بهترین دفتر مهاجرتی در جنوب کشور + ویژگی ها

دفتر مهاجرتی در جنوب کشور، از جمله عناوین بسیار مهمی است که افراد علاقمند به مهاجرت آن را جستجو می کنند تا بتوانند گزینه های متعددی که به آنان معرفی می شود را بررسی نموده و بهترین، معتبرترین و موفق ترین دفتر و گروه را یافته و برای انجام برنامه مهاجرتی شان و یا امور مشاوره خود به آن ها مراجعه نمایند.

بهترین دفتر مهاجرتی در جنوب کشور + ویژگی ها

مشاور مهاجرتی

یکی از معتبرترین دفاتر مهاجرتی معتبر در جنوب کشور، دفتر شرکت مهاجرتی رجبی است.

دفاتر موسسه رجبی در شعبه مرکزی و شعبه غرب در شهر تهران و همچنین شعبه معالی آباد شهر شیراز در حال فعالیت هستند.

شرکت مهاجرتی رجبی انواع خدمات در حوزه مهاجرت به اقصی نقاط جهان از جمله اخذ ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای سرمایه گذاری، ثبت شرکت و موارد بسیار دیگری را ارائه می کند.

 موسسه مهاجرتی رجبی دارای تجربه و سابقه فعالیت بالا و پرونده های موفق بسیاری است و از تیمی مجرب، متخصص و با دانش بهره مند بوده و در دریافت هزینه بسیار منصفانه عمل می نماید.

 بهترین روش دریافت مشاوره از موسسات مهاجرتی، مراجعه حضوری و بررسی مدارک و شرایط افراد به صورت تخصصی است.

در این محتوا تلاش خواهیم کرد تا ویژگی ها و خدمات قابل انتظار از یک دفتر مهاجرتی معتبر و خوب را به شما معرفی کنیم؛ با ما همراه باشید.

یقینا با جستجوی عنوان بهترین دفتر مهاجرتی در جنوب کشور، دفاتر متعددی در شهرهای شیراز، اصفهان، اهواز، بوشهر و دیگر شهرهای جنوبی برای شما نمایش داده خواهند شد که می توانید در رابطه با آن ها تحقیقات خود را به انجام برسانید.

باید توجه داشته باشید که در این بین، برخی دفاتر به صورت قانونی و رسمی در حال فعالیت هستند اما معدود دفاتری نیز بدون داشتن مجوز، تجربه و سوابق موفق در این حوزه فعالیت می کنند که مراجعه به آنان نتایج موفقیت آمیزی را در بر نخواهد داشت.

مشخصا شما با بررسی سوابق کاری، مدت زمان فعالیت، مجوزهای مربوطه، پرونده های موفق و دیگر پارامترهای مهم، به راحتی می توانید موسسات برتر و قوی در این حوزه را بیابید؛ هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی از جمله موسسات برتر مهاجرتی در جنوب کشور می باشد که با سال ها فعالیت در این زمینه و پرونده های موفق بسیار به مقاصد مختلف در دنیا، موفق به انجام امور مهاجرتی هم میهنان بسیاری شده است.

همین ابتدا دعوت می کنیم مقالات موسسه مهاجرتی در شیراز و موسسه مهاجرتی در تهران را بخوانید و با نحوه ارائه خدمات ما در هلدینگ بزرگ حقوقی مهاجرتی رجبی آشنا شوید.

ویژگی های یک دفتر مهاجرتی معتبر در جنوب کشور

در جنوب کشور دفاتر مهاجرتی متعددی وجود دارند که هر کدام خدمات و مزایای خاص خود را ارائه می دهند. انتخاب بهترین دفتر مهاجرتی به نیازها و شرایط شما بستگی دارد، اما با این حال یک دفتر معتبر و با تخصص، قادر به حل مشکلات و اغلب موانع موجود بر سر متقاضیان و یا جایگزینی راه های مناسب دیگر است. به طور کلی، یک دفتر مهاجرتی معتبر در جنوب کشور باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • سابقه و تجربه اثبات شده: یک دفتر مهاجرتی معتبر سابقه و تجربه اثبات شده ای در کمک به افراد برای مهاجرت به کشورهای مختلف دارد. آن ها باید با قوانین و مقررات مهاجرت در کشورهای مختلف آشنا باشند و سابقه موفقیت آمیز در اخذ ویزا و مجوزهای لازم برای موکلان خود داشته باشند.
 • کارکنان مجرب و متخصص: کارکنان یک دفتر مهاجرتی معتبر باید مجرب و متخصص باشند و دانش عمیقی از قوانین مهاجرت داشته باشند. آنان باید به روزترین اطلاعات  را داشته باشند و بتوانند به تمام سوالات شما به طور کامل و دقیق پاسخ دهند.
 • خدمات جامع: یک دفتر مهاجرتی معتبر باید طیف گسترده ای از خدمات را ارائه دهد، از جمله مشاوره مهاجرت، کمک به تهیه مدارک و نمایندگی شما در مراجع دولتی. این دفاتر همچنین باید خدمات پشتیبانی پس از مهاجرت ارائه دهند تا به شما در استقرار در کشور جدید کمک کنند.
 • شفافیت و صداقت: یک دفتر مهاجرتی معتبر باید شفاف و صادق باشد. آن ها باید تمام هزینه های خود را به طور پیش رو به شما اطلاع دهند و هیچ گونه هزینه پنهانی نداشته باشند و همچنین باید در مورد شانس موفقیت شما در مهاجرت واقع بین باشند.
 • عضویت در سازمان های حرفه ای: یک دفتر مهاجرتی معتبر باید عضو سازمان های حرفه ای مرتبط با مهاجرت باشد. این نشان می دهد که آن ها به ارائه خدمات با کیفیت متعهد هستند و به روزترین شیوه ها و استانداردهای صنعت را دنبال می کنند.
 • رضایت مشتری: یک دفتر مهاجرتی معتبر سابقه اثبات شده ای از رضایت مشتریان دارد. شما می توانید با خواندن نظرات مشتریان در وب سایت آن ها یا از طریق صحبت با مشتریان قبلی، در مورد شهرت آنان اطلاعات کسب کنید.

علاوه بر این ویژگی ها، شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که دفتر مهاجرتی که انتخاب می کنید با شما راحت باشد و به نیازها و شرایط خاص شما توجه کند.

ویژگی های یک دفتر مهاجرتی معتبر در جنوب کشور

راه های مختلف ارائه مشاوره، راهنمایی و خدمات دفتر مهاجرتی در جنوب کشور

جهت سهولت ارائه خدمات کامل و در دسترس، تیم مشاورین شرکت مهاجرتی رجبی در دفتر شیراز مسیرهای مختلفی را برای ارتباط با خود برای شما عزیزان فراهم آورده اند. شما می توانید به یکی از طرق زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نموده و سوالات مهاجرتی خود را مطرح نمایید:

 • ارتباط تلفنی: افرادی که علاقمند به گفت و گو با کارشناسان مهاجرتی هستند اما به هر دلیل امکان مشاوره حضوری برایشان وجود ندارد، می توانند از طریق تماس رایگان با تلفن های دفتر موسسه رجبی با کارشناسان خبره ما صحبت نموده و سوالات و ابهامات مهاجرتی خود را مطرح نمایند.
 • ارتباط آنلاین: شما در هرکجا که باشید فقط با داشتن گوشی موبایل و اینترنت می توانید با پشتیبانی آنلاین هلدینگ رجبی ارتباط برقرار کرده و از خدمات، مشاوره ها و راهنمایی های رایگان تیم مشاورین ما بهره مند گردید.  از طریق سایت ما و مشاوره با کارشناسان آنلاین سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
 • شبکه مجازی: اگر اهل فعالیت در شبکه های مجازی هستید نیز مشاورین ما در صفحه اینستاگرام موسسه رجبی (@rajaby_law_firm) علاوه بر ارائه توضیحات، راهنمایی ها، نکات و خبرهای مهاجرتی، آماده پاسخگویی به سوالات و رفع نیازهای شما در این زمینه هستند.
 • مشاوره حضوری: در نهایت، شما می توانید به صورت حضوری نیز با مشاورین و کارشناسان موسسه رجبی دیدار کرده و بسیارتخصصی و حرفه ای تر مسائل و شرایط مهاجرتی خود را بررسی نمایید. برای این امر زمان ملاقات حضوری خود را از پیش با دفتر شیراز هماهنگ نموده و برای دریافت مشاوره پس از هماهنگی با منشی، در دفتر حضور پیدا کنید.
راه های مختلف ارائه مشاوره، راهنمایی و خدمات دفتر مهاجرتی در جنوب کشور

سوابق و پرونده های موفق دفتر مهاجرتی رجبی

دفتر مهاجرتی رجبی طی چندین سال فعالیت پر افتخار و موفقیت آمیز، با اطلاعات و آمار به روز و دقیقی که از قوانین مهاجرتی در کشورهای مختلف جهان داشته است، توانسته افراد بسیاری را به اهداف و مقاصد مناسب و ایده آل خود در کشورهای مختلف جهان برساند. موسسه مهاجرتی رجبی تا کنون فراتر از 1000 پرونده مهاجرتی را با موفقیت انجام داده است که در بخش ما تا حالا چیکار کردیم از منوهای بالای صفحه می توانید با برخی از آنها آشنا شوید.

اما اگر هنوز در خصوص مهاجرت، مردد هستید، دعوت می کنیم مقاله مهاجرت کنم یا نه؟ پیشنهادات موسسه مهاجرتی را بخوانید.

در ویدئوی زیر هم تصاویر برخی ویزاهای اخذ شده برای کلاینت های هلدینگ مهاجرتی رجبی را میبینید:

سوابق و پرونده های موفق دفتر مهاجرتی رجبی
نمایش ویدیو درباره ویزای کشورهای مختلف

انواع خدمات دفتر مهاجرتی در جنوب کشور

دفتر مهاجرتی رجبی در جنوب کشور خدمات متنوعی را در رابطه با انواع ویزاها و خدمات، قبل و بعد از مهاجرت ارائه می دهد. خدماتی که شما را در رسیدن به یک مهاجرت موفق، ارزان و سریع و بدون دغدغه یاری می کند. برخی از این خدمات بدین شرح هستند:

 • شناسایی بهترین نوع ویزا با توجه به شرایط و اهداف شما
 • ارائه اطلاعات کامل در مورد الزامات و شرایط اخذ هر نوع ویزا
 • ارزیابی شانس موفقیت شما در اخذ ویزا
 • ارائه مشاوره تخصصی و رفع هرگونه ابهام و پاسخگویی به سوالات مهاجرتی شما
 • تهیه لیست کامل مدارک مورد نیاز برای هر نوع ویزا
 • کمک به جمع آوری و تکمیل مدارک
 • ترجمه مدارک به زبان مورد نیاز
 • ارسال مدارک شما به سفارت یا کنسولگری مربوطه
 • پذیرش نمایندگی شما در مصاحبه با مقامات مهاجرتی
 • پیگیری روند صدور ویزای شما
 • ارائه اطلاعات در مورد یافتن مسکن، کار و تحصیل در کشور مقصد
 • کمک به برقراری ارتباط با جامعه ایرانیان در کشور مقصد
 • ارائه خدمات حقوقی و بانکی در کشور مقصد
انواع خدمات دفتر مهاجرتی در جنوب کشور

همچنین انواع ویزاهایی که دفتر مهاجرتی رجبی می تواند در اخذ آن ها به شما عزیزان کمک شایانی نماید به شرح زیر هستند:

 • ویزاهای توریستی: این نوع ویزا برای سفرهای کوتاه مدت جهت تفریح، بازدید و گشت و گذار به کشورهای مختلف صادر می شود.
 • ویزاهای کاری: این نوع ویزا برای افرادی صادر می شود که قصد کار در خارج از کشور را دارند و مشاورین ما می توانند در یافتن شغل مناسب، انتخاب کشور مناسب و دریافت ویزا به شما کمک نمایند.
 • ویزاهای تحصیلی: این نوع ویزا برای دانشجویانی صادر می شود که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند. مشاورین ما می توانند در ارائه اطلاعات مناسب و دقیق درباره کشورهای مختلف، سطح آموزش و اعتبار آن ها، دانشگاه های مختلف جهان، شهریه ها و هزینه های زندگی و بسیاری موارد دیگر به شما یاری رسانند.
 • ویزاهای سرمایه گذاری: این نوع ویزا برای افرادی صادر می گردد که قصد سرمایه گذاری در کشوری دیگر را دارند. مشاورین ما با آگاهی از قوانین سرمایه گذاری برای خارجی ها در تمامی کشورهای جهان، می توانند بهترین و مناسب ترین زمینه ها و حوزه های سرمایه گذاری در هر کشور را به شما معرفی کنند.
 • ویزاهای خانوادگی: این نوع ویزا برای همسران، فرزندان و والدین اتباع یا دارندگان اقامت دائم سایر کشورها صادر می شود. کارشناسان ما باتوجه به تجارب خود، می توانند در اخذ ویزا به شما یاری رسانه تا هرچه سریع تر آن را دریافت نموده و به خانواده خود در خارج از کشور بپیوندید.

هزینه موسسه مهاجرتی در جنوب کشور

انتخاب یک دفتر مهاجرتی معتبر که هزینه های منصفانه ای دریافت می کند، بسیار مهم است. هنگام انتخاب دفتر مهاجرتی، باید از قبل در مورد هزینه های آن ها سوال کنید و برآورد کتبی از هزینه ها را دریافت نمایید. همچنین باید مطمئن شوید که تمام هزینه ها و تعهدات به طور شفاف در قرارداد ذکر شده است.

اما به طور کل، میزان هزینه ها برای هر متقاضی می تواند متفاوت باشد و عوامل زیر در آن نقش خواهند داشت:

 • نوع خدمات دریافتی:
 1. مشاوره مهاجرتی – هزینه مشاوره مهاجرتی معمولاً به صورت ساعتی یا به ازای هر پرونده محاسبه می شود.
 2. کمک به تهیه مدارک- هزینه کمک به تهیه مدارک بسته به نوع مدارک و پیچیدگی آن ها متفاوت است.
 3. نمایندگی در مراجع دولتی- هزینه نمایندگی در مراجع دولتی معمولاً به صورت درصدی از کل هزینه های پرونده محاسبه می شود.
 4. خدمات پشتیبانی پس از مهاجرت- هزینه خدمات پشتیبانی پس از مهاجرت بسته به نوع خدماتی که ارائه می شود و کشور مقصد و میزان مخارج متفاوت است.
هزینه موسسه مهاجرتی در جنوب کشور
 • پیچیدگی پرونده و روند انجام امور مهاجرتی:

پرونده های مهاجرتی که پیچیده تر هستند و به مدارک و اقدامات بیشتری نیاز دارند، معمولاً هزینه بیش تری دارند. به عنوان مثال، پرونده های مهاجرتی که شامل سابقه جنایی یا مسائل پزشکی می شوند، معمولاً از پرونده های ساده تر پرهزینه تر هستند.

 • کشور مقصد:

هزینه مهاجرت به برخی از کشورها به دلیل هزینه های بالاتر زندگی و پردازش ویزا، بیش تر از سایر کشورها است. به عنوان مثال، مهاجرت به کانادا یا استرالیا معمولاً از مهاجرت به کشورهای همسایه مانند ترکیه یا امارات متحده عربی پرهزینه تر است.

 • سابقه، اعتبار و تجربه دفتر مهاجرتی:

دفاتر مهاجرتی با سابقه و تجربه بیش تر که شهرت و اعتبار بالاتری دارند، معمولاً هزینه بیش تری برای خدمات خود دریافت می کنند، چون شانس موفقیت شما را نیز بسیار بیش تر می کنند.

 • هزینه های جانبی:

علاوه بر هزینه های دفاتر مهاجرتی، باید هزینه های جانبی دیگری مانند هزینه های ترجمه، هزینه های پیک، هزینه های ویزا و هزینه های معاینات پزشکی و غیره را نیز در نظر بگیرید.

آدرس دفتر مهاجرتی در جنوب کشور

شما می توانید به دفتر شرکت مهاجرتی رجبی واقع در شهر شیراز مراجعه کنید.

 • آدرس: شیراز، بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد)، بین کوچه 25 و 27، ساختمان اوتانا طبقه پنجم

شماره های تماس:

 • 07191002525
 • 07136342117
 • 07132352058
که از جمله مهم ترین آن ها باید به موارد زیر اشاره نمود:

مزایای مراجعه به دفاتر مهاجرتی در جنوب کشور

مراجعه به دفاتر مهاجرتی معتبر نظیر دفتر مهاجرتی رجبی می تواند مزایای متعددی برای شما به همراه داشته باشد که از جمله مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • کسب اطلاعات دقیق و به روز: دفتر مهاجرتی رجبی به طور مداوم در حال رصد و بررسی قوانین و مقررات مهاجرتی کشورهای مختلف است و از آخرین اطلاعات و به روزترین تغییرات در این زمینه آگاهی دارد. کارشناسان ما می توانند با توجه به شرایط و اهداف شما، بهترین نوع ویزا را معرفی کنند و اطلاعات کامل و دقیقی در مورد الزامات و شرایط اخذ هر نوع ویزا ارائه دهند.
 • افزایش شانس موفقیت در اخذ ویزا: مشاورین موسسه رجبی با تجربه و تخصص خود می توانند به شما در تکمیل صحیح و کامل مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا کمک کنند و از بروز اشتباهات و نقص پرونده تان جلوگیری کنند. آنان همچنین می توانند شما را برای مصاحبه با مقامات مهاجرتی آماده نموده و نکات لازم را به شما ارائه دهند تا شانس موفقیت شما در اخذ ویزا افزایش یابد.
 • صرفه جویی در زمان و هزینه: مراجعه به شرکت مهاجرتی رجبی می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند. تیم کارشناسان خبره ما قادر هستند، بسیاری از مراحل پیچیده و زمان بر فرآیند مهاجرت را برای شما انجام دهند و شما را از سردرگمی و اتلاف وقت نجات دهند. آن ها می توانند با ارائه راهنمایی های صحیح و اصولی به شما، از هزینه های اضافی و غیرضروری جلوگیری نمایند.
 • دسترسی به خدمات تخصصی: تیم کارشناسان ما تیمی مجرب و متخصص هستند که در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف دانش و تجربه کافی دارند و می توانند خدمات تخصصی مختلفی مانند: ترجمه مدارک، اخذ ویزا، پیدا کردن مسکن و کار در کشور مقصد و غیره را به شما ارائه دهند.
 • ایجاد آرامش خاطر: فرآیند مهاجرت می تواند پیچیده و استرس زا باشد در نتیجه مراجعه به دفاتر مهاجرتی معتبر می تواند به شما آرامش خاطر دهد و به شما این اطمینان را بدهد که امور مهاجرت شما به طور صحیح و حرفه ای در حال انجام است.

نکاتی که باید قبل از مراجعه به دفاتر مهاجرتی در نظر بگیرید

در هنگام مراجعه به هریک از دفاتر مهاجرتی در جنوب کشور، حتما به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • در مورد دفاتر مهاجرتی مختلف تحقیق کنید و از سابقه و تجربه آن ها مطمئن شوید.
 • با کارکنان دفتر مهاجرتی صحبت کنید و از آن ها در مورد خدمات و هزینه هایشان سوال کنید.
 • نظرات مشتریان و مراجعین قبلی دفتر مهاجرتی را بخوانید.
 • قبل از امضای هرگونه قرارداد، تمام شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه کنید.

انتخاب یک دفتر مهاجرتی معتبر در جنوب کشور می تواند نقش مهمی در موفقیت شما در فرآیند مهاجرت داشته باشد، اگر در این زمینه یا هر زمینه مهاجرتی سوال و ابهامی دارید که نیاز به مشاوره و ارتباط با مشاورین شرکت رجبی را دارد، کارشناسان ما در دفاتر تهران و شیراز آماده پاسخگویی به شما هستند. 

همچنین دعوت می کنیم مقاله ویژگی های یک وکیل مهاجرتی خوب را بخوانید تا انتخابی آگاهانه داشته باشید.

نکاتی که باید قبل از مراجعه به دفاتر مهاجرتی در نظر بگیرید

با افزایش آگاهی خود و با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان رجبی ، بی شک مسیر مهاجرت را با موفقیت طی می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post