تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان

تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان

تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان ، می تواند یکی از انتخابات خوب برای علاقه مندان تحصیل در انگلستان باشد ، در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به بررسی این رشته پر طرفدار خواهیم پرداخت ؛ با ما همراه باشید.

همچنین توصیه می کنیم مقاله جامع تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان را مطالعه کرده و با کلیات هزینه ها ، بورسیه ها و شرایط پذیرش دانشگاه های علوم پزشکی این کشور آشنا شوید.

رادیولوژی یک رشته پزشکی است که از تصویربرداری پزشکی برای تشخیص و درمان بیماری های درون بدن انسان و حیوانات استفاده می کند.

تصویربرداری پزشکی در واقع تکنیک و فرآیند ایجاد بازنمایی های بصری از داخل بدن برای تجزیه و تحلیل بالینی و مداخله پزشکی و همچنین نمایش بصری عملکرد برخی از اندام ها یا بافت ها است.

پریمدیکال رادیولوژی در انگلستان

متقاضیانی که از ایران هستند و می خواهند برای تحصیل رشته های مختلف در انگلستان اقدام کنند ، احتمالا باید در دوره هایی قبل از دانشگاه شرکت کنند ، اما برخی رشته های تحصیلی از این قانون مستثنی می شوند ، در زیر مشاوران رجبی الزام شرکت در دوره پریمدیکال رادیولوژی در انگلستان را بررسی کرده اند.

با توجه به تفاوت ‌های موجود در سیستم آموزشی ایران و انگلستان ، متقاضیانی که دیپلم دبیرستان ملی Diplom-Metevaseth را تکمیل کرده‌اند ، باید قبل از پیوستن به دوره کارشناسی ، یک برنامه بنیادی شناخته ‌شده توسط دانشگاه را تکمیل کنند که بصورت زیر است :

متقاضیانی که نمره کلی دیپلم دبیرستان ملی Diplom-Metevaseth را 16 یا بالاتر با حداقل 16 در ریاضیات و فیزیک کسب کرده اند ، برای رشته علوم و مهندسی دانشگاه با برنامه سال پایه یکپارچه در نظر گرفته می شوند.

درخواست‌ های علوم زیستی دانشگاه با برنامه سال پایه پس از تکمیل دیپلم دبیرستان ملی Diplom-Metevaseth به صورت موردی در نظر گرفته می‌شود.

متقاضیانی که نمره کلی دیپلم دبیرستان ملی 15 یا بالاتر را کسب کرده‌اند ، برای برنامه‌ های پایه (مهندسی و علوم ، علوم انسانی و اجتماعی ، علوم زیستی ، داروسازی و روان‌شناسی و پیرا پزشکی) در نظر گرفته می‌شوند.

به عبارتی می توان این خبر خوب را به دانشجویان مایل به تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان داد که شما برای ورود به دوره رادیولوژی در دانشگاه های انگلستان نیازی به گذراندن دوره پریمدیکال ندارید.

بهترین دانشگاه های رادیولوژی انگلستان

 • کالج کینگز لندن
 • دانشگاه کالج لندن
 • دانشگاه آکسفورد
بهترین دانشگاه های رادیولوژی انگلستان

اینها بهترین دانشگاه ها برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان هستند ، پزشکی هسته ای و تصویربرداری پزشکی هستند که مشاوران رجبی جهت آگاهی بیشتر علاقه مندان ، اطلاعات کلیدی درباره آنها را بیان کرده اند.

تحصیل رادیولوژی در کالج کینگز لندن

کینگز کالج لندن یا KCLیک دانشگاه تحقیقاتی دولتی است که در لندن ، انگلستان واقع شده است ، King’s توسط منشور سلطنتی در سال 1829 تحت حمایت شاه جورج چهارم و دوک ولینگتون تأسیس شد ، این یکی از قدیمی ترین موسسات در سطح دانشگاه های انگلستان است.

تحصیل رادیولوژی در کالج کینگز لندن در قالب برنامه آموزش آکادمیک یکپارچه رادیولوژی بالینی در دانشکده مهندسی بیومدیکال و علوم تصویربرداری KCL (BMEIS) در بیمارستان سنت توماس برنامه ریزی شده است ، KCL دارای یکی از بزرگترین بخش های تصویربرداری دانشگاهی در بریتانیا است.

همکاری با مرکز تحقیقات بیومدیکال NIHR، مرکز تحقیقات تصویربرداری بالینی NIHR ، مرکز تصویربرداری پزشکی و هوش مصنوعی UKRI لندن ، مرکز مهندسی پزشکی Wellcome Trust/EPSRC، مرکز تعالی بنیاد قلب بریتانیا و موسسه مهندسی جراحی ، فرصت ‌های تحقیقاتی را افزایش می‌دهد و در اختیار کارآموزان دانشگاهی قرار می دهد.

رادیولوژی آکادمیک در این دانشگاه توسط 4 استاد KCL، 2 مدرس ارشد و 4 مدرس بالینی هدایت می شود ، برنامه تحقیقاتی این دانشگاه برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان ، دارای سه اولویت است:

 • توسعه تکنیک های تصویربرداری جدید برای بهبود تشخیص
 • مرحله بندی و ارزیابی پاسخ ، برای ترجمه بیومارکر های جدید تصویربرداری به عمل بالینی
 • و در نهایت برای ارزیابی تأثیر بالینی تصویربرداری جدید از طریق آزمایش‌های بالینی چند مرکزی NHS

تحقیقات تصویربرداری نیز به خوبی توسط تیم تحقیقاتی بالینی از جمله یک پرستار محقق ، پزشک محقق ، رادیوگرافی و هماهنگ کننده کارآزمایی پشتیبانی می شود.

شرایط اخذ پذیرش رادیولوژی از کالج کینگز لندن

متقاضیان برای اخذ پذیرش در رشته رادیولوژی KCL باید دارای نمره درجه A در ریاضیات و درجه A در یکی از دروس زیست شناسی ، شیمی ، علوم کامپیوتر یا فیزیک باشند که ترجیحا نمره بالا در هر سه دروس زیست شناسی ، شیمی یا فیزیک مهم است.

دانشجویان ایرانی برای اخذ پذیرش از این دانشگاه نیازی به رتبه کنکور ندارند و پذیرش آن ها از طریق نمره دیپلم آن ها که باید بالای 18 باشد ، انجام می شود و هم چنین باید دارای نمرات بالای 18 در دروس ذکر شده در بالا باشند.

از فارغ التحصیلان نامدار این دانشگاه می توان جان کیتس ، مایکل لویت ، جوزف لیستر ، چارلز لیل ، ادیت مورلی ، سر مایکل مورپورگو ، سارا مولالی ، فلورانس نایتینگل ، کیله اوکرکه ، فلورانس اوتدولا ، نانسی راثول ، سیسلی ساندرز ، بارونس ادیت سامرسکیل ، دزموند توتو ، موریس ویلکینز ، ویرجینیا وولف و سیلویا وینتر را نام برد.

تحصیل رادیولوژی در دانشگاه کالج لندن

دانشگاه کالج لندن که به عنوان UCL فعالیت می‌کند ، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی بزرگ واقع در لندن ، بریتانیا است ،UCL یکی از مؤسسات عضو دانشگاه فدرال لندن است و دومین دانشگاه بزرگ در بریتانیا از نظر کل ثبت نام و بزرگترین دانشگاه از نظر ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد است.

رشته رادیولوژی در دانشگاه کالج لندن با تکیه بر BEng که اشاره بر دوره سه ساله دارد ، برگزار می شود ، اما یک سال اضافی هم (برنامه چهار ساله) برنامه ریزی شده است که تحت عنوان MEng شناخته می شود و به شما امکان می دهد تا طیف وسیع تری از مباحث مهندسی زیست پزشکی و فیزیک پزشکی را کشف کنید و مهارت های قابل انتقال خود را از طریق کار پروژه توسعه دهید.

برنامه چهارساله ، فارغ التحصیلان را برای کار در طیف گسترده ای از حوزه های فناوری از تصویربرداری و تشخیص تا نظارت و درمان آماده می کند.

از بزرگان این دانشگاه می توان پیتر هیگز ، چارلز کی کائو ، دمیس حسابیس ، کریستوفر نولان ، کریس مارتین و ریکی جرویس را نام برد.

برای ورود به رشته رادیولوژی در UCL شما معمولاً باید دو سال تحصیل در سطح دانشگاه را قبل از ورود به UCL تکمیل کرده باشید یا انتظار داشته باشید که آن را تکمیل کنید ، حداقل شرط ورودی معمولی معدل تجمعی 3.3 / 4.0 (یا معادل آن) است ، اما برخی از حوزه های موضوعی حداقل به 3.7 نیاز دارند و ممکن است پیش نیازهای اضافی داشته باشند.

رشته رادیولوژی در دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد یک دانشگاه تحقیقاتی دانشگاهی در انگلستان بوده و شواهدی مبنی بر تدریس در اوایل سال 1096 وجود دارد که آن را به قدیمی ترین دانشگاه در جهان انگلیسی زبان و دومین دانشگاه قدیمی جهان در حال فعالیت مداوم تبدیل می کند.

دوره های رشته رادیولوژی در دانشگاه آکسفورد توسط رادیولوژیست های مشاور با هدف ارائه آموزش با کیفیت بالا برای رادیولوژیست ها و سایر متخصصان برگزار می شود.

دوره رادیولوژی اورژانسی در حال حاضر و دوره MRI از سال 2004 هر تابستان برگزار می شود و در پاسخ به بازخورد شرکت کنندگان توسعه یافته است ، با گذشت زمان نمایندگان این دانشگاه در زمینه رادیولوژی رشد کرده‌اند و پزشکان سایر متخصص ‌ها و همچنین متخصصان بهداشتی وابسته را شامل می‌شوند.

پذیرش رادیولوژی از دانشگاه اکسفورد

متقاضیان برای پذیرش رادیولوژی از دانشگاه آکسفورد باید دارای ریزنمرات A در دروس ریاضیات ، فیزیک و یکی از دروس زیست یا شیمی در دیپلم خود باشند و هم چنین دارای حداقل نمره مجموعی در دیپلم خود باشند.

از زمان شروع دوره ها ، دانشگاه آکسفورد به اندازه کافی خوش شانس بوده است که از شرکت کنندگانی از سراسر اروپا و از استرالیا ، نیوزلند ، سنگاپور ، کره ، هند ، پاکستان ، آفریقای جنوبی ، زیمبابوه و ایالات متحده استقبال می کنند.

مدرسان همه مشاوران مستقر در بیمارستان های آموزشی انگلستان هستند ، هر ساله همچنین از یک سخنران رادیولوژی اورژانس و یک متخصص MRI از ایالات متحده دعوت می شود.

از بزرگان این دانشگاه می توان ، مایکل آتیه ، دانیل کویلن ، سایمون دونالدسون ، اندرو وایلز ، مارکوس دو سوتوی ، راجر پنروز و استفان ولفرام را نام برد.

بهترین دانشگاه های انگلستان برای تحصیل رشته رادیولوژی رشته های دیگری مانند رشته پرطرفدار پرستاری را نیز ارائه میدهند ، مقاله تحصیل رشته پرستاری در انگلستان را بخوانید و با شرایط تحصیل و هزینه های آن آشنا شوید.

هزینه تحصیل رادیولوژی در انگلستان

هزینه تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان در دانشگاههای مختلف تفاوت دارد ، در اینجا مشاوران رجبی به شهریه برخی از برترین دانشگاه های انگلستان برای این رشته اشاره کرده اند:

هزینه تحصیل رادیولوژی در انگلستان

هزینه تحصیل رادیولوژی در دانشگاه آکسفورد برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا از 27،840 پوند تا 39،010 پوند در هر سال است.

کالج لندن برای دانشجویان بین المللی در این دانشگاه 31،200 پوند به ازای هر سال است.

شهریه بین المللی رشته رادیولوژی در کالج کینگز لندن ، برای سال تحصیلی 2022-2023 ، 29،460 پوند در سال است ، لطفاً توجه داشته باشید که هزینه تحصیل بین‌المللی مطابق با شرایط و ضوابط کینگ مشمول افزایش سالانه در سال‌های تحصیلی بعدی است.

همه متقاضیان بین المللی برای برنامه های کارشناسی ملزم به پرداخت مبلغ 2000 پوند در مقابل شهریه سال اول خود هستند ، این سپرده زمانی قابل پرداخت است که شما قاطعانه یک پیشنهاد بدون قید و شرط برای تحصیل را بپذیرید و در صورت پیوستن به کینگز با هزینه های تحصیل شما جبران می شود.

زبان تحصیل رادیولوژی در انگلستان

با توجه به اینکه کشور انگلستان دارای زبان رسمی انگلیسی است ، بنابراین کاملا طبیعی است که تمامی دانشگاه ها بویژه دانشگاه های برتر در زمینه علوم پزشکی و پیراپزشکی برنامه های خود را کاملا به زبان انگلیسی ، تدریس بکنند.

بنابراین برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان باید قبل از کاربردی کردن تصمیم تان از تسلط خودتان به زبان انگلیسی آن هم با لهجه بریتانیایی اطمینان داشته باشید تا در زمان پذیرش و تحصیل با مشکل مواجه نشوید.

دانشگاه های رتبه بالای انگلستان حداقل رتبه زبان آیلتس در حد 6.5 و زبان تافل در 85 را از متقاضیان رشته رادیولوژی می خواهند ، گرچه برای تحصیل رشته ها مرتبط با پزشکی دانش زبان شما هنوز هم باید بیشتر از این باشد.

چارت درسی رادیولوژی در دانشگاه های انگلستان

تحصیلات رادیولوژی در انگلستان در یک نگاه کلی شامل علوم مربوط به رادیولوژی مداخله ای ، رادیولوژی تحقیقاتی ، نورورادیولوژی ، رادیوتراپی و انکولوژی است.

چارت درسی رادیولوژی در دانشگاه های انگلستان در سال های اول و دوم شامل برنامه نویسی کامپیوتر ، فیزیک برای مهندسی زیست پزشکی ، آزمایشگاه مشترک افتخارات ، آمار محاسباتی ، مقدمه ای بر آناتومی و فیزیولوژی انسان ، مقدمه ای بر مهندسی برق و الکترونیک ، ریاضیات برای مهندسی پزشکی ، مکانیک برای مهندسی پزشکی ، الکترومغناطیس ، سیگنال ها و سیستم ها ، پردازش سیگنال و تصویر ، روش های محاسباتی ، بیوماتیک کاربردی محاسباتی ، برنامه نویسی ، آناتومی مصنوعی ، مقدمه ای بر فیزیک پزشکی و مهندسی بالینی و ارزیابی فناوری سلامت پزشکی می شود.

دروس سال سوم تحصیل شامل تصویربرداری پزشکی ، مدلسازی جریان و حمل و نقل ريال ، مکاترونیک ، یادگیری ماشینی برای کاربردهای زیست پزشکی ، زیست شناسی مولکولی و سلولی برای مهندسین پزشکی ، بیومکانیک و توانبخشی عصبی ، بیوالکتریک ، عناصر محدود کاربردی ، مکانیک پیشرفته می شود.

دروس سال چهارم رشته رادیولوژی انگلستان

دروس سال چهارم رادیولوژی انگلستان به قرار زیر است:

دروس سال چهارم رشته رادیولوژی انگلستان

بازسازی تصویر پزشکی ، کسب تصویر پزشکی ، برنامه نویسی علمی ، محاسبات تصویر پزشکی ، یادگیری ماشینی پیشرفته ، نرم افزار و یکپارچه سازی رباتیک ، فیزیک پیشرفته و بیوفیزیک تصویربرداری تشدید مغناطیسی و رباتیک پزشکی: توسعه سخت افزار و یادگیری ماشینی برای برنامه های کاربردی مراقبت های بهداشتی.

سایر دروس برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان نیز شامل فیزیک و شیمی عمل تشعشع ، زیست شناسی پرتوهای مولکولی ، زیست شناسی پرتوهای سلولی ، بافت طبیعی و زیست شناسی پرتوی کاربردی ، قرار گرفتن در معرض کل بدن و سرطان زایی ، اپیدمیولوژی تشعشع ، فناوری های تصویربرداری ، میکرومحیط تومور ، کاربردهای پرتودرمانی ، زیست شناسی تابشی ترجمه ای ، زیست شناسی پرتوهای بالینی ، حفاظت در برابر اشعه است.

چارت تحصیلی رشته داروسازی در انگلستان هم بسیار به روز و کامل است ، چنانچه به تحصیل داروسازی علاقه دارید ، مقاله تحصیل رشته داروسازی در انگلستان را نیز بخوانید.

آزمون های ورودی رادیولوژی انگلستان

متقاضیان برای ورود به دوره های رادیولوژی در دانشگاه های انگلستان نیازی به شرکت در آزمون ورودی رادیولوژی انگلستان ندارند و شرایط کلی برای پذیرش در رشته های علوم پزشکی در بخش مربوط به دوره پریمدیکال و بهترین دانشگاه های رادیولوژی انگلستان ، توضیح داده شده است.

مزایا و معایب تحصیل رادیولوژی در انگلستان

مزایا و معایب تحصیل رادیولوژی در انگلستان ، به شرح زیر است:

مزایا و معایب تحصیل رادیولوژی در انگلستان

مزایا:

 • انگلستان در لیست کشورهای تراز اول برای تحصیل رشته رادیولوژی قرار دارد.
 • دانشگاه های انگلستان از نظر کیفیت تحصیلی در زمینه رادیولوژی و پزشکی هسته ای هیچ نقصی ندارد.
 • علاقه مندان تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان با انتخاب کشور انگلستان یکسال زودتر از به مدرک دست می یابند.
 • اغلب دانشجویان رادیولوژی انگلستان از شرایط خوابگاه ها و زندگی دانشجویی در انگلستان رضایت خاطر دارند.

معایب:

 • اولین و برجسته ترین چالش برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان ، بحث شهریه و هزینه است.
 • بسیاری برآورد می کنند که شهریه رادیولوژی بالا است و در انگلستان مقرون به صرفه نمی باشد.
 • در عین حال که امکان کار دانشجویی وجود دارد اما باز هم در مقایسه با پزشکی ، شهریه رادیولوژی نسبتا زیاد است.
 • دانشجویان در انگلستان معمولا از چالش هایی در رابطه با فرهنگ انگلیسی و سازگاری با آن صحبت می کنند.
 • دریافت ویزای تحصیلی انگلستان به دلیل نیاز به حمایت مالی زیاد در بسیاری موارد با شکست مواجه می شود.

بازار کار و درآمد رادیولوژی در انگلستان

رادیولوژیست در واقع پزشکی است که دوره های آموزشی مناسب را تکمیل کرده و تصاویر پزشکی را تفسیر می کند ، این یافته ها را از طریق گزارش یا شفاهی به سایر پزشکان منتقل می کند و از تصویربرداری برای انجام اقدامات پزشکی کم تهاجمی استفاده می کند.

رشته رادیولوژی از رشته های وابسته پزشکی با آینده کاری خوب است که اگر مدرک آن از دانشگاه های انگلستان اخذ شده باشد ، قطعا آینده شغلی درخشان تری در نقاط خوب جهان در انتظار دارندگان مدرک خواهد بود.

حقوق یک رادیولوژیست در انگلستان چقدر است؟ شما به عنوان یک کارآموز در سطح تخصصی می توانید بین 38694 پوند تا 49036 پوند در سال درآمد کسب کنید ، حقوق پزشکان متخصص که تخصص رادیولوژی خوانده باشند از 41158 پوند تا 76751 پوند متغیر است ، حقوق مشاوران تازه کار از 82096 پوند شروع می شود و برای مشاوران با سابقه ده تا 19 سال ، به 110683 پوند افزایش می یابد.

برای آشنایی هر چه بیشتر با شرایط کار ، پس از فارغ التحصیلی ، به مقاله کار در انگلستان مراجعه نمایید ، در این مقاله قوانین بازار کار این کشور و نحوه پرداخت حقوق و دستمزد را نیز خواهید خواند.

سوالات پر تکرار تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان

کارشناسان شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در این محتوا شرایط تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان را بیان کردند ، چنانچه پرسش و ابهامی برایتان پیش آمده از بخش دیدگاه بهره بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید ، مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن ، پاسخگوی شما خواهند بود.

آیا برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان نیاز به گذراندن دوره پریمدیکال وجود دارد؟

این خبر خوب را به دانشجویان مایل به تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان داد که شما برای ورود به دوره رادیولوژی در دانشگاه های انگلستان نیازی به گذراندن دوره پریمدیکال ندارید.

بهترین دانشگاه ها برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان کدامند؟

کالج کینگز لندن
دانشگاه کالج لندن
دانشگاه آکسفورد

هزینه تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان چقدر است؟

هزینه تحصیل رادیولوژی در دانشگاه آکسفورد برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا از 27،840 پوند تا 39،010 پوند در هر سال است.
کالج لندن برای دانشجویان بین المللی در این دانشگاه 31،200 پوند به ازای هر سال است.

حقوق یک رادیولوژیست در انگلستان چقدر است؟

حقوق یک رادیولوژیست در انگلستان چقدر است؟ شما به عنوان یک کارآموز در سطح تخصصی می توانید بین 38694 پوند تا 49036 پوند در سال درآمد کسب کنید ، حقوق پزشکان متخصص که تخصص رادیولوژی خوانده باشند از 41158 پوند تا 76751 پوند متغیر است ، حقوق مشاوران تازه کار از 82096 پوند شروع می شود و برای مشاوران با سابقه ده تا 19 سال ، به 110683 پوند افزایش می یابد.

چه مدارک زبانی برای پذیرش و تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان نیاز است ؟

دانشگاه های رتبه بالای انگلستان حداقل رتبه زبان آیلتس در حد 6.5 و زبان تافل در 85 را از متقاضیان رشته رادیولوژی می خواهند ، گرچه برای تحصیل رشته ها مرتبط با پزشکی دانش زبان شما هنوز هم باید بیشتر از این باشد.

با کمک مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی می‌توانید با انتخاب کشور مناسب برای تحصیل در خارج از کشور ، در حرفه پزشکی خود پیشرفت کنید ، برای تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان ، شما می توانید با مشاوران ما در دفاتر تهران و شیراز موسسه در تماس بوده و یا مراجعه حضوری داشته باشید ، همچنین به جز مهاجرت تحصیلی راه های قانونی دیگری هم برای مهاجرت به کشور انگلستان وجود دارد که با تمام آن ها در مقاله مهاجرت به انگلستان آشنا خواهید شد.

Rate this post
بازگشت به لیست

4 دیدگاه در “تحصیل رشته رادیولوژی در انگلستان

 1. مجتبی خوشبخت گفت:

  ایا انگلستان ارشد کارشناسی رادیولوژی دارد؟؟؟معدل دوره کارشناسیم۱۶/۳۵بوده احتمال پذیرش تو دانشگاه های دولتی هست تافل هو ادیشن با نمره۱۰۰دارم متاهل هستم و سابقه۵سال کار استخدام رسمی هستم در ایران برای ارشد میتونم اقدام کنم

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   بله رشته رادیولوژی دارند
   و احتمال پذیرش و ویزا با تافل هوم ادیشن پایین است.

   با تشکر از سوال شما

 2. علی گفت:

  با سلام ، بزرگوار هر چند تلاش نموده اید مخاطبین خود را در خصوص تحصیلات رشته پزشکی و تخصص های مربوطه راهنمایی فرمایید ، اما به وضوح مبرهن است اطلاعات شما از نظام اموزشی انگلستان بسیار کم و در بسیاری موارد غلط میباشد که متاسفانه باعث گمراهی افراد میگردد ، ابتدأ اطلاعات خود را در خصوص تحصیلات اکادمیک دانشگاهی و مراکز حرفه ای تخصصی ( کالج تخصصی ) و استفاده نابجا از عنوان ( G m c ) تکمیل فرمایید ، متعاقبا نسبت به ارائه طریق به سایرین اقدام فرمایید .

  1. مشاور روش های مهاجرتی گفت:

   با سلام

   ممنون از توجه شما قطعا با تخصصی که در این زمینه داریم اطلاعات اشتباه ارائه نمی شود.

   با تشکر از سوال شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *