اکوادور

تحصیل در اکوادور

تحصیل در اکوادور

تحصیل در اکوادور را تا چه کسانی انتخاب می کنند؟ آیا علاقه مند به تحصیل برنامه های خارج از کشور در اکوادور هستید؟ آیا می خواهید یک تجربه تحصیل در خارج از کشور با فرصت های یادگیری ، تنوع زیستی و فرهنگ محلی پرتحرک غنی باشد؟ یا علاقه مندید مهارت های اسپانیایی خود را تقویت کنید؟ همه اینها و موارد دیگر ممکن است در اکوادور منتظر شما باشند.

مشاوران شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) ، سعی دارند که امکان تحصیل در هر جایی از این کره خاکی را مورد بررسی قرار داده و نتایج آن را برای علاقه مندان بیان کنند ، در این مقاله چکیده ای از بررسی های شرایط تحصیل در اکوادور را مطالعه خواهید کرد ، در مقاله تحصیل در خارج از کشور ، بهترین رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده آن ها را می توانید مطالعه کنید.

اکوادور فرهنگ محلی پر جنب و جوش با موسیقی جذاب ، هنر ، تاریخ و موارد دیگر است که همه در یکی از زیباترین مکان های جهان قرار دارند ، مهم نیست که به چه چیزی علاقه مند هستید ، برنامه های تحصیل در اکوادور ممکن است یک گزینه عالی برای فرصت تحصیل شما در خارج از کشور باشد.

نگاهی بر جایگاه بین المللی اکوادور

بیایید ابتدا با هم نگاهی به جایگاه بین المللی اکوادور بیاندازیم؛

 • اکوادور دارای شماره ۷۳ در رتبه بندی آموزش جهانی (یک رتبه بالاتر از آرژانتین) است؛
 • اکوادور در رتبه بندی سهولت انجام کسب و کار در جهان رتبه ۹۹ را دارد.
 • اکوادور در رتبه بندی اقتصاد جهانی دارای شماره ۹۳ است.
 • اکوادور شماره ۹۲ در رتبه بندی ایمنی جهان را دارا است.

چرا باید برنامه های خارج از کشور را در اکوادور مطالعه کرد؟

آیا به دنبال فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور هستید که بتوانید تاریخ را در چشم انداز دنیای واقعی قرار دهید؟ غرق شدن در یک فرهنگ متنوع و مهیج چطور؟ اکوادور ممکن است یک گزینه عالی برای هر کسی باشد که می خواهد در مورد تاریخ ، مردم شناسی ، باستان شناسی و موارد دیگر اطلاعات بیشتری کسب کند.

اکوادور دارای فرصت های متنوع یادگیری برای دانشجویان علاقه مند است ، خواه بخواهید مهارت های اسپانیایی خود را در یک کشور سرگرم کننده و منحصر به فرد آمریکای جنوبی تمرین کنید ، خواه بخواهید در زمینه های متنوع تحصیل کنید ، اکوادور ممکن است چیزی برای شما داشته باشد.

پذیرش در سیستم آموزش عالی اکوادور همانند دیگر کشورهای خارجی الزامات خاص خود را دارد که متقاضی باید از آنها آگاهی داشته باشد ، اگر با ما همراه باشید ما گام به گام به تمامی نکات ضروری برای تحصیل در اکوادور اشاره می کنیم.

تحصیل در اکوادور

سیستم آموزشی اکوادور

شبکه آموزش عمومی در کشور اکوادور برای پیشبرد هدف سواد جهانی بسیار گسترش یافته است ، اکوادور در زمینه در دسترس قرار دادن آموزش برای طبقات محروم و گروه های قومی و زنان پیشرفت کرده است.

سیستم آموزشی اکوادور

رشد جمعیت و بودجه محدود فشارهای زیادی را بر سیستم آموزشی وارد کرده است اما با این وجود ، تلاش ها برای انطباق برنامه درسی با تنوع فرهنگی اکوادور در حال انجام است.

آموزش رسمی اکوادور در ۴ سطح تقسیم می شود: مقدماتی ، ابتدایی ، متوسطه و آموزش عالی که در زیر به توضیح هر کدام پرداخته شده است.

آموزش ابتدایی در اکوادور

دوره دبستان برای افراد ۲ تا ۶ سال تحصیل اجباری نیست ، تحصیل برای کودکان ۶ تا ۱۴ ساله اجباری و رایگان است ، قانون اساسی مقرر کرده است که همه کودکان به مدت ۹ سال در مدرسه شرکت کنند.

اطلاعات از تحصیلات ابتدایی ناچیز است ، با این حال اعتقاد بر این است که در اکوادور تقریبا ۱۰۸۸ مدرسه ابتدایی وجود دارد ، میزان ثبت نام در مدارس ابتدایی بیش از ۹۵٪ است ، اما در عین حال ۲۵٪ کودکان در پایان کلاس ۵ کنار می روند.

دوره ابتدایی رایگان است ، اگرچه خانواده ها باید هزینه های اضافی مانند هزینه های حمل و نقل پرداخت می کنند.

آموزش متوسطه در اکوادور

پس از دوران ابتدایی ، والدین در صورت تمایل فرزندانشان برای ادامه تحصیل ، باید هزینه های مدرسه را پرداخت کنند ، هنگامی که این اتفاق می افتد دانش آموزان انتخاب می کنند که در چه کلاس هایی شرکت کنند ؛ به عنوان مثال مهارت های رایانه ای ، ریاضیات ، علوم یا مطالعات اجتماعی.

سن آموزش متوسطه در اکوادور از ۱۲–۱۸ است و به دو دوره سه ساله تقسیم می شود ، تحصیلات متوسطه از موسسات دولتی کاملاً شلوغ تا موسسات خصوصی نخبه که بر دوزبانگی به انگلیسی ، فرانسوی یا آلمانی تأکید دارند ، متفاوت است.

مدارس خصوصی تقریباً ۲۰٪ مدارس ابتدایی و متوسطه را اداره می کنند ، دانش آموزانی که در مدرسه خصوصی تحصیل می کنند تقریباً ۲۰٪ در دوره ابتدایی و بیش از ۴۰٪ در دوره متوسطه تحصیل می کنند.

آموزش حرفه ای در اکوادور

پس از دوران متوسطه ۲ سال تحصیلات Técnico superior یا آموزش حرفه ای است که علاقه مندان می توانند بخوانند.

ورود به یک هنرستان در اکوادور یا نیاز به آموزش قبلی موسیقی یا آزمون ورودی دارد ، این برنامه ها ۲ سال برای دانشجویان تمام وقت (سطح برتر técnico برتر) یا ۲،۵ سال (Tecnólogo) با بار مطالعه ۳۲۰۰ یا ۴۵۰۰ ساعت ، زمان می برد.

پس از اتمام این برنامه به دانش آموزان یک Técnico Superior یا Tecnólogo اعطا می شود و گواهینامه ، هر دو دسترسی مستقیم به بازار کار را فراهم می کنند ، ارزیابی گواهی ممکن است بسته به تخصص و مدت زمان آن متفاوت باشد.

آموزش دانشگاهی در اکوادور

آموزش دانشگاهی در اکوادور مشابه سیستم های آموزش در سایر کشورهای آمریکای لاتین است ، لیسانس ۴ سال ، فوق لیسانس ۲ سال و دکترای عالی ۳-۶ سال به طول می انجامد.

موسسات عالی در اکوادور به مدارس پلی تکنیک ، دانشگاه های خصوصی و دولتی تقسیم می شوند و اکوادور در حال حاضر ۳۱۵ موسسه آموزش عالی معتبر دارد:

 • ۱۵۳ موسسه دولتی شامل ۲۹ دانشگاه و escuelas politécnicas و ۱۲۴ موسسه دولتی institutos superiores
 • 18 موسسه خصوصی که بخشی از بودجه آن توسط دولت تأمین می شود و شامل ۸ دانشگاه و موسسه politécnicas و ۱۰ موسسه برتر است.
 • ۱۴۴ موسسه خصوصی که هیچ بودجه دولتی دریافت نمی کنند و شامل ۱۸ دانشگاه و escuelas politécnicas و ۱۲۶ موسسه برتر است.

معرفی برنامه های تحصیلی دانشگاهی اکوادور

در موسساتی مانند Universidades en escuelas politécnicas برنامه ها به ۲ سطح تقسیم می شوند:

 • برنامه های سطح tercer یا pregrado
 • برنامه های کوارتو سطح یا posgrado

برنامه های Pregrado معمولاً حداقل ۴٫۵ سال (۷۲۰۰ ساعت) است و می تواند ماهیتی حرفه ای یا آکادمیک داشته باشد ، برنامه درسی ممکن است شامل دروس نظری و عملی باشد.

برنامه های Pregrado در تمام زمینه های موضوعی ، از جمله تخصص های فنی ، مانند ingeniería y arquitectura و برنامه های پزشکی odontología و medicina برنامه دامپزشکی ، که ۵ سال طول می کشد (۸۰۰۰ ساعت) و medicina humana که ۶ سال برای تکمیل (۱۰،۸۰۰ ساعت) طول می کشد ، در دسترس هستند.

پذیرش در دانشگاه های دولتی اکوادور

تحصیل در دانشگاه های دولتی اکوادور بیشتر به زبان اسپانیایی است اما در مقاطع فوق لیسانس و دکترا شاید بتوان برنامه ای را به زبان انگلیسی پیدا کرد.

پذیرش در دانشگاه های دولتی از طریق آزمون استعداد ملی انجام می شود که هیچ محدودیت سنی ندارد ، این آزمون برای دانشجویان بین المللی نیز اعمال می شود.

برخی از دانشگاه های خصوصی نیز در آزمون استعداد ملی گنجانده شده اند ، اما برخی دیگر از آنها نیز مراحل پذیرش اختصاصی خود را دارند.

بخش های این آزمون در میان دانشگاهها متفاوت است اما ممکن است یکسال قانون جداگانه ای تصویب شود ؛ به عنوان مثال در سال ۲۰۱۱ ، یک کنکور سراسری برای پذیرش عمومی برگزار شد ، مسئولیت محتوای اینگونه آزمون ها به عهده دبیرخانه ملی است.

تحصیل رایگان در اکوادور

آیا می توان در اکوادور به صورت رایگان تحصیل کرد؟ و در صورت امکان چه کسی از تحصیلات عالی رایگان بهره مند می شود؟

تحصیل رایگان در اکوادور

اینها سوالاتی است که ذهن بسیاری از متقاضیان تحصیل در اکوادور را به خود مشغول می کند و به همین دلیل مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در این بخش به بررسی شرایط تحصیل رایگان در اکوادور پرداخته و چکیده ای از نتایج را ارائه کرده اند.

تاریخچه رایگان سازی دانشگاه ها در اکوادور

اینکه چه کسی از آموزش عالی “رایگان” اکوادور سود می برد می تواند یک سوال حساس باشد ، به طور کلی اکوادور در زمینه بودجه تحصیلات دانشگاهی دارای برنامه ریزی جامعی برای هزینه های رایگان نبوده است و حتی برای مدتی همانند بسیاری از کشورهای دیگر به دلیل تعدیلات ساختاری و وام های مشروط بانک جهانی ، مجبور به کاهش سرمایه گذاری در بخش های عمومی شد.

تا قبل از سال ۲۰۰۹ دانشگاهها از مقیاس کشویی بر اساس درآمد استفاده می کردند ، اما پس از تصویب قانون اساسی جدید در اکوادور ، بالاخره پس از دهه ها نابرابری نژادی و اجتماعی ، آخرین تلاش ها برای رایگان سازی هزینه های کل آموزش عمومی (از جمله دانشگاه های دولتی) ، انجام شد.

در سالهای اخیر میزان ترک تحصیل در بین فقرا بسیار زیاد بود ، فقط حدود نیمی از همه گروه ها دوره متوسطه را به پایان می رسانند و واجد شرایط حضور در دانشگاه “رایگان” بودند.

از این توضیحات بر می آید که امکان تحصیل رایگان به تازگی در برخی دانشگاه ها ممکن شده است و بنابراین نمی توان به عنوان یک دانشجوی بین المللی به رایگان بودن کامل تحصیلات امیدوار بود.

اما نکته قابل ذکر این است که تعدادی دانشگاه با شهریه ناچیز وجود دارد که می توانید در آنها تحصیل کنید و یا اینکه از بورسیه های تحصیلی اکوادور بهره مند شوید.

دانشگاه های ارزان در اکوادور

 • دانشگاه سانفرانسیسکو در کویتو
 • مدرسه ملی پلی تکنیک (EPN)

اگر به ادامه محتوا مراجعه کنید در بخش مربوط به بهترین دانشگاه های اکوادور می توانید توضیحات بیشتر درباره این دانشگاه ها را مطالعه کنید.

همچنین در بخش جداگانه با عنوان بورسیه های تحصیلی اکوادور ، مواردی از بورسیه ها بیان شده است که می توانید مطالعه کنید و در صورت نیاز به اطلاعات جامع تر نیز می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی تماس بگیرید.

اگر به دنبال تحصیل رایگان هستید ، به شما توصیه می کنیم مقاله تحصیل در فرانسه را بخوانید ، اگر به زبان فرانسوی مسلط باشید ، می توانید در این کشور براحتی تحصیل رایگان را تجربه کنید.

تحصیل به زبان انگلیسی در اکوادور

اسپانیایی زبان رسمی اکوادور است ، بنابراین ، اکثر برنامه ها به این زبان آموزش داده می شوند ، در بسیاری از دانشگاه ها اطلاعات و مساعدت به زبان انگلیسی موجود است ، اما تعداد برنامه ها به زبان انگلیسی بسیار محدود است.

تحصیل به زبان انگلیسی در اکوادور

تحصیل در اکوادور به طور کلی برای کسانی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند یا می خواهند آن را یاد بگیرند بسیار مناسب است پیشتر در مقاله تحصیل در آرژانتین هم نقش زبان اسپانیای در پیشرفت تحصیلی را مطرح کردیم.

در زیر مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی ، برخی از برنامه های تحصیلی (به زبان انگلیسی و بیشتر زبان اسپانیایی) و روش هایی از پذیرش در دانشگاه های اکوادور را بیان کرده اند که دانستن آن از ضروریات اصلی برای مهاجرت تحصیلی است.

مزیت های تحصیل در برنامه های انگلیسی اکوادور

تحصیل در مقطع تحصیلی انگلیسی در اکوادور فرصت های شغلی با درآمد بهتر در کشور یا خارج از کشور را برای شما فراهم می کند ، در مقایسه با سایر مقصدهای تحصیلات بین المللی ، اکوادور مدارج کارشناسی و کارشناسی ارشد با قیمت مناسب تر ارائه می دهد.

بسته به اینکه از کجا آمده اید ، تحصیل انگلیسی در اکوادور می تواند مقرون به صرفه تر باشد ، بنابراین مجبور نیستید هزینه زیادی را صرف کنید.

در اکثر موارد ، دانشگاه های اکوادور که مدرک انگلیسی ارائه می دهند توسط دولت ملی معتبر هستند و می توانند به طور کامل یا جزئی توسط دانشگاه های کشورهای دیگر شناخته شوند.

بنابراین ، شما در حال تحصیل در یک مدرک بین المللی هستید ، شانس بیشتری برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ، در مقاصد محبوب تر تحصیل و دانشگاه های معتبر از اروپا ، ایالات متحده ، کانادا یا استرالیا خواهید داشت.

تحصیل به انگلیس در اکوادور نیز فرصتی بزرگ برای ایجاد یک شبکه حرفه ای است که خود منبع بزرگی از فرصت ها و همکاری بالقوه پس از فارغ التحصیلی است.

آزمونهای انگلیسی زبان مورد نیاز در اکوادور

اگر در یک برنامه مدرک تحصیلی در اکوادور شرکت می کنید ، باید ثابت کنید که مهارت های زبان شما برای شرکت در کلاس ها و درک سخنرانی ها به اندازه کافی خوب است.

زبان انگلیسی خود را از طریق دوره آمادگی زبان بهبود ببخشید ، این دوره ها همچنین شما را برای هر یک از آزمون های انگلیسی زبان مورد نیاز دانشگاه ها آماده می کنند.

برخی از گواهینامه های پذیرفته شده توسط دانشگاه های اکوادور ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • TOEFL iBT
 • آیلتس آکادمیک
 • مهارت C1 پیشرفته یا C2

با این حال ، شما همیشه باید وب سایت دانشگاه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که چه سطحی از زبان دقیقاً مورد نیاز است.

دنبال چه نوع دوره انگلیسی در اکوادور هستید؟

انگلیسی در سراسر جهان به زبان بسیار پرکاربرد تبدیل شده است و دانستن انگلیسی می تواند یک مهارت ارزشمند برای سبک زندگی یا حرفه شما باشد.

تحصیل به زبان انگلیسی در اکوادور یک فرصت عالی است ، شما می توانید یک دوره TOEFL را در اکوادور بگذرانید تا مهارت های خود را بیشتر کنید ، یا می توانید بلافاصله برنامه ای را برای آموزش انگلیسی در اکوادور دنبال کنید.

چه دانشجو باشید ، چه یک حرفه بازرگانی یا یک مسافر ، در هر صورت یک دوره زبان در اکوادور وجود دارد که مناسب شماست ، دوره های انگلیسی برای همه سطوح تسلط ، سن و مدت زمان در دسترس است.

دوره های عمومی انگلیسی برای بزرگسالانی است که می خواهند مهارت های گفتاری ، شنیداری ، خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی را بهبود بخشند.

بیشتر دوره های عمومی انگلیسی برای بزرگسالان ۱۶ ساله و بالاتر است ، دوره های ۲ تا ۴۸ هفته ای نیز موجود است ، بیشتر دوره ها به طور متوسط ۳۰ کلاس در هفته است.

دوره های تخصصی برای رشته های مختلف نیز وجود دارد که در مورد آنها می توانید از مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی کمک بخواهید ، مشاوران ما علاقه مندان را از تمامی جزییات آگاه می کنند.

تحصیل رشته های مهندسی در اکوادور

تحصیلات مهندسی در خارج از کشور در اکوادور نیز می تواند متناسب با شرایط متقاضیان برای برخی از آنها فواید خاص خود را داشته باشد ، در زیر شرایط تحصیل رشته های مهندسی در اکوادور را مطالعه کنید و سپس در صورت تمایل با مشاوران ما تماس بگیرید و از راهنمایی های تخصصی و کارآمد آنها بهره مند شوید.

تحصیل رشته های مهندسی در اکوادور

چنانچه علاقه مند به تحصیل در رشته های مهندسی هستید می توانید کشور انگلستان را هم انتخاب کنید ، انگلستان دارای برترین دانشگاه های مهندسی جهان است ؛ مقاله تحصیل در انگلستان را بخوانید.

شرایط تحصیل رشته های مهندسی در اکوادور

از آنجاییکه تحصیل در رشته مهندسی اکوادور برای دانشجویان بین المللی از مقطع لیسانس شروع می شود بنابراین باید انتظار داشته باشید که ارائه آنها بیشتر به زبان اسپانیایی باشد.

شرایط پذیرش همانند آنچه که در بخش تحصیل به زبان انگلیسی بیان شد ، می باشد ؛ یعنی برای دانشگاه های دولتی از طریق مدارک دوره متوسطه و آزمون ورودی است و برای دانشگاه های خصوصی ممکن است نیاز به آزمون ورودی نباشد.

سالهای تحصیل لیسانس مهندسی در اکوادور ۳-۴ است و انواع گرایش های مهندسی را می توان در برنامه سالانه دانشگاه ها یافت ، به عنوان مثال علاوه بر مهندسی رشته های فنی ، مدرک کارشناسی مهندسی محیط زیست در دانشگاه های اکوادور نیز در دسترس است.

این رشته شامل دوره های زیست شناسی ، شیمی ، ریاضیات ، ترمودینامیک ، علوم خاک ، آلودگی هوا و کنترل کیفیت آب است.

مهندسی محیط شامل کاربرد مبانی طبیعی و مهندسی برای حفاظت از محیط زیست و بهداشت عمومی است.

شهرهای ارائه دهنده برنامه های کارشناسی مهندسی در اکوادور

 • Quito با هزینه متوسط ۳۹۵۰۰۰۰۰۰ ریال
 • Cuenca با هزینه متوسط ۴۸۵۰۰۰۰۰۰ ریال
 • Guayaquil با هزینه متوسط ۵۹۴۰۰۰۰۰۰ ریال
 • Machala با هزینه متوسط ۹۷۵۰۰۰۰۰۰ ریال
 • Milagro با هزینه متوسط ۲۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال
 • Ambato با هزینه متوسط ۵۷۰۰۰۰۰۰۰ ریال
 • Carcelen با هزینه متوسط ۵۳۵۰۰۰۰۰۰ ریال
 • Esmeraldas با هزینه متوسط ۴۶۵۰۰۰۰۰۰ ریال

معرفی برخی دانشگاه های مطالعه مهندسی در اکوادور

طبق اطلاعات ارائه شده در وب سایت های معتبر ۲۹ دانشگاه برنامه تحصیل کارشناسی در اکوادور را ارائه می کنند و علاوه بر این ، شما می توانید یکی از ۲۱ برنامه کارشناسی ارشد مهندسی در ۲۱ دانشگاه و ۸ برنامه دکترای مهندسی را در ۸ دانشگاه انتخاب کنید.

در زیر اسامی برخی از این دانشگاه ها آورده شده است؛

 • دانشگاه کوئنکا
 • دانشگاه آمریکا (UDLA) در کویتو
 • دانشگاه پلی تکنیک (UPS)
 • مدرسه ملی پلی تکنیک (EPN)
 • دانشگاه ازوای

تحصیلات تکمیلی مهندسی در اکوادور

تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکترا برای رشته های مهندسی از طریق برخی موسسات به عنوان بورسیه تحت پشتیبانی قرار می گیرد ، به عنوان مثال ؛ موسسه آکادمیک صندوق بین المللی پول یک مرجع بین المللی در دوره تحصیلات تکمیلی با بیش از ۱۲۵۰۰۰ دانشجو و ۵۰۰۰ شرکت تشکیل شده در ۲۰ سال است.

کیفیت و اعتبار خدمات آن توسط نهادهایی مانند AACSB ، Association of MBAs (AMBA) و مهر EFQM +500 تأیید می شود.

شما می توانید از طریق کارآموزی یا داوطلب شدن در آژانس های مختلف ، موسسات غیرانتفاعی یا بنیادهایی که با جوامع مختلف در کویتو کار می کنند ، برای تحصیلات تکمیلی مهندسی یا در زمینه های دیگر پذیرش بگیرید.

شما همچنین می توانید برای Latitude Zero: Ecuador Research Initiative (LOERI)) که شما را با یک عضو هیئت علمی USFQ در حال تکمیل تحقیقات در زمینه خود جفت می کند ، اقدام کنید ، یا می توانید خود را به چالش بکشید و از طریق کارآموزی در آموزش ، علوم اجتماعی یا مشاغل بهداشتی به جامعه متصل شوید.

دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم در اکوادور

وزارت علوم سالیانه لیستی مبنی بر مورد تایید بودن مدارک اخذ شده از دانشگاه های خارجی ، ارائه می کند.

دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم در اکوادور

این لیست در ابتدای هر سال تحصیلی میلادی به روز رسانی می شود و بدینوسیله دانشجویان را از شرایط ادامه تحصیل یا کار در ایران آگاه می کند.

دانشگاه های خارجی که در لیست تاییدیه وزارت علوم قرار می گیرند ، اغلب در چهار دسته الف (عالی) ب (خوب) ج (متوسط) و د (ضعیف) قرار دارند ، دانشگاه های کشور اکوادور در دو دسته ب و ج یعنی متوسط و خوب قرار دارند که در زیر به اسامی آنها اشاره شده است:

 • دانشگاه پلی تکنیک سیاسی Escuela superior ESOL)) ؛ رتبه وزارت علوم خوب
 • دانشگاه کاتولیک Pontificia اکوادور (PUCE) ؛ رتبه وزارت علوم خوب
 • دانشگاه سانفرانسیسکو کوئیتو (USFQ) ؛ رتبه وزارت علوم خوب
 • دانشگاه مرکزی اکوادور ؛ رتبه متوسط از نظر وزارت علوم
 • دانشگاه Cuenca ؛ رتبه متوسط از نظر وزارت علوم
 • دانشگاه Guayaquil ؛ رتبه متوسط از نظر وزارت علوم
 • دانشگاه las Fuerzas Armadas ESPE ؛ رتبه متوسط از نظر وزارت علوم

علاقه مندانی که هر کدام از دانشگاه های فوق را در برنامه آینده تحصیلی خود قرار داده اند ، برای اقدام صحیح در تصمیم گیری و همچنین تسریع در امور پذیرش می توانند از مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی کمک بگیرند ، کادر تخصصی موسسه ما با آگاهی کامل از تاییدیه وزارت های علوم و بهداشت ایران ، داوطلبان را راهنمایی می کنند و بهترین گزینه را برای تحصیل پیشنهاد می دهند.

تحصیل مقطع دکترا در اکوادور

عملکرد اصلی درجه دکترا ایجاد نقطه پایانی برای هر رشته تحصیلی است ، مزیت و تمایز داشتن مدرک دکترا به کارفرمایان و دانشجویان آینده نشان می دهد که یک داوطلب دوره دکترا تخصص گسترده ای را در موضوع انتخاب شده خود کسب کرده است.

تحصیل مقطع دکترا در اکوادور

در طی تحصیل برنامه های دکترا ، دانشجویان دکترا نیاز به نشان دادن تعالی در نوشتن و همچنین تحقیقات و ارائه شفاهی به آینده ، تخصص خود را نشان می دهند.

موسسات ارائه دهنده برنامه های دکترا ، از دانشجویان دکترا انتظار دارند که به عنوان کارمند موقت در هر دو سمت آموزشی و پژوهشی فعالیت کنند.

جا دارد در همین جا به این واقعیت اشاره کنیم که برنامه های دکترا در اکوادور شاید به اندازه کشورهای بزرگتری که شما تصور می کنید ، گسترده و متنوع نباشد ، ما به طور کلی ۲۳ دانشگاه با ۹۶ برنامه دکترا در اکوادور پیدا کردیم که در زیر درباره آنها صحبت می کنیم.

علاوه بر این ، شما می توانید یکی از ۵۳۲ برنامه کارشناسی در ۵۴ دانشگاه ، ۳۱۸ برنامه کارشناسی ارشد در ۵۲ دانشگاه را در اکوادور انتخاب کنید.

محبوب ترین برنامه های دکترا در اکوادور

 • فناوری ( ۹ برنامه دکترا)
 • مهندسی (۸ برنامه دکترا)
 • مدیریت (۷ برنامه دکترا)
 • جامعه شناسی (۶ برنامه دکترا)
 • تجارت (۵ برنامه دکترا)
 • پزشکی (۵ برنامه دکترا)
 • علوم انسانی (۵ برنامه دکترا)

دانشگاه های ارائه دهنده برنامه های دکترا در اکوادور

 • دانشگاه کوئنکا
 • کالج پلی تکنیک چیمبورازو (ESPOCH)
 • مدرسه ملی پلی تکنیک (EPN)
 • دانشگاه ایالتی شبه جزیره سنت النا (UPSE)
 • دانشگاه پان آمریکایی کوئنکا
 • دانشگاه بین المللی SEK
 • دانشگاه فنی منابی
 • دانشگاه پلی تکنیک دولتی کارچی (UPEC)
 • دانشگاه اقیانوس آرام – اکوادور

شرایط پذیرش برنامه های دکترا در اکوادور

جهت برخورداری از یک پذیرش موفق برای دکترا در اکوادور متقاضیان باید سابقه تحصیلی خوبی داشته باشند ، مدارک اتمام فوق لیسانس ، مقالات پژوهشی ، مدرک زبان و انگیزه نامه حداقل مدارک مورد نیاز برای پذیرش دکترا در اکوادور است.

سالهای تحصیل در یک برنامه دکترا در اکوادور ۲-۴ طول می کشد و هزینه های متوسط ۲۴،۳۵۵،۹۳۸ ریال است ، فراموش نکنید که برنامه های دکترا در اکوادور اغلب تحت پوشش بورسیه های متنوع اکوادور قرار می گیرند.

متقاضیان تحصیلات تکمیلی برای کلیه برنامه ها باید بصورت آنلاین اقدام کنند ، شرایط ورود برای هر برنامه متفاوت است ، متقاضیان باید دوره های انتخابی خود را به زبان انگلیسی برآورده کنند ، دوره های مختلف به سطح متفاوتی از مهارت های زبانی نیاز دارند ، که به آنها “پروفایل” گفته می شود.

اطلاعات بیشتر و دقیق تر را مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی در اختیار علاقه مندان قرار می دهند ، اگر مایل به دریافت این اطلاعات هستید می توانید با آنها تماس حاصل نمایید ، ضمناً ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال تحصیل مقطع دکترا هستید ، دانشگاه های کشور کانادا را نیز بررسی کنید ، بورسیه های کم نطیری برای مقطع دکترا در این کشور ارائه می شود که می تواند مسیر شما به سمت آینده را تغییر دهد ؛ مقاله تحصیل در کانادا را بخوانید.

كار پاره وقت دانشجویی در اکوادور

اگر شما به عنوان یک دانشجو بین المللی تمایل دارید که حین تحصیل در اکوادور به کار پاره وقت دانشجویی بپردازید ، خوب است بدانید که بسیاری از برنامه های دانشگاهی در سراسر جهان به دانشجویان امکان می دهد که به صورت نیمه وقت و ترجیحاً ۲۰ ساعت در هفته کار کنند اما به هیچ وجه مجاز نیستید بیش از ۳۰/۳۵ ساعت در هفته کار کنید.

كار پاره وقت دانشجویی در اکوادور

اگرچه درآمد از چنین مشاغلی برای پرداخت شهریه کافی نیست اما برای حمایت از تحصیلات به عنوان مثال برای پرداخت قبض های غذایی کمک خوبی خواهد بود یا ممکن است کمک هزینه سفر باشد.

چه مهارت هایی برای کار پاره وقت دانشجویی در اکوادور مورد نیاز است؟

نوع شغلی که خواهید گرفت تا حد زیادی به صلاحیت ، تجربه های قبلی کاری-در صورت داشتن و مجموعه مهارت های شما بستگی دارد ؛ در واقع ، کار نیمه وقت نیز به شما کمک می کند تا در زمان واقعی یاد بگیرید ، به عنوان مثال هنگامی که برای کافه تریا کالج یا موسسه آموزش عالی کار می کنید با افراد جدید زیادی ملاقات می کنید ، گویش های جدید را یاد می گیرید و فرصتی مناسب برای معاشرت با مردم محلی پیدا می کنید.

فرصت های شغلی برای دانشجویان در اکوادور

فرصت های شغلی نیمه وقت برای دانشجویان ثبت نام شده در برنامه های تحصیلات تکمیلی یا تحقیق بهتر است ، حائز اهمیت است که برای داوطلبانی که در دوره های کارشناسی یا دوره های گواهینامه چند ماهه ثبت نام کرده اند فرصت های محدودی وجود دارد.

به طور معمول مدیر برنامه به شما در یافتن فرصت های کار نیمه وقت در داخل دانشگاه کمک می کند ، به عنوان مثال کار در یک کافه تریا ، کتابخانه ، غذاخوری کالج ، امنیت ، خشکشویی یا باغبانی و غیره ؛ داوطلبانی که شرایط بالاتری دارند ممکن است فرصتی برای ارائه کلاس به دانشجویان دوره اول داشته باشند.

کار دانشجویی در تعطیلات تابستانی اکوادور

اگر در تعطیلات تابستانی به دانشگاه می روید و برای به دست آوردن پول اضافی کار تمام وقت را ترجیح می دهید ، این امر می تواند به خوبی به شما در پرداخت هزینه ترم بعدی کمک کند ؛ همچنین کار دانشجویی در آخر هفته ها آزاد است و می توانید به دنبال برخی از مشاغلی باشید که می توانید در طول تعطیلات انجام دهید تا پول اضافی کسب کنید.

به عنوان مثال می توانید چمن یا نظافت منزل را برعهده بگیرید ، اگر رانندگی بلد هستید و گواهینامه رانندگی محلی دارید می توانید مردم را به گشت و گذار ببرید که بسیار هیجان انگیز خواهد بود و هنگام خدمت به مسافران از تعطیلات خود لذت خواهید برد.

همچنین می توانید فرصت های شغلی نیمه وقت در خارج از محوطه دانشگاه را بدست آورید ، به عنوان مثال کار در یک پمپ بنزین یا تحویل روزنامه و غیره ؛ از تبلیغات روزنامه های محلی ، طبقه بندی ها یا رسانه های اجتماعی و غیره همچنین دانشجویان ارشد و گروه های دانشگاهی می توانید فرصت های شغل پاره وقت در اطراف دانشگاه را پیدا کنید.

دوره های کارآموزی و تاثیر آن بر سابقه کاری دانشجویان در اکوادور

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها به عنوان بخشی از برنامه خود ، دوره های کارآموزی را به دانشجویان ارائه می دهند ، بنابراین دانشجویان همچنین می توانند از طریق کارآموزی درآمد کسب کنند و تحصیلات خود را ادامه دهند. ؛ هنگامی که برای شخصی به صورت نیمه وقت کار می کنید ، این امر بخشی از CV شما را تشکیل می دهد و هنگام جستجوی یک کار منظم روزانه به عنوان یک توصیه خوب عمل می کند.

نکته قابل توجه این است که برای مشاغل نیمه وقت اگرچه نامزدهای محلی ترجیح داده می شوند اما هیچ گونه رزرو وجود ندارد و هرکسی می تواند برای چنین مشاغلی اقدام کند و درآمد کسب نماید.

جمع بندی مطالب کار نیمه وقت دانشجویی در اکوادور

 • دانشجویان می توانند فرصت های شغلی پاره وقت را در محل دانشگاه خود جستجو کنند.
 • گزینه هایی مانند کار در کافه تریا ، کتابخانه ، پشتیبانی از بخش اداری برای دانشجویان در دسترس است.
 • علاوه بر این ، می توان برای صرفه جویی در وقت ، به دنبال مشاغل نزدیک کالج ها یا محل اقامت بود.
 • دانشجویان می توانند با مشورت و نظرسنجی ، مشاغل پیشین همسالان خود را برگزینند.
 • کار پاره وقت یکی از بهترین گزینه های موجود برای دانشجویان است زیرا تجربه و پشتیبانی مالی نسبتا قابل توجهی را برای شما فراهم می کند.
 • چند گزینه ای که دانشجویان می توانند در خارج از محل دانشگاه خود استفاده کنند ، کار در پارک تفریحی ، فروشگاه های مواد غذایی ، مراکز خرید ، نمایشگاه ها ، رستوران ها ، پمپ های سوخت ، یا حتی کار در خانه و غیره است.
 • فرصت های زیادی وجود دارد که دانشجویان می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند ، بنابراین وقت را از دست ندهید و با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی تماس حاصل فرمائید تا با بررسی بازار کار و در نظر گرفتن شرایط و استعداد شما ، بهترین کار پاره وقت دانشجویی را به شما معرفی نمایند.

بورسیه های تحصیلی در اکوادور

چند سال پیش ، دولت اکوادور تصمیم گرفت روند نوسازی و بهبود در سیستم آموزش عالی را اجرا کند ، آنها دانشگاهها را با توجه به كیفیت خود طبقه بندی كردند و برای گروههایی كه در رده آخر بودند سه سال مهلت داده شد تا وضعیت خود را تغییر دهند.

بورسیه های تحصیلی در اکوادور

در سال ۲۰۱۲ ، ۱۴ دانشگاه تعطیل و هشت دانشگاه دیگر محدود و تحریم شدند ، در سال ۲۰۱۹ ، ۱۷ موسسه آموزش عالی به دلیل عدم رعایت استانداردهای کیفیت تعطیل شده اند.

همچنین ، چند موسسه جدید برای پوشش برخی از شکاف های آموزشی افتتاح شد و آنها همچنین تعداد بورسیه ها و وام های ارائه شده را افزایش دادند.

این کشور هم اکنون بورسیه های تحصیلی بسیاری را به دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در این کشور هستند ارائه می دهد و این بورسیه ها از طریق منابع دولتی و خصوصی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است.

جوایز بین المللی مسابقات دانشجویان

بورس تحصیلی جوایز مسابقه دانشجویان بین المللی کاملاً گسترده است و همه دانشجویان می توانند فارغ از رشته تحصیلی آن ها از آن استفاده کنند ، این بورسیه برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود و از ۵۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار را پوشش می دهد و تا ۱ دسامبر هر سال وقت ثبت نام دارد.

برای دریافت این بورسیه متقاضی باید برنامه بورس تحصیلی را تکمیل و ارسال کند ، مقاله بورس تحصیلی را در بخش اسناد اکوادور بارگذاری کند و CV یا رزومه (اختیاری) را ارسال کند.

برنامه بورسیه دانشجویان کارشناسی

هر ساله ۵ دانشجو می توانند این بورسیه تحصیلی را دریافت کنند ، برنامه های کارشناسی فنی دانشگاه ها نیز در این برنامه بورس تحصیلی مجاز به شرکت هستند و متقاضیان تا ۳۱ دسامبر هر سال وقت دارند.

افرادی که شهروندان ایالات متحده آمریکا و کانادا نیستند و اقامت دائم این کشورها را ندارند ، پیشنهاد تحصیل در یکی از دوره های کارشناسی دانشگاه منتخب را دریافت کرده اند ، قبلاً در موسسات آموزش عالی تحصیل نکرده اند و با نمرات عالی از مدرسه فارغ التحصیل شده اند ، می توانند برای این بورسیه درخواست دهند.

از فواید این بورسیه ۱۰،۰۰۰ دلار برای پرداخت شهریه در سال اول دوره کارشناسی و کمک هزینه تحصیلی ماهانه به مبلغ ۲۰۰۰ دلار ، ۵۰٪ پرداخت برای یک دوره کارشناسی سه ساله ، و پرداخت ۱۰۰٪ دوره کارشناسی برای کل دوره ، می توان اشاره کرد.

جایزه بین المللی اسکان

این بورسیه برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا می تواند ارائه شود و از ویژگی های این بورسیه این است که متقاضی واجد شرایط تخفیف هزینه های اقامت می شوند و این بورسیه تا ۱ اکتبر هر سال وقت دارد.

بورس تحصیلی Fundación Beca

می تواند به دانشجویان تحصیلات تکمیلی آمریکای لاتین در گرفتن وام برای تحصیل در هر زمینه کمک کند (به استثنای دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته های اقتصاد ، امور مالی و مدیریت).

این نوع بورسیه برای دانشجویانی است که بخشی از تحصیلات خود را در دانشگاه های اکوادور گذرانده اند و از انجا برای کشور دیگر اقدام می کنند ، دانشجویانی که از طریق ارائه دهنده بودجه دیگری بورسیه یا وام دریافت می کنند (به عنوان مثال Conacyt ، Fiderh ، Funed ، Becas Chile ، Colfuturo و غیره) واجد شرایط دریافت تخفیف هزینه Fundación Beca نیستند.

خدمات بیمه دانشجویی در اکوادور

از مهمترین بیمه های دانشجویی برای دانشجویان بین المللی ، بیمه درمانی است و این نوع بیمه در کشور اکوادور در لیست بیمه های معتبر قرار دارد ، کیفیت بهداشت و درمان در این کشور قابل قبول است و همه دانشگاه های این کشور دارای شرایط درمانی هستند.

خدمات بیمه دانشجویی در اکوادور

دریافت بیمه سلامت برای دانشجویان بین المللی در اکوادور الزامی است و بیمه یک بخش مهم از تحصیل آن ها در این کشور است.

گزینه های بیمه های پزشکی در اکوادور

دانشجویان بعد از ورود به اکوادور ، باید بیمه درمانی داشته باشند که آنها را برای کل مدت تحصیل خود در این کشور پوشش می دهد.

افراد خارجی می توانند برای دسترسی به خدمات پزشکی عمومی رایگان ، در Instituto Ecuatoriano de Seguridad Social یا (IESS ) ثبت نام کنند ، این هزینه از طریق کمک هزینه های شخصی دانشجو پرداخت می شود ، هزینه ثبت نام در این بیمه ، می تواند مبلغ قابل توجهی باشد ( تقریبا ۱۷% از درآمد دانشجو ها ) ، اما نکته مثبت این است که هنگام ثبت نام ، خدمات پزشکی عمومی برای دانشجویان ۱۰۰٪ رایگان خواهد بود.

بیمه سلامت خصوصی

درصورتی که دانشجو در یک دانشگاه خصوصی تحصیل کند ، با پرداخت حداقل ۶۶ دلار در ماه یا بیشتر می تواند از پوشش بیمه خصوصی استفاده کند.

بیمه پزشکی خصوصی به اشکال مختلف در اکوادور برای دانشجویان موجود است ، هم برنامه های محلی و هم برنامه های بین المللی وجود دارد که اقدامات درمانی در کشور را پوشش می دهد ، هزینه های بیمه خصوصی به نوع خرید دانشجو و همچنین شرایط خود وی بستگی دارد.

از طرف دیگر ، برنامه های بین المللی جامع ترین برنامه ها هستند و می توانند مزایایی را فراهم کنند که شامل ویزیت شدن در بیمارستان های مجهزتر و در سایر مکان ها در صورت لزوم ، و همچنین آزادی بیشتر در انتخاب امکانات و پزشکان است.

اعتبار بیمه سلامت

دانشجویان باید اطلاع داشته باشند که پوشش بیمه برای هر دوره ده ساله با دوره بعد فرق دارد و هر گونه سوال اضافی که در این مورد یا سایر جوانب بیمه دانشجویی اکوادور داشته باشید ، تنها با یک تماس با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی قابل پیگیری است ، بنابراین تعلل نداشته باشید و سریعا پرسش های خود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

خوابگاه های دانشجویی کشور اکوادور

داشتن اطلاعات کافی از شرایط اقامت دانشگاه های خارجی از الزامات اصلی برای مهاجرت تحصیلی است ، فلذا مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی ضروری دانسته اند که در این محتوا موضوعی با عنوان خوابگاه های دانشجویی اکوادور را تنظیم و چکیده آن را به اطلاع خوانندگان عزیز برسانند.

خوابگاه های دانشجویی کشور اکوادور

امکانات خوابگاه های اکوادور

خوابگاه های دانشجویی در اکوادور اقامت دانشجویان بین المللی را در این کشور آسان کرده ، این خوابگاه ها مکانی امن و آرام را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و در فاصله های ۱۰ تا ۲۰ دقیقه ای از دانشگاه قرار دارند و معمولا در فاصله ۱۰ تا ۱۵ کیلومتری از مرکز شهر واقع شده اند.

این خوابگاه ها اتاق های دو نفره مشترک و یک نفره برای خوابگاه های خصوصی دارند و بطور کلی ظرفیت پذیرش ۳۵۰ نفر دانشجو را دارد که شامل حمام مشترک ، دسترسی به اینترنت ، حوله و ملحفه ، ارائه صبحانه ، ناهار ، شام ، لباسشویی هفتگی ، نظافت هفتگی و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی است.

در خوابگاه های اکوادور ورود و خروج دانشجو ها در روز ممکن است اما تا قبل از ساعت مشخصی باید در خوابگاه باشند و این ورود و خروج توسط یکی از کارکنان خوابگاه بررسی و تایید می شود.

دانشجویان هر سه ماه یعنی بعد از هر ترم تحصیلی باید مدت قرار داد خوابگاه را تمدید کنند.

هزینه خوابگاه های دانشجویی اکوادور

دانشجویان باید برای ماندن در خوابگاه با توجه به امکانات خوابگاه ، باید ۱۶۰ تا ۳۵۰ یورو در ماه (اتاق های دو نفره ۱۵۰ یورو و اتاق های یک نفره ۳۰۰ یورو در ماه) پرداخت کنند ، دانشجویان می توانند از سیاست سپرده گذاری برای اجاره دو ماهه استفاده کنند ، و سیاست پیش پرداخت نیز به گونه ای است که باید اجاره یک ماهه را با یک ودیعه و کارمزد بپردازند.

دانشجویان جهت رزرو خوابگاه در اکوادور ، باید فرم مربوط به خوابگاه را قبل از ورود پر و برای دانشگاه ارسال کنند و هزینه مربوطه را بپردازند.

بهترین دانشگاه های اکوادور

اکوادور حداقل ۶۱ دانشگاه دارد که چندین دانشگاه آنها مقاطع تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند ، حدود ۳۰۰ موسسه عالی ۲-۳ سال آموزش فنی ارائه می دهند.

بهترین دانشگاه های اکوادور

۳ دانشگاه کاتولیک کشور شامل دانشکده ملی تکنیکال (کویتو) ، مدرسه پلی تکنیک ساحلی (گوایاکویل) و دانشگاه کاتولیکا د کوئنکا (کوئنکا) هستند.

اگر می خواهید در اکوادور تحصیل کنید ، پس باید بدانید کدام یک از دانشگاه های آن برای شما مناسب است ، انتخاب محل تحصیل در اکوادور یکی از بزرگترین تصمیماتی است که می گیرید.

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی برای کمک به شما در انتخاب صحیح اینجا هستند ، ما برخی از اطلاعات را گردآوری کرده ایم که امیدواریم به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که کجا تحصیل کنید.

اکوادور در حال حاضر هیچ دانشگاهی در رتبه بندی کلی دانشگاه های جهانی ندارد اما با این وجود موسساتی در اکوادور وجود دارد که شاید عالی نباشند اما در لیست دانشگاه های خوب قرار می گیرند.

مدرسه ملی پلی تکنیک (EPN) اکوادور

EPN در سال ۱۸۶۹ تاسیس شد و توسط هیئت ملی اعتبار بخشی به عنوان بهترین دانشگاه اکوادور رتبه بندی می شود ، دانشجویان بین المللی به شرط اینکه مطالعات قبلی خود را به اتمام رسانده و به موقع اقدام کنند ، می توانند در هر یک از دوره های EPN ثبت نام کنند.

در EPN ده هزار دانشجوی دانشگاه در هشت دانشکده تحصیل می کنند: مهندسی برق و الکترونیک ، مهندسی مکانیک ، علوم دقیق (ریاضیات ، فیزیک) ، مهندسی سیستم ، مهندسی عمران و محیط زیست ، زمین شناسی و نفت ، مهندسی شیمی و صنایع کشت و صنعت و علوم اداری.

EPN همچنین دارای یک دانشکده مطالعات فنی ، یک گروه علوم اجتماعی فعال و یک مرکز آموزش مداوم (CEC-EPN) است که بزرگترین ارائه دهنده دوره زبان در کشور است.

EPN مشتاق است که تنوع بین المللی بیشتری را به دانشگاه خود اضافه کند ، اگر دانشگاه شما قبلاً با EPN توافق نامه مبادله ای داشته است ، می توانید برای مشاوره در مورد نحوه درخواست با شخصی در دفتر بین المللی خود صحبت کنید.

دانشگاه سانفرانسیسکو اکوادور

دانشگاه سانفرانسیسکو یک موسسه خصوصی است که از کالج های ایالات متحده الگو گرفته است ، در حالیکه این دانشگاه از نظر محلی بسیار مورد توجه است اما در رتبه بندی های بین المللی نمره ضعیفی کسب می کند ( ۷۵۱ و ۸۰۰ دانشگاه برتر جهان ).

این سازمان در سال ۱۹۸۸ به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی تاسیس شد ، در اصل فقط ۳ دانشکده (تجارت ، علوم کاربردی ، ارتباطات و فرهنگ) وجود داشت و در طول سالها گسترش کاملتری یافته است.

هم اکنون این دانشگاه ارزان در اکوادور در ده مدرسه بهداشت ، موسیقی ، علوم و مهندسی ، مدیریت و اقتصاد ، طراحی داخلی و معماری ، علوم زیست محیطی و بیولوژیکی ، علوم اجتماعی و انسانی تقسیم شده است.

این مدارس بیش از ۵۰ برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهند ، همچنین حدود ۱۷ موسسه تحقیقاتی ، یک مدرسه بازرگانی و یک بخش توسعه آنلاین وجود دارد که برنامه های مدرک را به صورت آنلاین ارائه می دهد.

پذیرش دانشجویان بین المللی از طریق آزمون ورودی انجام می شود. برای پذیرش دانش آموزان احتمالی نیز به دیپلم دبیرستان مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش و ویزای دانشجویی نیاز دارند.

هزینه های تحصیل از ۴،۰۰۰ تا ۵۵۰۰ دلار در هر ترم است ، این شامل رشته های مهندسی ، پزشکی و دندانپزشکی است ، هزینه برنامه ها در سایر رشته ها کمتر از ۱۰۰۰ دلار در سال است.

دانشگاه بین المللی اکوادور

دانشگاه بین المللی اکوادور یک موسسه آموزش عالی خصوصی غیرانتفاعی است که در پایتخت واقع شده است ، این موسسه همچنین دارای پردیس های شعبه ای در مکان هایی مانند لوئوا ، گویاویل ، گالاپاگوس است.

این موسسه آموزش عالی ۲۳ ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی بر اساس امتحانات ورودی است که دامنه پذیرش آن ۱۰-۲۰٪ است.

دانشگاه بین المللی اکوادور برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک آموزش عالی شناخته شده در چندین زمینه تحصیلی می شود.

دانشگاه پاپی کاتولیک کویتو

از دیگر دانشگاه های برتر اکوادور ، دانشگاه پاپی کاتولیک در کویتو است که به دلیل برنامه های تحقیقاتی خود در زمینه هایی مانند گیاه شناسی ، باستان شناسی ، زبان شناسی و مردم شناسی مورد توجه قرار گرفته است.

این دانشگاه (همراه با سایر دانشگاههای کویتو) دانشجویان زیادی را از ایالات متحده و اروپا که در برنامه های تحصیل در خارج از کشور شرکت می کنند ، جذب می کند.

مدرسه پلی تکنیک کویتو

مدرسه پلی تکنیک در کویتو دارای برنامه های خوبی در علوم و همچنین یک مرکز برجسته برای نظارت و بررسی خطرات آتشفشانی و زلزله است ، دانشکده پلی تکنیک نظامی دارای امکانات برجسته برای آموزش فنی است.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین دانشگاه های اکوادور و مشاوره در مورد پیشنهاد توافق نامه مبادله ای بین دانشگاه های اکوادور و دانشگاه خود ، می توانید با مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی تماس بگیرید تا تمامی جزییات را برای شما شرح دهند.

بهترین شهرهای اکوادور برای تحصیل

برای شروع تحصیل در اکوادور قبل از هر چیزی باید به این نکته توجه داشته باشید که بهترین شهر های این کشور برای تحصیل کدامند ، ما در ادامه به معرفی بهترین شهر های اکوادور برای تحصیل در این کشور سر سبز می پردازیم.

بهترین شهرهای اکوادور برای تحصیل

شهر کویتو ، پایتخت اکوادور

یکی از شهر های دانشجویی در اکوادور کویتو است که ۱۷ دانشگاه را به خود اختصاص داده است ، این شهر ، پایتخت اکوادور است و بین دو رشته کوه واقع شده است

از ۱۷ دانشگاه موجود ، شهر کویتو چندین دانشگاه برجسته را در خود جای داده است که آن را به مکانی مناسب برای تحصیل در خارج از کشور تبدیل کرده است.

دانشگاه موجود در شهر کویتو شامل دانشگاه مرکزی اکوادور ، دانشکده پلی تکنیک ملی ، دانشگاه PCUE ، دانشگاه سانفرانسیسکو د کویتو ، دانشگاه Instituto de Altos Estudios Nacionales ، دانشگاه Ciencias Sociales آمریکای لاتین ، دانشگاه ESPE ، دانشگاه تکنولوژی Equinoccial ، دانشگاه بین المللی SEK و بسیاری دیگر می شود.

شهر کوئنکا ، اکوادور

سومین شهر دانشجویی در اکوادور با ۴ دانشگاه در اکوادور شهر کوئنکا است ، این شهر با نام سانتا آنا د لوس کواترو ریوس د کوئنکا ، نیز شناخته می شود.

دانشگاه های موجود در این شهر شامل دانشگاه Cuenca (UCUENCA) ، دانشگاه Politécnica Salesiana (UPS) ، دانشگاه del Azuay (UDA) و دانشگاه کاتولیک Cuenca (UCACUE) می شود و به همین دلیل از شهر های دانشگاهی این کشور به شمار می رود.

شهر گایاکویل ، اکوادور

به دلیل وجود دوازده موسسه آموزشی عالی و دانشگاه در این شهر ، گایاکویل دومین شهر دانشجویی در اکوادور به شمار می رود و دانشجویان بسیاری در خود جای داده است.

این دانشگاه ها شامل دانشگاه پلی تکنیک سیاسی Escuela Superior ، دانشگاه de Especialidades Espíritu Santo ، دانشگاه گوایاکویل ، دانشگاه کاتولیک Santiago de Guayaquil ، دانشگاه Laica Vicente Rocafuerte ، دانشگاه Casa Grande ، دانشگاه Tecnológica Ecotec ، دانشگاه سانتا ماریا ، کالج آبی هیل ، دانشگاه Del Pacífico ، موسسه هنرهای گرافیکی و علوم دیجیتال و دانشگاه Politécnica Salesiana می شود.

هزینه های تحصیل در اکوادور

اکوادور که درست در میانه جهان واقع شده است ، دارای اقتصادی در حال رشد و سیستم آموزش عالی که اخیراً بهبود یافته است ، تغییرات اخیر در دانشگاه ها و قوانین آموزش و پرورش اکوادور را به مقصدی جذاب برای دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است و اگر این را با قیمت های مقرون به صرفه و دلار آمریکا به عنوان واحد پول رسمی آن ترکیب کنید ، این کشور برای کسانی که می خواهند در رشته های جذاب با هزینه های کمتر تحصیل کنند ، مناسب است.

هزینه های تحصیل در اکوادور

آیا دانشگاه های اکوادور گران هستند؟

از سال ۲۰۰۸ ، دانشگاه های دولتی در اکوادور برای بومی ها بدون شهریه شدند ، این یکی از دلایل ثبت نام اکثر دانشجویان (حدود ۸۰٪) در دانشگاه های دولتی است.

هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی در دانشگاه های خصوصی می تواند از ۲۰۰۰ دلار به ۶۰۰۰ دلار در سال برسد ، برای برخی از رشته های خاص مانند پزشکی یا معماری ، هزینه تحصیل می تواند حدود ۲۰۰۰ دلار بیشتر باشد.

هزینه تحصیل در دانشگاه های اکوادور

هزینه تحصیل در سانفرانسیسکو (USFQ) برای رشته های مهندسی و پزشکی ۳۴۵۰ تا ۴۶۰۰ یورو در سال هزینه دارد و تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می تواند تا ۴۶۰۰ یورو برسد.

هزینه های تحصیل در دانشگاه (PUCE) برای دانشجویان بسته به تعداد واحدهایی که در هر ترم می گیرند به چند دسته تقسیم می شوند ، هزینه های تحصیل برای ۱۶ واحد یا بیشتر از ۱۹۰۰ دلار به ۵۵۸۹ دلار نیز می رسد.

هزینه تحصیل در دانشگاه Casa Grande University در دوره های تحصیلات تکمیلی برای رشته های پزشکی و مهندسی از ۸۵۰۰ دلار به ۱۱،۵۰۰ دلار در سال می رسد.

هزینه های زندگی در اکوادور چطور؟

از اوایل سال ۲۰۰۰ ، ارز رسمی اکوادور دلار آمریکا است ، این می تواند برای برخی از دانشجویان بین المللی چیز خوبی باشد زیرا پرداخت آسان تر و گیج کننده تر خواهد بود.

اجاره یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر ممکن است ماهیانه بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ دلار هزینه داشته باشد و در مناطق دیگر ، اجاره همین آپارتمان ممکن است بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار هزینه داشته باشد.

هزینه سبد غذایی آشنا در حدود ۷۰۰ دلار است و بودجه ماهانه شما برای حمل و نقل باید ۲۰ دلار باشد.

بنابراین می توان انتظار داشت که هزینه زندگی برای یک دانشجوی بین المللی در اکوادور ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار در هر ماه بسته به شهر و با احتساب مسکن ، حمل و نقل ، تغذیه ، کتاب و غیره ، تخمین زده شود.

مزایا و معایب تحصیل در اکوادور

یک دانشجوی بین المللی که قصد انتقال به خارج از کشور را دارد باید خوب و دقیق به مزایا و معایب زندگی در کشور هدف خود نگاه کند ، این همیشه یک فرآیند آسان نیست ، به ویژه هنگامی که صحبت از مقصد فوق العاده متنوع اکوادور می شود.

مزایا و معایب تحصیل در اکوادور

در اینجا چند نمونه از مزایا و معایب وجود دارد که توسط مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی بیان شده است.

مزیت های مهاجرت تحصیلی به اکوادور

فقط ۱۶ کشور دیگر روی کره زمین به عنوان تنوع زیستی عظیم در نظر گرفته می شوند و اکوادور جمع و جورترین کشورها از این نظر است.

اکوادور که به دلیل موقعیت استوایی خود یک کشور کوچک اما بسیار بی نظیر از نظر زیست شناختی و فرهنگی متنوع است که نه تنها جزایر گالاپاگوس را در خود جای می دهد بلکه شامل لاکوستا ( ساحل اقیانوس آرام ) ، لاس سیرراس (کوه های آند) و اورینته ( جنگل بارانی آمازون ) نیز می شود.

به همین ترتیب ، اکوادور می تواند مکان ایده آل تحصیل در خارج از کشور برای هر کسی باشد که علاقه مند است در مورد طبیعت ، زیست شناسی ، محیط زیست و حفاظت بیشتر بیاموزد.

اکوادور به سرعت از بحران اقتصادی و سیاسی گذر کرده و به یکی از کشورهای با ثبات در آمریکای جنوبی تبدیل شده است ، اقتصاد پایدار و رو به رشدی دارد که از صادرات ( بویژه نفت ) استفاده می کند ، خارجی ها در اکوادور پذیرفته شده و مورد استقبال قرار می گیرند .

وجود زمینه های مهیج تحصیلی در اکوادور

خواه دانش آموز هنرهای تجسمی ، موسیقی ، ادبیات یا حتی هنرهای آشپزی باشید ، خواه نه ، اکوادور ممکن است مکانی عالی برای مطالعه و پیگیری علاقه شما باشد.

فرهنگ پر جنب و جوش و متنوع اکوادور دارای تعدادی از سنت های هنری منحصر به فرد منطقه ای است ، از جمله هنرهای زیبا و صنایع دستی محلی. مردم تیگوآ به ویژه به دلیل استفاده از رنگهای روشن و مناظر شبانی و همچنین ساخت وسایلی مانند ماسک و طبل مشهور هستند.

اکوادور همچنین دارای مجموعه گسترده ای از نقاشان استاد معمولی است که غالباً بر مناظر ، موضوعات و نمادهای با اهمیت در تاریخ و فرهنگ اکوادور تمرکز می کنند.

اکوادور همچنین با داشتن تعداد زیادی از نویسندگان و رمان نویسان مشهور ، در ژانرهای مختلف از رئالیسم تا رمانتیسم تا رئالیسم جادویی که سنت گسترده ادبیات آمریکای لاتین به آن مشهور است ، می تواند یک انتخاب عالی برای دانشجوی ادبیات آمریکای لاتین باشد.

اکوادور همچنین ممکن است مکانی عالی برای دانشجویان موسیقی باشد ، اکوادور با سنت های مختلف فرهنگی منطقه ای رنگارنگ ، موسیقی به مانند مردم آن هیجان انگیز و متنوع است.

میراث غنی موسیقی اکوادور از سنت های بومی مانند پاسیلو گرفته تا بمبا تحت تأثیر آفریقا ، نه تنها دانشجوی رسمی موسیقی بلکه هرکسی که علاقه مند است آن جنبه از فرهنگ اکوادور را خارج از کلاس درس تجربه کند ، چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

کم بودن هزینه زندگی در اکوادور

کم بودن هزینه زندگی برای بسیاری دلیل اصلی شماره یک مهاجرت به اکوادور است ، این می تواند یک مزیت فوق العاده باشد ، به ویژه اگر از درآمد ثابت برخوردار باشید.

قیمت اجاره پایین است ، اگر مالک باشید ، مالیات بر املاک شما چند صد دلار (یا کمتر) در سال خواهد بود ، در بسیاری از مناطق ، شما می توانید بدون گرمایش و تهویه هوا زندگی کنید و حتی ماشین می تواند یک هزینه اختیاری باشد.

به طور کلی ، اکوادور ترکیبی از یک سیستم بهداشت و درمان قوی ، هزینه های مناسب ، فرصت های شغلی و شیوه زندگی سالم است و بر همین مبنا بسیاری از جوامع اکوادور را در لیست ” بهترین مکان برای زندگی ” و ” بهترین مکان برای بازنشستگی ” قرار داده اند.

معایب تحصیل در اکوادور

درست است که اکوادور اقلیم ها و شیوه های زندگی متنوعی را در اختیار مهاجران بالقوه دارد ، اما داشتن این همه این گزینه ها می تواند یک شمشیر دو لبه باشد!

اولین و بارزترین عیب قابل ذکر برای تحصیل در اکوادور ، رنکینگ دانشگاه های این کشور است که در سطح جهانی کمی ضعیف هستند و مورد دیگر عدم تنوع برنامه های انگلیسی در دانشگاه ها می باشد.

دلم برای تغییر فصل تنگ شده است! این چیزی است که مهاجران همیشه از دوستان و خانواده می شنوند ، این واقعیت نوعی کیفیت تغییرناپذیر مربوط به زندگی در نزدیکی خط استوا است. در اکوادور تغییر بین “تابستان” و “زمستان” به تدریج انجام می شود ، به طوری که سخت می توان متوجه شد.

و در نهایت مانع اصلی دیگر برای بسیاری از مهاجران ، مانع زبان است ، اگر کلاس های اسپانیایی را در دبیرستان یا دانشگاه نداشته اید ، در هر صورت پس از سفر به اکوادور با مشکل مواجه می شوید و برای رفع آن باید تلاش زیادی بکنید.

ویزای تحصیلی اکوادور

اگر شما در یکی از موسسات آموزش عالی اکوادور پذیرفته شده اید ، قبل از هر چیزی باید درخواست ویزای دانشجویی دهید.

ویزای تحصیلی اکوادور

این نوع ویزا (۱۲-V) برای دانشجویانی است که قصد دارند تحصیلات خود را در مراکز دولتی یا خصوصی با به رسمیت شناختن دولت آغاز ، تکمیل یا بهبود دهند ، این شامل دانشجویان ( در تمام مقاطع ، سال تحصیلی) و افراد وابسته به خانواده دانشجو ( همسر ، فرزندان ) است.

مانع اصلی در گرفتن ویزای دانشجویی اکوادور این است که شما باید یک گواهینامه ثبت نام یا پذیرش از یک موسسه آموزشی اکوادور شناخته شده داشته باشید ، همچنین باید نشان دهید که تحصیلات شما برای مدت زمان حداقل شش ماه در یک دوره متوالی یک ساله انجام می شود.

الزامات درخواست ویزای تحصیلی اکوادور

همانگونه که ذکر کردیم ، برای اقامت بیش از ۹۰ روز ، دانشجویانی که در اکوادور تحصیل می کنند نیاز به ویزای تحصیلی ( ویزا ۱۲-V ) دارند ؛ برای اعمال به اسناد زیر احتیاج دارید.

 • گذرنامه با اعتبار باقی مانده حداقل ۶ ماه بیش از تاریخ سفر
 • گواهی پلیس با سابقه کیفری
 • گواهی پزشکی
 • دو عکس به اندازه گذرنامه
 • تکمیل فرم درخواست
 • گواهی ثبت نام دوره در یک موسسه آموزشی در اکوادور
 • گواهی پرداخت ( یا سپرده بانکی به میزان معقول برای تأمین هزینه ها – لطفاً از کنسولگری حوزه قضایی خود استعلام بگیرید ) با نامه ای مبنی بر اینکه بانک قصد دارد ماهیانه ۱۰٪ از این مبلغ را به دانشجو ارسال کند یا یک سند امضا شده توسط یکی از اقوام مبنی بر اینکه دانشجو از طرف خانواده وی حمایت می شود ؛ یا سندی محضری و قانونی که نشان می دهد دانشجو نوع دیگری مستمری دریافت می کند.
 • پرداخت هزینه درخواست

سخنی با دانشجویان و متقاضیان تحصیل در اکوادور

مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی اطلاعات و رهنمودهایی را در مورد روند ویزا ارائه می دهد ، مقررات ویزا اغلب تغییر می کند و روش کار می تواند بسته به کنسولگری و یا سفارت متفاوت باشد ، قبل از شروع روند ، دانشجویان باید مراحل کنونی درخواست ویزا را با کنسولگری یا سفارت مربوطه تأیید کنند.

موسسات اعزام دانشجو به اکوادور

قابل توجه است که بسیاری از دانشجویان و متقاضیان به دنبال شیوه ای برای مهاجرت هستند که کمترین هزینه و مناسب ترین روش باشد ، بررسی راه های موجود یک امر تخصصی است و این که فکر کنید خود به تنهایی می توانید راه های موجود را ارزیابی کنید و یکی از آنها را برای درخواست انتخاب نمائید ، چندان آسان نیست.

موسسات اعزام دانشجو به اکوادور

در واقع این یک امر بدیهی است که شما به عنوان یک دانشجویی که هیچ تخصص و تجربه ای در امور مهاجرتی ندارید ، نمی توانید در کوتاه مدت از اقدامات و الزامات لازم آگاهی یابید و شرایط و ضوابط را برآورده کنید.

به همین دلیل است که موسسه مهاجرتی رجبی در اقدامی ساختار یافته ، اطلاعات لازم درباره انواع شیوه های مهاجرت به اکوادور را گردآوری کرده است و جرعه ای از این دانش را در این مقاله با شما به اشتراک گذاشته است تا بلکه بتوانید یک دیدگاه کلی از آنچه که در این کشور در انتظار شماست به دست آورید.

نکاتی درباره شرکت ها و موسسات اعزام دانشجو به اکوادور

یکی از مهم ترین اموری که باید در نظر داشته باشید این است که هر موسسه ای صلاحیت انجام امور مهاجرتی را ندارد و تنها با تبلیغ و مبالغه سعی در جذب دانشجویان و اخذ سرمایه آنان دارند!

شما به عنوان متقاضی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارد باید وقت را غنیمت بدانید و سرمایه مالی خود را به گونه ای تنظیم کنید که با الزامات تمکن مالی برای مهاجرت مغایرت نداشته باشد ، بنابراین از اتلاف وقت در چنین موسساتی بپرهیزید و فریب وعده های شیرین آنها را نخورید!

به یاد داشته باشید که مشاوران موسسه مهاجرتی رجبی به عنوان یک موسسه مهاجرتی تحت هر شرایطی شما را راهنمایی می کند و در واقع از زمان حضور شما در موسسه یا حتی با تماس تلفنی و ارتباط از طریق راه های درج شده در سایت ، متخصصان و مشاوران ما در قبال شما احساس مسئولیت می کنند.

در حقیقت آنچه که یک موسسه و شرکت مهاجرتی را از سایر رقیبان خود متمایز می کند ، وجود کادری مجرب و خبره است و از آن جهت که ما از کارشناسان برجسته مهاجرتی برخورداریم و در سراسر کشورها رابط داریم ، می توانیم به بهترین نحو ممکن امور مهاجرتی شما را برای تحصیل در اکوادور برعهده بگیریم ؛ در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان موسسه برخوردار شوید ، به یاد داشته باشید که اعتماد شما ، اعتبار ماست!

سوالات پر تکرار تحصیل در اکوادور

شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) در تلاش است با معرفی تمام کشورها ، رشته ها و دانشگاه های جهان ، به شما عزیزان امکان بهترین انتخاب با توجه به شرایط خاص خودتان را بدهد ، در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام ، از بخش دیدگاه در پایین همین صفحه استفاده کرده و درسریع ترین زمان ممکن به پاسخ خود دست یابید.

هزینه تحصیل در دانشگاه های اکوادور چقدر است؟

هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی در دانشگاه های خصوصی می تواند از 2000 دلار به 6000 دلار در سال برسد ، برای برخی از رشته های خاص مانند پزشکی یا معماری ، هزینه تحصیل می تواند حدود 2000 دلار بیشتر باشد. هزینه تحصیل در دانشگاه سانفرانسیسکو (USFQ) برای رشته های مهندسی و پزشکی 3450 تا 4600 یورو در سال هزینه دارد و تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می تواند تا 4600 یورو برسد.

تحصیل درا کوادور به چه زبانی ارائه می شو؟

تحصیل در دانشگاه های دولتی اکوادور بیشتر به زبان اسپانیایی است اما در مقاطع فوق لیسانس و دکترا شاید بتوان برنامه ای را به زبان انگلیسی پیدا کرد.

بهترین شهر برای تحصیل در اکوادور کدام است؟

یکی از شهر های دانشجویی در اکوادور کویتو است که 17 دانشگاه را به خود اختصاص داده است ، این شهر ، پایتخت اکوادور است و از 17 دانشگاه موجود ، شهر کویتو چندین دانشگاه برجسته را در خود جای داده است که آن را به مکانی مناسب برای تحصیل در خارج از کشور تبدیل کرده است.

آیا رنکینگ دانشگاه های اکوادور در سطح جهانی خوب است؟

خیر ، اکوادور در حال حاضر هیچ دانشگاهی در رتبه بندی کلی دانشگاه های جهانی ندارد اما با این وجود موسساتی در اکوادور وجود دارد که شاید عالی نباشند اما در لیست دانشگاه های خوب قرار می گیرند.

برای تحصیل در اکوادور در مقطع دکترا به چه مدارکی نیاز است و هزینه آن چقدر است؟

جهت پذیرش موفق برای دکترا در اکوادور متقاضیان باید سابقه تحصیلی خوبی داشته باشند ، مدارک اتمام فوق لیسانس ، مقالات پژوهشی ، مدرک زبان و انگیزه نامه حداقل مدارک مورد نیاز برای پذیرش دکترا در اکوادور است. سالهای تحصیل در یک برنامه دکترا در اکوادور 2-4 طول می کشد و هزینه های متوسط 24،355،938 ریال است.

دانشگاه های ارزان در اکوادور را معرفی نمایید.

دانشگاه سانفرانسیسکو در کویتو مدرسه ملی پلی تکنیک (EPN)

آیا هنگام تحصیل در اکوادور اجازه داشتن کار پاره وقت دانشجویی وجود دارد؟

بله ، اکوادور به دانشجویان امکان می دهد که به صورت نیمه وقت و ترجیحاً 20 ساعت در هفته کار کنند اما به هیچ وجه مجاز نیستید بیش از 30/35 ساعت در هفته کار کنید.

هزینه خوابگاه در اکوادور چقدر است؟

دانشجویان باید برای ماندن در خوابگاه با توجه به امکانات خوابگاه ، باید 160 تا 350 یورو در ماه (اتاق های دو نفره 150 یورو و اتاق های یک نفره 300 یورو در ماه) پرداخت کنند.

برای تحصیل در اکوادور به چه نوع ویزایی نیاز دارم؟

ویزا (12-V) برای دانشجویانی است که قصد دارند تحصیلات خود را در مراکز دولتی یا خصوصی با به رسمیت شناختن دولت آغاز ، تکمیل یا بهبود دهند ، این شامل دانشجویان ( در تمام مقاطع ، سال تحصیلی) و افراد وابسته به خانواده دانشجو ( همسر ، فرزندان ) است.

هزینه زندگی دانشجویی در اکوادور چقدر است؟

هزینه زندگی برای یک دانشجوی بین المللی در اکوادور 700 تا 1500 دلار در هر ماه بسته به شهر و با احتساب مسکن ، حمل و نقل ، تغذیه ، کتاب و غیره ، تخمین زده شود.

تلاش کردیم شما را با جزییات شرایط تحصیل در اکوادور آشنا کنیم ، کارشناسان ما در دفاتر فعال موسسه مهاجرتی رجبی در شهر های تهران و شیراز ، آماده اند تا با سنجیدن شرایط شما ، بهترین گزینه های را به شما معرفی نمایند ، ضمناً همیشه می تواند با مطالعه و مقایسه مقالات سایت ، خودتان به بهترین نتایج دست یابید ، پیشنهاد ما مطالعه مقاله تحصیل در برزیل است ، بیش از 2،000 دانشگاه خصوصی و دولتی در برزیل وجود دارد که برنامه های آموزش عالی را ارائه می دهند و دارای کیفیت داخلی و بین المللی هستند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *