اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی

اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی در تصور بسیاری از متقاضیان مهاجرت، دو موضوع وابسته هستند و برخی از دانشجویان بر این باورند که برای انجام مهاجرت تحصیلی فقط باید به موسساتی که تحت عنوان اعزام دانشجو فعالیت می کنند ، مراجعه نمایند.

مهاجرت تحصیلی طیف وسیعی از ویژگی ها را شامل می شود که موسسات اعزام دانشجو نه تنها قادر به انجام تمامی ابعاد آن نیستند بلکه مجوز انجام آن ها را نداشته و محدودیت هایی متوجه این نوع از موسسات می باشد.

از این رو در این مقاله از بلاگ شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، سراغ معرفی کامل مهاجرت تحصیلی می رویم و به تشریح اختیارات موسسات اعزام دانشجو نیز می پردازیم.

آگاهی از این موارد به شما به عنوان متقاضی تحصیل در سایر کشورها کمک می کند تا بتوانید تصمیم کم ریسک و مناسبی را اتخاذ نمایید.

اگر در آستانه تصمیم گیری در خصوص مهاجرت تحصیلی هستید به شما پیشنهاد می دهیم تا قبل از هرگونه اقدامی تا پایان این مقاله همراه ما باشید و در کنار این مطلب ، مقاله تحصیل در خارج از کشور را حتما بخوانید.

فهرست مطالب
اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی چیست و شامل چه مواردی می شود؟

سوال اساسی این است که مهاجرت تحصیلی چیست و شامل چه مواردی می شود؟ قطعا تا صحبت از مهاجرت تحصیلی می شود ، به یاد تحصیل در مدارس و دانشگاه های سایر کشورها می افتید، اما در حقیقت مهاجرت تحصیلی فراتر از این موارد است و چنانچه شما برای شرکت در کالج ، دوره زبان و پادفک هم اقدام کنید به نوعی مهاجرت تحصیلی انجام داده اید.

در راستای انجام این نوع مهاجرت شما باید برای انتخاب کشور مقصد ، مرکز آموزشی و دریافت ویزا متناسب با شرایط خود اقدام نمایید که پیشبرد به موقع و درست این موارد نیازمند دریافت مشاوره از متخصصین این حوزه می باشد.

همچنین در نظر داشته باشید که شما بعد از فارغ التحصیلی باید در خصوص ادامه اقامت خود تصمیم گیری نمایید که در این صورت یا باید به کشور خود برگردید یا با پیدا کردن شغل و ورود به بازار کار در آن کشور یا سایر کشورها زندگی کنید و اقامت خود را از نوع تحصیلی به کاری تغییر دهید.

بنابراین دور از ذهن نیست که برای پیش بردن پروسه مهاجرتی خود تا زمانی که به اقامت دائم یک کشور برسید به مشاوره کارشناسان مهاجرتی نیاز داشته باشید.

حالا که با جزئیات مهاجرت تحصیلی آشنا شدید ، وقت آن است که برای توضیح ارتباط اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی به سراغ معرفی موسسات اعزام دانشجو برویم.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

تحصیل در ارزان ترین و معتبرترین دانشگاه ها با دریافت مشاوره های حضوری و غیر حضوری!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

موسسه اعزام دانشجو چه نوع موسسه ای است؟

مراجعه به موسسات اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی از جمله اقداماتی است که در طی سال های اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است.

موسسات اعزام دانشجو ، موسسات محدودی هستند که با دریافت مجوز از وزارت علوم ایران در خصوص اعزام دانشجویان جهت تحصیل در خارج از کشور فعالیت می کنند.

این موسسات در حوزه فعالیت خود اختیارات مشخصی دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

اختیارات و محدودیت های موسسات اعزام دانشجو

اگر به عنوان یک متقاضی مهاجرت تحصیلی به یک موسسه اعزام دانشجو مراجعه نمایید ، این موسسه می تواند در خصوص مقاطع دانشگاهی و بالای دیپلم به شما خدمات ارائه دهد و چنانچه قصد شرکت در کالج ، دوره زبان و یا پادفک را داشته باشید ، از این نوع موسسات کاری برای شما ساخته نیست! اختیارات و محدودیت های موسسات اعزام دانشجو را باید بشناسید و بعد اقدام عملی انجام دهید.

همچنین شما در این پروسه بایستی به فکر اقامت پس از تحصیل خود نیز باشید که اگر پروسه مهاجرتی خود را با موسسه اعزام دانشجو طی کنید ، این موسسه به صورت قانونی اجازه ارائه مشاوره در خصوص روش های مهاجرتی مثل فرصت های شغلی بعد از تحصیل را ندارد و اگر چنین کاری کند ، مجرم شناخته می شود.

از طرفی شما باید با توجه به شرایطتان مرکز آموزشی خود را انتخاب نمایید که برخی از دانشگاه های خارجی مورد تایید وزارت علوم ایران نیستند ولی ممکن است شما تصمیم به تحصیل در این گروه از دانشگاه ها را داشته باشید ، حالا چنانچه یک موسسه اعزام دانشجو مسئول انجام پروسه مهاجرتی شما باشد تنها می تواند از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم برای شما اقدام به دریافت پذیرش کند.

اختیارات و محدودیت های موسسات اعزام دانشجو
ولی اگر پرونده شما توسط یک شرکت مهاجرتی پیش رود ، منع قانونی از این بابت وجود ندارد و شرکتی همچون شرکت مهاجرتی رجبی می تواند از هر دانشگاهی که در نظر داشته باشید برایتان پذیرش بگیرد. محدودیت هایی وجود دارد که مسیر مهاجرت را ناهموار می کنند.

محدودیت انتخاب کشور در موسسه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی

محدودیت انتخاب کشور در موسسه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی موضوعی مهم پیش از تصمیم برای انتخاب موسسه اعزام دانشجو است.

چرا که در ارتباط بین اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی محدودیت دیگری وجود دارد که این محدودیت در خصوص انتخاب کشور می باشد. در واقع این نوع از موسسات تنها در چند کشور تعیین شده می توانند نسبت به دریافت پذیرش اقدام کنند و در هر کشوری که متناسب با شرایط متقاضی باشد این امکان وجود ندارد.

به طور مثال اگر شما به دلیل کیفیت آموزشی بالا و امکان تحصیل رایگان ، کشور آلمان را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب کرده و تمامی شرایط مهاجرت به این کشور را فراهم نموده باشید اما موسسه اعزام دانشجوی انتخابیتان مجوز دریافت پذیرش از دانشگاه های آلمان را نداشته باشد ، شما نمی توانید به گزینه انتخابی خود دست پیدا کنید.

با این حال چنانچه موسسه اعزام دانشجو منتخب شما در خصوص مهاجرت تحصیلی به آلمان مجوز ارائه خدمات داشته باشد نیز ، شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور آلمان با مشکل رو به رو می شوید!

چرا که قبل از ورود به مقطع کارشناسی در دانشگاه های آلمان بایستی در کالج شرکت نمایید که دریافت پذیرش از کالج در زمره خدمات موسسات اعزام دانشجو نیست.

در ویدئو ارائه شده در این بخش می توانید پذیرش تحصیلی از کشورهای محتلف که برای مراجعین عزیز ما در هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی اخذ شده را ببینید ، لازم به ذکر است این تصاویر مربوط به بازه زمانی کوتاهی است و تعداد پذیرش ها بسیار فراتر از تهیه ویدئو است.

شما هم با اعتماد به موسسه مهاجرتی رجبی قدم در راه مهاجرت بگذارید و به رویای خود برسید.

نمایش ویدیو درباره پذیرش کشورهای مختلف
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

آیا می دانید بررسی اولیه شرایط شما برای انواع مهاجرت در شرکت رجبی رایگان است؟!

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

به کدام شعبه موسسه اعزام دانشجو مراجعه کنیم؟

حتما می پرسید به کدام شعبه موسسه اعزام دانشجو مراجعه کنیم؟ اگر برای مهاجرت تحصیلی قصد داشته باشید از خدمات موسسات اعزام دانشجو استفاده کنید ، باید بدانید که یک موسسه اعزام دانشجو اجازه شعبه زدن ندارد و هر موسسه منحصر به فرد فعالیت می کند. بنابراین توجه داشته باشید تا در دام افراد سودجو نیوفتید و به اسم شعبه یک موسسه اعزام دانشجو مطرح شما را وارد چالش و مسائل حقوقی نکنند.

چرا که اگر با موسسات اعزام دانشجو به مشکل بر بخورید ، شکایت شما در کارگروه بررسی می شود و در مراجع قضایی نمی توانید از آن ها شکایت کنید.

موسسه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی با اعمال شاقه!

موسسه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی با اعمال شاقه!

احتمالا وقتی با عنوان اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی رو به رو می شوید ، رویای تحصیل در کشورهای پیشرفته در ذهنتان زنده می شود و به جستجوی شرایط تحصیل در دانشگاه های مطرح دنیا می پردازید.

حالا تصور کنید که با شرایط تحصیل در کشوری همچون فرانسه آشنا شده اید و به دلیل امکان شرکت در دوره های زبان به عنوان دانشجو و در ادامه ورود به دانشگاه های دولتی این کشور بدون پرداخت شهریه ، آماده مهاجرت به کشور فرانسه می شوید اما چون برای انجام روند مهاجرتی خود به موسسه اعزام دانشجو مراجعه کرده اید ، نمی توانید خدماتی در خصوص شرکت در دوره زبان در کشور فرانسه دریافت کنید.

از طرفی باید به دنبال موسسه اعزام دانشجویی باشید که در رابطه با دریافت پذیرش از دانشگاه های فرانسه خدمات ارائه می دهد و برای تحصیل در دانشگاه های این کشور حتما باید دانشگاهی را انتخاب نمایید که مورد تایید وزرات علوم ایران باشد.

یا ممکن است کشور روسیه را گزینه مناسبی برای خود بیابید اما از آنجایی که برای تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان روسی و گاها تحصیل به زبان انگلیسی در روسیه به گذراندن دوره پادفک نیاز دارید ، موسسه اعزام دانشجو خدمتی در این راستا به شما ارائه نمی دهد.

بنابراین در طول مسیر یافتن موسسه اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی نه تنها زمان زیادی را صرف نموده اید ، بلکه باید از بخشی از اهداف خود مثل شرکت در دوره زبان یا پادفک به دلیل محدودیت موسسات اعزام دانشجو چشم پوشی نمایید.

پیشنهاد ما به شما که در حال تصمیم گیری برای مهاجرت هستید ، مطالعه و تحقیق است ، اطلاعات مقالات زیر به روز است.

مهاجرت کم چالش و پر انتخاب با موسسات مهاجرتی

همانطور که مستحضر هستید ، روش مهاجرتی مناسب هر شخص متناسب با شرایط او می باشد و لزوما روش مناسب یک فرد برای شخص دیگری مناسب نیست که این موضوع با بررسی کامل شرایط توسط کارشناسان مشخص می شود.

حالا از آنجایی که موسسات اعزام دانشجو مجوز ارائه مشاوره در خصوص روش های مهاجرتی را ندارند ، در این راستا کمکی به شما نخواهند کرد.

از طرفی مهاجرت مسیر پر چالشی است که برای ورود به آن نیازمند همراهی کارشناسان و متخصصین این حوزه می باشد تا این افراد مسیر مهاجرتی را هموار نموده و شما بتوانید با حداقل ریسک ممکن تمامی مراحل آن را پشت سر بگذارید این در حالی است که موسسات اعزام دانشجو در تمامی مراحل قادر به همراهی شما نیستند.

به طور کلی اگر قصد مهاجرت دارید برای تعیین بهترین روش متناسب با شرایط خود و انتخاب مقصد مهاجرتی باید از مشاوره کارشناسان این حوزه استفاده کنید و برای پیشبرد مسیر مهاجرتی خود از افراد متخصص کمک بگیرید.

محدودیات هایی که متوجه موسسات اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی می باشند ، در خصوص شرکت های مهاجرتی صدق نمی کنند و این شرکت ها بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند به صورت کاملا قانونی در تمامی روش های مهاجرتی به متقاضیان خدمات ارائه دهند. اگر به دنبال مهاجرت کم چالش و پر انتخاب با موسسات مهاجرتی هستید با ما در تماس باشید.

از دسته مقالات بهترین شهرها برای تحصیل 4 مورد به عنوان نمونه ارائه شده بقیه شهر ها و کشورها را در بخش جستجو بیابید.

سوالات پر تکرار اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی

موسسات اعزام دانشجو ، موسسات محدودی هستند که با دریافت مجوز از وزارت علوم ایران در خصوص اعزام دانشجویان جهت تحصیل در خارج از ایران فعالیت می کنند.

خیر، این نوع موسسات تنها در خصوص مقاطع بالای دیپلم نظیر کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری فعالیت می کنند.

هر موسسه اعزام دانشجو برای مهاجرت به 2 یا 3 کشور مشخص به متقاضیان خدمات ارائه می دهند.

یک موسسه اعزام دانشجو اجازه شعبه زدن ندارد و هر موسسه منحصر به فرد می باشد.

با اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی​ در حد امکان این مقاله آشنا شدید ، کارشناسان و متخصصین شرکت مهاجرتی رجبی با سال ها تجربه در خصوص انواع مهاجرت به کشورهای مختلف آماده خدمت رسانی به متقاضیان مهاجرت هستند و از ابتدای مسیر تا انتها داوطلبین را همراهی می کنند با ما از طریق دفتر مرکز و غرب تهران و یا دفتر شیراز در تماس باشید ، همچنین می توانید با مطالعه مقاله ارزان ترین کشور دنیا برای زندگی با مقاصد ارزان مهاجرت هم آشنا شوید.

در این بخش با برخی از کلاینت های شرکت رجبی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی شده اند آشنا شوید.

نمایش ویدیو درباره حسین عبدلی
پخش ویدیو
پخش ویدیو

26 دیدگاه در “اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی

 1. ميلاد دوستي گفت:

  با سلام
  من 19 سالم هست و ترم دو کاردانی رشته برق هستم.
  برای تحصیل در آلمان چیز هایی نیاز هست؟
  معدل دیپلم 18.50 هست و میتونم دبیرستان رو دوباره در آلمان بخونم و بعد به دانشگاه برم؟

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   خیر امکان گذراندن مجدد دبیرستان وجود ندارد اما برای مقطع لیسانس با داشتن پدرک زبان المانی میتونین اقدام کنین و رایگان تحصیل کنید

   با تشکر از سوال شما

 2. مجتبی گفت:

  سلام. لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی با معدل ۱۸ و فوق لیسانس مهندسی صنایع با معدل ۱۸.۵ از دانشگاه علم و صنعت دارم. یک سال سابقه ی کار مرتبط دارم. یازده تا مقاله دارم که دو تاش انگلیسی هست ولی isi نیست. چه کشوری رو برای ادامه تحصیل پیشنهاد میکنید؟ ارشد مجدد یا دکتری؟
  از طرفی هم بگم که بیشتر به مهاجرت کاری فکر میکنم، لطفا در این مورد هم راهنمایی بفرمائید
  ممنون میشم نظرتونو بهم ایمیل کنید. ممنونم

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   برای گرفتن پذیرش دکتری شما باید رزومه قوی داشته باشید که این رزومه شامل سن زیر 35 ، معدل ارشد بالای 17 و آیلتس بالای 7 و حداقل 2 الی 3 مقاله ISI و ترجمه ی کتاب و سابقه تحصیل ، اینکه آیا شما می توانید پذیرش بگیرید یا خیر به سوپروایزر در دانشگاه مربوط است ، اما برای ارشد مجدد فقط معدل بالای 15 و آیلتس 6.5 نیاز می باشد .
   بهترین کشور برای رشته ی شما آلمان می باشد و شرایط ابتدائی سابقه ی کار بالای 3 سال می باشد و مدرک زبان B1 آلمانی می باشد ، لازم به ذکر است در رشته ی شما حدود 100 هزار شغل در آلمان موجود می باشد .

   با تشکر از سوال شما

 3. المیرا گفت:

  سلام ، من ۲۰سال دارم و دانشجوی کارشناسی علوم آزمایشگاهی هستم . میخواستم بدونم شرایط مهاجرت تحصیلی من برای آلمان و یا کشورای دیگر چطور است ؟ و آیا مدیر آزمایشگاه که توی سایت جزو پر درآمدترین مشاغل آلمان نوشته بودین ، با رشته من مرتبط است ؟

  1. Hamid گفت:

   با سلام

   بله کاملا مرتبط میباشد .درصورتی که بتوانید مدرک زبان المانی در سطح b2ارائه نمائید و معدل دو سال اخر دبیرستان شما بالای 18 باشد میتوانید جهت اخذ ویزای تحصیلی کشور المان اقدام نمائید. تحصیل در کشور المان به زبان المانی برای تمامی مقاطع و تمامی رشته ها کاملا رایگان میباشد. ابتدا باید یکسال دوره کالج mkursرا در کشور المان بگذرانید و بعد از اتمام کالج وارد دوره اصلی دانشگاه شوید. در صورتی که مدرک زبان ندارید میتوانید کشورهایی را انتخاب کنید که ابتدا بتوانید دوره زبان را بگذرانید و سپس وارد دانشگاه شوید .کشورهایی مانند فرانسه ، مجارستان ،ترکیه و..گزینه های بسیار مناسبی میباشند.

   با تشکر از سوال شما

 4. محدثه گفت:

  با سلام بنده ۳۶ ساله مجرد و دارای مدرک کارشناسی حسابداری با معدل ۱۶/۸۰ از دانشگاه علمی کاربردیم در سال ۹۴ و مدت ۴ سال سابقه کار حسابداری . ایا امکان پدیرش در مقطع ارشد کانادا رو دارم ؟؟و حتی اگر ممکن باشه ایا برای گرفتن ویزای کانادا با مشکلی مواجه نخواهم شد ؟ ممنون از شما 💖

 5. ليلا گفت:

  سلام من ٢٥ سالمه ،كارشناسي ارشد فيزيولوژي پزشكي معدل١٧/٠٦ از علوم پزشكي اراك با ٢مقاله ISI دارم
  و مدرك كارشناسي علوم آزمايشگاهي از ازاد تهران پزشكي با معدل ١٦/٥٩.من شانش job position در كشور اروپايي، كار در دانمارك يا ادامه تحصيل در كشوري را دارم؟
  با تشكر

 6. tuba گفت:

  باسلام من ۳۰سالم هست دارای مدرک فوق دیپلم حقوق قضایی،آیامیتوانم برای ادمه تحصیل رایگان اقدام کنم؟

  1. مشاور مهاجرت تحصیلی گفت:

   باسلام

   در کشور فرانسه تحصیل به زبان بومی رایگان می باشد و شما می توانید با پذیرش کالج زبان در این کشور ابتدا زبان فرانسوی را اموزش ببینید و بعد از اتمام کالج زبان بصورت رایگان در مقطع لیسانس تحصیل نمایید.

   باتشکر از سوال شما

 7. سمیرا گفت:

  سلام من ۲۲ سالمه و میخوام در کشور های همسایه رشته ی دندان بخونم .. از نظر هزینه و کیفیت کدام کشور بهتر است اگه ممکنه راهنمایی کنید

 8. Mahmoud گفت:

  با سلام
  من دانشجوی ارشد الکترونیک دیجیتال(روزانه با معدل ۱۵.۵) هستم و در حال حاضر ترم دومم تموم شده.
  درکنارش دارم به صورت خود آموز زبان نروژی میخونم و سه سال هم سابقه کار در شرکت دولتی در زمینه مهندسی الکترونیک دارم و الان هم مشغولم.
  آیلتس ندارم ولی کلاسا رو شروع کردم
  مقاله ای هم ندارم.
  میخواستم بدونم شرایط اپلای گرفتن از دانشگاه NTNU نروژ برای دکترا یا ارشد الکترونیک(مجددا) چه میزانه و آیا ممکنه بیشتر از این موارد لازم باشه تا بتونیم اونجا ادامه تحصیل بدیم؟
  اولویتم دکتراست
  ولی اگر شرایطش،سخت باشه مشکلی با ارشد خوندن مجدد ندارم.

 9. حامد زنگنه گفت:

  با سلام. من مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران دارم. برای تدریس یا ادامه تحصیل میتونم اقدام کنم؟ از کجا باید شروع کرد روند اجرای کار را. معلم زبان انگلیسی هستم و 16 سال سابقه تدریس و مدیریت مدرسه در آموزش و پرورش را دارم.

 10. مهدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من دارم مدرک مهمانداری میگیرم و مدارم هلال احمر هم دارم _ ایا شرایط کار در کشورهای عربی ( امارات و کویت ) فراهم است ?یا خیر _ لطفا راهنمایی بفرمایید

 11. جباری گفت:

  سلام و خدا قوت
  راهنمایی برای تحصیل یا اقامت کار می خواستم
  من 41 ساله هستم
  فوق لیسانس پژوهش هنر با معدل 18/97 و لیسانس فیلمسازی گرایش تدوین با معدل 17/53 دارم
  مقاله ISI دارم و دو کنفرانس بین اللملی
  مدرس دانشگاه آزاد هستم
  جوایز مختلف در جشنواره های استانی و منطقه ای و کشوری نیز داشته ام
  سپاس از شما

 12. محمدامین گفت:

  سلام وقتتون بخیر/خدا قوت
  من 21 سال سن دارم و مدرک کارشناسی حسابداری با معدل 14 و 1 سال سابقه ی بیمه با سمت حسابدار دارم.میخواستم ببینم چه راهی رو برای مهاجرت من پیشنهاد میکنید؟
  با تشکر فراوان

  1. مشاور امور مهاجرت گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز

   شما با توجه به شرایط سنی ورشته تحصیلی خود میتوانید ادامه تحصیل در مقطع ارشد داشته باشید برای تحصیل به زبان انگلیسی باید مدرک ایلتس داشته باشید و در صورتی که تمایل به تحصیل رایگان در اروپا دارید برای کشور فرانسه زبان فرانسوی و المان واتریش زبان المانی نیاز دارید و بعد از اتمام تحصیل کشور به شما اجازه جستجو کار میدهد که میتوانید کار کنید و به اقامت برسید .
   در صورتی که سابقه کار خودرا به حداقل 3سال ارتقا دهید میتوانید بطور مثال برای ویزای کاری المان افریقای جنوبی اتریش کانادا استرالیا نیوزلند اقدام کنید که لازم به ذکر میباشد داشتن مدرک زبان ایلتس و برای کشورهای اروپایی داشتن مدرک زبان بومی الزامی میباشد.

   باتشکر از سوال شما

 13. آرام گفت:

  سلام و خسته نباشین من ۳۵ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه دولتی با معدل ۱۴ و سطح زبان آیلتس چهار و یازده سال سابقه کار دولتی به همراه بیمه و همچنین گواهی تکنسین دارویی از جهاد دانشگاهی هستم آیا شرایط اقامت از طریق کار یا تحصیل برای من در کشور هلند فراهم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2.8/5 - (5 امتیاز)
خانه