تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

دانشگاه بریستول در سال 1876 تأسیس شد و یک سنت عالی از برتری تحصیلی را با روحیه مستقل و تفکر پیش رو متصل می کند . این دانشگاه در شهر تاریخی و پر جنب و جوش بریستول واقع در جنوب غربی انگلستان واقع شده و دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند . اگر به فکر تحصیل در خارج از کشور هستید ، انگلستان گزینه مناسبی است . در ادامه مشاوران موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی اطلاعات بیشتری در خصوص تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان در اختیارتان قرار داده اند .

بریستول یکی از محبوب ترین و موفق ترین دانشگاه های انگلستان است و در بین 5٪ از دانشگاه های برتر جهان در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2019 قرار گرفته است . بریستول یکی از اعضای گروه راسل انگلستان است که متشکل از دانشگاه های بزرگ و ارائه آموزش جهانی در سطح پیشرفته تحقیقات جهانی است .

شرایط تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

کالج دانشگاه ، بریستول در سال 1876 تأسیس شد و در سال 1909 به دانشگاه بریستول تبدیل شد . این اولین موسسه آموزش عالی در انگلستان بود که مردان و زنان را به صورت یکسان پذیرش کرد . این دانشگاه برنده سیزده جایزه نوبل می باشد و بسیاری از افراد از سراسر جهان تقاضای تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان را دارند .

دانشگاه بریستول در خط مقدم تحقیقات جهانی قرار دارد . یکی از اعضای گروه تحقیقاتی راسل بریتانیا ، دانشگاه های تحقیقاتی بریتانیا ، و یکی از پنج موسسه انگلستان برای شدت تحقیق است . هدف آن جمع آوری بهترین ذهن ها در زمینه های فردی است و محققان را از رشته ها و موسسات مختلف برای همکاری با یکدیگر تشویق می کند . تحقیقات این دانشگاه به برخی از بزرگترین مسائل جهان در زمینه های متنوع مانند عفونت و ایمنی ، حقوق بشر ، تغییرات آب و هوایی ، رمزنگاری و امنیت اطلاعات مربوط می شود .

موقعیت مکانی دانشگاه بریستول انگلستان

این دانشگاه در قلب شهر بریستول واقع شده است . این شهر به خاطر معماری بزرگ ، پارک های زیبا ، افراد دوست داشتنی و صحنه های فرهنگی پر جنب و جوش ، به اندازه کافی بزرگ و هیجان انگیز است اما به اندازه کافی کوچک و دارای امنیت است . بریستول بهترین شهر انگلستان برای تحصیل است ، از بریستول شما به راحتی می توانید انگلستان را کشف کنید و کمتر از دو ساعت از لندن فاصله دارد .

رتبه های دانشگاه بریستول انگلستان

دانشگاه بریستول در رتبه جهانی 51 در جهان و 9 در انگلستان رتبه بندی شده است . دانشگاه بریستول در سطح بین المللی برای ارائه آموزش درجه یک به رسمیت شناخته شده است . دانشجویان بین المللی با جمعیت 23000 از بیش از 150 کشور مختلف ، بخشی از یک دانشگاه جهانی می باشند .

به عنوان دومین دانشگاه هدفمند توسط کارفرمایان انگلستان (High Fliers Research 2019 ) دانشجویان این موسسه از داشتن شغلی در یک شرکت معتبر تضمین می شوند . بریستول همچنین رتبه ششم را در کشور برای اشتغال فارغ التحصیلان ( QS Graduate Employability Ranking 2018 ) رتبه بندی شده است .

دانشگاه بریستول در تحقیق خود غرور زیادی دارد و تلاش می کند تا راه حل های نوآورانه را برای برخی از سخت ترین مسائلی که جامعه با آن مواجه است ، فراهم کند . این دانشگاه در رتبه پنجم انگلستان برای تحقیق در تجزیه و تحلیل آموزش عالی Times Higher Education 2014 قرار گرفت .

دلایل تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

دلایل تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان

هنگامی که به تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان می پردازید به یک جامعه علمی الهام بخش با مشخصات بین المللی ملحق خواهید شد . سیزده برنده جایزه نوبل با بریستول همراه است ، و محققان آن به عنوان پیشرو در جهان رتبه بندی می شوند . شهرت آن به خاطر برتر بودنش مدارک بریستول را بسیار جذاب برای کارفرمایان در سراسر جهان میکند .

شش دانشکده آن دارای بیش از 250 دوره آموزشی هستند که اکثر موضوعات را پوشش می دهند . این دانشگاه یک تجربه یادگیری وسیع را با یک برنامه درسی فراهم می کند که استقلال را تشویق می کند و شما را قادر می سازد تا نوآوری ، سرمایه گذاری ، آینده ای پایدار و شهروندی جهانی را کشف کنید . دانشجویان و کارکنان از بیش از 120 کشور کمک می کنند تا بریستول یک دانشگاه واقعا بین المللی باشد .

بریستول یک محیط حمایتی ارائه می دهد که در آن شخصیت و همچنین رشد علمی تشویق می شود . این دانشگاه طیف گسترده ای از فرصت های اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی و بیش از 350 باشگاه و جوامع را ارائه می دهد . دانشگاه حالت ایده آل برای کشف افق های جدید و رسیدن به پتانسیل کامل شماست .

پذیرش دانشجویان ایرانی در دانشگاه بریستول انگلستان

شما می توانید برای دوره های کارشناسی از طریق پذیرش دانشگاه ها و کالج ها ( UCAS ) درخواست کنید یا به صورت شکل معمول درخواست تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان را بدهید . لطفا فقط از یک روش درخواست استفاده کنید . اگر از UCAS برای استفاده از دانشگاه های دیگر انگلیس استفاده می کنید ، لطفا از UCAS برای پذیرش از دانشگاه بریستول نیز استفاده کنید و از درخواست معمولی استفاده نکنید .

نام و شماره کد UCAS برای این دانشگاه BRISL B78 است . متقاضیان با دیپلم بین المللی ( IB ) یا سطح A برای پذیرش مستقیم تحصیل در انگلستان در برنامه های دوره کارشناسی در نظر گرفته خواهند شد .

متقاضیان با دیپلم دبیرستان معمولا نیاز به دوره پایه برای ورود به برنامه های کارشناسی در دانشگاه می باشند . به طور کلی، معدل از 20/16 یا 80٪ مورد نیاز است . متقاضیانی که در کنکور قبول شده اند یا دارای مدرک کاردانی می باشند یا گواهینامه پیش دانشگاهی ایران را دارند می توانند برای دوره های کارشناسی در نظر گرفته شوند . نمرات مورد نیاز از 16.5 / 20 یا 82٪ ( معادل ABB در سطح A) تا 20/18 یا 90٪ ( معادل A * AA در سطح A ) است .

برنامه های تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان ایرانی در انگلستان

شما می توانید برای همه برنامه های تحصیلات تکمیلی برای تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان درخواست آنلاین کنید . الزام استاندارد برای ورود به یک برنامه کارشناسی ارشد در بریستول یک دوره کارشناسی ( لیسانس ) است که معادل مدرک دوم انگلستان است ( همچنین به عنوان 2: 1 شناخته می شود ) .

متقاضیان با یک دوره کارشناسی چهار ساله که توسط یک موسسه شناخته شده باید GPA حداقل 14.0 از 20 از دانشگاه های دولتی یا عمومی یا حداقل 15.5 از 20 از دانشگاه خصوصی داشته باشند تا بتوانند برای ورود به برنامه های کارشناسی ارشد مورد توجه قرار گیرند .

برای ورود به یک برنامه دکترا ، متقاضیان باید دارای مدرک لیسانس و یک مدرک کارشناسی ارشد با حداقل GPA 15.0 از 20 باشند . لطفا توجه داشته باشید که این اطلاعات فقط برای راهنمایی است . رقابت برای مکان های موجود در بریستول بسیار قوی است و هر برنامه دانشگاه بر اساس شایستگی های فردی است . هدف ارائه اسن اطلاعات پاسخ دادن به شما در اسرع وقت برای کمک به برنامه ریزی مطالعاتی شما است .

بورس تحصیلی دانشگاه بریستول انگلستان 2018

بورس تحصیلی دانشگاه بریستول انگلستان 2018

دانشگاه بریستول مفتخر است که از سال 2018 طرح تخفیف جدید Think Big را راه اندازی کرده است . 52 بورس تحصیلی برای متقاضیان بین المللی برای دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در دانشگاه بریستول در دسترس هستند . اطلاعات مربوط به واجد شرایط بودن و نحوه اعمال می توان در سایت دانشگاه بریستول یافت .

در نهایت اگر شما هر گونه پرسش خاص در خصوص تحصیل در دانشگاه بریستول انگلستان و ویزای تحصیلی انگلستان داشتید ، لطفا دریغ نکنید و با مشاوران دفاتر همکار موسسه مهر آفرین رجبی در شهرهای تهران وشیراز در ارتباط باشید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه