20 اقتصاد برتر جهان

۲۰ اقتصاد برتر جهان
مشاور مهاجرتی

۲۰ اقتصاد برتر جهان را در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد و از علاقه مندان به سرمایه گذاری در کشورهای خارجی دعوت می کنیم که این محتوا را مطالعه کنند ، باشد که راهی روشن به سوی آینده بهتر را برای شما و فرزندانتان رقم بزند.

ارائه مشاوره های تخصصی و کارآمد پیرامون مهاجرت کاری و سرمایه گذاری به اقصی نقاط جهان از خدمات بی نظیر مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی می باشد ، در این راستا همکاران ما همواره تلاش دارند که اطلاعات اولیه مفیدی را در وب سایت خود برای علاقه مندان عنوان کنند.

در زیر مطابق جدیدترین لیست از اسامی بیست اقتصاد اول دنیا که تا سال ۲۰۲۴ پیش بینی شده است ، اشاره می شود و در ادامه مبحث در مورد ده کشور اول صحبت خواهد شد:

 1. ایالات متحده
 2. چین
 3. ژاپن
 4. آلمان
 5. هند
 6. انگلستان
 7. فرانسه
 8. ایتالیا
 9. برزیل
 10. کانادا
 11. روسیه
 12. کره جنوبی
 13. استرالیا
 14. اسپانیا
 15. مکزیک
 16. اندونزی
 17. هلند
 18. عربستان سعودی
 19. ترکیه
 20. سوئیس

باید متذکر شویم که در سال ۲۰۲۱ به دلیل بحران شیوع بیماری کووید ۱۹ و همه گیری این ویروس در سراسر جهان شرایط اقتصادی همه کشورها تحت تاثیر قرار گرفت ، اما اقتصادهای برتر دنیا همچنان از پیشروان مبارزه با شرایط بحرانی هستند و تلاش می کنند که کمترین آسیب را از ناحیه اقتصاد متحمل شوند.

برای کسانی که می خواهند در خارج از کشور کار و زندگی کنند ، اقتصاد کشور ها می تواند بسیار حاذز اهمیت باشد چراکه تاثیر مستقیم بر سرمایه و آینده زندگی آنها خواهد داشت ، پیشتر نیز در همین سایت بهترین کشورها برای زندگی را به شما عزیزان معرفی کردیم ، مطالعه آن مقاله هم می تواند دید وسیع تری به شما بدهد.

۲۰ اقتصاد برتر جهان

نگاهی بر اقتصاد ایالات متحده آمریکا

اقتصاد ایالات متحده بزرگترین اقتصاد جهان است که با تولید ناخالص داخلی اسمی اندازه گیری می شود ، بزرگترین عامل کمک به تولید ناخالص داخلی بخش خدمات اقتصاد است که شامل امور مالی ، املاک و مستغلات ، بیمه ، خدمات حرفه ای و تجاری و بهداشت و درمان است.

نگاهی بر اقتصاد ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده دارای یک اقتصاد نسبتاً باز است که سرمایه گذاری انعطاف پذیر تجاری و سرمایه گذاری مستقیم خارجی را در کشور تسهیل می کند ، این قدرت برتر ژئوپلیتیک جهان است و قادر به حفظ آن است.

روش های سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا برای ملیت های مختلف تفاوت دارد ، در مورد متقاضیان ایرانی مهم ترین روش سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری EB5 می باشد.

میزان سرمایه مورد نیاز در این روش ، نهصد هزار تا یک میلیون و هشتصد هزار دلار است که در صورت سرمایه گذاری موفق ، ابتدا گرین کارت و سپس در عرض دو سال اقامت دائم آمریکا اعطا می شود.

دریافت کارت اقامت آمریکا از طریق مهاجرت تحصیلی و کاری نیز امکان پذیر است ، برای تاکید بر برتری دانشگاه های آمریکا ، شما فقط باید به رتبه بندی دانشگاه های جهان نگاه کنید تا متوجه شوید که دانشگاه های ایالات متحده بالاترین مکان های دانشگاه های جهانی را به خود اختصاص داده اند در مقاله تحصیل در آمریکا می توانید شرح کاملی از چگونگی اخذ ویزای تحصیلی این کشور را ملاحظه نمایید.

نیازمندی برای استخدام در مشاغل مختلف در ایالات متحده سالانه رو به رشد است و فرصت های شغلی زیادی در آمریکا موجود است که افرادی که توانایی مدیریت ، سابقه کار خوب و استعداد بالا داشته باشند ، در آن پذیرفته می شوند.

چکیده ای از شرایط اقتصادی کشور چین

ما در حال حاضر ، در این جهان شاهد تغییر گارد اقتصادی هستیم ، با اقتصادهای در حال ظهور – به ویژه در آسیا – که به نظر پیشرفت های بسیار عظیمی دارند ، شرایط بازار از همیشه لرزان تر است.

بحران Covid-19 ظاهراً این تغییر را تسریع کرده است : به عنوان مثال چین یکی از معدود اقتصادهای بزرگ بود که سال گذشته رشد را ثبت کرد ، در حالی که ایالات متحده و اروپا در رکودهای عمیق فرو رفته بودند.

انتظار می رود که چند سال آینده شاهد ادامه روند اخیر باشیم ، چین و هند باید شکاف اقتصادی را با اقتصادهای توسعه یافته کاهش دهند.

سرمایه گذاری در کشور چین برای یک فرد ایرانی از هر روشی امکان پذیر و قطعا سودمند خواهد بود ، همه می دانیم که چین دارای یک دولت کمونیستی است و لذا تعیین منافع سرمایه گذاری همه در دست دولت است و سرمایه گذاران نیز باید از آنها پیروی کنند در مقاله کار در چین چگونگی کاریابی ایرانیان در این کشور را توضیح داده ایم و مشاغل مورد نیاز چین را به شما معرفی کرده ایم.

علاوه بر این ، تحصیل در دانشگاه های چین دارای مزیت های زیاد از قبیل پذیرش راحت تر و هزینه های مقرون به صرفه است و به همین دانشجویان مهاجرت تحصیلی و کار و اقامت پس از تحصیل را به عنوان یک سرمایه گذاری ایمن در چین انتخاب می کنند.

پیش بینی شرایط اقتصادی ژاپن تا سال ۲۰۲۴

ژاپن با تولید ناخالص داخلی اسمی ۵٫۶ تریلیون سومین اقتصاد بزرگ جهان باقی خواهد ماند و اقتصاد با تقاضای شدید خارجی و حمایت گسترده مالی در داخل کشور پویاتر خواهد شد.

پیش بینی شرایط اقتصادی ژاپن تا سال ۲۰۲۴

با این وجود ، در حالی که جمعیت رو به کاهش از رشد اقتصادی کم خون تغذیه می کند ، نسبت به رقبای توسعه یافته و همچنین رقبای در حال ظهور ممکن است بخشی از بازار از دست برود.

پیش بینی می شود جمعیت در سن کار ژاپن بین سالهای ۲۰۲۰ و ۲۰۵۰ حدود ۳۰ درصد کاهش یابد ، بنابراین حمایت از رشد بالقوه اشتغال ضعیف خواهد شد مگر اینکه اقدامات بیشتری برای افزایش عرضه نیروی کار انجام شود.

از این جنبه فرصت های شغلی برای نیروی کار خارجی بیشتر باز می شود و علاقه مندان می توانند به روش های مختلف به ژاپن مهاجرت کنند ، دانشجویانی که در ژاپن تحصیل می کنند می توانند به کار پس از فارغ التحصیلی با شرایط ایده آل امیدوار باشند.

افرادی که قصد مهاجرت کاری به ژاپن را دارند ، باید مدرک تحصیلی معتبر ، سابقه کار و پیشنهاد کار از ژاپن را داشته باشند ، آنها باید دانش زبان خوبی داشته باشند و حداقل ۷۰ امتیاز از ویزای کار ژاپن را داشته باشند.

ویزای کسب و کار اپن بیشترین کاربرد را برای سرمایه گذاری در این کشور دارد و علاقه مندان می توانند در به عنوان یک مدیر برجسته بیزینس در ژاپن مشغول شوند.

آشنایی با شرایط اقتصادی کشور آلمان

پیش بینی می شود آلمان با تولید ناخالص داخلی اسمی معادل ۴٫۶ تریلیون دلار به رتبه چهارم دست یابد ، این کشور بهتر از بسیاری از اقتصادهای پیشرفته دیگر از پس بحران Covid-19 برآمده است و در ادامه فعالیت باید با تولید قوی و موضع حمایت مالی حمایت شود.

با این حال ، مانند ژاپن ، آمارهای نامساعد این کشور در سالهای آینده بر روند اقتصادی تأثیر خواهد گذاشت.

اقتصاد آلمان هنوز هم نسبت به سایر همتایان اروپایی خود (در سال ۲۰۲۰) عملکرد بهتری داشته است ، آلمان فرصت های شغلی بسیار زیادی برای علاقه مندان کار و تحصیل دارد ، به دانشجویان بین المللی فرصت داده می شود تا بتوانند کار هماهنگ با رشته تحصیلی شان را پیدا کنند.

علاوه بر این ، تصویب ویزای کار آلمان از سال ۲۰۲۰ راه را برای متخصصان بین المللی کاملا باز گذاشته است با شرایط شغلی و تحصیلی خوب وارد آلمان شوند.

شبه قاره هند ، پنجمین اقتصاد قوی جهان

هند قرار است تا سال ۲۰۲۴ با تولید ناخالص داخلی اسمی ۳٫۷ تریلیون دلار به پنجمین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود و از فرانسه و انگلیس پیشی بگیرد ، در حالی که این کشور به سختی تحت تأثیر همه گیر Covid-19 قرار گرفته است.

از شرایط سرمایه گذاری در هند می توان به اخذ اقامت دائم این کشور اشاره کرد اما نکاتی در این باب وجود دارد که باید به آن توجه شود ؛ اولین گزینه این است که تمامی روش های سرمایه گذاری منجر به اقامت دائم نمی شود و کشور هندوستان از دوتابعیت بودن افراد استقبال نمی کند.

دوم اینکه نسبت به چهار اقتصاد برتر دیگر که در بالا درباره آنها صحبت شد ، در هندوستان موضوع امنیت سرمایه گذاری مطرح می شود و باید با احتیاط بیشتری اقدام به این کار کرد.

تحصیل در هندوستان از این حیث که به زبان انگلیسی است و همچنین شرایط پذیرش خیلی سختی ندارد برای بسیاری از دانشجویان ایرانی مطلوب بوده و تعداد زیادی از دانشجویان در سال های گذشته در دانشگاه های معتبر هندوستان به تحصیل پرداخته اند.

ششمین قدرت اقتصادی جهان ، انگلستان

انگلستان و بویژه لندن ، از شرایط اقتصادی ثابت و پایداری برخوردار است ، گرچه این کشور در بحران کووید ۱۹ و قبل از آن در جریان BREXIT چالش های زیادی را پشت سرگذاشته است اما همچنان در لیست ده اقتصاد برتر جهان قرار دارد.

ششمین قدرت اقتصادی جهان ، انگلستان

مهاجرت به انگلستان از روش های تحصیلی ، کاری و یا سرمایه گذاری رویایی است که هر فردی موفق به رسیدن به آن نیست و باید در رقابت تنگاتنگ با داوطلبان بیشتریت تلاش را به عمل آورده باشد.

حدود دو سوم مهاجرانی که وارد انگلیس می شوند از قبل پیشنهاد شغلی دارند و این افراد به دلیل مساعد بودن شرایط زندگی و کار در انگلستان از بودن در این کشور رضایت کامل دارند.

برای سرمایه گذاری در انگلستان روش های زیادی وجود دارد اما از بهترین آنها می توان به طرح ثبت شرکت و استارت آپ اشاره کرد ، ویزای استارت آپ یک ویزای دو ساله است که حالت تمدید مجدد ندارد و برای تمدید باید آن را به نوع دیگری از ویزا تغییر داد.

دانشگاه های انگلستان از لحاظ اعتبار و داشتن فضای پژوهشی خلاق و چالش برانگیز هیچ نیازی به توضیح ندارند ، فارغ التحصیلان دانشگاه های انگلستان جدیدترین مهارت ها ا آموزش دیده اند ، مهارت هایی که در دنیای امروز هر کارفرمایی جهت بکارگیری از آن استقبال خواهد کرد.

نگاهی بر شرایط اقتصادی فرانسه

در سال جاری اقتصاد فرانسه در رده متوسط آزاد که از سال ۲۰۰۴ تاکنون بوده است ، باقی مانده است ، دولت برای کاهش بیکاری ، بهبود فضای سرمایه گذاری و افزایش رقابت ، یک سری اصلاحات را انجام داده است و متأسفانه ، حتی اگر آنها به تصویب برسند ، تأثیر چندانی در سطح بسیار بالای هزینه های دولتی کشور نخواهد داشت.

شهرت فرانسه به عنوان کشوری که به امتیازات صاحبان مشاغل احترام می گذارد ، هنوز کاملاً شایسته است ، اما مدت زمان لازم برای راه اندازی تجارت و رسیدگی به مجوزهای ساختمانی افزایش یافته است.

حقوق مالکیت و اجرای قراردادهای سرمایه گذاری در فرانسه امن است ، اما تنظیم املاک و مستغلات پیچیده و ناکارآمد است ، حتی اگر دولت به طور فعال یک چارچوب قانونی ضد فساد را ترویج می کند ، فساد همچنان در خرید در بخشهایی مانند کارهای عمومی ، دفاع و هرجای دیگری که تجارت و سیاست با هم تداخل دارند ، یک مشکل اساسی است.

تحصیل در فرانسه می تواند گزینه ای مناسب برای افرادی باشد که قصد دارند در دانشگاه های معتبر فرانسه به تحصیل بپردازد ، فارغ التحصیلان دانشگاهی مانند دانشگاه سوربن فرانسه در هر کجای جهان مورد استقبال و احترام قرار می گیرند ، خوب است بدانید تحصیل در فرانسه به زبان فرانسوی رایگان است ، در مقاله تحصیل در فرانسه راه های تحصیل رایگان از جمله انواع بورسیه های تحصیلی را برشمریدم.

اطلاعاتی درباره ایتالیا و شرایط اقتصادی آن

اقتصاد ایتالیا در سال گذشته به شدت تحت تأثیر بحران مالی جهانی قرار زیرا این کشور اولین کشوری بود که در اروپا تحت تأثیر همه گیر قرار گرفت.

ایتالیا دارای سطح بالایی از بیکاری جوانان است و افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های ایتالیا را دارند باید به این موضوع مهم توجه داشته باشند ، زیرا برای کار و اقامت پس از تحصیل در این کشور دچار چالش خواهند شد.

سرمایه گذاری از روشهای قابل اطمینان تر برای مهاجرت به ایتالیا است ، این کشور زمینه های سرمایه گذاری را برای خارجی ها نسبتا هموار کرده و کارت اقائم دائم را به آنها اعطا می کند.

جایگاه برزیل در لیست ۲۰ اقتصاد برتر جهان

برزیل بزرگترین کشور در آمریکای لاتین و ششمین کشور پر جمعیت جهان است که توانسته است با سعود از پله های ترقی خود را در لیست ده اقتصاد برتر جهان قرار دهد.

جایگاه برزیل در لیست 20 اقتصاد برتر جهان

برزیل دارای اقتصاد پایدار و قویی است و سرمایه گذاران بین المللی برزیل را به جهت داشتن منابع طبیعی و کشاورزی غنی تحسین می کنند ، کشورهای ایالات متحده ، چین و آرژانتین از ذی نفعان اقتصادی برزیل هستند.

تحصیل در برزیل یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به این کشور است و در دانشگاه های معتبر با هزینه های مناسب قابل دست یابی است هزینه های دانشگاه های برزیل در مقابل اعتبار و امکانات آن ها جذابیت بالایی برای دانشجویان بین المللی ایجاد کرده ، در مقاله تحصیل در برزیل ، هزینه بسیاری از رشته ها را برای شما بیان کرده ایم.

صنایع بسیاری در برزیل رواج دارد که گزینه های مناسبی برای کار محسوب می شود و از این رو متقاضیان زیادی علاقه مند هستند که از طریق مهاجرت کاری به برزیل سفر کنند ، بزرگترین صنایع برزیل کشاورزی ، نفت و گاز ، غذا و گردشگری و بانکداری است.

شرایط اقتصادی کشور کانادا برای سرمایه گذاری

در میان بحران جهانی بی سابقه ناشی از گسترش همه گیری COVID-19 ، اقتصاد کانادا ۷٫۱٪ در سال ۲۰۲۰ کاهش یافت ، این کاهش در درجه اول به دلیل کندی فعالیت های صنعتی و مصرف خصوصی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ بود ، زمانی که کانادا اقدامات قرنطینه را برای مهار ویروس اتخاذ کرد.

علاوه بر این ، اقتصاد کانادا به شدت تحت تأثیر قیمت جهانی نفت قرار دارد ، انتظار می رود اقتصاد کانادا امسال (۵/۲ درصد از تولید ناخالص داخلی) و در سال ۲۰۲۲ (۳/۴ درصد) رشد کند.

پیش بینی می شود که کانادا در سال ۲۰۲۲ بیش از یک میلیون شغل ایجاد کند که قطعا فارغ التحصیلان داخلی نمی توانند آن را پوشش دهند و در اینجا حضور به نیروی کار خارجی اهمیت پیدا می کند.

سرمایه گذاری در کانادا بهترین راه مهاجرت برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار است اما باید متذکر شویم که در روش مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری پیچیدگی هایی وجود دارد که باید بتوانید با موفقیت از آنها عبور کنید.

برای موفقیت بهتر در این مسیر ها مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی از هیچ گونه راهنمایی و کمکی دریغ نخواهند کرد ، شما به هر کدام از این کشورها تمایل داشته باشید ، مشاوران ما تمامی جزییات سرمایه گذاری با مهاجرت تحصیلی و کاری آنها را برای شما شرح خواهند داد.

سوالات پر تکرار اقتصادهای برتر جهان

در این مقاله با 20 اقتصاد برتر جهان آشنا شدید ، در ادامه نیز سوالات پر تکرار در همین زمینه را مرور می کنیم ريال شما نیز سوالات خود را در بخش دیدگاه در پایین همین صفحه درج کنید و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

بهترین راه سرمایه گذاری در انگلستان چیست؟

برای سرمایه گذاری در انگلستان روش های زیادی وجود دارد اما از بهترین آنها می توان به طرح ثبت شرکت و استارت آپ اشاره کرد ، ویزای استارت آپ یک ویزای دو ساله است که حالت تمدید مجدد ندارد و برای تمدید باید آن را به نوع دیگری از ویزا تغییر داد.

برای مهاجرت کاری به ژاپن چه ملزوماتی نیاز است؟

افرادی که قصد مهاجرت کاری به ژاپن را دارند ، باید مدرک تحصیلی معتبر ، سابقه کار و پیشنهاد کار از ژاپن را داشته باشند ، آنها باید دانش زبان خوبی داشته باشند و حداقل 70 امتیاز از ویزای کار ژاپن را داشته باشند.

آیا سرمایه گذاری در هند منجر به اقامت دائم این کشور می شود؟

خیر ، تمامی روش های سرمایه گذاری منجر به اقامت دائم نمی شود و کشور هندوستان از دوتابعیت بودن افراد استقبال نمی کند.

ایرانیان چطور می توانند در آمریکا سرمایه گذاری کنند؟

روش های سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا برای ملیت های مختلف تفاوت دارد ، در مورد متقاضیان ایرانی مهم ترین روش سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری EB5 می باشد.

در روش EB5 چقدر سرمایه نیاز است تا بتوانم به آمریکا مهاجرت کنم ؟

میزان سرمایه مورد نیاز در این روش ، نهصد هزار تا یک میلیون و هشتصد هزار دلار است که در صورت سرمایه گذاری موفق ، ابتدا گرین کارت و سپس در عرض دو سال اقامت دائم آمریکا اعطا می شود.

در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به بررسی 20 اقتصاد برتر جهان پرداختیم تا شما عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در کشورهای بزرگ و مهم جهان را دارید با آگاهی بیشتری بتوانید پیش بروید ، برای دریافت اطاعات تکمیلی با ما از طریق دفاتر تهران و شیراز در تماس باشید ، همچنین مطالعه مقالاتی که در خصوص کشور مورد نظر شما در سایت قرار گرفته می تواند بسیار سودمند باشد برای مثال اگر شما به فکر مهاجرت به روسیه هستید می تواند مقاله کار در روسیه را مطالعه نمایید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه در “20 اقتصاد برتر جهان

 1. علی گفت:

  خصوصا هند خیلی داره پیشرفت میکنه و از کشوری فقیر داره تبدیل به کشوری صنعتی و سازنده کالا میشه و دقیقا چین هم گذشته اش مثل هند بودش و هند داره رقیب اقتصادی بزرگی برای آمریکا و چین و ژاپن تبدیل میشه

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   ممنون از نظرتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *