بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت

Picture of مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت کدامند؟ پاسخ این پرسش را در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) خواهید خواند با ما همراه باشید.

روسیه با وجود مساحت گسترده خود دارای شهر های متعددی است که فرصت های متعددی را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت فراهم می کند ، برای ثبت شرکت در این کشور لازم است با بازار کار و شرایط اقتصادی شهر مورد نظر خود آشنا بوده و در زمینه مناسب اقتصادی سرمایه گذاری کرد ، در ادامه با بهترین شهر های این کشور برای ثبت شرکت آشنا می شویم.

بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت

پیش تر در همین سایت مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در روسیه را به شما عزیزان تقدیم کردیم ، با مطالعه آن مقاله اطلاعات بسیار مفیدی در خصوص انواع شرکت ها و مبالغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در هر یک بدست خواهید آورد.

مسکو

مسکو ، پایتخت روسیه ، با بیش از 10 میلیون ساکن ، اقتصاد ، سیاست و تاریخ ، مرکز تجاری مهمی است و مقصد اصلی سرمایه گذاران خارجی است که می خواهند سبد سهام خود را در قسمت شمال شرقی اروپا گسترش دهند. بدون تردید ، مسکو ، بزرگترین شهر اروپا ، دارای فضای تجاری با استاندارد بالا است و از خارجی ها برای تأسیس شرکت در روسیه استقبال می کند.

ثبت شرکت در مسکو منوط به ثبت سریع و قابل اعتماد است ، به ویژه اگر یک شرکت با مسئولیت محدود انتخاب شود و اگر 10000 روبل به عنوان حداقل سرمایه سهام واریز شود ، جزئیات مربوط به مالکان ، هیئت مدیره ، هدف و فعالیت های شرکت در اساسنامه ذکر شده است که با دفتر تجارت در روسیه از طریق دفتر محلی در مسکو تهیه شده است.

اشخاص تجاری همچنین می توانند مشارکت عمومی یا محدود ، شرکت های سهامی یا مالکیت انفرادی در مسکو ایجاد کنند ، با توجه به قانون شرکت و مقررات مربوطه ، هر کارآفرین محلی یا خارجی می تواند مسکو را برای تجارت انتخاب کند.

سن پترزبورگ

در فهرست بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت ، نام سن پترزبورگ هم به چشم می خورد ، سن پترزبورگ پس از مسکو ، پایتخت روسیه ، دومین شهر بزرگ و یک مرکز تجاری معتبر است که با بازیگران اصلی مالی در سراسر جهان همسو است ، خروجی راهبردی دریایی به دریای بالتیک فرصت های تجاری زیادی را برای خارجیانی که به بازار روسیه و به ویژه سن پترزبورگ علاقه مند هستند ارائه می دهد ، سرمایه گذاران می توانند انواع مختلفی از مشاغل را با توجه به قانون شرکت که بر فعالیت ها در همه حوزه های روسیه نظارت می کند ، راه اندازی کنند.

اکثر کارآفرینان برای شرکتهای با مسئولیت محدود تصمیم می گیرند که یک نهاد مناسب است که تحت آن می توان فعالیت های خود را در سن پترزبورگ انجام داد.

حداقل سرمایه در این مورد 10000 روبل تعیین شده است و باید در زمان تأسیس تأمین شود ، اطلاعات مربوط به مالکیت ، نوع مشاغل ، فعالیتها ، هیئت مدیره شامل اساسنامه است ، یک سند ضروری که هنگام ثبت شرکت در ثبت تجاری محلی در سن پترزبورگ ارائه می شود ؛ علاوه بر LLC در روسیه ، اشخاص تجاری می توانند شرکتهای سهامی ، مشارکتهای محدود یا عمومی و شرکتهای خصوصی تأسیس کنند.

نووسیبیرسک

نووسیبیرسک سومین شهر بزرگ روسیه که در قسمت جنوب غربی سیبری واقع شده است ، صنعتی شدن سریع این کلان شهر مهم در سال 1950 زمانی آغاز شد که اقتصاد با تغییرات و تحولات مهمی روبرو شد.

همین وضعیت محکم و قابل تقدیر امروزه در دسترس است ، زیرا نووسیبیرسک نشان دهنده یک مرکز تجاری قوی و نقطه شروع سرمایه گذاران خارجی در روسیه است ، شرکتهای با مسئولیت محدود ، مشارکت ، شرکتهای سهامی یا مالکیت انفرادی را می توان به عنوان مشاغل مناسب در نووسیبیرسک برای همه کارآفرینانی که مایل به ورود به بازار روسیه و افزایش سود خود در بخشهای اصلی هستند ، یافت.

یکاترینبورگ

چهارمین شهر بزرگ روسیه یکاترینبورگ است که در مرز آسیا و اروپا واقع شده است ، از نظر تجاری ، شهر یکاترینبورگ نقطه مهمی را در نقشه سرمایه گذاران بین المللی نشان می دهد ، زیرا این کلان شهر بسیار صنعتی و توسعه یافته است ؛ اشخاص تجاری می توانند مطابق با قانون تجارت و قانون شرکت ها در روسیه و به ویژه در یکاترینبورگ شرکت راه اندازی کنند.

اخیراً ، یکاترینبورگ رشد چشمگیری در اقتصاد و جمعیت ثبت کرده است و این شهر را در میان قطب های مهم مالی روسیه قرار داده است ، خارجی ها می توانند فعالیت های خود را در محیط تجاری جذاب یکاترینبورگ راه اندازی کنند و می توانند شرکت های با مسئولیت محدود ، مشارکت ، سهام مشترک افتتاح کنند یا می توانند به عنوان مالکان انحصاری در بازار عمل کنند.

یک LLC در روسیه که در روسیه به عنوان OOO نیز شناخته می شود ، می تواند در شهر یکاترینبورگ با حداقل سرمایه 10000 روبل تأسیس شود ، شرکتهای سهامی باز حداقل 100000 روبل و شرکتهای سهامی بسته حداقل 10.000 روبل سرمایه دارند ، مشارکت های عمومی و محدود به راحتی در یکاترینبورگ ایجاد می شود و باید تحت توافق کامل با شرایط و مقررات مندرج در قانون شرکت ها در روسیه تشکیل شود.

سوالات پر تکرار بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت

کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت را معرفی کردند ، برای ارتباط با ما می توانید از بخش دیدگاه در پایین همین صفحه استفاده کنید ، مشاوران ما پاسخ شما را در کمترین زمان ممکن ثبت خواهند کرد.

بهترین شهر روسیه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود کدام است؟

شهر سن پترزبورگ می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد ، بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکتحداقل سرمایه در این مورد 10000 روبل تعیین شده است.

می خواهم در شهر یکاترینبورگ یک شرکت LLC ثبت کنم ، چقدر سرمایه نیاز است؟

یک LLC در روسیه که در روسیه به عنوان OOO نیز شناخته می شود ، می تواند در شهر یکاترینبورگ با حداقل سرمایه 10000 روبل تأسیس شود ، شرکتهای سهامی باز حداقل 100000 روبل و شرکتهای سهامی بسته حداقل 10.000 روبل سرمایه دارند

برای ثبت شرکت در روسیه بهترین شهر کدام است؟

بدون تردید ، مسکو ، بزرگترین شهر اروپا ، دارای فضای تجاری با استاندارد بالا است و از خارجی ها برای تأسیس شرکت در روسیه استقبال می کند.

بهترین شهر های روسیه برای ثبت شرکت را شناختید ، گروه مشاورین و کارشناسان موسسه مهاجرتی رجبی همواره آماده اند تا با ارائه بهترین و راحت ترین راه های سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، شما را به اهداف خود برسانند ، با ما از طریق شماره های اعلام شده دفاتر تهران و شیراز در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید ، همچنین می توانید کشور ترکیه را برای ثبت شرکت انتخاب کنید چراکه هزینه های بسیار پایینی را متحمل خواهید شد ، مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ترکیه را بخوانید. 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه