بهترین شهرهای بلغارستان برای ثبت شرکت

Picture of مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
بهترین شهرهای بلغارستان برای ثبت شرکت 
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

بهترین شهرهای بلغارستان برای ثبت شرکت کدامند؟ بدیهی است که سطح توسعه اقتصادی بلغارستان هنوز با بقیه کشورهای عضو اتحادیه اروپا فاصله دارد و به عنوان مثال ، حداقل حقوق در این کشور 7 برابر کمتر از حقوق لوکزامبورگ است اما در این محتوای کوتاه قصد داریم شما را با بهترین شهرهای بلغارستان برای ثبت شرکت آشنا کنیم با ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) همراه باشید.

بهترین شهرهای بلغارستان برای ثبت شرکت 

برای دریافت اطلاعات کامل و به روز در خصوص نحوه تجارت در بلغارستان ، حتما مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بلغارستان را بخوانید.

با این وجود ، شاخص های کلان اقتصادی بلغارستان روند مثبتی را نشان می دهند :

  • تولید ناخالص داخلی به طور پیوسته در حال رشد است.
  • سطح تورم و بیکاری پایین است.
  • نرخ مالیات نیز پایین است.
  • هزینه زندگی قابل قبول است.

به همین دلایل ، بسیاری از خارجی ها به دنبال زندگی ، تحصیل ، کار و تجارت در بلغارستان با چشم انداز اخذ مجوز اقامت و در نهایت مهاجرت برای همیشه به این کشور هستند.

در زیر می توانید لیست بهترین شهر های بلغارستان برای ثبت شرکت را مشاهده فرمایید ، این لیست بر اساس وضعیت محیطی ، وضعیت بازار کار ، میزان حقوق ، زیرساخت های زندگی با خانواده ، سطح مراقبت های پزشکی و تحصیلات در نظر گرفته شده است.

بورگاس

بورگاس ، واقع در ساحل دریای سیاه در جنوب غربی کشور ، به عنوان بهترین مکان برای ثبت شرکت در بلغارستان در سال 2021 شناخته شده است.

با وجود این واقعیت که جمعیت شهر تنها 210،000 نفر است ، هنوز هم قطب مهم صنعتی ، حمل و نقل ، گردشگری و فرهنگی زیرساخت های بلغارستان است و مکان عالی برای سکونت ، کار و استراحت است ، بورگاس نیز به دلیل توسعه زیرساخت های آموزشی به عنوان شهر دانش شناخته می شود.

اجاره یک استودیو یک اتاقه در مرکز شهر بورگاس ماهانه حدود 400 دلار هزینه دارد.

صوفیه

دومین شهر صوفیه ، پایتخت بلغارستان و بزرگترین شهرک این کشور با 1.3 میلیون نفر است.

صوفیه ، واقع در میان کوه ها در قسمت غربی این کشور ، مکانی مناسب برای ثبت شرکت در بلغارستان است.

این شهر در فهرست پایتخت های اروپایی با مقرون به صرفه ترین استاندارد زندگی قرار گرفته است.

صوفیه دارای بازار کار توسعه یافته است و حتی در مقایسه با دیگر شهرهای بلغارستان ، یافتن شغل در اینجا بسیار آسان است ، در حالی که سطح حقوق از میانگین کشوری بیشتر است.

صوفیه به عنوان بهترین شهر در این کشور برای انجام تجارت در نظر گرفته می شود.

اجاره یک استودیو یک اتاقه در مرکز صوفیه حدود 335 دلار در ماه است.

پلوودیو

آخرین و مهمترین شهر ، در میان 3 شهر برتر بلغارستان ، شهر پلوودیو واقع در جنوب این کشور است که یکی از مهمترین قطب های حمل و نقل استان است ، این شهر یک کلان شهر قدیمی است که از نظر جمعیت ( 347000 نفر ) بعد از پایتخت بلغارستان قرار دارد ، پلوودیو دارای معماری چشمگیر و تاریخ و میراث فرهنگی غنی است.

هزینه اجاره یک استودیو در پلوودیو ماهانه حدود 225 دلار است.

وارنا

چهارمین شهر در این فهرست شهر بندری بزرگ وارنا است که در شمال شرقی کشور در نزدیکی ساحل دریای سیاه واقع شده است.

این شهر تفریحی در بین گردشگران و شهروندان بلغارستان محبوب است ، وارنا از نظر جمعیت ( 315000 نفر ) در بین شهرک های بلغارستان رتبه سوم را دارد.

این شهر یک مرکز اقتصادی ، حمل و نقل و فرهنگی بزرگ بلغارستان است ، وارنا برای ثبت شرکت مناسب است و با توجه به نتایج بررسی های متعدد ، این شهر از نظر کیفیت زندگی به عنوان بهترین شهر بلغارستان شناخته شده است.

اجاره یک استودیو یک اتاقه در مناطق مرکزی شهر به طور متوسط ماهانه حدود 225 دلار هزینه دارد.

استارا زاگورا

پنجمین شهر برتر برای ثبت شرکت در بلغارستان استارا زاگورا است که در قسمت مرکزی کشور با بیش از 136000 نفر جمعیت واقع شده است.

این منطقه ششمین شهر بزرگ در این کشور است که به عنوان امن ترین مکان برای زندگی در بلغارستان شناخته شده است و علاوه بر این ، استارا زاگورا دارای محیط تمیز عالی است.

اجاره ماهانه استودیوی یک اتاقه در این شهر حدود 200 دلار است.

سوالات پر تکرار بهترین شهر بلغارستان برای ثبت شرکت

مشاوران ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا تلاش کردند بهترین شهر های بلغارستان برای ثبت شرکت را به شما معرفی کنند ، برای آشنایی با دیگر شهر های دنیا با معیار های جهانی برای سرمایه گذاری با ما در ارتباط باشید ، یکی از راه های ارتباطی ، بخش دیدگاه در پایان هر مقاله است. 

بهترین شهر بلغارستان برای ثبت شرکت کدام است؟

صوفیه به عنوان بهترین شهر در این کشور برای انجام تجارت در نظر گرفته می شود.

هزینه اجاره یک استودیو در پلوودیو بلغارستان چقدر است؟

هزینه اجاره یک استودیو در پلوودیو ماهانه حدود 225 دلار است.

امن ترین شهر بلغارستان برای ثبت شرکت کدام است؟

استارا زاگورا این منطقه ششمین شهر بزرگ در این کشور است که به عنوان امن ترین مکان برای زندگی در بلغارستان شناخته شده است و علاوه بر این ، استارا زاگورا دارای محیط تمیز عالی است.

در این محتوای کوتاه از موسسه مهاجرتی رجبی با بهترین شهر های بلغارستان برای ثبت شرکت آشنا شدید ، با ما از طریق دفاتر فعال تهران و شیراز در ارتباط باشید تا در برنامه ریزی برای مهاجرت کاری به شما کمک کنیم ، پیشنهاد می کنیم مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ترکیه را نیز در کنار این مقاله مرور کنید تا دلیل جذابیت این کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان را بیشتر درک کنید.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه