بهترین شهر های چین برای سرمایه گذاری

مشاور روش های مهاجرتی
مشاور روش های مهاجرتی
بهترین شهر های چین برای سرمایه گذاری
فهرست مطلب

مشاور مهاجرتی

بهترین شهر های چین برای سرمایه گذاری را در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) بررسی می کنیم تا علاقه مندان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بیشتر با شرایط اقتصادی هر شهر آشنا شوند.

چین با بیش از یک میلیارد نفر بازار عظیمی دارد ، این کشور فرصت های بی پایان نزدیک به سرمایه گذاران را ارائه می دهد ، اقتصاد چین به طرز چشمگیری افزایش یافته است به همین دلیل مقصد اصلی سرمایه گذاران خارجی محسوب می شود.

در سال 2000 ، چین به عنوان بزرگترین دریافت کننده سرمایه گذاری خارجی از ایالات متحده پیشی گرفت ، اقتصاد در حال رشد ، بازار های پر رونق سرمایه و فضای مناسب اقتصادی فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری در چین را ایجاد می کند ، در ادامه ده شهر برتر چین برای سرمایه گذاران خارجی را معرفی می کنیم.

پیشتر در همین سایت در مقاله کار در چین در خصوص بازار کار این کشور و نحوه کاریابی و حقوق و دستمزد هر حرفه صحبت کرده ایم که شما را به مطالعه آن دعوت می کنیم.

شانگهای

شانگهای به عنوان بهترین شهر برای سرمایه گذاری در چین رتبه بندی شده است ، این شهر در رتبه پنجم بهترین شهر برای سرمایه گذاری در منطقه آسیا و اقیانوسیه قرار گرفته است ، در هنگام ایجاد فرصت های سرمایه گذاری ، این شهر در حال تبدیل شدن به یکی از مترقی ترین شهر های جهان است ، به همین دلیل است که بیشتر سرمایه گذاران خارجی ترجیح می دهند در چین تجارت کنند.

شانگ های سال گذشته نیز 6 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در منطقه تجارت آزاد دریافت کرده بود که 6 درصد افزایش یافته است ، این شهر یک بندر بین المللی است و بیشترین کمک را به اقتصاد چین می کند ؛ مهمترین بخش های موجود در این شهر شامل حمل و نقل ، اقتصاد ، علم و تکنولوژی ، نمایشگاه ، تجارت و مرکز حمل و نقل است.

یکی از بزرگترین نمایشگاه های اتومبیل در آسیا در شانگهای برگزار می شود ، علاوه بر این هر ساله نمایشگاه سرگرمی تعاملی در این شهر برگزار می شود ، نمایشگاه دارای همان وضعیت نمایشگاه E3 Expo در ایالات متحده و نمایشگاه توکیو در ژاپن است.

در سال 2020 ، این شهر تصور می کند که بهترین مقصد برای امور مالی ، تجارت و حمل و نقل در جهان باشد ، از جمله مشوق های دیگر ، این شهر شرط حداقل سرمایه ثبت را برای راه اندازی مشاغل در منطقه تجارت آزاد لغو کرده است ؛ علاوه بر این ، در منطقه تجارت آزاد ، سرمایه گذاران بین المللی ملزم نیستند ظرف دو سال از تأسیس یک شرکت با سرمایه گذاری خارجی (FIE) سرمایه خود را تأمین کنند.

گوانگژو

یکی دیگر از شهر های بندری معروف که بهترین مکان برای سرمایه گذاری در چین گوانگژو است ، گوانگژو که با نام Ram City نیز شناخته می شود ، فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد و از بهترین شهر های چین برای سرمایه گذاری است.

طی دو هزار سال گذشته ، این شهر به عنوان مرکز مالی ، سیاسی و فرهنگی در چین باقی مانده است ، امروزه این شهر به دلیل داشتن یکی از مراکز تجارت ، تجارت ، دارایی و حمل و نقل در چین به عنوان پایتخت تجاری هزاره شناخته می شود ؛ به دلیل فضای جذاب سرمایه گذاری ، تعداد زیادی از سرمایه گذاران جهانی را به خود جلب می کند.

گوانگژو یک زنجیره صنعتی با ده بخش اصلی ایجاد کرده است که شامل مواد شیمیایی خوب ، نمایشگاه بازرگانی ، خودرو سازی ، تدارکات مدرن ، مالی ، فناوری اطلاعات ، مواد جدید ، داروی بیولوژیکی ، حفاظت از محیط زیست و انرژی جدید می باشد.

با راه اندازی مشاغل در چین می توانید در صنایع فوق سرمایه گذاری کنید ، برای سرمایه گذاری در چین در هر یک از این صنایع ، مشارکت با یک شرکت محلی را در نظر بگیرید ، این شهر دارای نیروی کار بسیار تحصیل کرده با 2.88 میلیون نفر دارای مدرک دانشگاهی و بالاتر از 1.41 میلیون نفر با مدیریت و تخصص فنی است.

منطقه تجارت آزاد گوانگژو برای ارتقا سرمایه گذاری خارجی در چین ایجاد شد ، منطقه تجارت آزاد تعداد انگيزه هايي را براي اين كشور در نظر گرفته است ، برخی از مشوق های سرمایه گذاری شامل پشتیبانی از مبادلات مالی ، تجارت بین مرزی رنمینبی ، تجارت ، تدارکات حمل و نقل و خدمات دولتی است.

پکن پایتخت چین

پایتخت پکن نیز از بهترین شهر های چین برای سرمایه گذاری است ، این شهر مرکز سیاسی ، علمی ، آموزشی و فرهنگی کشور است و مقر رسمی دولت چین را در خود جای داده است.

پکن یکی از رقابتی ترین و پویا ترین مناطق در جهان است ، این شهر به دلیل داشتن زیر ساخت های ارتباطی و حمل و نقل در کلاس جهانی و منسجم ، شهری عالی برای سرمایه گذاری در چین است ، این شهر به هر منطقه عمده در چین متصل است ، کارفرمایان پیدا کردن یک متخصص واجد شرایط را آسان می کنند ، زیرا این منطقه تحصیل کرده ترین کشور است.

مدیریت این شهر برخورد ترجیحی با سرمایه گذاران خارجی می کند ، این گیرنده اصلی استراتژی های توسعه منطقه ای است و مرکز حاشیه اقتصادی Bohai است که یک منطقه اقتصادی است که از پکن ، هایبی ، تیانجین ، شانشی ، شبه جزیره شاندونگ و مناطقی از مغولستان داخلی تشکیل شده است ، مزیت جغرافیایی آن شامل موقعیت نزدیک به زمین ، مسیر های حمل و نقل بین المللی و منابع طبیعی است.

پکن همچنین قطب مالی و تجاری این کشور است و حدود 40 درصد تجارت تصفیه مالی و 60 درصد دارایی های مالی را در اختیار دارد ، این شهر دارای سه منطقه تجاری در سطح ایالت و 16 سطح شهرداری با عملکرد های مختلف صنعتی است که نیاز های سرمایه گذاران خارجی را برآورده می کند ، مناطق سطح ایالت شامل منطقه آزاد تجاری پکن تیانژو و منطقه توسعه اقتصادی و فناوری پکن است ، این مناطق میزبان بسیاری از شرکت های خارجی در چین است.

ووهان

ووهان یک پایگاه آموزشی و صنعتی مرکزی در چین با زیرساخت های حمل و نقل پیشرفته است ، این یکی از کلانشهرهای دارای امتیاز برای سرمایه گذاری در چین است ، این شهر با بیش از 10 میلیون نفر جمعیت بزرگترین شهر در مرکز چین است ، این شهر در زمینه فرصت های سرمایه گذاری مشابه شانگهای ، شنژن و پکن به عنوان یکی از پویا ترین شهر ها رتبه بندی شده است.

مجامع جهانی و استارتاپ ها به طور یکسان این شهر را دارای اقتصادی شکوفا و جذاب دانسته اند که به همین دلیل سرمایه گذاری های زیادی در منطقه انجام می دهند ، نوآوری و توسعه اقتصادی توسط ترکیبی از صنعت و دانشگاه صورت گرفته است ، این شهر دسترسی به منابع تحقیق و توسعه را فراهم می کند که نوآوری به وجود می آورد ؛ شهرنشینی شهر همراه با شبکه های حمل و نقل کارآمد از جمله خدمات راه آهن بالا ، مزایای قطعی سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در چین است.

هانگژو

یکی دیگر از مکان های عالی برای سرمایه گذاری در چین هانگژو است ، پایتخت استان ژجیانگ یک مرکز اقتصادی ، علمی ، سیاسی ، حمل و نقل ، رسانه ها و دارایی در این کشور است ؛ علاوه بر این ، مرکز تجارت کلانشهر اصلی ترین نقطه تجارت است.

هانگژو علاوه بر میزبانی جشنواره بین المللی کارتون و انیمیشن چین و نمایشگاه بین المللی فیلم های میکرو ، هر ساله میزبان نمایشگاه جهانی اوقات فراغت است.

هانگژو با جمعیتی در حدود 9.46 میلیون نفر ، فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری در چین در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد ، اقتصاد شهر پس از گشایش در تجارت خارجی در سال 1992 دستخوش تحولات زیادی شده است ، این شهر به عنوان یک قطب مهم تدارکات و تولید در نظر گرفته شده است.

سوالات پر تکرار بهترین شهر های چین برای سرمایه گذاری

در این محتوا از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به معرفی شهر های مهم و پر طرفدار کشور چین برای سرمایه گذاری پرداختیم ، چنانچه سوالی در این زمینه دارید می توانید از بخش دیدگاه استفاده کرده و در اسرع وقت به پاسخ خود برسید.

بهترین شهر برای سرمایه گذاری در چین کدام است؟

شانگهای به عنوان بهترین شهر برای سرمایه گذاری در چین رتبه بندی شده است ، این شهر در رتبه پنجم بهترین شهر برای سرمایه گذاری در منطقه آسیا و اقیانوسیه قرار گرفته است

آیا پایتخت چین هم برای سرمایه گذاری مناسب است؟

پایتخت پکن نیز مکانی عالی برای سرمایه گذاری در چین است ، این شهر مرکز سیاسی ، علمی ، آموزشی و فرهنگی کشور است و مقر رسمی دولت چین را در خود جای داده است. پکن یکی از رقابتی ترین و پویا ترین مناطق در جهان است ، این شهر به دلیل داشتن زیر ساخت های ارتباطی و حمل و نقل در کلاس جهانی و منسجم ، شهری عالی برای سرمایه گذاری در چین است

برای فعالیت های تولیدی در چین کدام شهر را پیشنهاد می دهید؟

هانگژو به عنوان یک قطب مهم تدارکات و تولید در چین در نظر گرفته می شود.

در مقاله فوق مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی شرایط و ویژگی های بهترین شهر های چین برای سرمایه گذاری را بررسی کردند ، در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه در شهرهای شیراز و تهران تماس بگیرید ، همچنین می توانید با مطالعه سایر مقالات سایت و مقایسه شرایط سرمایه گذاری در کشور های محتلف بهترین تصمیمات را اتخاذ کنید ، توصیه می کنیم مقاله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان را بخوانید ، بسیاری از قوانین سرمایه گذاری در آلمان با کشور های دیگر اروپا شباهت دارد و شما با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات به روز و کاملی را در این زمینه دریافت نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
خانه