نیوزلند

تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند

تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند

پرستاران برای موفقیت سیستم مراقبت بهداشتی حیاتی هستند ، و پرستاران آموزش دیده در نیوزلند به عنوان یکی از بهترین ها شناخته می شوند . در تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند تمرکز بر تمرین و مراقبت های بین المللی است ، یعنی دقیقا شرایط محیط کاری برای دانشجویان وجود دارد و افراد می توانند وارد بازار مشاغل مورد نیاز در نیوزلند شوند .

در دانشگاه ها برای تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند یاد خواهید گرفت که بهداشت و درمان و مراقبت های بهداشتی چند منظوره و پویا و فراتر از مراقبت های بهداشتی و بیماری است تا رشد جوامع سالم را پرورش دهد . در طول تحصیلات خود 1200 ساعت تجربه عملی در بیمارستان ها و در جامعه را بدست خواهید آورد . برای کسب اطلاع در خصوص مهاجرت تحصیلی به نیوزلند می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی در تماس باشید .

مقاطع تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند

تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند فراتر از شما است . برنامه پرستاری در دانشگاه های نیوزلند فرصت های فراوانی برای یادگیری فراهم می کند و طیف وسیعی از زمینه های مختلف بالینی برای کسب تجربه کار واقعی را در اختیارتان قرار می دهد . با توجه به گستره وسیعی از امکانات بالینی ارائه شده توسط دانشگاه های نیوزلند ، میتوانید گرایشی از رشته پرستاری پیدا کنید که در آن پرشور هستید .

در سطح مقطع کارشناسی ، لیسانس پرستاری یک دوره حرفه ای سه ساله است که شما را به عنوان یک پرستار عمومی واجد شرایط می کند . اگر میخواهید در یک رشته خاص به عنوان مثال اطفال ، سلامت روان ، سرطان ، یا پرستاری اورژانس تخصصی شوید ، باید تا سطح کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهید .

پس از اتمام موفقیت آمیز ; کارشناسی پرستاری ، فارغ التحصیلان می توانند برای ثبت به عنوان یک پرستار جامع در شورای پرستاری نیوزلند درخواست دهند . فارغ التحصیلان پرستاری در نیوزلند سریعا جذب بازار کار خواهند شد .

دانشگاه های معروف نیوزلند برای تحصیل رشته پرستاری

دانشکده های پرستاری در نیوزیلند برای ارائه برنامه های آموزشی پرستاری با کیفیت بالا برای خدمت به هر بخش از صنعت مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند و دارای رتبه جهانی در سطح بین المللی هستند .

دانشجویانی که تحصیلات پرستاری در نیوزلند را انتخاب می کنند ، می توانند آموزش عالی با کیفیتی را دریافت کنند که آنها را در یک محیط متنوع و کاربردی از خدمات مراقبت های بهداشتی قرار می دهد .

دانشگاه های معروف نیوزلند برای تحصیل رشته پرستاری

تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند در دانشگاه های مختلفی امکان پذیر است که معروفترین آن را در زیر لیست کرده ایم .

 • تحصیل پرستاری در پردیس دانشگاه وینتک نیوزلند
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه Whitireia
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه Waiariki
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاهUni Tec
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه کرایست چرچ
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه سوترن
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه پلی تکنیک اتاگو
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه اوکلند
 • تحصیل رشته پرستاری در EIT
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه Manukau
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه NMIT
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه نورث تک
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه پلی تکنیک اتاگو
 • تحصیل رشته پرستاری در دانشگاه پلی تکنیک Tairawhiti

مزایای تحصیل پرستاری در نیوزلند

نیوزلند دارای دانشگاه های معتبر بین المللی است ، که پیشرو در تحقیقات هستند و بسیاری از آنها در میان بهترین ها در جهان قرار دارند و همچنین بورسیه تحصیلی در نیوزلند را نیز ارائه می دهند . سیستم آموزشی نیوزلند بر اساس مدل انگلستان است و یک مدرک دانشگاهی نیوزلند در سراسر جهان معادل یک مدرک تحصیلی از دانشگاه انگلستان ارزشمند است .

نیوزیلند مزایای کاری منحصر به فردی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد ، از جمله توانایی کار تمام وقت در تعطیلات و گزینه ای برای درخواست مجوز کار شش ماهه برای به دست آوردن امتیاز برای درخواست اقامت .

نیوزیلند دارای برخی از زیباترین مناظر جهان است و برای کسانی که به دنبال ماجراجویی هستند ، انتخاب شگفت انگیزی است . در طول زمان آزاد خود در حین تحصیل و در تعطیلات می توانید به فعالیت هایی همچون اسکی ، قایقرانی یا کاوش فرهنگ محلی بپردازید .

هفت دانشگاه نیوزلند در میان 500 دانشگاه برتر جهان شناخته شده است . گرچه اوکلند شلوغ ترین شهر در نیوزیلند است ، اما شهرهایی مانند ولینگتون ، کریستوفر و همیلتون نیز با برخی از بهترین کالج های کشور محبوب هستند . میزان جرم و جنایت ، به عنوان استانداردهای جهانی ، در نیوزیلند کم است .

هزینه های زندگی در نیوزلند

به عنوان بخشی از درخواست ویزای دانشجویی شما باید شواهدی ارائه دهید که می توانید هزینه های زندگی خود را در طول تحصیل در نیوزیلند پوشش دهید . اگر بیش از یک سال در نیوزیلند تحصیل می کنید ، باید اثبات کنید که حداقل 15000 دلار نیوزیلند برای حمایت از خود برای سال اول دارید .

دانستن اینکه چقدر برای هزینه های زندگی روزانه نیاز دارید ، یک نقطه شروع عالی است ، اما مهم است که توجه داشته باشید که هزینه زندگی کمی متفاوت است ، بسته به اینکه کدام شهر نیوزیلند را برای زندگی انتخاب می کنید .

واحد پول نیوزیلند برای گزینه های بانکی و پرداخت شما دلار نیوزیلند ( NZ $ ) است . نیوزیلند همچنین دارای مالیات بر کالاهای و خدمات ( GST ) 15 درصد است که به قیمت بیشتر کالاهای خریداری شده اضافه می شود .

مردم و فرهنگ نیوزلند

نیوزلند شامل دو جزیره اصلی است ، جزیره شمالی و جزیره جنوبی . بیش از 90 درصد جمعیت نیوزیلند در جزیره شمالی و همچنین در پایتخت کشور ، ولینگتون زندگی می کنند .

چشم انداز نیوزلند به عنوان یک کشور بدون مرزهای زمینی واقع در اقیانوس آرام ، مقدار زیادی زیبایی طبیعی دارد . چشم انداز آن ، که ویژگی های کوه های بلند ، رودخانه های طولانی و پیچیده ، دشت ها ، سواحل شگفت انگیز و وسعت های گسترده ای از زمین های کشاورزی را به نمایش می گذارد، زمینه ای مناسب برای شیوه زندگی و فعالیت های اوقات فراغت را فراهم می کند .

مردم و فرهنگ نیوزلند

نیوزیلند خانه نزدیک به 4.7 میلیون نفر است و عمدتا از دو گروه فرهنگی تشکیل شده است : موری ، که فرزندان مهاجران پولینزی هستند و افرادی از اقوام اروپایی . بیش از 53 درصد جمعیت آن در چهار شهر بزرگ آن یعنی ولینگتون ، اوکلند ، کرایست چرچ ( جزیره شمالی ) و همیلتون ( جزایر جنوبی ) زندگی می کنند.

تاریخ کشور به شدت تحت تأثیر موری ، اروپایی ، جزیره اقیانوس آرام و فرهنگ آسیایی قرار گرفته است و آن را یک جامعه چند فرهنگی ساخته است .

زبان مردم نیوزلند

انگلیسی به عنوان یک مستعمره سابق بریتانیا بسیار در این کشور صحبت می شود ، زبان اصلی زلاندنو است و توسط 98 درصد از مردم صحبت می شود . موری ، همچنین یک زبان رسمی است و توسط مردم مورایی بومی صحبت می شود .

استخدام حین تحصیل در نیوزلند

یک آموزش بین المللی می تواند فشاری بر بودجه دانشجویی باشد . در نیوزیلند ، بیشتر دانشجویان در یک دوره 12 ماهه یا بیشتر می توانند تا 20 ساعت در هفته و یا در دوره های تعطیل ، نیمه وقت کار کنند . این امر نه تنها کمک می کند تا تعادل مالی را افزایش دهد ، بلکه یک فرصت عالی برای ادغام در جامعه و ملاقات با افراد جدید فراهم می کند .

در پایان این مطلب چنانچه قصد تحصیل رشته پرستاری در نیوزلند را دارید با کارشناسان دفاتر شیراز و تهران موسسه مهر آفرین رجبی در ارتباط باشید تا اطلاعات تکمیلی در خصوص بهترین شهر نیوزلند برای تحصیل در اختیارتان قرار داده شود .

Rate this post
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.