تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان

تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان

انگلستان دارای مدارس و کالج های متنوعی است برخی از آنها با امکانات عالی برای تحصیل دانش آموزان بین المللی ، در نظر گرفته شده است . کالج Abbey انگلستان یکی از این کالج ها است . تحصیل دانش آموزان در انگلستان ، از برنامه ریزی های والدین آینده نگر برای فرزندان می باشد و به همین دلیل اغلب والدین جویای نام و شرایط تحصیل مدارس شبانه روزی انگلستان هستند . در این مقاله موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی ، شرایط تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان را برای شما عزیزان شرح می دهند .

کشور انگلستان از پیشتازان اقتصاد ، ثروت و مدرنیته در جهان است که همواره برای اهداف تحصیل و سرمایه گذاری مورد توجه جهانیان بوده است . تاریخ کشور انگلستان به 6500 سال پیش از میلاد باز می گردد و تنها کشوری است که به شدت از بافت تاریخی و سیستم پادشاهیش حفاظت می کند .

بررسی شرایط تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان

انگلستان به لحاظ دارا بودن سیستم آموزشی بسیار قوی ، یکی از ده کشور برتر جهان در زمینه تکنولوژی و ارتباطات ، صنایع ، اطلاعات و تحقیقات بیولوژیک است .

این کالج معمولا دوره های رایج برای ورود دانش آموزان به دانشگاه و یا تکمیل دوره شغلی آنها را ارائه می دهد . در ادامه مقاله شرایط تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان را با هم بررسی خواهیم کرد . بهترین شهر انگلستان برای تحصیل ، نام مقاله ای در همین سایت است که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم .

معرفی کالج ابی Abbey انگلستان

کالج ابی Abbey انگلستان در سال 1994 در شهر کمبریج تاسیس شده است . کالج Abbey یکی از بهترین کالج های شکل ششم در انگلستان است که دانشجویان علاقه مند به تحصیل در رشته های پزشکی و رشته اقتصاد انگلستان را برای گذراندن دوره های پیش دانشگاهی جذب می کند .

کالج Abbey انگلستان از کیفیت آموزش فوق العاده ای برخوردار است و تعداد بالای متقاضیان برای ثبت نام در این کالج کاملا گویای این مطلب می باشد . این کالج امکانات شبانه روزی با بالاترین استاندارد را فراهم می کند تا دانش آموزان بتوانند در مطالعات خود پیشرفت کنند .

این کالج از هر جنبه زندگی صرفا برای کمک به دانش آموزان و به دست آوردن بهترین نتایج علمی طراحی شده است . در حال حاضر 400 دانش آموز از 40 کشور به تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان مشغول هستند .

آنها با تمام وجود برای ورود به یکی از دانشگاه های برتر انگلستان تلاش و رقابت می کنند . بسیاری از مدرسان این کالج در دانشگاه های برتر انگلستان تحصیل کرده اند و لازم به ذکر است که بسیاری از فارغ التحصیلان این کالج توانسته اند به تحصیلات عالیه در بهترین دانشگاه های انگلستان بپردازند .

وضعیت کالج ابی Abbey از زبان دانش آموزان

وضعیت کالج ابی Abbey از زبان دانش آموزان

کالج Abbey انگلستان به دلیل دارا بودن فضای آموزشی فوق العاده با وضعیت مطلوب تدریس ، خود را در سطح بین الملل مشهور کرده است .

کارکنان کالج Abbey ، از طیف متنوعی از رشته ها می آیند . دانش آموزان ، با همکاری کارکنان حرفه ای این کالج ، یک اجتماع پر جنب و جوش را تشکیل می دهند که به موفقیت بزرگی برای همه اختصاص دارد .

دانش آموزان کالج Abbey انگلستان ، از محیط این کالج به عنوان یک خانواده بزرگ و دوست داشتنی یاد می کنند . آنها می گویند از روز اول با احساس خوش آمدگویی عالی از آنها استقبال شده است و پیشرفت درسی خود را در داخل و خارج از کالج ، مدیون فضای علمی و فرهنگی برجسته این کالج می دانند .

آنها اظهار خرسندی می کنند که با فراهم شدن امکان تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان ، دوستان جدیدی را پیدا کرده اند و در یک محیط بین المللی واقعا فراگیر زندگی می کنند و در نتیجه آنها کالج ابی Abbey انگلستان را یکی از بهترین ها مکان ها برای تحصیل در انگلستان می دانند .

A level در کالج Abbey انگلستان

دوره های سطح A ما بیشتر از هجده ماه و در طی دو سال تدریس می شود . همچنین گزینه ای برای مطالعه دانشجویان در برنامه های کوتاه مدت یک ، دو و سه کورس وجود دارد .

برنامه دوره های دو ساله هر سپتامبر و دوره هجده ماهه هر ژانویه آغاز می شود . دانش آموزان در سال اول ( ترم اول و دوم ) چهار موضوع را فرا می گیرند و سه یا چهار موضوع دیگر را نیز در سال دوم را نیز آموزش می بینند .

دانشجویانی که سطح زبان انگلیسی آنها پایین تر از آیلتس 6.5 ( یا معادل آن ) باشد ، در طول سال اول تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان به آموزش زبان انگلیسی در حد آکادمیک نیز ادامه خواهند داد .

GCSES و برنامه FOUNDATION بین المللی در کالج Abbey

برنامه GCSE کالج Abbey کمبریج ، در دوره های یکساله ، دو ساله و هجده ماهه آموزش داده می شود . نتایج GCSE دانش آموزان این کالج به مراتب بالاتر از میانگین کل بریتانیا است .

شروع برنامه های بنیاد بین المللی این کالج هر سال در ماه سپتامبر ، یک دوره آموزشی فشرده است که شما را قادر می سازد تا در جهت قبولی در یک رشته دانشگاه هایی برتر انگلستان پیشرفت داشته باشید .

برنامه بنیاد بین المللی کالج Abbey کمبریج ، فارغ التحصیلان را به سمت پیشرفت در بعضی از بهترین نهادها راهنمایی کرده است ؛ از جمله اعضای محترم گروه راسل ، دانشگاه دورام ، کالج لندن ، دانشگاه بیرمنگام و دانشگاه یورک .

شما می توانید در یکی از چهار موضوع تخصصی مدیریت کسب و کار و اقتصاد ، مهندسی ، پزشکی و علوم مطالعه کنید . در هر دوره پنج بخش اصلی از موضوع مورد نظر را تدریس می شود . مهارت های اصلی یک رشته تحصیلی این است که بر توسعه مهارت های قابل انتقال برای دانشگاه تمرکز دارد .

مدیریت کسب و کار و اقتصاد انگلستان

در مسیر مدیریت کسب و کار و اقتصاد شما درک بحرانی از سه موضوع اصلی وابسته – کسب و کار ، اقتصاد و حسابداری را آموزش می بینید .

این موفقیت های سازمانی آینده را از طریق آگاهی از سازمان ، بازار ، رقابت و ارزش پایه گذاری می کند . کسب و کار اقتصاد ، حسابداری ، ریاضیات ، مدیریت کسب و کار و اقتصاد و مهارت های اصلی کسب و کار از جمله دروس ارائه شده هستند .

دانشگاه های برتر برای ادامه تحصیل پس از اتمام تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان ، دانشگاه بریستول ( اقتصاد ) ، دانشگاه منچستر ( مدیریت ) ، دانشگاه دورام ( مدیریت بازرگانی ) ، دانشگاه ساسکس (حسابداری ) و دانشگاه لیورپول برای ادامه تحصیل در رشته حقوق هستند .

هر کدام از این دانشگاه ها میانگین نمرات جداگانه ای را از دانشجو می خواهند . علاوه بر آن ، سطح زبان آیلتس متقاضی نیز برای هر دانشگاه متفاوت است . نمره آیلتس قابل قبول دانشگاه های مذکور مابین 6.5 تا 7 می باشد .

مدرسه تابستانی پزشکی انگلستان

دانشکده تابستانی سال گذشته بیش از دو هفته بین 7 تا 22 جولای برگزار شد . دوره فشرده برای آماده سازی دانش آموزان برای تحصیل در رشته پزشکی در یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان طراحی شده است .

این دوره بر اجزای کلیدی که برای دانش آموزان لازم است ، تمرکز زیادی دارد . متقاضیان اگر بخواهند به مطالعه پزشکی بپردازند ، مهارت های قابل انتقال و زیست شناسی در این کالج ارائه می شود . در سال های اخیر بیش از 60 دانش آموز از کالج Abbey انگلستان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان ارسال شده است .

مدرسه تابستانی پزشکی انگلستان

برنامه ها را می توان در مدت یک ، دو یا سه دوره آموزش داد ، که وابسته به سطح زبان و توانایی های علمی شما است . این شامل توسعه مهارت در زمینه هایی مانند کار گروهی ، کار پروژه ای و خواندن مستقل است . تربیت بدنی و بهداشت فردی و آموزش اجتماعی نیز بخشی از برنامه های درسی است .

جدول و دوره های آموزشی کالج Abbey

برنامه قبل از جلسه این کالج شامل 2.5 ساعت در هفته از هر یک از موضوعات اصلی دانشگاهی است :

  • ریاضی
  • علوم ( فیزیک یا شیمی )
  • کسب و کار
  • اقتصاد

درسهای زبان انگلیسی مهارت شما را به طور کامل افزایش می دهد ، مهارت های ارتباطی شما را افزایش داده و به شما توانایی نوشتن طیف وسیعی از متون را در رشته های مختلف با دقت و قرائت گرامری و واژگانی افزایش می دهد .

در مقاله فوق شرایط و ضوابط تحصیل در کالج ابی Abbey انگلستان ، شرح داده شد . همکاران موسسه مهر آفرین رجبی به شما کمک خواهند کرد تا انتخاب های حرفه ای مختلفی را انجام دهید .

شما می توانید با کارشناسان مجرب این موسسه در زمینه تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان ، صحبت کنید . آنها می توانند حتی برای شما فرصت بازدید از محل تحصیل را نیز فراهم کنند . بنابراین در اولین فرصت با دفاتر همکار موسسه در شهرهای تهران و یا شیراز تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب
خانه