بخش از 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی بگوییم که اگر گروهی سفر می کنید ، حتما شام اسقف های قلعه را رزرو کنید ، این رویداد آشپزی دو ساعته شامل غذاهای تهیه شده از دستور العمل های تاریخی و نوشیدنی هایی است که در لیوان های قدیمی سرو می شود ، همراه با نمایشی از آداب و رسوم مناسب سفره از قرن ها پیش.

10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی

بندر هواپیمای دریایی

در ادامه معرفی 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی ، بندر هواپیمای دریایی که هم برای علاقه مندان به دریا و هم برای گردشگران روزمره جذاب است ، یکی از بهترین مکان ها برای بازدید در این کشور است ، این موزه برنده جوایز در تالین ، حدود 200 اثر و کشتی معتبر دریایی را در آشیانه ای تاریخی برای هواپیماهای دریایی که دارای اولین گنبد بتنی با حجم بالا ، بدون ستون و پوسته نازک در جهان می باشد ، در خود جای داده است.

این جاذبه شامل یک زیردریایی متعلق به دهه 1930 ، یخ شکن 100 ساله با موتور بخار و بقایای قدیمی ترین کشتی در استونی در مجموعه دائمی موزه است ، همچنین می توانید برای عکس یادگاری لباس نیروی دریایی را امتحان کنید و هنر پرتاب هواپیماهای کاغذی را نیز یاد بگیرید که به نوبه خود بسیار جالب و جذاب می باشد.

البته انواع شبیه سازهای تعاملی در این موزه قرار دارند که تجربه ای فراگیرتر را به مهمانان ارائه می دهند و به شما نشان می دهند که واقعاً پرواز با هواپیما چگونه خواهد بود ، اما جدای از این مطلب توصیه می کنیم که حتما مقاله اقتصاد کشور استونی را در سایت ما مطالعه نمایید تا استونی را نیز از این زاویه بهتر بشناسید.

شهر قدیمی پارنو استونی

شهر قدیمی پارنو استونی

تنها با دو ساعت رانندگی از تالین ، شهر قدیمی پارنو با ساحل زیبا و حس شهری کوچک ، گردشگران را به خود جلب می کند ، هر یک از اسپاهای متمایز شهر ، شما را از سر تا پا دلپذیر می‌کند ، اما برای تجربه‌ای فوق‌العاده ، SPA & Hotel Hedon را ببینید ، این اسپا با نزدیک شدن به 200 سال قدمت ، قدیمی ترین آبگرم در نوع خود در استونی است و پوشش های گلی شفابخشی را ارائه می دهد که منافذ را تمیز کرده و پوست را ابریشمی می کند.

پس از درمان در حوضچه های آب گرم ، می توانید در سونا ، استخر نمک و تراس تابستانی استراحت کنید ، فرصت را از دست ندهید تا در شهر تاریخی به زیبایی حفاظت شده ، که قدمت آن به سال 1265 باز می گردد ، نیز به گشت گذار بپردازید ، مرکز اطلاعات گردشگری این شهر می تواند شما را با راهنمای آگاه به گشت و گذار در اطراف پارنو بفرستد.

در پارنو خانه ای چند صد ساله را خواهید دید که زمانی متعلق به آهنگر شهر بوده است ، همچنین این شهر یک پایگاه عالی برای گردشگرانی است که می خواهند از جزیره کیهنو بازدید کنند ، این جزیره که یک گروه 700 نفری که اکثریت آنها را زنان تشکیل می‌دهند؛ در آن ساکن هستند ، به‌خاطر سنت های غنی آواز و موسیقی که قدمت آن به 1000 سال قبل می‌رسد ، شهرت دارد.

مطالعه مقالات زیر دید بهتری برای انتخاب مقصد مهاجرتی به شما می دهد ، مقالات را مرور کنید.

موزه ملی استونی

در ادامه معرفی 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی به سراغ موزه ملی استونی می رویم ، این موزه به خاطر نمایشگاه های دائمی شگفت انگیزش در مورد تاریخ و فرهنگ استونی و همچنین معماری شگفت انگیزش مشهور است.

این ساختمان ، یک اثر هنری مفهومی است که در سال 2016 در یک پایگاه نظامی شوروی سابق افتتاح شد و به گونه‌ای طراحی شده بود که شبیه فرودگاهی باشد که به فضا برمی‌خیزد ، در شب ، نورپردازی آن را به منظره ای بسیار چشمگیر تبدیل می کند.

حداقل نصف روز را برای کشف گنجینه های داخل موزه به خود اختصاص دهید ، نمایشگاه دائمی اصلی «برخورد» به گردشگران اجازه می دهد تا نگاهی به زندگی مردم عادی استونیایی و فرهنگ آنها از عصر یخبندان تا امروز داشته باشند ، «پژواک اورال» ، نمایشگاه دائمی دیگر در این موزه ، بر مردمان فینو-اوگریک تمرکز دارد ، این بخش شامل نمایش خیره کننده ای از لباس های فرهنگی و ابزارهای روزانه مانند ظروف پخت و پز است.

موزه ملی استونی

پارک ملی ماتسالو

گردشگرانی که قصد سفر به استونی را دارند باید حتما دوربین دوچشمی خود را بسته بندی کرده و همراه خود داشته باشند تا از پارک ملی ماتسالو این کشور که به عنوان یکی از بهترین مقاصد پرنده نگری اروپا شناخته می شود؛ دیدن کرده و نهایت لذت را ببرند.

مساحت 48610 هکتاری این پارک به عنوان یک منطقه طبیعی حفاظت شده برای لانه سازی ، پوست اندازی و مهاجرت پرندگان از جمله عقاب دم سفید باشکوه تعیین شده است ، این پارک خانه بیش از 22 گونه گیاهی حفاظت شده و 10 پستاندار است که تحت تلاش های حفاظتی هستند.

گردشگران می توانند از چندین برج تماشای پرندگان در Haeska ، Keemu ، Kloostri و سایر مناطق پارک ، منظره ای پانوراما از این چشم انداز زیبا را دریافت کنند ، همچنین می‌توانید از چند مسیر پیاده‌روی لذت ببرید که شما را از میان تالاب‌ها ، مراتع ساحلی و مراتع می‌برد ، ضمن اینکه اقامت در یکی از مهمانسراهای پارک به شما این شانس را می دهد که در یکی از دیدنی ترین زمان های روز یعنی طلوع خورشید آن منطقه را ببینید.

پارک ملی ماتسالو یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی در میان 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی در این فهرست ما می باشد که سالانه بسیاری از گردشگران علاقمند به حیات وحش برای دیدن کردن از این منطقه به استونی سفر می کنند.

موزه چاپ تایپا در استونی

موزه چاپ تایپا در استونی

فکر می کنید هنر چاپ و تایپوگرافی در عصر دیجیتال از بین رفته است؟ موزه چاپ تایپا در استونی را در ادامه معرفی می کنیم ، در کشور استونی این سنت را در تایپا ، موزه-استودیو خصوصی در تارتو ، هنوز زنده نگه می دارند ، تایپا که قبلاً به عنوان موزه چاپ و کاغذ استونی شناخته می شد ، مجموعه ای از ماشین آلات چاپ تاریخی و تجهیزات کاغذسازی را به نمایش می گذارد که باعث می شود یک بار دیگر عاشق کلمه چاپ شده شوید.

تایپا را می توان یکی از خاص ترین موارد در میان 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی معرفی کرد که گردشگران در آنجا مجموعه ای مسحورکننده از حروف الفبای حروف چاپی را در هر سبکی که قابل تصور است از نزدیک می بینند که مطمئناً دوستداران طراحی را متحیر خواهد کرد.

تایپا همچنین مجموعه ای از کارگاه ها را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد با استفاده از دستگاه پرس دستی 150 ساله و با دستان خود ساختن کاغذ از خمیر کاغذ ، چاپ طرح روکش منهول روی تی‌شرت و یا ایجاد چاپ لینوکات در ایجاد یک دفترچه یادداشت را امتحان کنید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

با درج شماره تلفن و نام خود منتظر تماس کارشناسان رجبی باشید!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

تفرجگاه رودخانه ناروا

تعداد کمی از مناطق دیگر در استونی با فرصت های دیدنی باورنکردنی در تفرجگاه رودخانه ناروا رقابت می‌کنند ، این مسیر ساحلی به طول تقریبا یک کیلومتر در امتداد سواحل غربی رودخانه ناروا ، مرز طبیعی بین اتحادیه اروپا و روسیه قرار دارد.

مهم نیست در کجای این تفرجگاه آرام باشید ، یقینا چیز جالب و زیبایی برای دیدن پیدا خواهید کرد ، به سمت غرب ، می‌توانید دیوارهای سنگر و قلعه هرمان ، یک سازه سنگی قرن چهاردهمی را ببینید ، بندر ناروا به طور برجسته در شمال تفرجگاه قرار دارد و در جنوب ، گردشگران می توانند از منطقه تفریحی Joaorg که دارای یک خانه ساحلی است دیدن کنند و در آنجا دوچرخه ، تخت آفتابگیر ، والیبال و یا مجموعه بدمینتون کرایه کرده و استفاده نمایند.

تفرجگاه روخدانه ر یکی از موارد خاص در میان 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی می باشد که در آن می توانید یک بعدازظهر را به پیاده روی یا دوچرخه سواری در تفرجگاه ، مشاهده مگس ماهیگیر و تماشای غروب بگذرانید و از آرامش و آسایش مثال زدنی آنجا نهایت لذت را ببرید.

مرکز علمی AHHAA استونی

در این بخش از معرفی 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی به یک مورد خاص خواهیم پرداخت ، مرکز علمی AHHAA در تارتو یک موزه علمی معمولی نیست ، این موزه به جای قرار دادن نمایشگرها در پشت شیشه ، فضای 3000 متر مربعی نمایشگاه هایی را ارائه می دهد که بازدیدکنندگان می توانند با آن ها تعامل داشته باشند و علم را سرگرم کننده و جادویی کند.

گردشگران می‌توانند راه خود را از میان هزارتوی آینه‌ها طی کنند ، با دوچرخه از طناب بلندی عبور کنند و در حالی که بالن در تالار فناوری می‌پرند ، سلفی بگیرند ، تالار طبیعت در این موزه روی بسیاری از موجودات جهان تمرکز دارد و آنان را از جهات مختلف و جذابی مورد بررسی قرار داده و به شما معرفی می نماید.

این نمایشگاه دائمی شامل یک کلونی از 20 هزار مورچه چوبی ، دسته‌ای از ماهی های گرمسیری در یک مخزن 6 هزار لیتری و بسیاری نمایش های سرگرم‌کننده دیگر است ، این موزه همچنین گردشگران را به تماشای جوجه های کرکی که از تخم بیرون می آیند دعوت می کند و شما این لحظه را دقیقا می توانید مشاهده نمایید.

مرکز علمی AHHAA استونی

شهر قدیمی هاپسالو

تالین تنها مکان در میان 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی با شهر قدیمی محبوب و مشهور نیست ، بلکه 90 دقیقه در جنوب غربی پایتخت رانندگی کنید و به هاپسالو ، یک شهر ساحلی زیبا که مرکز تاریخی آن هنوز در یک شبه جزیره قرار دارد ، خواهید رسید ، شهر قدیمی هاپسالو دارای خیابان های قرون وسطایی به خوبی حفظ شده و قلعه خیره کننده هاپسالو است.

این قلعه که در قرن سیزدهم ساخته شده است ، اکنون به موزه ای تبدیل شده که نمایشگاه هایی در مورد ساخت آن ، تاریخ هاپسالو و زندگی حاکمان محلی دارد ، شهر قدیمی هاپسالو به خاطر تاریخچه اش به عنوان منطقه ای تفریحی در اوایل قرن بیستم نیز شناخته می‌شود ، می توانید این میراث را با حمام گلی درمانی در یک حوضچه آب گرم محلی جشن بگیرید؛ چیزی که بدن شما را پس از یک روز طولانی گشت و گذار در مناظر بازیابی می‌کند.

البته نباید از مناظر و طبیعت هاپسالو هم غافل شد؛ شما می توانید چند روز در طبیعت اطراف این شهر به گشت و گذار و تفریح بپردازید و یک کمپینگ جذاب را تجربه نمایید ، بسیاری از طبیعت گردان در استونی در طول سال به مدت چندین روز به طبیعت گردی و کمپینگ در هاپسالو می پردازند و این کار بسیار پر طرفدار است.

سوالات پر تکرار 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی

  • شهر قدیمی تالین
  • قلعه اسقفی کوئرساآر
  • بندر هواپیمای دریایی
  • شهر قدیمی پارنو
  • موزه ملی استونی
  • پارک ملی ماتسالو
  • تایپا
  • تفرجگاه رودخانه ناروا
  • مرکز علمی AHHAA
  • شهر قدیمی هاپسالو

شهر قدیمی تالین به طور قطع اصلی ترین مورد از 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی تلقی می شود.

این موزه برنده جوایز در تالین، حدود 200 اثر و کشتی معتبر دریایی را در آشیانه ای تاریخی برای هواپیماهای دریایی که دارای اولین گنبد بتنی با حجم بالا، بدون ستون و پوسته نازک در جهان می باشد، در خود جای داده است.

مساحت 48610 هکتاری این پارک به عنوان یک منطقه طبیعی حفاظت شده برای لانه سازی، پوست اندازی و مهاجرت پرندگان از جمله عقاب دم سفید باشکوه تعیین شده است. این پارک خانه بیش از 22 گونه گیاهی حفاظت شده و 10 پستاندار است که تحت تلاش های حفاظتی هستند.

تفرجگاه رودخانه  یکی از موارد خاص در میان 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی می باشد که در آن می توانید یک بعدازظهر را به پیاده روی یا دوچرخه سواری در تفرجگاه، مشاهده مگس ماهیگیر و تماشای غروب بگذرانید و از آرامش و آسایش مثال زدنی آنجا نهایت لذت را ببرید.

این مطلب توسط کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی جهت معرفی 10 جاذبه گردشگری و دیدنی استونی تهیه شده است؛ برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا شناخت جاذبه های بیشتر با مشاورین ما در دفاتر تهران یا شیراز تماس حاصل فرمایید همچنین توصیه می کنیم مقاله کار در استونی را نیز بخوانید تا با تخصص های موردنیاز و مشاغل پردرآمد این کشور هم آشنا شوید.

شاید برخی از کشورهای دنیا برای شما ناشناخته باشند و دیدنی های آن ها نشناسید ، با برخی از این کشور ها در مقالات زیر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه