10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها

10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها در این نوشتار توسط کادر مجرب شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) مورد بررسی علمی قرار خواهد گرفت تا شما با امن ترین کشورهای دنیا آشنا شده و با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب نمایید.

قطعا تحصیل در کشورهای پیشرفته ، آرزوی بسیاری از جوانان ایرانی است و یک تصمیم بزرگ برای آنها محسوب می شود ؛ همچنین تحصیل در خارج از کشور می تواند زمینه ساز اخذ اقامت شما از کشور دلخواهتان شود.

معیارهای مختلفی برای انتخاب امن ترین کشور جهت تحصیل ایرانی ها وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت ؛ یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب یک کشور خارجی برای تحصیل ، مهاجرت و … سطح امنیت آن کشور می باشد ؛ شما با بررسی نرخ فساد و جرم هر کشور می توانید به میزان جرم و جنایتی که در آن کشور اتفاق می افتد ، پی ببرید ؛ این موضوع نگرانی شما و خانواده تان را رفع کرده و با خاطری آسوده ، کشور مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

شاخص های امنیت در کشورهای جهان با شاخص صلح جهانی ارزیابی می شود ؛ هرچه میزان وقوع جنگ و درگیری کمتر و امنیت داخلی جامعه بیشتر باشد ، میزان امن بودن یک کشور افزایش می یابد ؛ برای انتخاب یک کشور امن ، می توانید از یک وکیل مهاجرتی خوب نیز مشورت بگیرید ؛ مشاوره با افراد متخصص کمک شایانی به شما در پیدا کردن کشور مورد نظرتان می کند ، توصیه می کنیم مقاله تحصیل در خارج از کشور را در کنار این مقاله به عنوان یک مقاله مرجع و کامل بخوانید تا با بهترین کشور های دنیا و دانشگاه های آن ها بیشتر آشنا شوید ؛ در واقع این دو مقاله تکمیل کننده یگدیگر هستند.

فهرست مطالب
10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها

ایسلند ، امن ترین کشور جهان

ایسلند کشوری در شمال اروپا است که به عنوان امن ترین کشور جهان برای تحصیل و مهاجرت شناخته شده است ؛ این کشور در رتبه بندی امن ترین کشور جهان در سال 2021 ، باز هم برای دوازدهمین سال متوالی ، در صدر شاخص ایمنی قرار گرفت ؛ میزان کشتار ، فساد ، مجرمین و اقدامات تروریستی در این کشور بسیار کم و ناچیز است ؛ از دلایل امنیت کشور ایسلند ، می توان به نبود اختلافات مرزی بدلیل جزیره بودن آن اشاره نمود.

ایسلند جزیره ای در اقیانوس اطلس شمالی می باشد که از سطح رفاه و امکانات اجتماعی بالایی برخوردار است ؛ جالب است بدانید که این کشور تا قبل از قرن بیستم ، جزو فقیرترین کشورهای دنیا بود ، اما امروزه به عنوان یکی از مرفه ترین و امن ترین کشورهای جهان به شمار می رود.

پایتخت و بزرگترین شهر ایسلند ، ریکاویک می باشد ؛ حدود دو سوم جمعیت ایسلند در شهر ریکاویک قرار دارند ؛ ایسلند نمی تواند یکی از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها باشد ، هر چندکه می توان گفت تقریبا هیچ جرم و جنایتی در این کشور وجود ندارد و علاوه بر امن بودن مزایای بسیار دیگری نیز مانند نبود تروریسم ، نبود اختلاف طبقاتی در جامعه ، آرامش بسیار ، میزان نسبتا کم مالیات ، زیبایی‌های طبیعی ، پدیده شفق‌های قطبی و… اشاره نمود اما نبود دانشگاه های زیاد و شرایط ورودی ویزا و پذیرش برای ایرانی ها، این گزینه نمی تواند مناسب باشد.

ایسلند ، امن ترین کشور جهان
منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

امن ترین ، سریع ترین و ارزان ترین کشور برای تحصیل کجاست؟ شماره خود را درج کنید و بپرسید.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

نیوزیلند گزینه مناسب و امن

احساس امنیت یکی از مزایای اصلی یک کشور محسوب می شود و کشورهایی که امن هستند ، جزو اولین مقاصد دانشجویان و مهاجران می باشد ؛ نیوزیلند نیز یکی دیگر از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها به شمار می رود ؛ این کشور یکی از مقاصد محبوب و پرطرفدار دانشجویان از سرتاسر جهان است.

میزان جرم و جنایت در نیوزلند نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر پایین تر است و این کشور در مقایسه با بسیاری از مناطق دیگر جهان ، یک کشور امن ، شاد ، عاری از خشونت و درگیرهای مختلف بین المللی و داخلی می باشد ؛ در بررسی های بین المللی و طبق شاخص جهانی صلح ، نیوزلند به عنوان یکی از صلح آمیزترین و سالم ترین کشورها در جهان شناخته شده است.

همچنین ، میزان فساد در این کشور بسیار پایین می باشد ؛ نیوزلندی ها به افکار و عقاید تمامی انسان ها احترام می گذارند و معتقدند هر فرد آزاد است تا دین و سبک زندگی خود را انتخاب نماید ؛ بنابراین دانشجویان ایرانی در کمال آرامش و به راحتی می توانند در این کشور زندگی کنند.

علاوه بر امنیت ، باید بدانید که کیفیت زندگی در نیوزیلند بالاست ؛ همچنین دانشجویان ایرانی می توانند از سیستم آموزشی بین المللی و بی نظیر این کشور استفاده کرده و پس از اتمام تحصیلات خود با فرصت های شغلی بیشماری روبرو شده و اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند.

برای شناخت بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان بر روی لینک ارائه شده کلیک کنید و با بهترین کشور های جهان که محبوب دانشجویان ایرانی است هم آشنا شوید.

اسلوونی کشور آی تی

اسلوونی کشور آی تی

اسلوونی یکی از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها می باشد ؛ نرخ جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است ؛ همچنین ریسک تروریسم در این کشور پایین بوده و نام آن در بین لیست امن ترین کشورهای جهان قرار گرفته است ؛ این کشور از سال 1991 میلادی مستقل شد و هم اکنون یک کشور با استقلال کامل ، امنیت و رفاه بالا می باشد.

اسلوونی در سالهای اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته است ؛ این کشور دارای تاریخ فرهنگی و آموزشی غنی می باشد ؛ دانشجویان می توانند در چهار دانشگاه اصلی و حدود 50 موسسه آموزش عالی کوچکتر به تحصیل مشغول شوند ؛ این موسسات برنامه های مطالعاتی متعددی را در زمینه های مختلف به دانشجویان ارائه می دهند.

شما با تحصیل در اسلوونی ، شانس ورود به بازار کار این کشور را بدست خواهید آورد ؛ دانشجویان ممتاز و ماهری که از دانشگاه های اسلوونی فارغ التحصیل می شوند ، پس از پایان تحصیلات می توانند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل نمایند ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار در خارج از کشور ، مقاله مرتبط در این مورد را مطالعه فرمایید.

اگر به دنبال جزئیات بیشتر در خصوص امن ترین کشور ها برای تحصیل ایرانی ها هستید ، مقالات زیر را بخوانید.

دانمارک امن اما گران

یکی دیگر از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها ، دانمارک می باشد ؛ دانشجویانی که قصد تحصیل در کشورهای خارجی را دارند ، علاوه بر کیفیت آموزشی مناسب ، به دنبال امنیت جانی و روانی هستند ؛ بنابراین میزان جرم و جنایت ، فساد و شاخص صلح جهانی کشور مورد نظر خود را بررسی می کنند.

دانمارکی ها مردمانی بسیار صلح طلب هستند ، به همین دلیل نرخ جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است ؛ علاوه بر این ، کیفیت بالای آموزشی ، وجود مراکز علمی معتبر ، آینده کاری درخشان ، مناظر زیبا و شگفت انگیز و … سبب شده که دانمارک به یکی از بهترین کشورها برای تحصیل تبدیل شود.

اتریش کشوری امن با تحصیل مجانی

اتریش یک کشور بسیار زیبا در اروپای مرکزی است که دارای سیستم آموزشی قوی و امنیت بالا می باشد ؛ آمار جرم و جنایت در کشور اتریش نیز مانند سایر کشورهای امنی که از آنها نام بردیم ، بسیار پایین است.

همچنین شما در این کشور شاهد خشونت های سیاسی یا شورشهای اجتماعی نخواهید بود ؛ مردم اتریش به تمامی نژادها و ادیان احترام می گذارند و تقریبا درگیری‌ قومی و قبیله‌ای در این کشور وجود ندارد.

به دلیل امنیتی که در اتریش وجود  دارد ، هرساله محصلان ، مهاجران و گردشگران زیادی به این کشور می روند ؛ از دیگر مزایای تحصیل در اتریش می توان به هزینه های نسبتا پایین ، امکان تحصیل به زبان انگلیسی ، آرامش و رفاه بالا ، سیستم درمانی پیشرفته و … اشاره نمود .

جالب است بدانید که حدود 82 درصد از مردم اتریش از زندگی در این کشور رضایت کامل دارند ؛ اتریش نیز جز 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها محسوب می شود.

اتریش کشوری امن با تحصیل مجانی

پرتغال دارای آرامش و امنیت

پرتغال یکی دیگر از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها می باشد ؛  این کشور خوش آب و هوا یکی از امن ترین کشورهای جهان برای تحصیل و مهاجرت به شمار می رود ؛ دانشجویان با تحصیل در این کشور اروپایی آرامش را تجربه خواهند کرد ؛ همچنین پس از فارغ التحصیلی می توانند وارد بازار کار پرتغال یا سایر کشورهای اروپایی شوند.

پرتغال جزء بهترین کشورها برای دانشجویان ایرانی است ؛ کیفیت زندگی در این کشور برای مهاجران بالاست  همچنین دارای شاخص‌های مطلوبی نظیر امنیت ، سلامت ، رفاه ، شادی مردم و… می باشد ؛ طبق تحقیقات انجام شده ، رتبه کیفیت و امنیت در پرتغال نسبت به کشورهایی مانند اسپانیا ، جمهوری چک ، تایوان و… بالاتر است ؛ مردم پرتغال بسیار خونگرم بوده و با مهاجران رفتار دوستانه ای دارند ؛ بنابراین پیدا کردن دوست در پرتغال نسبت به سایر کشورهای اروپایی آسان تر است ؛ آنها به تحصیل اهمیت زیادی می دهند و به دانشجویان احترام می گذراند.

هلدینگ مهاجرتی حقوقی رجبی علاوه بر این سایت ، در سایر وب سایت ها و پیچ اینستاگرام نیز فعال می باشد و بصورت روزانه در مورد موضوعات مختلفی مانند 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها و… مطلب می گذارد ؛ شما با دنبال کردن پیچ اینستاگرام مجموعه رجبی می توانید از آخرین اطلاعات مهاجرت به انواع کشورهای مختلف مطلع شوید.

کانادا گزینه ای مناسب برای ایرانی ها

کانادا گزینه ای مناسب برای ایرانی ها

همانطور که می دانید ، سطح کیفیت زندگی در کشور کانادا بسیار بالاست ؛ وجود امنیت بالا یکی از فاکتورهای مهم در افزایش کیفیت زندگی در کانادا به حساب می آید ؛ در واقع کانادا یکی از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها محسوب می شود و ایرانیان زیادی کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند.

کانادایی ها به انواع نژادها و ادیان احترام می گذارند ، به همین دلیل است که کانادا یکی از اولین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت می باشد ؛ اگر شما نیز قصد مهاجرت و تحصیل در این کشور را دارید ، درباره امنیت این کشور هیچ نگران نباشید ؛  زیرا کانادا در رتبه‌بندی‌های جهانی به عنوان کشوری امن و آرام معرفی شده است.

بطور کلی ، نرخ جرم و جنایت در کشور کانادا بسیار پایین است ، اما شهرهایی مانند تورنتو ، مونترال ، هلیفکس، ونکوور ، اتاوا از محیطی بسیار امن و مناسب برای دانشجویان خارجی برخوردارند ،علاوه بر امنیت ، کانادا دارای دانشگاه های بسیار خوب و برتر جهانی می باشد و شما با تحصیل در این دانشگاه ها آینده کاری خود را تضمین خواهید کرد ، مقاله کار در کانادا را بخوانید و با مشاغل مورد نیاز این کشور و قوانین بازار های کاری آن آشنا شوید.

در مقالات زیر تلاش کرده ایم به بیشترین سوالات شما در زمینه تحصیل در خارج از کشور پاسخ دهیم ، مطالعه و تحلیل کنید.

ژاپن با جرم و جنایت ناچیز

ژاپن یکی از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها می باشد که در قاره آسیا واقع شده است ؛ این کشور یکی از  توسعه‌ یافته‌ترین کشورهای جهان به شمار می رود ؛ آمار جرم و جنایت در ژاپن بسیار ناچیز است ؛ همچنین نرخ وقوع قتل در این کشور حدود ۰٫۳ نفر از هر ۹۰ هزار نفر می باشد.

 دولت ژاپن برای افزایش امنیت این کشور ، نیروهای پلیس خود را از بین کار آزموده ترین افراد انتخاب می کند ؛ افسران پلیس در ژاپن برای مقابله با انواع جرائم موجود در دنیا ، آموزش‌های خاصی می بینند ؛ ژاپن دارای سیستم آموزشی پیشرفته ای نیز می باشد و هر ساله دانشجویان زیادی را در دانشگاه های خود جذب می کند.

Singapore 

سنگاپور صرفاً گزینه تحصیلی

سنگاپور یکی دیگر از 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها است که دارای فرصت های بیشماری برای تحصیل و کار می باشد ؛ سنگاپور از قانونمندترین کشورهای دنیاست ، به همین دلیل نرخ پایین جرم و جنایت در آن بسیار پایین است ؛ بیشتر قوانین سختی که دولت سنگاپور وضع کرده ، به خاطر افزایش امنیت مردم ، عدم استفاده از دخانیات ، تمیز نگه داشتن شهر و آسیب نرساندن به اموال عمومی می باشد.

افرادی که در سنگاپور مرتکب جرم می شوند ، طبق قوانین موظفند جریمه‌های سنگینی را پرداخت کنند ؛ به همین دلیل تقریبا همه‌ مردم سنگاپور به قوانین موجود در کشور خود احترام می گذارند ؛ امنیت و آرامشی که در سنگاپور حاکم است ، این کشور را به یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان در بین دانشجویان ، مهاجران و گردشگران تبدیل کرده است.

سنگاپور صرفاً گزینه تحصیلی​
ایرلند گزینه ای نه چندان مناسب​

Ireland not very suitable 

ایرلند گزینه ای نه چندان مناسب

ایرلند از جمله 10 کشور  امن برای تحصیل ایرانی ها می باشد ؛ در این کشور امن ، میزان وقوع جرم و جنایت بسیار پایین است و دانشجویان براحتی و در کمال آرامش می توانند به تحصیل خود ادامه دهند ؛ ایرلند علاوه بر اینکه یکی از مقاصد دانشجویان می باشد ، از مکان های محبوب گردشگران نیز به شمار می رود ؛ این کشور  زیبای اروپایی سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند.

در ایرلند میزان وقوع قتل بسیار پایین است ؛ در واقع ، این کشور دارای کمترین میزان جرم و جنایت در کل اروپای غربی است ؛ همچنین ، ایرلند دارای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بسیار خوب و برجسته ای می باشد و هر ساله دانشجویان زیادی این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند ؛ دانشجویان در این کشور امن می توانند به زبان انگلیسی مشغول به تحصیل شوند.

سایر کشورهای امن جهان برای تحصیل

علاوه بر کشورهای نامبرده در این مقاله ، کشورهای زیاد دیگری نیز وجود دارند که دارای امنیت بالایی می باشند ؛ برخی از این کشورها عبارتند از : قبرس ، سوئد ، فنلاند ، سوئیس ، نروژ ، بلژیک ، استرالیا و… ؛ در واقع می توان گفت بسیاری از کشورهای اروپایی دارای امنیت بالایی می باشند.

در خصوصی موسسه مهاجرتی که قرار است روند مهاجرت شما را پیش ببرد تحقیق بسیار کنید ، تصاویر ارائه شده حاصل تحقیق و سپس اعتماد به مشاوران و متخصصان هلدینگ حقوقی مهاجرتی رجبی است ، ویزا تحصیلی کشورهای مختلف که برای کلاینت های موسسه اخذ شده است.

برای برداشتن اولین قدم در راه مهاجرت شماره تماس خود را در کادر زیر درج کرده و سوالاتتان را یادداشت کنید ، مشاوران ما با شما تماس گرفته و به روزترین اطلاعات را در اختیار شما می گذارند ؛ این فرصت را از دست ندهید.

همچنین سوالات درج شده در بخش دیدگاه ها بصورت روزانه توسط متخصصین مهاجرتی ما پاسخ داده می شوند ، بنابراین میتوانید پرسش خود را مطرح نمایید.

منتظر شما هستیم!

مشاوره رایگان

بررسی رایگان شرایط شما جهت مهاجرت تحصیلی توسط مشاوران خبره هلدینگ بزرگ رجبی.

کارشناسان مهاجرتی رجبی

سوالی دارید؟

مشاوره دقیق و رایگان ما را از دست ندهید.

سوالات پر تکرار امن ترین کشور ها برای تحصیل ایرانی ها

شاخص های امنیت در کشورهای جهان با شاخص صلح جهانی ارزیابی می گردد ؛ هرچه میزان وقوع جنگ و درگیری کمتر و امنیت داخلی جامعه بیشتر باشد ، میزان امن بودن یک کشور افزایش خواهد یافت.

ایسلند کشوری در شمال اروپا 12 سال متوالی است که امن ترین کشور جهان برای تحصیل و مهاجرت شناخته می شود.

میزان کشتار ، فساد ، مجرمین و اقدامات تروریستی در این کشور بسیار کم و ناچیز گزارش شده ؛ از دلایل امنیت کشور ایسلند ،  نبود اختلافات مرزی بدلیل جزیره بودن آن است..

چون نیوزلندی ها به افکار و عقاید تمامی انسان ها احترام می گذارند و معتقدند هر فرد آزاد است تا دین و سبک زندگی خود را انتخاب کند ؛ بنابراین دانشجویان ایرانی در کمال آرامش و به راحتی می توانند در این کشور  تحصیل و رفت و آمد داشته باشند.

کیفیت بالای زندگی برای مهاجران ؛ داشتن شاخص‌های مطلوبی نظیر امنیت ، سلامت ، رفاه ، شادی مردم و… ، کسب رتبه های بالا در کیفیت و امنیت در پرتغال نسبت به کشورهایی مانند اسپانیا ، جمهوری چک ، تایوان ، خونگرم بودن مردم پرتغال و رفتار دوستانه با مهاجران

در این مقاله از سایت موسسه مهاجرتی رجبی سعی کردیم تا شما را با 10 کشور امن برای تحصیل ایرانی ها آشنا کنیم ؛ شما عزیزان می توانید از کارشناسان مجرب رجبی برای مهاجرت به خارج از کشور مشورت دریافت کنید ؛ هموطنان عزیز می توانند جهت مشاوره حضوری به دفاتر ما در تهران و شیراز مراجعه نمایند ؛ همچنین موسسه ما برای تمامی هموطنان عزیز از اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران ، مشاوره غیر حضوری و آنلاین را در نظر گرفته است ؛ آرزوی ما ایستادن شما روی قله رویاهایتان است ، توصیه ما به شما تحقیق و بررسی و بالا بردن سطح اطلاعات صحیح است ، در مقاله ارزان ترین کشور دنیا برای زندگی هم اطلاعات بسیار دقیقی در خصوص زندگی در کشورهای ارزان جهان بدست می اورید ؛ 9 کشور ارزان برای زندگی را در آن مقاله به شما معرفی کرده ایم.

صحبت های چند نفر از کلاینت های موفق موسسه رجبی را در این بخش ببینیدو بشنوید.

پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره پویا اکبری کلاینت موسسه رجبی
پخش ویدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rate this post
منو
خانه